Wilio hoş geldiniz!

Wilio'yu kayıtlı olmayan bir müşteri olarak kullanıyorsunuz

Hizmet verene geç
Navigasyon
Hizmetler
Fiyat listesi
Wilio Hakkında
uygulamayı indirin
Nasıl Çalışır
Nasıl Geliştirebiliriz
Bize Ulaşın
Wilio Hakkında
oturum aç
Wilio hoş geldiniz!

Wilio'yu kayıtlı olmayan bir müşteri olarak kullanıyorsunuz

Hizmet verene geç
Navigasyon
Hizmetler
Fiyat listesi
Wilio Hakkında
uygulamayı indirin
Nasıl Çalışır
Nasıl Geliştirebiliriz
Bize Ulaşın
Wilio Hakkında
oturum aç

Güvenlik Kapıları fiyatı

Güvenlik Kapıları? Bu kategori için, uygun fiyatlarla 299 onaylanmış ve kalifiyeli uzmanlar sunuyoruz. Talep gönderin.

TEKLİF AL

1.500 profesyonel

1.077 tamamlanmış projeler

4.8 5 üzerinden uzmanlarımızın ortalama puanı

252 005 + uygulama indirmeleri

Güvenlik Kapıları fiyatı

Kategorideki hizmetlerin maliyeti: Güvenlik Kapıları? Güvenlik Kapıları tüm hizmetleri kapsar. Bu sayfadaki hesap makinesinde ortalama fiyatlarını görebilirsiniz.

Ayrıca bakınız:Hizmetler

1.500 profesyonel

1.077 tamamlanmış projeler

4.8 5 üzerinden uzmanlarımızın ortalama puanı

252 005 + uygulama indirmeleri

Güvenlik Kapıları için fiyat

ORTALAMA FİYATLAR

Düşük fiyat2 109,03 ₺/parça
Ortalama fiyat3 354,12 ₺/parça
Yüksek fiyat 4 658,50 ₺/parça
Ortalama fiyatlar yalnızca gösterge niteliğindedir. Hizmetin nihai fiyatı, projenin boyutuna, zorluğuna, malzemelerine, kalitesine ve konumuna bağlı olacaktır. Yalnızca hizmet sağlayıcıdan tam fiyatı alınacaktır.
Bir projeyi Liste
Hesap makinesi

Güvenlik Kapıları fiyat listesi

Güvenlik kapılarının tam fiyatını öğrenmek için doğrulanmış uzmanlarımıza talep gönderin ve çeşitli teklifler alın. Güvenlik kapıları kategorisindeki bireysel hizmetler için fiyatları görün.

Daire kapısı6042.0₺ / adet
Daireye tam güvenlikli giriş kapısı, genişlik 600-900 mm, metal dolgu BT3+37 dB.
Toplam
adet
Talep oluştur
Kapı çerçevesi1007.0₺ / adet
Astarlı çelik tek parça güvenlik kapısı çerçevesi (gri). 2 mm kalınlık. RAL tasarım kitabına göre RAL kaplama imkanı. 120 mm veya 170 mm duvar kalınlığı için.
Toplam
adet
Talep oluştur
Kapı kolu604.2₺ / adet
Güvenlikli kapı kolu ve topuzu 04, paslanmaz çelik, krom yüzey işleme, SAPELİ.
Toplam
adet
Talep oluştur
Kapı5035.0₺ / adet
Dış derin çekilmiş çelik levha. İç lamine levha. Mevcut ve yeni kapı kasalarına uygun güvenlik kapısı. Korunan alana açılan kapı olarak imal edilmiştir. Alttan kısaltma imkanı -45mm. ENV 1627 / Confidential'a göre güvenlik sınıfı 2. Ses geçirmezlik Rw 36 dB. 5 aktif pim (3 Rostex güvenlik kilidi üzerinde) + 2 pasif pim, menteşe tarafında kapı çerçevesinin kaymasına karşı.
Toplam
adet
Talep oluştur
İlgili fiyat listeleri

Diğer hizmetlerin fiyat listeleri

Kapı MontajıKategorideki hizmetlerin maliyeti: Kapı Montajı? Kapı Montajı tüm hizmetleri kapsar. Bu sayfadaki...
Daha fazla göster

Bu bilgi size yardımcı oldu mu?

Kullanışlı bilgi

Ne bilmek istiyorsun

Eve gelip evinizi soyulmuş bulma düşüncesinden daha kötü bir şey yoktur. Ancak, geceleri siz evdeyken ve uyurken evinizi soyarlarsa daha da kötüdür. Bunu önlemek için adımlar atabileceğinizi ve bunu yapmadığınızı bilerek yaşamak hiç de hoş değil.

Soyula bilen bir eve sahip olmak hiç eğlenceli değil ve bununla ilgili birçok endişe ve sıkıntı var. Ancak, ev sahibi olarak, evinizin ne kadar güvenli olduğu konusunda endişelenmenize gerek kalmaması ve huzur içinde uyuyabilmeniz için birçok seçeneğiniz var. Ailenizi korumak için, evinizin istenmeyen ziyaretçilerden korunmasını sağlamak için her türlü önlemi almak çok önemlidir.

İster daha büyük ister daha küçük bir bütçeniz olsun, bugün birçok seçeneğiniz var. Mülkünüzü korumak için elinizden gelen her şeyi yapmamanız için gerçekten iyi bir neden yok. Mülkünüzü güvence altına almaya başlamak için en iyi yerlerden biri evin girişidir. Güvenlik kapıları şu anda sadece koruma ve önleme açısından değil, tasarım açısından da üst düzeyde işlevseldir.

Güvenlik kapıları takmanın avantajları

Kolay erişimi engeller

Hırsızlar her zaman kolay bir hedef arayacak ve basit bir fırsattan yararlanacaktır. Hırsızlar bile sadece insandır, çok çalışmakla hayatlarını zorlaştırmazlar. Kamerasız ve iyi aydınlatılmamış evleri arayacaklar. Açılması kolay basit klasik kilitleriniz varsa, hırsızlara evinizi seçmeleri için bir neden daha vermiş olursunuz.

Güvenlik kapıları tam tersi bir etkiye sahiptir. Hırsız, kapıdan geçmek için özel aletlere ihtiyacı olacağını bilir. Yandaki evin hiçbir güvenlik seviyesi olmadığında, eviniz için endişelenmenize gerek kalmayacak. Güvenlik kapısından geçmesi çok daha uzun sürecektir ve çok gürültü olacagı için büyük ihtimalle bunu yapamayacaktır bile çünkü kaba kuvvet kullanması gerekecektir ve bunu riske atmayacaktır.

Dayanıklı ve sağlam

Güvenlik kapıları çelik, demir veya alüminyum gibi çok güçlü metallerden yapılmıştır, bu nedenle ahşap veya plastik çerçeveli kapılardan farklı olarak neredeyse yok edilemezler. Çoğu güvenlik kapısı delinmeye karşı dayanıklıdır, bu nedenle bu şekilde bile erişim zordur. Kapının ve evinizin güvenlik seviyesini artıran mandallar ve çıkarılamayan pim menteşelerle donatılmıştır. Kilitler anahtar teslimi ve o kadar güçlü ki, içinden geçmek neredeyse imkansız.

Mülkünüzün değerini artırır

Zaten bir eve yatırım yaptınız, neden bir güvenlik kapısı takmıyorsunuz? Mülkünüz için harcadığınız paranın bir kısmını geri almanın harika bir yolu. Güvenlik kapıları, mülkünüzün değerini artırır ve bir ev veya daire satıp daha büyük ve daha iyi bir eve taşınmaya karar verirseniz daha yüksek fiyat istemenize olanak tanır.

Bir güvenlik kapısı taktıktan sonra ev sigortanızı iptal etmeyi bile düşünebilirsiniz. Eviniz daha iyi korunacak ve dolayısıyla daha az izinsiz giriş riski ile karşılanacaktır.

Çok sayıda tasarım seçeneği

Güvenlik kapısı deyince aklınıza büyük, çirkin, baskın bir kapı gelebilir ama artık durum pek de öyle değil. Günümüzde güvenlik kapıları çok geniş bir renk yelpazesine sahiptir ve aralarından seçim yapabileceğiniz birçok farklı tasarım vardır. Evinizin genel estetiğine mükemmel şekilde uyan bir kapıyı kolayca seçebilir ve hatta çoğu zaman evin gerçek bir tasarım öğesi haline gelebilirsiniz. Eve stil ve lüks bir dokunuş verebilirler.

Eviniz için güvenlik kapıları

Güvenlik kapıları harika bir yatırımdır ve evinizin iyi korunduğunu bilerek rahatlamanızı sağlar. Bu kapılar çok dayanıklı ve neredeyse yok edilemez olduklarından, olası bir davetsiz misafirin size girmeye çalışmasını engelleyecektir. Üstelik sigorta faturanızı düşürecek, evinizin değerini artıracak ve evinize yeni bir tasarım öğesi katacaklar. Eşyalarınız korunup güvence altına alınacak, aileniz sakin ve güvende olabilecek.