Wilio hoş geldiniz!

Wilio'yu kayıtlı olmayan bir müşteri olarak kullanıyorsunuz

Hizmet verene geç
Navigasyon
Hizmetler
Fiyat listesi
Wilio Hakkında
uygulamayı indirin
Nasıl Çalışır
Nasıl Geliştirebiliriz
Bize Ulaşın
Wilio Hakkında
oturum aç
Wilio hoş geldiniz!

Wilio'yu kayıtlı olmayan bir müşteri olarak kullanıyorsunuz

Hizmet verene geç
Navigasyon
Hizmetler
Fiyat listesi
Wilio Hakkında
uygulamayı indirin
Nasıl Çalışır
Nasıl Geliştirebiliriz
Bize Ulaşın
Wilio Hakkında
oturum aç

Web Tasarım

Uygun bir fiyata bölgenizden yetenekli uzmanları işe alın.

TEKLİF AL

1.500 profesyonel

1.077 tamamlanmış projeler

4.8 5 üzerinden uzmanlarımızın ortalama puanı

252 005 + uygulama indirmeleri

Web Tasarım

Web Tasarım kategorisinde bir hizmet uzmanı mı bulmanız gerekiyor? Uygun fiyatlarla kaliteli uzmanlar bulmanıza yardımcı olacağız. Sadece bir talep girin.

Ayrıca bakınız:Fiyat

1.500 profesyonel

1.077 tamamlanmış projeler

4.8 5 üzerinden uzmanlarımızın ortalama puanı

252 005 + uygulama indirmeleri

Kullanışlı bilgi

Ne bilmek istiyorsun

Wilio, müşterileri serbest tasarımcılar, geliştiriciler ve pazarlama uzmanlarıyla buluşturan çevrimiçi bir platformdur. Bir web tasarımcısı kiralamak istiyorsanız, o zaman Wilio gitmeniz gereken yoldur.

Web sitesi tasarımı, dikkatli bir planlama ve gerekirse istenen sonucu elde etmek için zaman gerektiren bir iştir. Profesyonel bir tasarımcı size web tasarımının tüm teknik yönlerini ve her bir unsurun rolünü açıklayabilecektir. Web sitenizin karmaşıklığına ve özelliklerine bağlı olarak tasarım süreci bir günden birkaç aya kadar sürebilir. Bu yazıda, web sitesinin türüne ve özelliklerine bağlı olarak bir web tasarım projesinin ortalama süresini analiz edeceğiz.

Web tasarımı, işletmenin başarısının büyük bir parçasıdır. Sitenizi ziyaret edecek ziyaretçi sayısı üzerinde doğrudan bir etkisi olabilir ve aynı zamanda dönüşüm oranını da etkileyebilir. Web sitenizi tasarlamak sadece çekici sayfalar oluşturmakla ilgili değil, aynı zamanda bu sayfaların kullanımı ve anlaşılması kolay olduğundan emin olmakla ilgilidir. İyi bir web tasarımcısı, hedef kitlenizin kolayca gezinebileceği, kullanıcı dostu bir tasarımın nasıl oluşturulacağını bilir.

Bir web sitesi tasarımcısı veya geliştiricisi tutmayı düşünüyorsanız, muhtemelen çok zaman harcamışsınızdır. Hangi soruların sorulacağını ve hangi firmaların projeniz için en iyi olduğunu araştırmaya çok zaman harcamışsınızdır. Ancak, web tasarımcılarını işe alan çoğu işletme sahibi gibiyseniz, muhtemelen bu sürecin çok yardımcı olduğunu düşünmüyorsunuz. Daha önce hiç bir web tasarımcısı tutmadıysanız, işletmeniz için doğru tasarımcıyı nasıl bulacağınızı bilmek zor olabilir. Bu makaleyi okuyarak harika bir web tasarımcısı bulmanın ilk adımını zaten atmış bulunuyorsunuz. İşte iyi bir tane seçmek için bazı ipuçları: 1) Bir web tasarımcısı ararken, onların ücretsiz danışmanlık sunduklarından emin olun. Seçenekleriniz hakkında bir uzmandan bilgi almak faydalı olacaktır. 2) İyi bir web tasarımcısı seçeneklerinizi anlayabileceğiniz şekilde açıklayabilecektir. Sizi ne yaptıkları ve neden yaptıkları konusunda eğitebilmelidirler.

Web tasarımı, bir web sitesinin geliştirilebileceği bir süreci ifade eder. Bir web sitesinin çekici ve kullanıcı dostu görünmesini sağlamak için çeşitli teknikler ve ilkeler içerir. Web tasarım süreci, kitaplar, dergiler vb. gibi diğer medyaları tasarlama sürecine benzer. Kısacası web tasarımı, web siteleri oluşturma sanatıdır. Web tasarımı sadece siteyi çekici kılmakla kalmaz, aynı zamanda herhangi bir aksaklık olmadan kullanıcı dostu hale getirir. Web tasarımcıları web tasarımı için çeşitli araçlar ve teknolojiler kullanabilir.

Çeşitli sayfalar ve işlevler içeren bir web sitesi tasarlama. Bazıları birkaç saat, bazıları günler, bazıları ise bir aya kadar sürebileceğini bilmenizi isteriz. Bir web sitesi tasarlama sürecini etkileyebilecek birçok faktör vardır. Örneğin, mevcut bir web sitesinin yeni bir sürümünü oluşturmak istiyorsanız veya bu yepyeni bir web sitesiyse. Sadece bir sayfadan oluşan basit bir web sitesi tasarlamayı planlıyorsanız, süreç çok daha hızlı olacaktır.