Wilio hoş geldiniz!

Sen Bir kayıtsız hizmet veren olarak Wilio incelemekte olarak

Hi̇zmet verene geç
Navigasyon
Hizmetler
Fiyat listesi
Uygulama hakkinda
uygulamayı indirin
Nasıl Çalışır
Sıkça Sorulan Sorular
Nasıl Geliştirebiliriz
Bize Ulaşın
Wilio Hakkında
oturum aç
Wilio hoş geldiniz!

Sen Bir kayıtsız hizmet veren olarak Wilio incelemekte olarak

Hi̇zmet verene geç
Navigasyon
Hizmetler
Fiyat listesi
Uygulama hakkinda
uygulamayı indirin
Nasıl Çalışır
Sıkça Sorulan Sorular
Nasıl Geliştirebiliriz
Bize Ulaşın
Wilio Hakkında
oturum aç

Yuvalanan Kuşlardan Koruma

Uygun bir fiyata bölgenizden yetenekli uzmanları işe alın.

TEKLİF AL

38 664 profesyonel

67 895 tamamlanmış projeler

4.8 5 üzerinden uzmanlarımızın ortalama puanı

226 512 uygulama indirmeleri

Yuvalanan Kuşlardan Koruma

Yuvalanan Kuşlardan Koruma kategorisinde bir hizmet uzmanı mı bulmanız gerekiyor? Uygun fiyatlarla kaliteli uzmanlar bulmanıza yardımcı olacağız. Sadece bir talep girin.

Ayrıca bakınız:Fiyat

38 664 profesyonel

67 895 tamamlanmış projeler

4.8 5 üzerinden uzmanlarımızın ortalama puanı

226 512 uygulama indirmeleri

Çalışma galerisi

Sağlayıcılarımız 82570 müşteriden fazlasına yardımcı oldu bile.

Dövme KapılarBaris Y.
Bahçe ve Dış Mekan İşleriAylin R.
Mutfak Tesisatı, Mutfak MobilyasıMehmet K.
Havuz İnşaatıBurak T.
Banyo TadilatYasin M.
Marangoz, Mobilya İmalatçısıAyaz B.
Teras FayanslarıYusuf T.
Bahçe, BahçıvanAylin R.
Çitler ve KapılarBaris Y.
ParkeCandana A.
Kış bahçesiMiraç P.
Vinil DöşemeCandana A.
Mutfak Dolapları TadilatıKemal U.
Paratoner, ParatonerAhmet Z.
Tahta evlerRobert T.
Dış GölgelemeMustafa S.
Döşeme Yapıcı, Döşeme YükleyiciAltan H.
Ahşap KorkulukAltan F.
Ahşap KanopilerAhmet C.
Mutfak Dolapları İmalatıMehmet K.
FAYDALI BİLGİ

Ne bilmek istiyorsunu

Hizmetimizin ana fikri, binanızı güvercin gibi yuvalanan kuşlardan korumaktır. Kapsamlı bir incelemeden sonra, kuşlara karşı koruma gerçekleştirecek olan uzman, gerekli gördüğü yerlere ağlar ve çiviler yerleştirir. Bu, kuşların çatınıza, balkonunuza veya pencerenizin üzerine kadar inip yuva yapmasını önleyecektir. Ek olarak, uzman, kuşları korkutmak için kovucu bulunan kutular da yerleştirebilir.

Binalarınıza yuvalanan kuşlardan kurtulmak için Wilio yardımıyla uzmanlara ulaşmanız oldukça kolaydır. Ancak kendiniz de kanatlı isyancıları yer değiştirmeye zorlamak için birkaç basit yöntemi kullanabilirsiniz. Örneğin davetsiz misafirlerin olası yuvalama alanlarına erişimini engellemek için yağmur suyu gibi su birikintilerinin bu yerlerde yoğunlaşmasına izin vermeyin.

Sıkça Sorulan Sorular

Soru: Hizmetin planlanan tarihini değiştirmem gerekiyor. Tarihi nasıl değiştirebilirim? Cevap: Hizmetin tarih ve saatini doğrudan seçilen sağlayıcıyla ayarlarsınız. Servis sağlayıcınıza istediğiniz yeni tarihi yeniden yazmanız ve yeni tarihi onaylamanız yeterlidir.

Soru: Güvercinler konutum için ne kadar zararlı olabilir? Cevap: Güvercin dışkısı, zamanla konutunuzun cephesinde önemli ve gözle görülür şekilde hasara neden olabilecek asidik özelliklere sahiptir. Tüyleri de olukları tıkayabilir. Bu da su taşmalarına ve daha büyük hasarlara neden olabilir.

Soru: Güvercin pisliklerinin yaydığı hastalıklar nelerdir? Cevap: Güvercin dışkıları salmonella, ornitoz ve hatta tüberküloz gibi her türlü patojeni içerir. Ayrıca histoplazmoz ve kriptokokoz gibi mantar enfeksiyonlarına da neden oldukları bilinmektedir. Üstelik yaptıkları gürültü de rahatsızlık verici olabilir.

Soru: Binamdaki güvercinleri uzaklaştırmanın en iyi yolu nedir? Cevap: Genel strateji, binanın çatısını ve diğer tüm yuvalama alanlarını olabildiğince kuşların yuvalanmasına engel olacak şekilde düzenlemektir. Bu genellikle sivri uçlu malzemeler ya da teller takılarak sağlanır.

Soru: Güvercin dışkısından kurtulmanın en iyi yolu nedir? Cevap: Kuş dışkısı temizliğinde ciddi bir bulaşıcı hastalık riski vardır. Bu nedenle, etkilenen bölgeleri güvenli bir şekilde temizlemek için profesyonel güvercinden koruma hizmetlerine başvurmak daha doğru olur.

Soru: Güvercinler kalabalık kentlerde kendilerine nasıl besin sağlarlar? Cevap: Yaygın inanışın aksine, aç güvercin sürüleri, dağınık yiyecek artıkları üzerinde tek başına hayatta kalamazlar. Bunun yerine, kendilerine düzenli olarak kaliteli gıda (mısır, tahıl vb.) sağlayan ısrarcı bireylerin bulunduğu büyük şehirlere yönelirler. Unutmayın güvercin sürüleri arttıkça, istila riski de artar.