Wilio hoş geldiniz!

Wilio'yu kayıtlı olmayan bir müşteri olarak kullanıyorsunuz

Hizmet verene geç
Navigasyon
Hizmetler
Fiyat listesi
Wilio Hakkında
uygulamayı indirin
Nasıl Çalışır
Nasıl Geliştirebiliriz
Bize Ulaşın
Wilio Hakkında
oturum aç
Wilio hoş geldiniz!

Wilio'yu kayıtlı olmayan bir müşteri olarak kullanıyorsunuz

Hizmet verene geç
Navigasyon
Hizmetler
Fiyat listesi
Wilio Hakkında
uygulamayı indirin
Nasıl Çalışır
Nasıl Geliştirebiliriz
Bize Ulaşın
Wilio Hakkında
oturum aç

Ahşap Çitler fiyatı

Ahşap Çitler? Bu kategori için, uygun fiyatlarla 563 onaylanmış ve kalifiyeli uzmanlar sunuyoruz. Talep gönderin.

TEKLİF AL

1.500 profesyonel

1.076 tamamlanmış projeler

4.8 5 üzerinden uzmanlarımızın ortalama puanı

252 005 + uygulama indirmeleri

Ahşap Çitler fiyatı

Kategorideki hizmetlerin maliyeti: Ahşap Çitler? Ahşap Çitler tüm hizmetleri kapsar. Bu sayfadaki hesap makinesinde ortalama fiyatlarını görebilirsiniz.

Ayrıca bakınız:Hizmetler

1.500 profesyonel

1.076 tamamlanmış projeler

4.8 5 üzerinden uzmanlarımızın ortalama puanı

252 005 + uygulama indirmeleri

Ahşap Çitler için fiyat

ORTALAMA FİYATLAR

Düşük fiyat275,19 ₺/parça
Ortalama fiyat344,90 ₺/parça
Yüksek fiyat 436,21 ₺/parça
Ortalama fiyatlar yalnızca gösterge niteliğindedir. Hizmetin nihai fiyatı, projenin boyutuna, zorluğuna, malzemelerine, kalitesine ve konumuna bağlı olacaktır. Yalnızca hizmet sağlayıcıdan tam fiyatı alınacaktır.
Bir projeyi Liste
Hesap makinesi

Ahşap Çitler fiyat listesi

Ahşap çitlerin tam fiyatını öğrenmek için doğrulanmış uzmanlarımıza talep gönderin ve çeşitli teklifler alın. Ahşap çitler kategorisindeki bireysel hizmetler için fiyatları görün.

Çit direği emprenye edilmemiş392.73₺ / adet
100-150 mm çapında emprenye edilmemiş ahşap çit direklerinin ve dikmelerin dolgu ve sıkıştırma ile, ancak delik kazmadan montajı
Toplam
adet
Talep oluştur
Emprenye edilmiş çit direği422.94₺ / adet
100 - 150 mm çapında, dolgu ve sıkıştırma ile, ancak delik kazmadan, direklerin alt kısımlarının kurulumdan önce yağ veya katranla emprenye edilmesiyle ahşap çit direklerinin ve payandaların montajı.
Toplam
adet
Talep oluştur
Ahşap lamine çit281.96₺ / adet
Ahşap lamine çit, 180 x 180 cm, natürel, emprenyeli.
Toplam
adet
Talep oluştur
Ahşap çit322.24₺ / adet
Ahşap çit, 178 x 80 cm, natürel, emprenyeli
Toplam
adet
Talep oluştur
İlgili fiyat listeleri

Diğer hizmetlerin fiyat listeleri

Çitler ve KapılarKategorideki hizmetlerin maliyeti: Çitler ve Kapılar? Çitler ve Kapılar tüm hizmetleri kapsar....
Daha fazla göster

Bu bilgi size yardımcı oldu mu?

Kullanışlı bilgi

Ne bilmek istiyorsun

Ahşap bir çit inşa ederken, fiyat birçokları için belirleyici bir faktördür. İyi haber şu ki, ahşap çitler sabit çit pazarındaki en ucuzlar arasında. Aynı zamanda sadece kaliteli koruma ve dayanıklılık değil, aynı zamanda doğal malzeme de sunarlar. Ahşap çit fiyatı standart metreye göre belirlenir.

Standart metre başına bir ahşap çitin fiyatı 30 ila 100 tl arasında değişmektedir

Tabii ki, birkaç faktör nihai fiyatı belirleyecektir

Ahşap bir çitin en pahalı kısmı doğal olarak malzeme ve işçiliktir. Malzeme iki kategoriye ayrılabilir. Birincisi Slovak odunsu bitkilerdir. Akik, ladin veya çam gibi yumuşak. Çitin en ucuz tasarımına aittirler. Ancak, düzenli bakım ve daha kısa hizmet ömrü dikkate alınmalıdır.

Meşe çitler masif, parkedir, ancak fiyatı biraz daha yüksektir. Bu bir Slovak ahşabıdır, bu nedenle ahşabı mevcuttur, genellikle onu beklemek zorunda değilsiniz ve çit uygun bir şekilde onlarca yıl kullanılacaktır.

Egzotik ormanlar - Güney Amerika veya Afrika'dan geliyor. Burada fiyat en yüksek. Aynı zamanda, sadece isimleri değil, aynı zamanda görünüşleri de egzotiktir. Uzun servis ömrü ile birleştirilmiştir. Bunlar, aynı zamanda kaliteli dövme, işlemeyi hak eden ve bu nedenle doğal olarak işin fiyatını artıran devasa çitlerdir. Ancak, böyle bir çiti dekore etmemek utanç vericiydi.

Ahşap bir çit için aksesuarlar farklı fiyatlandırılır. Üst parçaları, çeşitli daha lüks aksesuarları veya kesikleri kullanabilirsiniz. İşlem ne kadar zorlu olursa, çitin fiyatı da o kadar yüksek olur elbette. fiyat, çiti işlemeye ve boyamaya karar verdiğiniz yüzey işleminden de etkilenir. Ahşap çiti, fiyatı da değişen kaliteli verniklerle boyamanız gerekir. Burada, uygun temel vernikler ve kaplamalar önerecek olan bir marangozla doğrudan görüşmeniz önerilir.

Terba fiyatına, yeni bir çitin inşası mı yoksa örneğin sadece bir kısmının onarımı mı olduğunu ayırt edin. Ahşap panelli tarlalarda hasat yapmak daha kolaydır, sadece hasarlı panelleri değiştirmek mümkündür ve bu nedenle ahşap çitin bakımı diğer çit türlerinden çok daha ucuzdur.

Ahşap çit yapımı, bakımı ve tadilatı için yapılan işin fiyatı bölgeden bölgeye ve kaliteye göre değişmektedir. Ancak Wilio'da size hem referans hem de fiyat teklifi sunacak farklı ustalar ve marangozları karşılaştırabilirsiniz. Ustanızı bulun, size en iyi fiyata yapacağı mükemmel bir ahşap çit için.