Wilio hoş geldiniz!

Wilio'yu kayıtlı olmayan bir müşteri olarak kullanıyorsunuz

Hizmet verene geç
Navigasyon
Hizmetler
Fiyat listesi
Wilio Hakkında
uygulamayı indirin
Nasıl Çalışır
Nasıl Geliştirebiliriz
Bize Ulaşın
Wilio Hakkında
oturum aç
Wilio hoş geldiniz!

Wilio'yu kayıtlı olmayan bir müşteri olarak kullanıyorsunuz

Hizmet verene geç
Navigasyon
Hizmetler
Fiyat listesi
Wilio Hakkında
uygulamayı indirin
Nasıl Çalışır
Nasıl Geliştirebiliriz
Bize Ulaşın
Wilio Hakkında
oturum aç

Taş ustası fiyatı

Taş ustası? Bu kategori için, uygun fiyatlarla 512 onaylanmış ve kalifiyeli uzmanlar sunuyoruz. Talep gönderin.

TEKLİF AL

1.500 profesyonel

1.077 tamamlanmış projeler

4.8 5 üzerinden uzmanlarımızın ortalama puanı

252 005 + uygulama indirmeleri

Taş ustası fiyatı

Kategorideki hizmetlerin maliyeti: Taş ustası? Taş ustası tüm hizmetleri kapsar. Bu sayfadaki hesap makinesinde ortalama fiyatlarını görebilirsiniz.

Ayrıca bakınız:Hizmetler

1.500 profesyonel

1.077 tamamlanmış projeler

4.8 5 üzerinden uzmanlarımızın ortalama puanı

252 005 + uygulama indirmeleri

Taş ustası için fiyat

ORTALAMA FİYATLAR

Düşük fiyat2 783,41 ₺/parça
Ortalama fiyat3 631,29 ₺/parça
Yüksek fiyat 4 489,10 ₺/parça
Ortalama fiyatlar yalnızca gösterge niteliğindedir. Hizmetin nihai fiyatı, projenin boyutuna, zorluğuna, malzemelerine, kalitesine ve konumuna bağlı olacaktır. Yalnızca hizmet sağlayıcıdan tam fiyatı alınacaktır.
Bir projeyi Liste
Hesap makinesi

Taş ustası fiyat listesi

Taş işçiliğinin tam fiyatını öğrenmek için onaylı uzmanlarımıza bir talep gönderin ve çeşitli teklifler alın. Taş işçiliği kategorisindeki bireysel hizmetler için fiyatları görün.

Yapay taş yüzeylerin taş işçiliği241.68₺ / m2
Taş yüzeylerin kesilerek şeritlerin hazırlanması ile suni taşların (düz veya prekast beton yüzeyler) taş işçiliği.
Toplam
m2
Talep oluştur
Kornişlerin taş işçiliği412.87₺ / m2
Kornişlerin taş kesimi ile şeritlerin hazırlanması ve yapay taşların (düz veya prefabrik beton yüzeyler) taş işçiliği.
Toplam
m2
Talep oluştur
Korkulukların taş işçiliği493.43₺ / m2
Korkulukların taş kesimi ile şeritlerin hazırlanması ve suni taşların (düz veya prekast beton yüzeylerin) taş işçiliği.
Toplam
m2
Talep oluştur
Kornişlerin taşlanmasıyla yüzeylerin taşlanması317.205₺ / m2
Kornişlerin taşlanmasıyla şeritlerin hazırlanması ve yapay taşların (düz veya prekast beton yüzeyler) taş işçiliği.
Toplam
m2
Talep oluştur
İlgili fiyat listeleri

Diğer hizmetlerin fiyat listeleri

Diğer Ürünler ve HizmetlerKategorideki hizmetlerin maliyeti: Diğer Ürünler ve Hizmetler? Diğer Ürünler ve Hizmetler tüm...
Daha fazla göster

Bu bilgi size yardımcı oldu mu?

Kullanışlı bilgi

Ne bilmek istiyorsun

Taş ve mezar taşı ürünlerinin fiyatı

Mezar taşları

Ölü mezarları genellikle bir temel anıtı, bir mezar taşı, mezarı kaplayan bir taş ve muhtemelen taş çiçek vazoları veya şamdanlardan yapılmış aksesuarlardan oluşur. Taş türü, çok çeşitli mevcut malzemelerden seçilebilir. Mezar taşının fiyatı, boyutuna, türüne, olası aksesuarlarına ve son olarak ama en az değil, yazı tipinin rengine ve türüne bağlıdır. Teslimat genellikle bir ay sürebilir.

Taş malzemeler

Bir temel taşının ortalama fiyatı ton başına 375 tl dir. Temel taşının maliyeti genellikle ton başına 200 ila 550 tl aralığındadır. Maliyet çoğunlukla türe bağlıdır, ana taş ton başına 200 tl’den başlar, ancak kuvarsit daha pahalıdır ve ton başına yaklaşık 400 tl’kadar maliyeti vardır.

Malzemeler için metrekare başına 15 ile 35 tl ve iş için metrekare başına 80 ile 120 tl ödüyorsunuz. Taş döşeme, çeşitli doğal renklerde doğal güzellik sunar. Araba yolları, kaldırımlar ve teraslar için çok uygun dayanıklı bir malzemedir.

Taş projenizin maliyeti, türü, şekli, taş işleme yöntemi, gereken toplam hacim ve taşıma şekli gibi çeşitli faktörlerden etkilenir.

Mezar taşı ve taş ürünü seçerken karo başına ortalama maliyetine, ihtiyacınız olan taşın boyutu ve miktarına, taş türünün ton başına ortalama fiyatına ve malzeme montaj maliyetine dikkat etmelisiniz.

Bununla birlikte taşın, kaldırım, havuz inşaatı, araba yolu, çit veya mezar taşı olarak kullanılması fiyatı kesinlikle etkileyecektir.

Kaldırım taşının metrekare maliyeti

Bölgemizde karo başına ortalama maliyet metre başına 100 ile 160 tl dir. Bu fiyata temel malzeme, harç ve işçilik dahildir. Taşın kendisinin ortalama fiyatı m2 başına 20 ile 45  tl civarındadır.

Ton başına bir taşın fiyatı

Bir ton karo, taşın cinsine bağlı olarak 70 ila 140 m2'lik bir alanı kaplayabilir. Fayansın daha ucuz versiyonu ton başına 350 tl civarında, orta sınıf malzeme ise ton başına 500 ile 650 tl’ye mal oluyor. En büyük seçim bu fiyat aralığındadır.

Taş karo paletleri

Maliyetler,  kilo başına 1 ila 6 tl arasında değişmektedir. Paletler yaklaşık üç ila dört ton ağırlığındadır bu da yaklaşık 3000 ile 6000 tl arasında fiyatlanır. Bir palet, taşın boyutlarına bağlı olarak 210 ila 560 metrekare arasında yer kaplar.

Doğal taşlar

Doğal taş fiyatları ton başına 400 ile 650 tl arasında değişmektedir. Tedarikçiye bağlı olarak yüzlerce farklı renk ve varyasyon elde edebilirsiniz. Taş karolar beton karolardan daha pahalıdır, ancak daha iyi bir yatırım olabilir. Doğru türü seçerseniz, soğuktan veya nemden kaynaklanan hasarlar ve son fakat en az değil, bakım konusunda daha az sorun yaşarsınız.

Taş kaya

Bir taş kayanın fiyatı ton başına 400 ile 500 tl veya cm başına 1 ile 10 tl’ye mal oluyor. Genellikle iki ila dört cm kalınlığında levhalar halinde gelse de, genellikle daha büyük boyutlar bulacaksınız. Taş döşeme, bahçe merdivenleri ve istinat duvarları için mükemmel bir seçimdir. 48 x 72 santimetreye kadar, birkaç santimetre kalınlığa kadar boyutları bulabilirsiniz.

Taş yol

Taş malzemeden yapılan yolun uzunlugu 125 ile 250 m2 arasındadır,maliyeti ise 4,000 ile 10,000 tl  arasındadır. Kırma taş veya çakıl ile birleştirilmiş taş karoları tercih ederseniz, hazırlık ve kurulum için daha az ödeme yapabilirsiniz. Asfalt yol, malzemeye basınç ve ağırlıktan zarar vermeden mekana doğal bir görünüm kazandırıyor. Tasarım böyle bir yola modern bir görünüm verebilir.

Havuz çevresinde taş döşeme

Havuzun yaklaşık 180 ile 270 m olması koşuluyla, kiremitli bir havuzun maliyeti 7.000 ile 15.000 tl arasında değişmektedir. Tuzlu su havuzunuz veya jakuziniz varsa, daha yüksek maliyetlere hazır olun. Taş döşeme, bir yüzme havuzu inşa etmek için mükemmel bir seçimdir. Bazı tipler doğal olarak ısıya dayanıklıdır veya kaymaz, bu da güvenliği artırır.

Kaldırım taşlı araba yolunun fiyatı

Kaldırım taşlarından yapılan bağlantı yolunun uzunlugu 90 ile 180 m2'lik bir alan için 3.500 ile 11.200 tl’ye mal oluyor. Mevcut yüzeyin kaldırılması, fiyatı yaklaşık 200 ile 1,000 tl daha artıracak. Çoğu erişim yolu ölçmek için yapılır. Daha kalın bir kesim gerektirirler ve kurulumları zahmetli ve emek yoğundur. Birçok ev sahibi, bordürler, daha küçük taş duvarlar veya diğerleri gibi, toplamda 1.000 ile 2.000 tl’ye kadar artabilen başka taş elemanlara sahiptir. Bir taş teras kurmanın maliyeti, 15 ile 120 m2 büyüklüğünde bir yapı için yaklaşık 550 ile 6.400 tl arasındadır. Taş teraslar popülerdir ve hatta enerji faturalarını bir dereceye kadar azaltabilir. Bazı taş türleri ısıyı emer, sıcak güneşi eve geri yansıtmaz ve böylece soğutma ihtiyacını azaltır.

Sıkça Sorulan Sorular

Kaldırım taşı nedir?

Temel taşı, kolayca iki ila sekiz santimetre kalınlığında yapraklara ayrılan bir tür doğal kayadır. Yoğun yüzeyin kesilmesi kolaydır ve kaldırımlar, teraslar ve araba yolları için çok uygundur.

Taş karo satın almanın en iyi yolu neresidir?

Fayans satın almak için en iyi yer, yerel tedarikçiniz dir.