Wilio hoş geldiniz!

Wilio'yu kayıtlı olmayan bir müşteri olarak kullanıyorsunuz

Hizmet verene geç
Navigasyon
Hizmetler
Fiyat listesi
Wilio Hakkında
uygulamayı indirin
Nasıl Çalışır
Nasıl Geliştirebiliriz
Bize Ulaşın
Wilio Hakkında
oturum aç
Wilio hoş geldiniz!

Wilio'yu kayıtlı olmayan bir müşteri olarak kullanıyorsunuz

Hizmet verene geç
Navigasyon
Hizmetler
Fiyat listesi
Wilio Hakkında
uygulamayı indirin
Nasıl Çalışır
Nasıl Geliştirebiliriz
Bize Ulaşın
Wilio Hakkında
oturum aç

Tavan Aydınlatma

Uygun bir fiyata bölgenizden yetenekli uzmanları işe alın.

TEKLİF AL

1.502 profesyonel

1.077 tamamlanmış projeler

4.8 5 üzerinden uzmanlarımızın ortalama puanı

252 005 + uygulama indirmeleri

Tavan Aydınlatma

Tavan Aydınlatma kategorisinde bir hizmet uzmanı mı bulmanız gerekiyor? Uygun fiyatlarla kaliteli uzmanlar bulmanıza yardımcı olacağız. Sadece bir talep girin.

Ayrıca bakınız:Fiyat

1.502 profesyonel

1.077 tamamlanmış projeler

4.8 5 üzerinden uzmanlarımızın ortalama puanı

252 005 + uygulama indirmeleri

FAYDALI BİLGİ

Ne bilmek istiyorsun

Neden Wilio aracılığıyla kaliteli bir elektrikçi seçmelisiniz?

  • Size en yakın sertifikalı, kalifiye elektrikçilere ulaşın. Evinizdeki elektrik arızaları ve onarımları söz konusu olduğunda güvenliğiniz asla küçümsenmemelidir. Wilio aracılığıyla bir elektrikçi bulduğunuzda ustanın profesyonel ve güvenli elektrik işleri yapıyor olduğundan emin olabilirsiniz. Sertifikalı elektrikçiler, yeterli mesleki bilgiye sahiptir ve elektrik tesisatı ile ilgili tüm düzenlemelere uygun olarak çalışmıştır. Aydınlatma kurulumları için gerekli çeşitli teknik standartlara, Avrupa standartlarına ve TSE'ye tabidir.
  • Elektriksel bağlantılarınızın profesyonel ve güvenli montajı. Elektrik tesisatı ile ilgili her türlü iş, riskli ve tehlikelidir. Bu yüzden kendiniz denemeyin. Tornavidayı bir kenara koyun ve işi bir Wilio elektrikçisine emanet edin. Ustalardan alacağınız hizmet; güvenli, verimli ve %100 müşteri garantili olacaktır. Sertifikalı elektrikçilerin yaptığı çeşitli elektrik işleri; tavan lambası ve ışık anahtarının takılması/değiştirilmesi, elektrik prizlerinin değiştirilmesi/onarılması/kurulması vb.
  • Hızlı çevrimiçi rezervasyon. Wilio’da talebinizi girdikten kısa bir süre sonra uygun elektrikçiler sizinle iletişime geçecektir. Kullanıcıların/müşterilerin derecelendirmelerine ve usta ücretine göre size uygun bir elektrikçi seçin. Hizmet alacağınız tarihi birlikte belirleyin.

Elektrikçilerin verdiği hizmetler nelerdir?

Wilio'daki kalifiye elektrikçiler çeşitli aydınlatma armatürü kurulumları, aydınlatma devresi bağlantıları ve priz değiştirme konusunda deneyime sahiptir.

Bulunduğum ortama kaliteli bir aydınlatmayı nasıl sağlarım?

Mekanlardaki aydınlatmaların yeterli olması ortamda daha kaliteli vakit geçirmemizi sağlar. İyi aydınlatma sağlamak için nasıl bir yol izleyeceğinizden emin değilseniz Wilio’nun elektrik ustalarından yardım alabilirsiniz. Elektrikçiler, odanızın ana amacına ve özel gereksinimlerinize bağlı olarak geniş aydınlatma ürünleri yelpazesinden seçim yapmanız için size tavsiyelerde bulunacaklardır. Bu ürünlerden bazıları; avize, duvar lambası, duvar reflektörü, gömme aydınlatma, zemin lambası, dolap lambası, masa lambası, esnek lamba vb. Ayrıca ihtiyaç duymanız halinde her türlü aydınlatma sorunlarınızı çözmede ustalarımız size yardımcı olacaktır.

Odalarınızın aydınlatmasını nasıl iyileştirebiliriz?

Ortamda yeterli aydınlatma sağlanmasında basit gibi görünse de ampuller oldukça etkilidir. Arızalı olanların değiştirilmesi ya da ortamın ihtiyacına uygun ampulün belirlenmesinde Wilio’nun elektrik ustalarından yardım alabilirsiniz. Örneğin uzun vakit geçirdiğiniz odalarınız için seçiminiz enerji tasarrufu sağlayan ampuller olabilir. Daha az bulunduğunuz hol gibi geçiş noktalarında ise daha düşük aydınlatma sağlayan ampuller kullanabilirsiniz. Elektrikçilerin bir diğer hizmeti, ışık anahtarlarının kurulumunu yapmak, kurulum sonrası çalışmalarını da kontrol etmektir. Yine bu hizmeti kullanarak mekanınızın aydınlatmasını iyileştirebilirsiniz.

Elektrik prizleri nasıl değiştirilir veya onarılır?

Duvara monte edilmiş veya gömme olsun, hasarlı bir elektrik prizini değiştirmek/onarmak için her zaman kalifiye bir elektrikçiden hizmet alın. Elektriğin insan bedenine verdiği zararları düşünün, riskleri göz önünde bulundurun ve sorunu kendi başınıza çözmeye çalışmayın. Bu özellikle, ek masrafa girmek istemeyen ev sahiplerinin kendi başlarına yetersiz ekipmanla prizleri onarma yoluna gitmeleriyle yalnızca kendilerinin değil, evde yaşayan kiracıların da hayatını riske atmaları anlamına gelmektedir. Ancak evinizde/işyerinizde kendi başınıza güvenliğinizi arttıracak birtakım önlemler alabilirsiniz. Prize olması gerektiğinden fazla yüklenilmesi durumunda yangın çıkma olasılığı yüksektir. Bu nedenle uzatma kablosu kullanırken maksimum değeri aşabilecek cihazları aynı anda buraya bağlamaktan kaçının.

Sıkça Sorulan Sorular

Soru: Planlanan hizmet tarihini değiştirmem gerekiyor. Nasıl yapılır?

Cevap: Hizmetin tarihini ve saatini doğrudan seçilen sağlayıcıyla ayarlarsınız. Servis sağlayıcınıza yazmanız ve yeni tarihi onunla onaylamanız yeterlidir.

Soru: Akşamları elektrikçiler hizmet veriyor mu?

Cevap: Evet, akşamları hizmet almanız mümkündür. Hizmet alacağınız saati doğrudan bir elektrikçiyle ayarlarsınız. Günlerin daha kısa olduğu kış aylarında akşamları bu hizmeti almaktan kaçınmanızı tavsiye ederiz. Bunun nedeni elektrik ustasının elektriği kapatması gerektiği durumlarda ortamın karanlık olacağı ve sorun yaşama ihtimalinizin ortaya çıkacağıdır.

Soru: Hangi ülkelerde hizmet vermektesiniz?

Cevap: Wilio hizmeti, Türkiye genelinde ve diğer bazı ülkelerde mevcuttur.

Soru: Birlikte çalıştığınız elektrikçilerin hizmet kalitesini kontrol ediyor musunuz?

Cevap: Kesinlikle. Niteliklerini, deneyimlerini ve güvenilirliklerini öğrenmek için her zaman onlarla yüz yüze görüşüyoruz. Danışmanlarımız, lisanslarını ve sertifikalarını dikkatlice kontrol ediyor. Ek olarak, her müşteriden verdikleri hizmet sonrası bir geribildirim alıyorlar. Böylece sonraki müşteriler, elektrik ustasının hizmet kalitesi hakkında fikir sahibi olabiliyor.

Soru: Ben bir işletme sahibiyim, bir lambanın ofise montajında bana yardımcı olur musunuz?

Cevap: Evet, kesinlikle yardımcı olabiliriz. Elektrikçiler, evde ve işte tüm ihtiyaçlarınıza cevap vermek için doğru niteliklere ve deneyimlere sahiptir.