Wilio hoş geldiniz!

Wilio'yu kayıtlı olmayan bir müşteri olarak kullanıyorsunuz

Hizmet verene geç
Navigasyon
Hizmetler
Fiyat listesi
Wilio Hakkında
uygulamayı indirin
Nasıl Çalışır
Nasıl Geliştirebiliriz
Bize Ulaşın
Wilio Hakkında
oturum aç
Wilio hoş geldiniz!

Wilio'yu kayıtlı olmayan bir müşteri olarak kullanıyorsunuz

Hizmet verene geç
Navigasyon
Hizmetler
Fiyat listesi
Wilio Hakkında
uygulamayı indirin
Nasıl Çalışır
Nasıl Geliştirebiliriz
Bize Ulaşın
Wilio Hakkında
oturum aç

Yeni Yapılar fiyatı

Yeni Yapılar? Bu kategori için, uygun fiyatlarla 649 onaylanmış ve kalifiyeli uzmanlar sunuyoruz. Talep gönderin.

TEKLİF AL

1.502 profesyonel

1.077 tamamlanmış projeler

4.8 5 üzerinden uzmanlarımızın ortalama puanı

252 005 + uygulama indirmeleri

Yeni Yapılar fiyatı

Kategorideki hizmetlerin maliyeti: Yeni Yapılar? Yeni Yapılar tüm hizmetleri kapsar. Bu sayfadaki hesap makinesinde ortalama fiyatlarını görebilirsiniz.

Ayrıca bakınız:Hizmetler

1.502 profesyonel

1.077 tamamlanmış projeler

4.8 5 üzerinden uzmanlarımızın ortalama puanı

252 005 + uygulama indirmeleri

Yeni Yapılar için fiyat

ORTALAMA FİYATLAR

Düşük fiyat387 815,89 ₺/parça
Ortalama fiyat536 598,22 ₺/parça
Yüksek fiyat 744 428,30 ₺/parça
Ortalama fiyatlar yalnızca gösterge niteliğindedir. Hizmetin nihai fiyatı, projenin boyutuna, zorluğuna, malzemelerine, kalitesine ve konumuna bağlı olacaktır. Yalnızca hizmet sağlayıcıdan tam fiyatı alınacaktır.
Bir projeyi Liste
Hesap makinesi

Yeni bina fiyat listesi

Yeni bir binanın tam fiyatını öğrenmek için doğrulanmış uzmanlarımıza bir talep gönderin ve çeşitli teklifler alın. Yeni bina kategorisindeki bireysel hizmetler için fiyatları görün.

390 m2 arsa içinde 3 yatak odalı müstakil ev, Ev 72m2 alana sahip + teras 10.58 m2' dir.1323198.0₺ / bitti
Ev, kumlu tuğla, polistiren yalıtım, Üç yalıtım camlı 6 odacıklı pimapen pencereler, dışı antrasit ve içi beyaz, BRAMAC çatı kaplama, alçıpan tavanlar, sıcaklık kontrollü elektrikli yerden ısıtma - her odada termostatlar. 120L kazan ile su ısıtma. Müstakil ev, yeşil çitle çevrili 390 m2 alanlı bir arsaya sahiptir. Ev standart olarak uzaktan kumandalı bir elektrik kapısı ile donatılmıştır; oturma odasında bir baca var ve tavan arasında depolama alanı yer alıyor. Evde tüm tesisat malzemelerinin yanı sıra fayans, sıhhi tesisat, WC, kapılar, kapı çerçeveleri, parke döşeme, kaldırım, alarm hazırlığı, internet, TV ve klima bulunmaktadır. Evin 2 park yeri vardır.
Toplam
bitti
Talep oluştur
90.67 m2 kullanım alanı, 113.16 m2 inşaat alanı olan 4 yatak odalı aile bungalovu.1429940.0₺ / bitti
Evin teknik inşaatı, taşıyıcı çevre tuğlalarından oluşmaktadır. Beton çatı - kiremit kaplı ahşap kirişli çatı. Üfleme çatı izolasyonlu alçıpan sistemli tavanlar. Hidroizolasyon ve dış ısı yalıtımı. Renk işlemli dış sıva - müşterinin önerisine göre, iç sıva - beyaz boya ile kireç çimentosu. Ev ısıtması, bir gaz kazanı ile birlikte yerden ısıtma ile sağlanır. Üç camlı kahverengi çerçeveli plastik 5 odacıklı pencereler. Pencerelerin renginde dış ve iç eşikler. PVC ön kapı. Prizler ve anahtarlar, su ve kanalizasyon çıkışlarının hazırlanması. Parselin arkasından ve yanından beton bloklardan yapılmış sağlam çitler. Dış elektrikli panjurlar.
Toplam
bitti
Talep oluştur
97m2 kullanım alanına ve 447m2 arsaya sahip 4 yatak odalı müstakil ev.1611099.3₺ / bitti
Kaba inşaatlı ev, zımparalanmış tuğladan yapılmış çevre duvarını, bölmeleri, polistiren ile cephe yalıtımı, evin tamamında yerden ısıtma, antrasit renkli plastik pencereler, alçıpan tavanlar, sert sıva, hijyenik boya harcı, çatı katına çıkış - merdivenler , ahşap çatı makası, gri antrasit çatı kaplama , yağmur suyu iniş boruları, zemin yalıtımı, elektrikli boyler + sıcak su deposu, klima için ön montaj, alarm için ön montaj, kamera için ön montaj - 4 adet, şömine için ön montaj , 15 m2 betonarme teras, elektrik tesisatı, paratoner, internet tesisatı ve TV anahtarları, prizler, 2 araçlık otopark - kilitli kaldırım ve lağım çukuru’ nu oluşturur.
Toplam
bitti
Talep oluştur
4 yatak odalı bungalov - 102m2 + 456m2 alana sahip arsa.2012993.0₺ / bitti
Satılık kaba inşaat ev. Binanın fiyatı şunları içerir: temel kirişleri ve temel levhası, çevre duvar, iç yük taşıyan duvar, oda bölmeleri, lentolar, buhar bariyerli ahşap kafes, çıta, depolama alanı çatı arasında, yosun işlemli beton çatı kaplama, alçıpan tavanlar, beton şap, tavan yalıtımı, polistirenden yapılmış kontak yalıtım sistemi ile cephe yalıtımı.Pencereler içte beyaz, dışta antrasit üçlü camdan yapılmıştır. İç sıvası, Komple elektrik tesisatı, paratoner ve optik. Elektrikli yerden ısıtma. Silikon cephe dokulu yıkanabilir sıva, yağmur suyu iniş borusu ve drenaj sistemi, oluk bordürleri ve taş agregası. Kamu hizmetlerine bağlantı ve eksiksiz denetim raporları.
Toplam
bitti
Talep oluştur
İlgili fiyat listeleri

Diğer hizmetlerin fiyat listeleri

Anahtar Teslim İnşaatKategorideki hizmetlerin maliyeti: Anahtar Teslim İnşaat? Anahtar Teslim İnşaat tüm hizmetleri kapsar....
Tek katlı evKategorideki hizmetlerin maliyeti: Tek katlı ev? Tek katlı ev tüm hizmetleri kapsar....
Ahşap, Ağaç EvKategorideki hizmetlerin maliyeti: Ahşap, Ağaç Ev? Ahşap, Ağaç Ev tüm hizmetleri kapsar....
Çevre Dostu BinaKategorideki hizmetlerin maliyeti: Çevre Dostu Bina? Çevre Dostu Bina tüm hizmetleri kapsar....
Prefabrik EvlerKategorideki hizmetlerin maliyeti: Prefabrik Evler? Prefabrik Evler tüm hizmetleri kapsar. Bu sayfadaki...
Modern evlerKategorideki hizmetlerin maliyeti: Modern evler? Modern evler tüm hizmetleri kapsar. Bu sayfadaki...
Ekolojik EvKategorideki hizmetlerin maliyeti: Ekolojik Ev? Ekolojik Ev tüm hizmetleri kapsar. Bu sayfadaki...
Pasif EvKategorideki hizmetlerin maliyeti: Pasif Ev? Pasif Ev tüm hizmetleri kapsar. Bu sayfadaki...
Konteyner evlerKategorideki hizmetlerin maliyeti: Konteyner evler? Konteyner evler tüm hizmetleri kapsar. Bu sayfadaki...
Daha fazla göster

Bu bilgi size yardımcı oldu mu?

Kullanışlı bilgi

Ne bilmek istiyorsun

Ev inşaatı - maliyet tahsisi

Sonunda bir ev satın almaktan vazgeçene kadar evleri internette dolaşarak veya şahsen ziyaret ettiyseniz, kendi evinizi yaratabilir ve onun yerine bir hayalinizdeki evi inşa edebilirsiniz. Kendi evinizi inşa etmenin birçok faydası olabilir, asıl avantajı, tam olarak istediğinizi elde etme ve tam olarak fikir ve olanaklarınıza göre olacak bir ev yaratma fırsatına sahip olmanızdır.

Arazi alımı

İlk önce, üzerine inşa edilecek araziye ihtiyacınız olan bir ev inşa etmelisiniz. Sadece ideal araziyi bulmakla kalmayacak, aynı zamanda onunla ilgilenmeniz gerekecek. Bu, ağaçların kaldırılmasını ve toprağın tesviye edilmesini içerebilir. Arazi satın alma fiyatı, arazinin büyüklüğü ve konumu dahil olmak üzere çeşitli faktörlere bağlı olarak değişecektir.

Planların hazırlanması ve izinlerin alınması

Arsanızı alır almaz müteahhitiniz ve taşeronlarınız evi inşa etmek için hazırlanmaya başlayacaklar. Bu aşamada mimarla anlaşıp, ev planları yapmak ve gerekli tüm izinleri almak gerekiyor.

Hazırlık ve inşaat

Tüm hazırlık işlerini hallettikten sonra nihayet atılım zamanı geldi. İnşaatçılar gelip evinizin temelleri için yer kazmaya başlayacaklar. Ardından, ne tür bir temele sahip olacağınıza bağlı olarak betonu dökün: bir döşeme, temel veya bir bodrum için.

Tipik olarak, en ucuz temel beton levhalardır, bunu biraz daha pahalı bir bodrum alanı ve en pahalı bodrum temeli izler. Hangi temeli seçeceğiniz bütçenize ve tercihlerinize bağlı olacaktır. Her türün artıları ve eksileri vardır, bu yüzden biraz araştırma yaptığınızdan emin olun. Taban plakanızın hazırlanması ve yapımı ortalama 150-250 tl/m2 civarında tutacaktır.

Kaba inşaat

Zeminler düzleştirilecek ve ardından zemin kaplaması ile kaplanacaktır. Ardından kaba inşaat takip eder. Bu adımı evinizin iskeletini oluşturmak olarak düşünün. Duvarlar tuğla ile sıvalanıp ve astarlanacaktır. Çatıyı çerçevelemek için bir kafes inşa edilecektir.

Dış elemanların montajı

Evin iskeleti dikildikten sonra, duvarların, çatıların ve açıklıkların gerekli tüm dış elemanları kurulur. Bu, duvarların boyandığı, ardından pencerelerin ve kapıların monte edildiği, ardından çatının kaplandığı ve çatı kiremitleri ile kaplandığı anlamına gelir.

Sıhhi tesisat ve elektrik tesisatı

Şimdi evinizin tesisatsız çalışmayacağı her şeyi kurmanın zamanı geldi - su, klima ve elektrik. Bu aşamada sıhhi tesisat ve havalandırma sistemleri kurulacak ve bir elektrikçi evinizi bağlayacak ve sizi şebekeye bağlayacaktır.

İç dizayn

İç kaplamalar takip eder. Bu, yeni inşa edilen yapıyı bir konut evine dönüştürecek yalıtım, alçıpan, zeminler, iç kapılar ve tüm temel bileşenlerin eklenmesini içerir. Dolaplar ve panolar kurulur ve cihazlar bağlanır.

Aksesuarlar

Son adım, yapmak istediğiniz teras, araba yolu veya çevre düzenlemesi gibi dış yapılar da dahil olmak üzere evinize yapmak istediğiniz diğer tüm aksesuarları içerir. Bu projeler, yukarıda listelenen adımlardan bazıları ile birlikte ev inşaat sürecinin ortasında tamamlanabilir. Her şey bittiğinde, çalışma alanları temizlenecek ve gerekli tüm kontroller tamamlanacaktır.

Akılda tutulması gerekenler

Evinizi bütçelendirirken, evinizi inşa etmek için yapılması gereken tüm işlerin araştırılması ve tahminlerinin alınması konusunda dikkatli olmanız gerektiğini unutmayın. Ek olarak, genel bütçenizi belirledikten sonra, başlangıçta beklediğinizden daha pahalıya mal olması ihtimaline karşı, biraz fazladan parayla işe başlamak genellikle iyi bir fikirdir.

Bir ev inşa etme maliyetini etkileyen faktörler

Size bir ev inşa etmenin ortalama maliyeti hakkında en iyi ve en güncel bilgiyi vermeye çalışmış olsak da, ortalama maliyetler konusunda bölgeniz ve tedarikçilerden tahminler almak herhangi bir anket yapmadan ev projenizin ne kadara mal olacağını kesin olarak söylemek zor. Toplam maliyetleriniz, mevcut gayrimenkul trendleri, bölgenizdeki malzeme ve insan gücünün mevcudiyeti ve seçtiğiniz malzemelerin türleri ve nitelikleri dahil olmak üzere çeşitli faktörlerden etkilenebilir.

Ödeyeceğiniz toplam fiyat, inşa ettiğiniz evin türüne de bağlı olacaktır. Çok basit küçük bir ev inşa etmek oldukça uygun olabilir. Mimari projeleri olan daha lüks bir ev elbette çok daha pahalı olacaktır.

Bir ev inşa etmeyi ne zaman düşünmelisin

Mevcut bir ev satın almayı mı yoksa kendi evinizi inşa etmeye mi başlamayı düşünüyorsunuz? Birçok önemli faktörün dikkate alınması gerekir.

Bir ev inşa etmeye kıyasla, mevcut bir evi satın almak genellikle çok daha basit ve hızlı bir süreçtir. Yeni evlerin yapımı aylar sürebilirken, ev satın alma süreci 1-2 aydan daha kısa sürede tamamlanabilmektedir. Ek olarak, bir ev inşa etmek genellikle çok fazla stres ve çok fazla karar vermeyi beraberinde getirir. Stresten ve zamandan tasarruf etmek istiyorsanız bir ev satın almak daha kolay bir seçim olabilir.

Bir yandan kendi evinizi inşa etmek size istediğiniz her şeyi elde etme fırsatı verirken, bir ev satın alma süreci birçok taviz vermenizi gerektirir. Ayrıca, eviniz iyi inşa edilmişse, çatının değiştirilmesi veya yeni bir klima sistemine ihtiyaç duyan eski bir evde olduğu gibi, hemen maliyetli onarımlarla uğraşmak zorunda kalmayacaksınız. Yeni inşa edilen evler, büyük olasılıkla yıllarca sürecek yeni bileşenlere sahiptir.

Bir ev inşa etme maliyetini etkileyecek birçok faktör olduğunu akılda tutmak önemlidir. Maliyetlerden çok daha fazlasının dikkate alınması gerekir. Hangi seçeneğin sizin için en iyi olduğuna karar verirken, kolaylık gibi mevcut bir evi satın almanın faydalarını, evi beğeninize göre özelleştirmek gibi inşaatın faydalarını göz önünde bulundurmak önemlidir.