Wilio hoş geldiniz!

Wilio'yu kayıtlı olmayan bir müşteri olarak kullanıyorsunuz

Hizmet verene geç
Navigasyon
Hizmetler
Fiyat listesi
Wilio Hakkında
uygulamayı indirin
Nasıl Çalışır
Nasıl Geliştirebiliriz
Bize Ulaşın
Wilio Hakkında
oturum aç
Wilio hoş geldiniz!

Wilio'yu kayıtlı olmayan bir müşteri olarak kullanıyorsunuz

Hizmet verene geç
Navigasyon
Hizmetler
Fiyat listesi
Wilio Hakkında
uygulamayı indirin
Nasıl Çalışır
Nasıl Geliştirebiliriz
Bize Ulaşın
Wilio Hakkında
oturum aç

Şap fiyatı

Şap? Bu kategori için, uygun fiyatlarla 550 onaylanmış ve kalifiyeli uzmanlar sunuyoruz. Talep gönderin.

TEKLİF AL

1.500 profesyonel

1.077 tamamlanmış projeler

4.8 5 üzerinden uzmanlarımızın ortalama puanı

252 005 + uygulama indirmeleri

Şap fiyatı

Kategorideki hizmetlerin maliyeti: Şap? Şap tüm hizmetleri kapsar. Bu sayfadaki hesap makinesinde ortalama fiyatlarını görebilirsiniz.

Ayrıca bakınız:Hizmetler

1.500 profesyonel

1.077 tamamlanmış projeler

4.8 5 üzerinden uzmanlarımızın ortalama puanı

252 005 + uygulama indirmeleri

Şap için fiyat

ORTALAMA FİYATLAR

Düşük fiyat42,35 ₺/m2
Ortalama fiyat74,37 ₺/m2
Yüksek fiyat 100,79 ₺/m2
Ortalama fiyatlar yalnızca gösterge niteliğindedir. Hizmetin nihai fiyatı, projenin boyutuna, zorluğuna, malzemelerine, kalitesine ve konumuna bağlı olacaktır. Yalnızca hizmet sağlayıcıdan tam fiyatı alınacaktır.
Bir projeyi Liste
Hesap makinesi

Şap fiyat listesi

Şapın tam fiyatını öğrenmek için onaylı uzmanlarımıza bir talep gönderin ve çeşitli teklifler alın. Şap kategorisindeki bireysel hizmetler için fiyatları görün.

Şaplar için nüfuz eden kaplama179.28₺ / m2
Şap ve sıyırma için tek penetrasyonlu kaplama yapımı
Toplam
m2
Talep oluştur
Çimento şap, 50mm kalınlık2081.64₺ / m2
Çimento şapı BAUMIT Estrich, CT-C20-F5 sınıfı, 50 mm kalınlık
Toplam
m2
Talep oluştur
Çimento şapı, 70 mm kalınlığında3754.92₺ / m2
Çimento şapı BAUMIT Estrich, CT-C20-F5 sınıfı, 70 mm kalınlık
Toplam
m2
Talep oluştur
Fiberglas zemin takviyesi12.75₺ / m2
Zemin şaplarını ve eski duvar sıvalarını güçlendirmek için son derece etkili fiberglas kumaş
Toplam
m2
Talep oluştur
İlgili fiyat listeleri

Diğer hizmetlerin fiyat listeleri

Anhidrit ŞaplarKategorideki hizmetlerin maliyeti: Anhidrit Şaplar? Anhidrit Şaplar tüm hizmetleri kapsar. Bu sayfadaki...
Şap ÇimentosuKategorideki hizmetlerin maliyeti: Şap Çimentosu? Şap Çimentosu tüm hizmetleri kapsar. Bu sayfadaki...
Kendinden Yayılan ŞapKategorideki hizmetlerin maliyeti: Kendinden Yayılan Şap? Kendinden Yayılan Şap tüm hizmetleri kapsar....
Şap MakinasıKategorideki hizmetlerin maliyeti: Şap Makinası? Şap Makinası tüm hizmetleri kapsar. Bu sayfadaki...
Kuru ŞapKategorideki hizmetlerin maliyeti: Kuru Şap? Kuru Şap tüm hizmetleri kapsar. Bu sayfadaki...
Daha fazla göster

Bu bilgi size yardımcı oldu mu?

Kullanışlı bilgi

Ne bilmek istiyorsun

Şap fiyatı

Şap nedir?

Şap, kaba inşaat aşamasında döşenen ve bir evin veya dairenin gelecekteki katı için temel görevi gören bir zemin yapısıdır. Çeşitli şekillerde ve farklı malzemeler kullanılarak yapılabilir. Yöntem ve malzemelerin her birinin artıları ve eksileri vardır.

Şap uygulaması hangi işleri gerektirir?

Başlangıçta, tüm alan iyice temizlenmeli ve yalıtılmalıdır. Yerden ısıtmayı zemine kurmayı planlıyorsak şu anda hayata geçiriyoruz. Duvarların çevresine bir kenar genişletme bandı yerleştirin. Hazırlık aşamasından sonra şapı dökmeye başlarız ve yapıldığı malzemenin türüne bağlı olarak daha fazla işlem yaparız.

Neden Wilio'da şap ustası  arıyorsun?

Düzgün yapılmış şap, daha sonra döşeyeceğimiz her türlü zemin için bir temel görevi görecektir. Laminat yüzer karolar, seramik veya vinil karolar olsun, alt tabaka her zaman önemli olacaktır, bu nedenle buna gereken özeni göstermek iyidir. İhmal edilir ve yanlış uygulanırsa, onarımlar genellikle imkansızdır. Uzmanlarla iletişime geçin ve çarpık ve çatlamış bir zemini riske atmayın. Aramanızı Wilio sayfasına girin ve bölgedeki profesyonellerden fiyat teklifi alın.

Şap fiyatları nelerdir?
Çimento şap

Kullanılan malzemenin türüne bağlı olarak, bugün çok çeşitli şaplar arasından seçim yapabiliriz. Çimento şapı en sık kullanılır. Avantajı, özelliklerini değiştirmeyen sertlik ve neme karşı dirençtir. Küçük bir dezavantaj, depolama, tesviye zahmeti ve ayrıca iyileştirme ihtiyacıdır. Bu tip şap 28 güne kadar sertleşir, bu süre zarfında eşit şekilde sertleşmesi ve çatlamaması için onu (en iyi 7 güne kadar) sulamak gerekir. Bu tip bir şapın fiyatı, malzeme fiyatının yanı sıra işin fiyatından oluşacaktır. Çimento şapı için nihai miktar, kalınlığına bağlıdır. 5 cm kalınlığında en yaygın kullanılan şap 5-8 tl / m2'dir. Daha büyük kalınlıklarda, fiyat biraz yükselir. 6 cm kalınlığında bir şap 7-11 tl / m2, 7 cm 8-12 tl / m2 ve 10 cm kalınlığında kalın bir şap 10-13 tl / m2'dir.

Şapın olağan teknolojik prosedürden daha kısa sürede yapılması gerekiyorsa, çimento karışımına prizlenme ve sertleşmeyi hızlandıracak katkı maddeleri ekliyoruz. Bu sayede orijinal 28 günden 21, 14 ve 7 güne kadar tüm sertleşme sürecini kısaltabiliriz. Hızlı kürlenen karışımlar için ek ücretler 3 -6 tl / m2 arasında değişmektedir. Zeminin maliyeti, şap altındaki tabakanın yalıtımı ve ayrıca su yalıtımı veya ses yalıtımı olasılığı ile desteklenmelidir.

Anhidrit şap

Başka bir seçenek anhidrit şaplardır. Avantajı, bu tür zeminlerin büzülmemesi ve 48 saat sonra üzerinde çalışılabilmesidir. Kalınlığını korurken mükemmel özelliklere sahiptir ve özellikle tesviye edilmesi gerekmez. Dezavantajı, nem ile temasta mukavemet kaybı ve ayrıca kuruduktan sonra şapın öğütülmesi ve vakumlanması ihtiyacıdır. 4 cm kalınlığında sıradan bir anhidrit şap 9-13 tl / m2'ye mal olacaktır. 2-5 tl / m2 perdah için fiyat ekleyin. Arıtma maliyetleri, kendi kendine zımparalama ve toz alma ile elde edilebilir.

Kendiliğinden yayılan şap

Son, yaygın olarak kullanılan tip, kendiliğinden yayılan şaptır. Büyük bir avantaj, özel olarak şekillendirilmesi gerekmeyen mükemmel ve düz yüzeydir - doğal olarak oluşturulur. Bu, yaygın olarak bulunan tüm şap malzemelerinin en yüksek fiyatı olan fiyatına karşılık gelir. 5 cm kalınlığında fiyat 10-15 tl/m2 dir.

Şap fiyatını ne etkiler?

Şapın fiyatı, türüne ve ihtiyacımız olan miktara bağlı olacaktır. Şapın da uygun şekilde hazırlanmış bir alt tabakaya ihtiyacı olduğu gerçeğini unutmamalıyız. Gerekirse su yalıtımı veya ses yalıtımı ile yalıtılır. Nihai fiyat, yalıtkan polistiren, ayırma folyosu, kenar genişletme bandı, modifikasyonlar ve işin fiyatı ile artırılacaktır.

Kaliteli şaplar nasıl bulunur?

Şap fiyatları almak kolaydır. Sadece isteğinizi Wilio sayfasına girin ve gelecekteki şapınızın temel parametrelerini girin - kalınlık ve yaklaşık alan. Bölgenizdeki profesyonellerden anında fiyat teklifleri alacaksınız. Bireysel şirketlerin incelemelerini görüntüleyin ve size en uygun fiyatı seçin.