Wilio hoş geldiniz!

Wilio'yu kayıtlı olmayan bir müşteri olarak kullanıyorsunuz

Hizmet verene geç
Navigasyon
Hizmetler
Fiyat listesi
Wilio Hakkında
uygulamayı indirin
Nasıl Çalışır
Nasıl Geliştirebiliriz
Bize Ulaşın
Wilio Hakkında
oturum aç
Wilio hoş geldiniz!

Wilio'yu kayıtlı olmayan bir müşteri olarak kullanıyorsunuz

Hizmet verene geç
Navigasyon
Hizmetler
Fiyat listesi
Wilio Hakkında
uygulamayı indirin
Nasıl Çalışır
Nasıl Geliştirebiliriz
Bize Ulaşın
Wilio Hakkında
oturum aç

Ahşap Merdivenler fiyatı

Ahşap Merdivenler? Bu kategori için, uygun fiyatlarla 306 onaylanmış ve kalifiyeli uzmanlar sunuyoruz. Talep gönderin.

TEKLİF AL

1.500 profesyonel

1.076 tamamlanmış projeler

4.8 5 üzerinden uzmanlarımızın ortalama puanı

252 005 + uygulama indirmeleri

Ahşap Merdivenler fiyatı

Kategorideki hizmetlerin maliyeti: Ahşap Merdivenler? Ahşap Merdivenler tüm hizmetleri kapsar. Bu sayfadaki hesap makinesinde ortalama fiyatlarını görebilirsiniz.

Ayrıca bakınız:Hizmetler

1.500 profesyonel

1.076 tamamlanmış projeler

4.8 5 üzerinden uzmanlarımızın ortalama puanı

252 005 + uygulama indirmeleri

Ahşap Merdivenler için fiyat

ORTALAMA FİYATLAR

Düşük fiyat17 055,53 ₺/parça
Ortalama fiyat25 771,91 ₺/parça
Yüksek fiyat 33 880,00 ₺/parça
Ortalama fiyatlar yalnızca gösterge niteliğindedir. Hizmetin nihai fiyatı, projenin boyutuna, zorluğuna, malzemelerine, kalitesine ve konumuna bağlı olacaktır. Yalnızca hizmet sağlayıcıdan tam fiyatı alınacaktır.
Bir projeyi Liste
Hesap makinesi

Ahşap Merdivenler fiyat listesi

Ahşap merdivenlerin tam fiyatını öğrenmek için onaylı uzmanlarımıza talep gönderin ve çeşitli teklifler alın. Ahşap merdivenler kategorisindeki bireysel hizmetler için fiyatları görün.

Merdiven basamakları704.9₺ / m
Geçici ahşap korkuluk ve merdiven basamak levhaları ile basamakların geçici zemini veya cilalı kaplaması ile temas derzlerinin birleştirilmesi ve taş merdiven basamaklarının montajı.
Toplam
m
Talep oluştur
Pürüzlü yüzeyli merdiven basamakları674.69₺ / m
Kontak derzlerinin birleştirilmesi ile taş merdiven basamaklarının montajı, geçici ahşap korkuluk ve kaba basamakların merdiven basamak levhaları ile geçici olarak kaplanması.
Toplam
m
Talep oluştur
Ahşap merdiven sahanlığı725.04₺ / m2
Taş merdiven basamaklarının, temas derzlerinin birleştirilmesiyle, aynı zamanda tuğla işleri, düz, açılı veya mil basamakları, tek taraflı, çıkarılmış veya merdiven üzerine yerleştirilmiş, zemine veya cilalı olarak montajı
Toplam
m2
Talep oluştur
Ahşap merdiven sahanlığı - kaba694.83₺ / m2
Kaba taş merdiven basamaklarının temas derzlerinin birleştirilmesiyle montajı, aynı zamanda tuğla işleri, düz, açılı veya mil basamakları, tek taraflı, fırlatılmış veya merdiven üzerine yerleştirilmiş.
Toplam
m2
Talep oluştur
İlgili fiyat listeleri

Diğer hizmetlerin fiyat listeleri

Merdiven Yapımı ve İmalatıKategorideki hizmetlerin maliyeti: Merdiven Yapımı ve İmalatı? Merdiven Yapımı ve İmalatı tüm...
Daha fazla göster

Bu bilgi size yardımcı oldu mu?

Faydali bi̇lgi̇

Ne bilmek istiyorsunu

Ahşap merdivenler

Ahşap bir merdivenin maliyeti nedir?

Bir merdiven için ortalama 35.600 TRY ödemeyi bekleyebilirsiniz; ancak ahşap bir merdivenin fiyatını etkileyen birçok faktör vardır. Temel tasarım yaklaşık 8.900 TRY'ya mal olabilirken, tasarım merdiveni yaklaşık 260.000 TRY veya daha fazlasına mal olabilir. En iyi merdiven üreticisini bulmak söz konusu olduğunda, bu iş marangozun tecrübesine ve işçiliğine bağlıdır. Malzemelerin türüne, evin yerleşimine ve tasarımına bağlı olarak, belirli merdiven ustaları bu iş için daha uygun olabilir. Örneğin, bir cam merdiven takmak istiyorsanız, bu tür bir kurulumda tecrübesi olan bir işçi ile iletişime geçtiğinizden emin olun. Ahşap merdivenleri mükemmel bir şekilde döşeyebilecek bir uzman tutmak, cam merdivenler için en iyi seçenek olmayabilir.

Özel yapım bir merdivenin maliyeti nedir?

Özel yapım bir merdivenin inşası, tasarımlarınızda esas olarak sürdürülebilir malzemeler içerdiğinden, yeni merdiven için yaklaşık 90 ila 180 bin TRY, bazen daha da fazla bir ödeme yapmayı bekleyebilirsiniz.

Ayrıntılı bir merdiven tasarımının bana maliyeti nedir?

Bir konut merdiveni tasarlamanın ortalama maliyeti yaklaşık 22.200 TRY'dur; ancak, malzemelere ve yerleşim planının karmaşıklığına bağlı olarak fiyat değişebilir.

Merdiven yapım süreci

Yeni inşaat için tipik bir merdiven inşa etme süreci basittir; ancak mevcut bir merdiveni yeniden inşa etmek veya yeni bir merdiven inşa etmek daha karmaşık olabilir. Tüm bu senaryolar, genellikle yeni ürününüz için bir açılış görevi görecek yerinde ölçümlerle başlayan aynı süreci içerir. Malzemelerin fiyatına bağlı olarak, yeni merdiven için malzemeyi hangi üreticiden sipariş edeceğinize ve teslim ettireceğinize karar vermeniz gerekecektir. Malzeme tedarikçisi kesinlikle seçtiğiniz merdiveni kurabilecektir.

Merdiven yapım maliyetini etkileyen faktörler

Konut ve ticari kullanım için bir merdiven inşası için ne kadar ödeyeceğim?

Bir merdiven inşa etmenin nihai maliyeti gerçekten birçok faktörden etkilenir. Fiyatı etkileyen en önemli unsur kesinlikle marangozun kullanmasını istediğiniz malzemedir. Örneğin, bambu merdiven basamaklarına sahip cam veya metal dolgu korkuluklu spiral sarmal merdiven, geleneksel ahşap merdivenden önemli ölçüde daha pahalıya mal olacaktır. Merdiven fiyatlarını etkileyen diğer bazı faktörler şunlardır:

Merdiven sayısı

Merdiven türleri (örneğin, eğimli veya geometrik şekle benzer merdivenler geleneksel merdivenlerden daha pahalıdır)

Korkuluklar için İnşaat Yasasının Gereklilikleri

Merdiven yerleştirme

Proje karmaşıklığı

Kurulum maliyetleri

Farklı merdiven türleri için fiyat tahminleri

Pek çok merdiven stili olmasına rağmen, en yaygın olarak kullanılan iki tür merdiven: iç veya dış merdivenlerdir. Her iki tür de farklı malzemelerden yapılabilir ve belirli bir malzeme için ödediğiniz fiyat nihai miktarı etkiler. Yerel ev eşyaları mağazanızdan basit bir ev tipi ahşap merdiven için malzeme satın alabilirsiniz. Doğrudan üreticiden daha sürdürülebilir ve en iyi bileşenleri satın almanız gerekecek. Malzemeyi nereden satın aldığınız önemli değil, yeterli malzemeye sahip olmanız için merdivenin hassas bir şekilde ölçülmesi önemlidir. Fiyat tahminleri, gereken her bir metre malzeme için veya genellikle tek bir adım için bileşenleri içeren kit başına boyutlarınız kullanılarak yapılır.

İç ve dış merdiven maliyetleri

Yukarıda belirtildiği gibi, tipik bir ahşap iç merdivenin ortalama maliyeti yaklaşık 35.600 TRY 'dur. Sıradan ahşap dış merdivenlerin fiyatları, dış kereste maliyetlerinin daha düşük olması nedeniyle iç mekanlarda olduğundan önemli ölçüde daha düşük olacaktır. Çoğu sıradan dış merdiven için malzeme 8.900 TRY 'dan daha düşük bir fiyata satın alınabilir. Aşağıda farklı malzemeler ve stiller için bazı ortalama fiyat tahminleri verilmiştir.

Cam korkuluklu bir merdiven yapımı için malzeme için ortalama fiyat

Ahşap TRY 35,000

Metal 8.900 TRY - 17.800 TRY

Cam 133-1.780 TRY metrekare başına

Metrekare mermer 260-1780 TRY

Evin tertemiz beyaz iç mekanı, cilalı kahverengi mermer fayanslar ve ikinci kata çıkan cam merdiven.

Düz bir merdiven için ortalama fiyat yaklaşık 35.000 TRY veya daha azdır, döner merdiven için yaklaşık 17.000 TRY, L şeklindeki merdiven için 22.500 - 31.000 TRY, U şeklindeki merdiven için 26.000 - 35.000 TRY ve merdivenler için 3.000 TRY ödersiniz, yüzme havuzu için 13.500 - 17.800 TRY.

Fiyat teklifinde belirtilmemişse korkulukların merdiven fiyat teklifinde genellikle ayrı bir birim olduğunu anlamak önemlidir. Korkuluk malzemeleri genellikle sağlamdır ve tek tek veya metre olarak satılır.

Maliyetler evin bulunduğu yere göre değişiyor mu?

Nerede yaşadığınıza bağlı olarak, marangozların maliyeti, ortalama malzeme maliyeti ve marangoz işinin maliyeti nedeniyle şehirden şehre biraz değişir. Çalışma saati başına ücret 260-310 TRY civarında bir yerdedirler. İç mekân veya yalıtımlı merdivenler gibi belirli merdiven stillerinde uzmanlaşmış tedarikçilerin çok daha fazla para talep edeceğini anlamak da önemlidir.

Doğru bir fiyat tahmini oluşturmak için ipuçları

Doğru bir tahmin yapmak, doğru ölçümler gerektirecektir. Yeni bir merdiven için doğru fiyat tahmini yapmak için aşağıdaki ipuçlarını izleyin.

İpucu no. 1: Ne istediğinizi bilmeniz ve marangoza tam olarak merdiven hakkındaki fikrinizi ve vizyonunuzu tarif etmeniz gerekir.

İpucu no. 2: Yeni merdivenlerinizin tam olarak kaç basamak alacağını belirleyin.

İpucu no. 3: En az iki ila üç malzeme ve işçilik teklifi alın.

Uygun bir marangoz nasıl bulurum?

Malzemeye, evin düzenine ve yapının tasarım unsurlarına bağlı olarak, merdiveninizi monte etmek için bir merdiven uzmanı tutmanız gerekebilir. Merdiven, çok sayıda virajın olması gereken bir yer değildir, çünkü her ek dönüş için binlerce liret ödeyeceksiniz. Bir merdiven uzmanı bulmanın en iyi yolu, merdiven üreticisini veya tedarikçisini aramak ve onlara yakın bölgenizde kimi önerdiklerini sormaktır. Tedarikçilerden referans almak ve her birini aramak önemlidir. Çalışmalarını şahsen görmüyorsanız, satıcılardan önceki çalışmalarının fotoğraflarını isteyin. Kendin-yap'a ilgi duyabilirsin, ama aynı zamanda önce gelen güvenlik konusunu da düşünün. Bu nedenle, bir uzmanın - bir marangozun hizmetlerini almanızı öneririz.

Merdivenlerde uzman seçerken paradan tasarruf etmek için ipuçları

Yeni bir merdiven inşa etmek evinizin görünümünü iyileştirebilir ve değerini artırabilir. Merdivenler her evin ana ve merkezi noktasıdır; bu nedenle malzemeden tasarruf etmek istemezsiniz.

Biraz para tasarruf etmek istiyorsanız kesinlikle aşağıdaki ipuçlarını kullanacaksınız:

İpucu no. 1: Evinize en uygun merdiven tipini belirleyin ve bunu inşaatçının becerisiyle birleştirin.

İpucu no. 2: Kullanılabilir alan miktarını belirleyin ve bütçenizi belirleyin.

İpucu no. 3: Yeni merdiven için bileşenleri doğrulanmış sitelerden ve çevrimiçi olarak veya şahsen en iyi fiyata satın alın