Wilio hoş geldiniz!

Wilio'yu kayıtlı olmayan bir müşteri olarak kullanıyorsunuz

Hizmet verene geç
Navigasyon
Hizmetler
Fiyat listesi
Wilio Hakkında
uygulamayı indirin
Nasıl Çalışır
Nasıl Geliştirebiliriz
Bize Ulaşın
Wilio Hakkında
oturum aç
Wilio hoş geldiniz!

Wilio'yu kayıtlı olmayan bir müşteri olarak kullanıyorsunuz

Hizmet verene geç
Navigasyon
Hizmetler
Fiyat listesi
Wilio Hakkında
uygulamayı indirin
Nasıl Çalışır
Nasıl Geliştirebiliriz
Bize Ulaşın
Wilio Hakkında
oturum aç

Temizlik Hizmetleri

Uygun bir fiyata bölgenizden yetenekli uzmanları işe alın.

TEKLİF AL

341 profesyonel

1.080 tamamlanmış projeler

4.8 5 üzerinden uzmanlarımızın ortalama puanı

252 005 + uygulama indirmeleri

Temizlik Hizmetleri

Temizlik Hizmetleri kategorisinde bir hizmet uzmanı mı bulmanız gerekiyor? Uygun fiyatlarla kaliteli uzmanlar bulmanıza yardımcı olacağız. Sadece bir talep girin.

Ayrıca bakınız:Fiyat

341 profesyonel

1.080 tamamlanmış projeler

4.8 5 üzerinden uzmanlarımızın ortalama puanı

252 005 + uygulama indirmeleri

Sıkça Sorulan Sorular

Bir temizlikçi hangi becerilere sahiptir?
Yetenekli bir temizlikçi, temizliğini olabildiğince verimli çalışacak ve her şeyi işe ayırdığı zamanda yönetecek şekilde planlayabilir. Temizlikçiler genellikle birkaç şeyi aynı anda yapar, çamaşır makinesini veya bulaşık makinesini çalıştırır, bu sırada mutfaktaki çok kirli nesneleri toplar ve süpürürler veya bu arada banyoyu temizlerler. Temizleyici, kökleşmiş kirleri veya ulaşılması zor yerleri bile nasıl düzgün bir şekilde temizleyeceğini bilir. Ayrıca her şeyin iyice temizlenmesini sağlamak için hangi araçların kullanılması gerektiğini de bilir.
İyi bir temizlikçiyi nasıl bulurum?
Wilio üzerinden bir talep oluşturmak, bölgenizde yetenekli ve istekli bir temizlikçi bulmanın hızlı ve kolay bir yoludur. Wilio, zamanınıza uyum sağlayabilen ve gömlek ütülemek, camları yıkamak ve daha fazlası gibi ihtiyacınız olan tüm işleri yapan bir temizlikçi bulmanıza yardımcı olacaktır.
Bir temizlikçi ne tür bir iş yapar?
Temizlik genellikle tüm odalarda toz alma, vakumlama ve yerlerin temizlenmesini içerir. Aynalar, tuvaletler, duşlar ve küvetler dahil olmak üzere banyoları temizlemek. Tezgah, perde, lavabo ve dolap kapakları dahil olmak üzere mutfağın temizlenmesi. Kapı, fayans, pencere pervazları, aynalar, cam yüzeyler ve dekorasyonların temizlenmesi ve silinmesi. Ayrıca pencere yıkama, perde ve örtü yıkama ve asma, ütüleme gibi diğer hizmetleri de düzenleyebilirsiniz.
Ne sıklıkla temizlenmeli?
Çoğu zaman, müşteriler iki haftada bir düzenli temizlik talep eder. Evde evcil hayvanınız, küçük çocuklarınız varsa veya sadece daha sık temizlik yapmanız gerekiyorsa, haftalık bir program üzerinde de anlaşabilirsiniz.
Temizlik ürünleri sağlamam gerekiyor mu?
Temizlikçiyle temizlik ürünlerini kendisi mi getireceği yoksa sizinkini mi kullanacağı konusunu önceden kararlaştırmanızı öneririz. Temizleyici, özel temizlik maddelerinin gerekli olabileceği kendi özel makinelerini kullanmıyorsa (örneğin, çırpma veya cam yıkama siparişi verirseniz), temizlik maddelerini rutin temizlik sırasında kullanmayı tercih edebilir. Bir temizlikçi toplu taşıma araçları ile seyahat ettiğinde, temizlik ürünleri veya elektrikli süpürge, paspas ve kova gibi aletler getirmesi sorun olabilir. Temizlikçiyle temizlik ürünlerini kendisi mi getireceği yoksa sizinkini mi kullanacağı konusunu önceden kararlaştırmanızı öneririz.
Tek seferlik mi yoksa düzenli temizlik mi?
Dairenin veya evin bir kez kapsamlı bir şekilde temizlenmesine ihtiyacınız varsa, Wilio üzerinden bir talepte bulunmanız yeterlidir; size yardımcı olacak tek seferlik bir temizliklikçi bulmanıza yardımcı olacağız. Düzenli temizlik yapmanız gerekiyorsa, düzenli temizlik için bir temizlikçi bulmanıza yardımcı olacağız. Her şeyin olmasını beklediğiniz gibi olduğundan emin olmak için bir tanıtım toplantısı düzenlemenizi öneririz.
Neden Wilio aracılığıyla bir temizlikçi tutasınız?
Görevlerle dolu uzun günler nedeniyle temizlemek için vaktiniz yok mu? Çocukları okula götürürken ve ev ödevlerine yardım ederken yerleri yıkayamıyor, süpüremiyor ve tozu alamıyor musunuz? Yorgun olduğunuzda ve fazla çalıştığınızda, en son isteyeceğiniz şey Cumartesi sabahı temizlik yapmaktır. Evinizi, dairenizi veya ofisinizi temizlikle parlatacak akıllı bir temizlikçi size yardımcı olacaktır. Profesyonel bir temizlikçi dairenizi veya evinizi düzenli olarak temiz tutacaktır;pencereleri temizlemenize, halıları temizlemenize veya daireyi derinlemesine temizlemenize yardımcı olacaktır.
Kullanışlı bilgi

Ne bilmek istiyorsun

Bu, bize çok sık sorulan bir soru: "Temizlik hizmetlerimi bir kerelik mi yoksa düzenli bir hizmet olarak mı yapmalıyım?" Bu iyi bir soru. Basit cevap, buna bağlı olmasıdır. Düzenli temizlik hizmetleri genellikle düzenli olarak, örneğin iki haftada bir veya ayda bir yapılır. Düzenli bir temizlik için rezervasyon yapıyorsanız, temizlikçinizin ne zaman geleceğini bileceksiniz ve her ziyaretinde aynı kişi olacak. Bu şekilde temizlikçinizle güçlü bir ilişki kurabilirsiniz.

Bir hizmet pazarı olan Wilio, eviniz için bir temizlikçi bulmanın uygun bir yoludur. Wilio'nun konsepti, insanların kendilerine en uygun temizlikçiyi bulmasını kolaylaştırmaktı. Günümüzde, hizmetlerini sunan birçok profesyonel temizlik şirketi ve serbest çalışan bulunmaktadır. Ancak, bölgenizde bir temizlikçi arıyorsanız, doğru olanı hızlı ve kolay bir şekilde bulmak oldukça zor olabilir. İşte burada Wilio devreye giriyor.

Kullanışlı bilgi

Bilmen gereken

Temizlik hizmeti arıyorsanız, çözümünüz Wilio. Cam yıkama, halı yıkama ve vakumlama gibi geniş bir hizmet yelpazesi sunuyoruz. Yapmanız gereken işlerde yardımcı olabilecek sitemizde listelediğimiz çeşitli hizmet verenler var ancak fiyatlar ne tür bir hizmete ihtiyacınız olduğuna bağlı olarak değişiyor.

Hizmetler hakkında daha fazla bilgi edinin: verilen kategorideki temizleyicilerimizden biri tarafından sağlanacak temizlik ürünleri, elektrikli süpürge, paspas, süpürge ve kova'dır.

Örnekler

Yapılan eserlerin galerisi Hizmet verenlerimizden

Temizlik HizmetleriMustafa O.
Temizlik HizmetleriAli U.
Temizlik HizmetleriTamer K.
Temizlik HizmetleriEzra J.
Temizlik HizmetleriYusuf R.
Temizlik HizmetleriYasin P.