Wilio hoş geldiniz!

Wilio'yu kayıtlı olmayan bir müşteri olarak kullanıyorsunuz

Hizmet verene geç
Navigasyon
Hizmetler
Fiyat listesi
Wilio Hakkında
uygulamayı indirin
Nasıl Çalışır
Nasıl Geliştirebiliriz
Bize Ulaşın
Wilio Hakkında
oturum aç
Wilio hoş geldiniz!

Wilio'yu kayıtlı olmayan bir müşteri olarak kullanıyorsunuz

Hizmet verene geç
Navigasyon
Hizmetler
Fiyat listesi
Wilio Hakkında
uygulamayı indirin
Nasıl Çalışır
Nasıl Geliştirebiliriz
Bize Ulaşın
Wilio Hakkında
oturum aç

Taşlama, Zımpara

Uygun bir fiyata bölgenizden yetenekli uzmanları işe alın.

TEKLİF AL

1.502 profesyonel

1.077 tamamlanmış projeler

4.8 5 üzerinden uzmanlarımızın ortalama puanı

252 005 + uygulama indirmeleri

Taşlama, Zımpara

Taşlama, Zımpara kategorisinde bir hizmet uzmanı mı bulmanız gerekiyor? Uygun fiyatlarla kaliteli uzmanlar bulmanıza yardımcı olacağız. Sadece bir talep girin.

Ayrıca bakınız:Fiyat

1.502 profesyonel

1.077 tamamlanmış projeler

4.8 5 üzerinden uzmanlarımızın ortalama puanı

252 005 + uygulama indirmeleri

Kullanışlı bilgi

Ne bilmek istiyorsun

Kumlamaya karşı zımpara: Zemin hazırlığı için doğru yöntem

Kumlama makinesi

Çalışma alanınızdan en iyi şekilde yararlanmak mı yoksa yeni bir epoksi mi veya üretan kaplama mı kullanmak istiyorsunuz? Ancak zemin önceden hazırlanmazsa bu tür bir iyileştirmenin bir anlamı olmaz. Beton yüzeyin kendisini boyamadan önce hangi yöntemi kullanacağınıza karar vermelisiniz. Taşlama veya Kumlama. Bu prosedürler arasındaki fark nedir?

Kumlama

Kumlama, tam olarak hayal ettiğiniz gibi. Makine zemin yüzeyine çelik bilyeler fırlatır, tüm kaplamaları kaldırır ve betonun üst katmanlarını ezer. Tesisin ayrıca kendi moloz toplama sistemi vardır, bu da daha fazla kullanım için çoğu çekimi yapmanızı sağlar.

Kumlamanın artıları ve eksileri

Kumlama kimyasal içermez, yalnızca kolayca bertaraf edilebilecek tehlikeli tozlar oluşturur . Hem iç hem de dış ortamlarda beton zemin hazırlamanın etkili bir yolu olan çeşitli aşındırıcılar kullanılabilir. Bu, zemini daha kısa sürede yeniden boyayabileceğiniz için nispeten hızlı bir işlemdir. Püskürtme ile oluşan ısının bazı yüzeylerin yapışmasına neden olabileceğini unutmayın. 2 ila 3 mm şap veya 1 mm epoksi kaldırmak için etkilidir.

Elmaslı taşlama

Taşlayıcılar, endüstriyel sınıf elmaslarla kaplanmış pedler veya diskler kullanarak beton yüzeyleri taşlayabilir, beton ve kir katmanlarını çıkarmak için. Profesyoneller, işlemi olabildiğince temiz hale getirmek için toz toplama sistemlerine sahip olacak veya yerleşik toz toplama makinelerini kullanacak.

Elmaslı taşlamanın avantajları ve dezavantajları

Elmas taşlama, kumlamadan daha karmaşık olan daha kalın katmanları kaldırabilir. Sonuç, temiz bir çevre ve mükemmel kalitede beton zemin veya mermerdir. Bununla birlikte, maliyetli olabilen etkiyi elde etmek daha uzun sürer. Kalın katmanlar olması durumunda, plakalar ve diskler aşınabilir ve değiştirilmeleri gerekir. Elmas öğütücüler, betona gömülü metal vidalar veya cıvatalarla temas ederse de zarar görebilir.

Profesyoneller, işlemi olabildiğince temiz hale getirmek için toz toplama sistemlerine sahip olacak veya yerleşik toz toplama makinelerini kullanacak.

Sonuç, temiz bir çevre ve mükemmel kalitede beton zemin veya mermerdir. Bununla birlikte, maliyetli olabilen etkiyi elde etmek daha uzun sürer. Kalın katmanlar olması durumunda, plakalar ve diskler aşınabilir ve değiştirilmeleri gerekir. Elmas öğütücüler, betona gömülü metal vidalar veya cıvatalarla temas ederse de zarar görebilir.

Kullanışlı bilgi

Ne bilmek istiyorsun

Her türlü alet bilenebilir. Aletleri en iyi durumda tutmak için aletin tipine ve kullanımına bağlı olarak bunları düzenli olarak bilemek gerekir. Bileme hizmetleri genellikle üç türe ayrılır: birincisi, sektördeki profesyonel kullanıcılar için aletleri bilemek için kullanılan hizmet; ikincisi, ev aletlerinin bilenmesi hizmeti; ve üçüncüsü, özel koleksiyonun bileme işlemini içeren hizmet.

Profesyonel bir bileme hizmeti, araçlarınızı en yüksek performansa getirmek için gereken her şeyi içerir. İster motorlu testereniz için tamamen yeni bir bıçak setine, ister çit düzelticiniz için hızlı bir rötuşa ihtiyacınız olsun. Tüm hizmetler, yalnızca bıçaklarınızı keskinleştirmekle kalmayıp, aynı zamanda aletin düzgün çalışmasını engelleyebilecek temel sorunları da inceleyip onarabilen eğitimli teknisyenler tarafından gerçekleştirilir.

Kesici takımların bilenmesi sadece bir gelenek değil, aynı zamanda bir zorunluluktur. Aletleri keskinleştirmek neden gereklidir ve bu neyi ilgilendirir? Kesici takımların bilenmesinde en önemli şey kullanım ömürlerini koruması ve yüksek kalitede kesim sağlamasıdır.

Kullanışlı bilgi

Bilmen gereken

Metal ve ahşap yüzeylerin temizlenmesi her zaman kolay değildir, ancak bunu yapmanın birçok yolu olduğunu bilmek önemlidir. Bu yöntemlerden biri, metal ve ahşap üzerindeki üst kirlenmiş tabakanın bir püskürtme tekniği kullanılarak mekanik olarak çıkarılmasıdır. Bu işlem, bir yüzeyden pası veya boyayı çıkarmanız ve ayrıca metallerin yeniden yeni görünmesini sağlamanız gerektiğinde etkili olabilir. Bu hizmetin faydaları şunlardır: Kirleri yok eder, Korozyonları giderir, Metalleri parlatır, ahşap yüzeylerde dayanıklı ve düzgün bir yüzey oluşturur, Metal yüzeylerin ömrünü uzatır, Ahşabı çatlamadan ve çürümekten korur. Bir sonraki projeniz için sadece bir gün mekanik sökme kullanmayı tercih etmek, profesyonel sonuçlar elde etmenin kolay bir yoludur. Bugün Wilio'daki parlatma teknisyenlerimizle iletişime geçin! Hizmetler arasında fırçalama, kompresör kiralama, basınçlı yıkayıcılar ve temizleyiciler yer alır. Ayrıca, ihtiyaçlarınız için hangi hizmetin en iyi olduğunu seçmeden önce tüm sağlayıcılarımızla ücretsiz danışmanlık hizmetine de erişebileceksiniz.