Wilio hoş geldiniz!

Wilio'yu kayıtlı olmayan bir müşteri olarak kullanıyorsunuz

Hizmet verene geç
Navigasyon
Hizmetler
Fiyat listesi
Wilio Hakkında
uygulamayı indirin
Nasıl Çalışır
Nasıl Geliştirebiliriz
Bize Ulaşın
Wilio Hakkında
oturum aç
Wilio hoş geldiniz!

Wilio'yu kayıtlı olmayan bir müşteri olarak kullanıyorsunuz

Hizmet verene geç
Navigasyon
Hizmetler
Fiyat listesi
Wilio Hakkında
uygulamayı indirin
Nasıl Çalışır
Nasıl Geliştirebiliriz
Bize Ulaşın
Wilio Hakkında
oturum aç

Anahtar Teslim İnşaat fiyatı

Anahtar Teslim İnşaat? Bu kategori için, uygun fiyatlarla 566 onaylanmış ve kalifiyeli uzmanlar sunuyoruz. Talep gönderin.

TEKLİF AL

1.502 profesyonel

1.077 tamamlanmış projeler

4.8 5 üzerinden uzmanlarımızın ortalama puanı

252 005 + uygulama indirmeleri

Anahtar Teslim İnşaat fiyatı

Kategorideki hizmetlerin maliyeti: Anahtar Teslim İnşaat? Anahtar Teslim İnşaat tüm hizmetleri kapsar. Bu sayfadaki hesap makinesinde ortalama fiyatlarını görebilirsiniz.

Ayrıca bakınız:Hizmetler

1.502 profesyonel

1.077 tamamlanmış projeler

4.8 5 üzerinden uzmanlarımızın ortalama puanı

252 005 + uygulama indirmeleri

Anahtar Teslim İnşaat için fiyat

ORTALAMA FİYATLAR

Düşük fiyat617 124,20 ₺/parça
Ortalama fiyat796 603,50 ₺/parça
Yüksek fiyat 914 760,00 ₺/parça
Ortalama fiyatlar yalnızca gösterge niteliğindedir. Hizmetin nihai fiyatı, projenin boyutuna, zorluğuna, malzemelerine, kalitesine ve konumuna bağlı olacaktır. Yalnızca hizmet sağlayıcıdan tam fiyatı alınacaktır.
Bir projeyi Liste
Hesap makinesi

Anahtar Teslim Ev İnşaatı fiyat listesi

Anahtar teslimi ev inşaatının tam fiyatını öğrenmek için onaylı uzmanlarımıza bir talep gönderin ve çeşitli teklifler alın. Anahtar teslimi ev inşaatı kategorisindeki bireysel hizmetler için fiyatları görün.

4 yatak odalı aile evi1913300.0₺ / bitti
110 m2 alana sahip betonarme temelli 4 yatak odalı müstakil ev Fiyata arazi tesviyesi, binanın komple inşaatı, içme suyu dağıtımı, atık su ve kanalizasyon, elektrik, klima, döşeme, pencere, kapı ve standart versiyonda banyo ekipmanları dahildir. Ayrıca tüm mülkün çitle çevrilmesini, paratoner ve olukları da içerir."
Toplam
bitti
Talep oluştur
Arsasız 2 yatak odalı bungalov704900.0₺ / bitti
2 yatak odalı, arsasız, betonarme temelli ve 76 m2 alana sahip bungalov Fiyata arazi tesviyesi, binanın komple inşaatı, içme suyu dağıtımı, pis su ve kanalizasyon, elektrik, klima, döşeme, pencere, kapı ve banyo dahildir. standart sürümde ekipman. Aynı zamanda tüm mülkün çitle çevrilmesini, paratoner ve olukları da içerir.
Toplam
bitti
Talep oluştur
Arsasız prefabrik ev1208400.0₺ / bitti
98 m2 kullanım alanına sahip arsasız prefabrik ev - 5 oda. Fiyata arazi tesviyesi, binanın komple inşaatı, içme suyu dağıtımı, atık su ve kanalizasyon, elektrik, klima, döşeme, pencere, kapı ve standart versiyonda banyo ekipmanları dahildir. Aynı zamanda tüm mülkün çitle çevrilmesini, paratoner ve olukları da içerir.
Toplam
bitti
Talep oluştur
Arsasız ahşap ev604200.0₺ / bitti
92 m2 arsasız ahşap ev. Standart olarak verilir - içme suyu dağıtımı, kanalizasyon, gaz boru hattı, elektrik tesisatı, merkezi ısıtma - klasik, gaz yoğuşmalı kazan, güneş enerjisi, armatürlü ve kapı çerçeveli iç kapılar, odanın amacına göre alçıpan tavanlar, zeminlerde beton şap , sadece banyo ve tuvalette astar ve fayanslar, duvarların ve tavanların iç boyaması - beyaz renk.
Toplam
bitti
Talep oluştur
İlgili fiyat listeleri

Diğer hizmetlerin fiyat listeleri

Yeni YapılarKategorideki hizmetlerin maliyeti: Yeni Yapılar? Yeni Yapılar tüm hizmetleri kapsar. Bu sayfadaki...
Daha fazla göster

Bu bilgi size yardımcı oldu mu?

Kullanışlı bilgi

Ne bilmek istiyorsun

Anahtar teslimi bir ev inşa etmenin avantajları

Yeni bir ev inşa etmek zor olabilir. Akılda tutulması gereken birçok farklı faktör vardır. Özellikle, yeni ev sahipleri için en büyük sorunlara neden olan gayrimenkul yatırımlarıyla ilişkili gizli finansal maliyetler.

Finansal "sürprizler", çeşitli ek işlevlere (akıllı ev gibi) yapılan ek yatırımlardan öngörülemeyen arızaların artan maliyetine kadar her şeyi içerebilir. Ancak hazırlıklı olmak istiyorsanız her şeyi önceden öğrenin ki gereksiz büyük yatırımları kaçırıp bir an önce yeni bir eve taşınabilesiniz.

Neden yeni bir anahtar teslim ev yaptırmalısınız?

Anahtar teslim bir evin doğru seçim olmasının birçok nedeni vardır. Bir ev inşa ederken her bireyin kendi gereksinimleri olacaktır, ancak anahtar teslimi bir ev seçmenin faydalarını anlamak doğru kararı vermenize yardımcı olabilir.

Sabit fiyat

Yeni bir evin inşası için bütçe farklı olabilir. Farklı inşaatçılar farklı katkılara sahiptir ve bulunduğunuz yere bağlı olarak bütçeniz beklentilerinizin çok ötesine geçebilir. Anahtar teslim bir ev seçmek, bilinmeyenin stresini hafifletebilir ve kendi başınıza inşa ederken kesinlikle sahip olamayacağınız bir huzuru hayata geçirebilir.

Anahtar teslimi bir evin fiyatı baştan bellidir ve gerekli tüm belge ve izinler inşaat firması tarafından sağlanacaktır. Peyzaj, çit ve pencere montajı ve çok daha fazlası dahil her şey fiyata dahildir ve inşaatın başlangıcından itibaren tüm ev için anahtar teslimi olarak ne kadar ödeyeceğinizi bilirsiniz.

Zamansız tasarım

Herkes iç mekan stillerinin sürekli değiştiğini ve bir yıl moda olanın bir sonraki yıl olmayabileceğini bilir. Gayrimenkule yatırım yaparken, stil sürekli değiştiğinde resimde kalmak zor olabilir. Anahtar teslim evler, profesyonel iç mimarlar tarafından sizi asla sıkmayacak nötr renklerde tasarlanıyor.

Basit stil

Kişiliğinizi evinizin tarzıyla ifade edin. Yeni komple anahtar teslim evinizin nötr arka planına tarzınızı yansıtmak çok kolay. Estetik, canlı renkler veya endüstriyel bir görünümden hoşlanıyorsanız, her şey mümkün. Basitçe söylemek gerekirse, tek stilleri katmanlamak sıcak, iyi tasarlanmış bir alan yaratmanın anahtarıdır ve nötr renkler bu alanı mükemmel bir şekilde süslemenizi kolaylaştıracaktır.

Zaman tasarrufu

Anahtar teslim bir ev satın almak için, yeni bir kasabaya veya köye taşınırsanız ve en kısa zamanda yerleşmek için sabırsızlanıyorsanız gerçekten faydalı olabilir. Bitmiş ve yeni bir eve taşınmak, eski evinizin yenilenmesini ya da yenisinin tamamlanmasını beklerken ailenizi geçici olarak bir otele ya da alt daireye taşımak zorunda kalmaktan sorunsuz, uygun maliyetli ve çok daha az streslidir.

Yeni bir eve taşınmak büyük bir yaşam deneyimidir. Yepyeni evinizin orijinal rüyasından eksiksiz bir ürüne kadar, bu bir deneyimdir ve bunu kesinlikle sonsuza kadar hatırlayacaksınız. Yeni evinizi ailenize ve arkadaşlarınıza gösterebildiğiniz için gurur ve heyecan duyacaksınız.

Gerdirdikten sonra, iç mekanı tam olarak fikirlerinize göre düzenlemeye başlayabilirsiniz. Bununla birlikte, yeni bir eve taşınmak, hala yapacak çok işiniz olduğu anlamına gelebilir - çevre düzenlemesi, aydınlatma, araba yolu ve panjurlar. Bitmiş bir ev satın alırken, anahtarı çevirin ve içeri girin. Hızlı, kolay ve kaygısız!

Yapı denetimleri

Anahtar teslimi mülkler için kalite kontrol süreci, müşterilerin çeşitli tatsız sürprizler olmadan kaygısız gayrimenkul yatırımlarının keyfini çıkarmasını garanti eder.

Yepyeni bir ev inşa etmeye veya satın almaya karar verirseniz, seçtiğiniz inşaat firmasının sizin için gerekli tüm düzenlemeleri organize etmesi ve tamamlaması muhtemeldir.

Evinizi yenilemeye karar verirseniz, öncelikle gerekli tüm izinleri kontrol etmeniz ve almanız gerekir. Anahtar teslim bir ev, bu formaliteleri atlamanıza izin verir ve bu sayede çok daha erken indirebilirsiniz.