Wilio hoş geldiniz!

Wilio'yu kayıtlı olmayan bir müşteri olarak kullanıyorsunuz

Hizmet verene geç
Navigasyon
Hizmetler
Fiyat listesi
Wilio Hakkında
uygulamayı indirin
Nasıl Çalışır
Nasıl Geliştirebiliriz
Bize Ulaşın
Wilio Hakkında
oturum aç
Wilio hoş geldiniz!

Wilio'yu kayıtlı olmayan bir müşteri olarak kullanıyorsunuz

Hizmet verene geç
Navigasyon
Hizmetler
Fiyat listesi
Wilio Hakkında
uygulamayı indirin
Nasıl Çalışır
Nasıl Geliştirebiliriz
Bize Ulaşın
Wilio Hakkında
oturum aç

Ticari Araç Kiralama

Uygun bir fiyata bölgenizden yetenekli uzmanları işe alın.

TEKLİF AL

1.500 profesyonel

1.077 tamamlanmış projeler

4.8 5 üzerinden uzmanlarımızın ortalama puanı

252 005 + uygulama indirmeleri

Ticari Araç Kiralama

Ticari Araç Kiralama kategorisinde bir hizmet uzmanı mı bulmanız gerekiyor? Uygun fiyatlarla kaliteli uzmanlar bulmanıza yardımcı olacağız. Sadece bir talep girin.

Ayrıca bakınız:Fiyat

1.500 profesyonel

1.077 tamamlanmış projeler

4.8 5 üzerinden uzmanlarımızın ortalama puanı

252 005 + uygulama indirmeleri

Kullanışlı bilgi

Ne bilmek istiyorsun

Sık Sorulan Sorular

Neden Wilio'da ticari araç arıyorsunuz?

Havaalanına, eve veya uzaktan işe gitmeniz mi gerekiyor? Wilio uzmanları, insanların veya daha küçük sevkiyatların taşınmasını ayarlayacaktır. Zaman sıkıntısı çekiyorsanız veya gerekli araca sahip değilseniz ve kiralamak sizin için çözüm değilse, şimdi Wilio web sitesi üzerinden ulaşım teklifini kullanın. Aniden daha fazla insan taşıma ihtiyacı duysanız bile, Wilio'ya talep girerek stres ve zamandan tasarruf edebileceğiniz için iyi bir fırsat sağlar.

Nakliye siparişi vermek için ne gerekir?

Herkes nakliye siparişi verebilir. Tek ihtiyacınız olan internet ve Wilio web sitesinde birkaç tıklama. Taşıma hizmetlerine ne zaman ihtiyacınız olduğunu öğrenin, kaç kişinin taşınması gerektiği ve onları taşımak istediğiniz yer veya taşımak istediğiniz malları belirtip talep oluşturabilirsiniz. Herhangi bir belgeye, ehliyete veya diğer yetkilere ihtiyacınız yoktur. Talebi gönderdikten sonra, bireysel uzmanlar kısa süre içinde sizinle iletişime geçecek ve size en uygun olanı seçeceksiniz.

Doğru taşıma türünü nasıl bulabilirim?

Kaç kişi olduğunuzu, hangi tarihte ve nereye seyahat etmeniz gerektiğini bilmek önemlidir. Wilio web sitesi üzerinden taşıma hizmetlerinin avantajı, bireysel taşıyıcıların sizin için doğru taşıma türünü çözmesidir. Tek endişeniz, kararlaştırılan zamanda uçağa binmek olacak ve diğer her şey halledilecek. Bu tür ulaşımın son yıllarda son derece popüler hale gelmesinin nedenleri bunlar. Bu nedenle, bundan yararlanın ve talebinizi bugün Wilio üzerinden girin.

Taşıma ücreti ne kadardır?

Taşıma ücreti kişi sayısına ve özellikle kat etmeniz gereken mesafeye bağlı olacaktır. Fiyat ayrıca, taşıyıcının yolculuk sırasında ödemesi gereken ücretlerden oluşacaktır. Bunlar otoyollar, otoparklar vb. için geçiş ücretleri olacaktır. Bazı sağlayıcılar, ek bir ücret karşılığında bir araç seçmenize izin verecektir. Bacaklarınızı esnetmenin ve masaj fonksiyonlu kaliteli koltuklara oturmanın sorun olmayacağı lüks donanımlı bir araçla yolculuğunuzu geçirebilirsiniz. Nakliye hizmeti veren profesyoneller tüm masrafları önceden hesaplarlar, bu nedenle seyahatin size ne kadara mal olacağını önceden bilirsiniz.

Kaliteli ulaşımı nasıl bulabilirim?

Kaliteli ve güvenilir ulaşım bulmak çok kolay. Talebinizi Wilio'ya girin ve teklifleri bekleyin. Ardından, her gönderi için önceki müşterilerin sitede bıraktığı incelemelere ve puanlara bir göz atın. Size en uygun teklifi seçin ondan sonra kaygısız ve güvenli seyahat edin.

Taşımanın faydaları nelerdir?

Durmak yok
Yalnızca taşıma sırasında biri inip biniyorsa durur. Ayrıca bu görevler önceden planlanır ve birkaç dakika içinde tamamlanır. Bu, insanları sürekli olarak durdurup içeri ve dışarı hareket ettirme ihtiyacını ortadan kaldırır. Önemli ölçüde zaman kazandırır ve her zaman, genellikle önceden, anlaşma ile varış noktanıza varırsınız.

Araç hızı ve el becerisi
Taşıma için kullanılan araç türleri de bir avantajdır. 3.5 t üzeri araçların alanı olan geniş iç hacmi ile binek otomobillerin özelliklerini hızlarıyla birleştirirler. Her iki dünyadan da, el becerisi ile birlikte alan, konfor, güvenlik ve hız anlamına gelen en iyiyi alırlar.

İstediğiniz zaman duraklatın
Uzun bir otobüs yolculuğu sırasında beklenmedik bir mola için duramama veya isteksizlik ile sınırlıysanız, bu tür kurallar sizin için geçerli olmayacaktır. Sizi gideceğiniz yere götüren bir profesyonel sizin ihtiyaçlarınızı durdurup gidermekten mutluluk duyacaktır. İsteğiniz üzerine dinlenme alanı veya mola verebilirsiniz.

Hedefinize doğru seyahat edin
Daha önce otobüs veya trenle seyahat ettiyseniz, varış noktanız her zaman aynı yerdir örnegin bunlar bir durakta veya istasyondadır. Uzun mesafeli bir otobüsün sizi otelinizin veya dairenizin önüne indirmesi kesinlikle başınıza gelmemiştir. Gerçek hedefe başka yollarla geçmek zorundaydınız, bu da zaman kaybı ve ekstra maliyet anlamına gelir. Taşıma araçlarını kullanarak, bir dağ otelinin veya evinizin önünde bile, tam ihtiyacınız olan yerde bagajınızı durdurup boşaltabilirsiniz.

Araba kullanmıyorsunuz
Taşımacılığın en büyük avantajı, araba kullanma, çeşitli otoyol geçişleri ve otoyol sistemleri kullanma konusunda endişelenmenize gerek olmamasıdır. Oturun ve hedefe ulaşana kadar rahatça bekleyin. Yolculuğun sonunda rahatlarsınız ve planladığınız aktiviteleri sorunsuz bir şekilde sürdürebilirsiniz. Daha önce daha uzun rotalar sürdüyseniz, bu avantajı kesinlikle takdir edeceksiniz.

Taşıma süreci

Hedefe yolculuk, Wilio sayfasına bir talep girerek başlar. Seyahatinizin parametrelerini girdikten sonra ulaşım için fiyat teklifleri alacaksınız. Belirli bir gün ve saat için kargo siparişi alınır. Fiyat önceden kararlaştırılır ve hedef de önceden bilinir. Araçta sizinle aynı seyahat için rezervasyon yaptırmış başka kişiler olabilir. Merak etmeyin, her yolcunun kendi koltuğu var. Yazıcı veya alan eksikliği riski yoktur. Sürücü bagajınızı belirlenen yerde saklayacak ve yolculuk başlayabilir. Araç, varış noktasına güvenli ve hızlı bir şekilde varmayı garanti eden yollarda hareket edecektir, köylerden ve kalabalık şehirlerden kesinlikle geçilmeyecektir. Sürüş sırasında mola vermek mümkündür. Ayrıca, aracın kapasitesini yenilemek için birkaç durak gerektiğini de göz önünde bulundurun. 90 koltuklu otobüsle seyahat etmediğiniz için gerçekten sadece birkaç durak olacak. Kararlaştırılan yere vardığınızda, sürücü bagajınızı boşaltacak ve tüm süreç sona erecektir.

İpuçları ve püf noktaları:

1. Bagaj boyutu ve miktarı
Sınırlı kapasiteye sahip bagajlara çok dikkat edin. Her taşıyıcı, ne kadar bagajın alınabileceğini önceden size bildirecektir. Limite uyulmaması durumunda, artan ücretlere ve aşırı durumlarda taşımanın iptaline veya bagajın reddedilmesine maruz kalırsınız.

2. Araç kalitesi
Uzun rotalarda seyahat ediyorsanız ve yolculuk birkaç saat sürecekse, seyahat edeceğiniz aracı seçmeye odaklanın. Daha büyük ve daha lüks bir araç daha pahalı olacak ama bacaklarınız, boynunuz ve omurganız size teşekkür edecek. Daha donanımlı bir araç, daha fazla güvenlik, konfor ve sürüş kalitesi anlamına gelir.

3. Seyahat gereçleri
En sevdiğiniz kitabı, müziği, dergiyi veya çalışmanızı yanınızda götürmek için alın. Can sıkıntısı, her yolcunun en kötü arkadaşıdır. Son dakikadaki kötü seçimi daha da fazla sevmemek için her şeyi önceden hazırlayın.

4. Karşılaştırın
Şu anda, çok sayıda şirket ve birey, ulaşım hizmetlerine kendini adamıştır. Bu nedenle, kesinlikle daha fazla teklif aramaya ve karşılaştırmaya değer. Nakliye ücretine nelerin dahil olduğunu ve ekstra ne ödemeniz gerektiğini öğrenin. Kötü yorumları olan operatörlerden kaçının.

5. Doğrulayın
Bir sözleşme yapmadan önce sigorta, aracın teknik durumu vb. hakkında bilgi alın. Ayrıca, Wilio'nun sayfasındaki yorumları okuyun ve kötü derecelendirmeye sahip bir taşıyıcıdan kaçının. Bölgenizi keşfedin ve sorular sorun.

Kullanışlı bilgi

Bilmen gereken

İşletmeniz için bir araca ihtiyacınız var ve ne yapacağınızı bilmiyor musunuz? Wilio doğru kişiyi bulmana yardım edecek. Uzmanlarımız her zaman hizmetlerini sunmaya hazırdır, bu nedenle istediğiniz zaman onlarla iletişime geçmekten çekinmeyin. Veritabanımızda aramanızı bekleyen uzmanlarımız var. Hizmetiniz araç kiralama, yakıt, sigorta ve diğer hizmetlerimi kapsıyor mu? Bunların hepsinin halledildiğinden emin olacağız. Herhangi bir soru sormaktan çekinmeyin, her zaman sizin için buradayız. Ticari araç kiralama konusunda birçok farklı alanda görev yapan uzmanlarımızı da unutmayın. Bu alanda deneyim sahibi oldukları için tam olarak ihtiyacınız olanı sorunsuz bir şekilde almanıza yardımcı olabilirler.