Wilio hoş geldiniz!

Wilio'yu kayıtlı olmayan bir müşteri olarak kullanıyorsunuz

Hizmet verene geç
Navigasyon
Hizmetler
Fiyat listesi
Wilio Hakkında
uygulamayı indirin
Nasıl Çalışır
Nasıl Geliştirebiliriz
Bize Ulaşın
Wilio Hakkında
oturum aç
Wilio hoş geldiniz!

Wilio'yu kayıtlı olmayan bir müşteri olarak kullanıyorsunuz

Hizmet verene geç
Navigasyon
Hizmetler
Fiyat listesi
Wilio Hakkında
uygulamayı indirin
Nasıl Çalışır
Nasıl Geliştirebiliriz
Bize Ulaşın
Wilio Hakkında
oturum aç

Zemin Kaplama Malzemeleri

Uygun bir fiyata bölgenizden yetenekli uzmanları işe alın.

TEKLİF AL

1.502 profesyonel

1.077 tamamlanmış projeler

4.8 5 üzerinden uzmanlarımızın ortalama puanı

252 005 + uygulama indirmeleri

Zemin Kaplama Malzemeleri

Zemin Kaplama Malzemeleri kategorisinde bir hizmet uzmanı mı bulmanız gerekiyor? Uygun fiyatlarla kaliteli uzmanlar bulmanıza yardımcı olacağız. Sadece bir talep girin.

Ayrıca bakınız:Fiyat

1.502 profesyonel

1.077 tamamlanmış projeler

4.8 5 üzerinden uzmanlarımızın ortalama puanı

252 005 + uygulama indirmeleri

Kullanışlı bilgi

Ne bilmek istiyorsun

Zemin kaplamaları

LVT lüks vinil kaplama

Faydaları

LVT ev zeminleri için popüler seçimler birçok iyi nedenden dolayıdır. Su geçirmez, bakımı kolay, dayanıklı ve aynı zamanda bütçeye en uygun seçeneklerden biridir.

Ayrıca kendi kurulumunu tercih eden ev sahipleri için uygulaması kolay parçalar da bulunmaktadır. Birbirine uyum sağlar ve montajı hızlı ve kolay hale getirir. Birçok insan şu gerçeği sever: düşmeye karşı dayanıklı ve seramikten doğal olarak daha sıcaktır.

Ancak bu tip, seramik karoların mükemmel çalıştığı duşlar gibi aşırı nemli alanlar için tasarlanmamıştır. Seramik karolar ve DuraCeramic genellikle birlikte kullanılır - örneğin, bazıları banyo zeminleri ve seramik duş karoları için DuraCeramic'i seçebilir. Çoğu LVT ürünü taklit ettikleri parke, taş veya seramik kadar otantik görünse de, bazı insanlar hala doğal görünümünü tercih ediyor.

LVT zeminlerin bakımı

LVT'yi kolayca süpürebilir veya paspaslayabilirsiniz, toz ve diğer kirleticileri temizlemek için. LVT zemininiz yapıştırılmışsa, yapıştırıcının kaymasını ve hasar görmesini önlemek için sıvıları veya dökülenleri hızlı bir şekilde temizlemek önemlidir. Çoğu üretici temizlik veya cilalama maddelerinin kullanılmasına karşı uyarır.

Ayrıca, Vinil ürünleri asla buharlı temizleyici kullanmamalısınız, çünkü bu, levhalara zarar verebilir veya onları tutan yapıştırıcının gevşemesine neden olabilir. Elbette, önce küçük bir alanı temizlemeyi deneyebilir veya temizleyiciyi suyla seyreltebilirsiniz.

Sert ağaç

Faydaları

Bir diğer popüler seçenek, hem sağlam hem de teknik versiyonlarda mevcut olan modern bir parke zemindir. İşlenmiş sert ağaç katmanlardan oluşur, üst ve alt katmanlar, kontrplak gibi orta, katlanmış bir katmanı içeride saklayan gerçek sert ağaçlardır. Bu sürüm genellikle masiften daha ucuzdur ve çizilmeye karşı dayanıklı olma eğilimindedir; bu, çocuklarınız veya evcil hayvanlarınız varsa harikadır.

Suni parkeyi elle kazıyarak bile daha fazla doku ekleyebilirsiniz. Doğal görünümlü çıkıntıların ve izlerin aletler kullanılarak ahşaba yerleştirilmesi işlemidir.

Masif ahşapla ilgileniyorsanız, ana avantajlardan biri, istediğiniz zaman tamir edebilmenizdir ve evinizin görünümünü iyileştirir. Bu herkes için harikadır.

Dezavantajları

Masif parkenin dezavantajlarından biri de nemin buna neden olmasıdır. Yaymak, küçültmek ve panolar arasında boşluklar oluşturmak. Ancak suni sert ağaç, bu dalgalanmalara dayanacak esnekliğe sahiptir.

Gerçek veya yapay, sert ahşabın bir başka dezavantajı, daha koyu renklerin kir ve çizilmelere daha yatkın olmasıdır. Bu nedenle, genellikle daha açık tonlar önerilir.

Sertağaç bakımı

LVT'de olduğu gibi, parke hemen gereklidir. Dökülen sıvıları temizleyin ve suyun yüzeyde uzun süre kalmasına izin vermeyin. Lekeleri temizlemek için nemli bir bez veya özellikle parke için yapılmış bir temizleyici kullanabilirsiniz.
Sert ahşabı el tipi veya normal bir elektrikli süpürgeyle yumuşak bir fırçayla süpürerek çizikleri önleyebilirsiniz. Evcil hayvanınız varsa, zeminin çizilmesini önlemek için tırnaklarını düzenli olarak ayarlayın. Halının en büyük avantajlarından biri, diğer tüm zemin türlerinden daha fazla renk ve dokuya sahip olmasıdır. Yatak odalarında, bir evin ikinci katında veya merdivenleri örtmek için hala yaygın olarak kullanılmaktadır. Sert bir yüzeye kıyasla halı yumuşaktır ve üzerinde yürümek daha keyiflidir.

Halıların çoğu parçalar halinde boyanır, bu, boyanın yalnızca üst tabakaya dahil edildiği anlamına gelir. Bu nedenle, halıya bir şey dökerseniz: örneğin kırmızı şarap, boyasız alt tabakayı da renklendirir. Bazı halı türlerinde tüm elyaf boyanmıştır, bu nedenle lekelerin yapışacak hiçbir yeri yoktur. Çocuklarınız veya evcil hayvanlarınız varsa bu tür kilimler harikadır.

Dezavantajları

Leke tutmayan bir ürün seçmezseniz, düzenli olarak halı bakımı yapmanız gerekecek ayrıca halı temizliği can sıkıcı olabilir. Alerjisi olanlar, lifleri alerjenler içerebileceğinden halıyı bir sorun olarak görebilir.

Halı bakımı

Halıyı temiz tutun ve özen gösterin. Onto'yu düzenli olarak süpürerek, dökülen sıvıları mümkün olan en kısa sürede nemli ve çok emici bir havluyla yakalamak için. Dökülen sıvı halı üzerinde ne kadar uzun süre kalırsa, temizlenmesi o kadar zor olur ve paspasa emilebilir.

Pek çok farklı seçenek, stil ve renk ile yeni eviniz için doğru halıyı seçmek zor olabilir. Bu nedenle, müşterilerimize kararlarını biraz daha kolaylaştırmak için her zaman evlerinde halı ve zemin örnekleri almalarını tavsiye ediyoruz, bir mağaza zemin örneğinin görünümü, evinizde duvar renkleri ve mobilyalarla birlikte göründüğünden çok farklı olabilir veya aydınlatmanızın altında.

Unutmayın her odada zeminler aynı olmayabilir. Uzmanlarımız, siz ve eviniz için mükemmel zemin kombinasyonunu oluşturmanıza yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır.

Porselen karolar

Ahşap görünümlü porselen karolar

Ahşap gibi görünen porselen karolar? İnanılmaz gelebilir, ancak şu anda sunulan ahşap karoları da bulabileceğiniz doğru.

Ahşap karoların tasarımları çok inandırıcıdır, bu nedenle onları gerçek ahşapla kolayca karıştırabilir ve keyfini çıkarabilirsiniz. Faydaları yıpranmazlar ve çizilme riski yoktur. Genel olarak, bakımı daha kolay olduğu ve aynı zamanda tarz olarak gerçek ahşaba çok benzediği için, doğal ahşaptan teknik olarak değiştirilmiş zeminlere artan bir ilgi görüyoruz.

Mermer görünümlü porselen karolar

Mermer gibi görünen porselen karolar, döşemede bir başka güncel trend.

Orijinal muadillerine kıyasla son derece gerçekçi görünüyorlar, bu yüzden onları ayırt etmek zor ve eşit derecede güzel bir görünüm elde edersiniz.

Su geçirmez vinil levha

Su geçirmez vinil zeminler, laminat parke endüstrisindeki popülerliğin önündedir.

Laminat gibi vinil de ahşap bir görünüm ve fiyat açısından karşılaştırılabilir, ancak daha dayanıklıdır. Ayrıca su geçirmez olduğu için mutfak ve banyolara monte edilebilir ve aynı zamanda laminattan daha dayanıklıdır.

Lekeli beton

Vitray, modern, endüstriyel ve sade bir minimalist tasarıma sahip evler için uygundur. Beton genellikle elle karıştırılır, dökülür ve parlatılır.

Terazzo

Terrazzo zemin de yine popüler.

Terrazzo yapılır. Taş, kırık cam, kabuklar veya betona gömülü ve pürüzsüz bir yüzey elde etmek için cilalanmış diğer organik malzemeler. Bu zemin, geçen yüzyılın ortalarında modern binalarda geniş formatlı bir zemin olarak çok popülerdi ve diğer şeylerin yanı sıra çevreye çok duyarlı bir malzemedir.

Büyük formatlı karolar

Ev sahipleri ve tasarımcılar, büyük karoların çeşitliliğini takdir ederken, biçimleri derz dolgu çizgilerinin sayısını en aza indirir ayrıca temizlik ve bakımı kolaylaştırır.

Porselen popüler bir malzemedir ancak seramik ve taş karolar da çok popülerdir.

Siyah beyaz desenli karo

Siyah ve beyaz karo çeşitli ev stillerine sahiptir.

İlginç ve cesur bir görünüm sağlarlar ve mükemmel bir ev görünümü için hemen hemen her stille birleştirilebilirler.

Kaymaz zemin

Özellikle eski nesiller için evde güvenli zemin ve ekipman olması önemlidir ve bu nedenle evleri iyileştirmek için kurulum dahil kaymaz zeminler projeler oluşturulmaktadır. Düşmeler, çocuklar kadar yaşlı yetişkinlerde de yaralanmaların başlıca nedenidir.