Wilio hoş geldiniz!

Wilio'yu kayıtlı olmayan bir müşteri olarak kullanıyorsunuz

Hizmet verene geç
Navigasyon
Hizmetler
Fiyat listesi
Wilio Hakkında
uygulamayı indirin
Nasıl Çalışır
Sıkça Sorulan Sorular
Nasıl Geliştirebiliriz
Bize Ulaşın
Wilio Hakkında
oturum aç
Wilio hoş geldiniz!

Wilio'yu kayıtlı olmayan bir müşteri olarak kullanıyorsunuz

Hizmet verene geç
Navigasyon
Hizmetler
Fiyat listesi
Wilio Hakkında
uygulamayı indirin
Nasıl Çalışır
Sıkça Sorulan Sorular
Nasıl Geliştirebiliriz
Bize Ulaşın
Wilio Hakkında
oturum aç

Prefabrik Evler fiyatı

Prefabrik Evler? Bu kategori için, uygun fiyatlarla 22.132 onaylanmış ve kalifiyeli uzmanlar sunuyoruz. Talep gönderin.

TEKLİF AL

45.537 profesyonel

85.883 tamamlanmış projeler

4.8 5 üzerinden uzmanlarımızın ortalama puanı

226 512 uygulama indirmeleri

Prefabrik Evler fiyatı

Kategorideki hizmetlerin maliyeti: Prefabrik Evler? Prefabrik Evler tüm hizmetleri kapsar. Bu sayfadaki hesap makinesinde ortalama fiyatlarını görebilirsiniz.

Ayrıca bakınız:Hizmetler

45.537 profesyonel

85.883 tamamlanmış projeler

4.8 5 üzerinden uzmanlarımızın ortalama puanı

226 512 uygulama indirmeleri

Prefabrik Evler için fiyat

ORTALAMA FİYATLAR

Düşük fiyat387 815,89 ₺/parça
Ortalama fiyat536 598,22 ₺/parça
Yüksek fiyat 744 428,30 ₺/parça
Ortalama fiyatlar yalnızca gösterge niteliğindedir. Hizmetin nihai fiyatı, projenin boyutuna, zorluğuna, malzemelerine, kalitesine ve konumuna bağlı olacaktır. Yalnızca hizmet sağlayıcıdan tam fiyatı alınacaktır.
Bir projeyi Liste
Hesap makinesi

Prefabrik Evler fiyat listesi

Prefabrik evlerin tam fiyatını öğrenmek için onaylı uzmanlarımıza talep gönderin ve çeşitli teklifler alın. Prefabrik evler kategorisindeki bireysel hizmetler için fiyatları görün.

130 m2 alana sahip prefabrik ev1611200.0₺ / bitti
98 m2 kullanım alanlı, 6 odalı, arsasız prefabrik ev. Standart şunları içerir: çatı, sıvalar, şap, oluk sistemi, elektrikli ısıtma, şömine için ön hazırlık, içme suyu dağıtımı, kanalizasyon, elektrik tesisatı, paratoner, zemin tesviyesi, iç boyama, banyo fayansları, sıhhi tesisat, döşeme - kombinasyon dahil çatı laminat parke ve seramik karo imalatı, Geberit, klozet altı rezervuar sistemleri, klima ön hazırlığı, güvenlik sistemi, PVC pencereler - üçlü camlı 6 odacıklı sistem, dış plastik kaplı metal pencere pervazları ve iç PVC pervazlar, prizler ve anahtarlar, giriş kapısından terasa ve park alanına kilitli kaldırım döşenmesi ve tüm arsanın çitle çevrilmesi.
Toplam
bitti
Talep oluştur
150 m2 alana sahip prefabrik ev1852880.0₺ / bitti
150 m2 kullanım alanlı, 7 odalı, arsasız prefabrik ev. Standart şunları içerir: çatı, sıvalar, şap, oluk sistemi, elektrikli ısıtma, şömine için ön hazırlık, içme suyu dağıtımı, kanalizasyon, elektrik tesisatı, paratoner, zemin tesviyesi, iç boyama, banyo fayansları, sıhhi tesisat, döşeme - kombinasyon dahil çatı laminat parke ve seramik karo imalatı, Geberit, klozet altı rezervuar sistemleri, klima ön hazırlığı, güvenlik sistemi, plastik pencereler - üç camlı 6 odacıklı sistem, dış plastik kaplı metal pencere pervazları ve iç PVC pervazlar, prizler ve anahtarlar, giriş kapısından terasa ve park alanına kilitli kaldırım döşenmesi ve tüm arsanın çitle çevrilmesi."
Toplam
bitti
Talep oluştur
75 m2 alana sahip prefabrik ev926440.0₺ / bitti
75 m2 kullanım alanlı, 4 odalı, arsasız prefabrik ev. Standart şunları içerir: çatı, sıvalar, şap, oluk sistemi, elektrikli ısıtma, şömine için ön hazırlık, içme suyu dağıtımı, kanalizasyon, elektrik tesisatı, paratoner, zemin tesviyesi, iç boyama, banyo fayansları, sıhhi tesisat, döşeme - kombinasyon dahil çatı laminat parke ve seramik karo imalatı, Geberit, klozet altı rezervuar sistemleri, klima ön hazırlığı, güvenlik sistemi, plastik pencereler - üç camlı 6 odacıklı sistem, dış plastik kaplı metal pencere pervazları ve iç PVC pervazlar, prizler ve anahtarlar, giriş kapısından terasa ve park alanına kilitli kaldırım döşenmesi ve tüm arsanın çitle çevrilmesi.
Toplam
bitti
Talep oluştur
Prefabrik ev12330.715₺ / m2
Arsasız prefabrik ev Standart şunları içerir: çatı, sıvalar, şap, oluk sistemi, elektrikli ısıtma, şömine için ön hazırlık, içme suyu dağıtımı, kanalizasyon, elektrik tesisatı, paratoner, zemin tesviyesi, iç boyama, banyo fayansları, sıhhi tesisat, döşeme - kombinasyon dahil çatı laminat parke ve seramik karo imalatı, Geberit, klozet altı rezervuar sistemleri, klima ön hazırlığı, güvenlik sistemi, plastik pencereler - üç camlı 6 odacıklı sistem, dış plastik kaplı metal pencere pervazları ve iç PVC pervazlar, prizler ve anahtarlar, giriş kapısından terasa ve park alanına kilitli kaldırım döşenmes ve tüm arsanın çitle çevrilmesi.
Toplam
m2
Talep oluştur
İlgili fiyat listeleri

Diğer hizmetlerin fiyat listeleri

Yeni YapılarKategorideki hizmetlerin maliyeti: Yeni Yapılar? Yeni Yapılar tüm hizmetleri kapsar. Bu sayfadaki...
Daha fazla göster

Bu bilgi size yardımcı oldu mu?