Wilio hoş geldiniz!

Wilio'yu kayıtlı olmayan bir müşteri olarak kullanıyorsunuz

Hizmet verene geç
Navigasyon
Hizmetler
Fiyat listesi
Wilio Hakkında
uygulamayı indirin
Nasıl Çalışır
Nasıl Geliştirebiliriz
Bize Ulaşın
Wilio Hakkında
oturum aç
Wilio hoş geldiniz!

Wilio'yu kayıtlı olmayan bir müşteri olarak kullanıyorsunuz

Hizmet verene geç
Navigasyon
Hizmetler
Fiyat listesi
Wilio Hakkında
uygulamayı indirin
Nasıl Çalışır
Nasıl Geliştirebiliriz
Bize Ulaşın
Wilio Hakkında
oturum aç

Taşıma ve Elden Çıkarma

Uygun bir fiyata bölgenizden yetenekli uzmanları işe alın.

TEKLİF AL

1.502 profesyonel

1.077 tamamlanmış projeler

4.8 5 üzerinden uzmanlarımızın ortalama puanı

252 005 + uygulama indirmeleri

Taşıma ve Elden Çıkarma

Taşıma ve Elden Çıkarma kategorisinde bir hizmet uzmanı mı bulmanız gerekiyor? Uygun fiyatlarla kaliteli uzmanlar bulmanıza yardımcı olacağız. Sadece bir talep girin.

Ayrıca bakınız:Fiyat

1.502 profesyonel

1.077 tamamlanmış projeler

4.8 5 üzerinden uzmanlarımızın ortalama puanı

252 005 + uygulama indirmeleri

Sıkça Sorulan Sorular

İndirme hizmetlerini neden Wilio aracılığıyla kiralamalısınız?
Yeni bir eve veya ofise taşınmak heyecan verici bir deneyimdir. Bununla birlikte, lojistik, paketleme ve ardından ağır nesnelerin sökülmesi ve taşınması sırasında bile stresli bir süreç olabilir. Wilio aracılığıyla taşıma hizmetlerini rezerve ederek tüm endişelerinizden kurtulun. Taşıma uzmanları işleri düzene sokabilir ve sizin için zorlukların üstesinden gelebilir. Wilio ile hemen birkaç teklif alabilirsiniz. Nerede olursanız olun, yakınınızda güvenilir taşıma uzmanları bulabilirsiniz. Uzmanlarımız ayrıca hizmetlerini ihtiyaçlarınıza ve bütçenize göre uyarlayabilir. İster bir hafta önceden ister son dakikada bir taşıma rezervasyonu yapın, taşınmanız için uygun fiyatlı ve güvenilir bir uzman bulmanıza yardımcı olacağız. Yakınınızdaki taşıma hizmetlerinden ücretsiz fırsatlar alın. Bir teklifi kabul etmeden önce fiyatları karşılaştırın ve incelemeleri kontrol edin. Bir taşıma hizmeti seçtiğinizde, bir randevu ayarlayın. Deneyimli bir taşıma çalışanı, eşyalarınızı güvenli ve hızlı bir şekilde paketleyip taşıyabilir.
Bir taşıma hizmetini ne zaman talep etmeliyim?
Taşınma hizmetini dört ila sekiz hafta önceden rezerve etmek en iyisidir. Erken rezervasyon, teklifleri toplamak ve seçeneklerinizi karşılaştırmak için size daha fazla zaman verir. Dahası, taşıma uzmanları özel ihtiyaçlarınız için doğru ekipmanı hazırlayabilir veya size paketleme malzemeleri ödünç verebilir. Son dakika taşıma olsa bile, Wilio size yardımcı olabilir! Bölgenizden taşınmanız için uygun ve güvenilir çalışanlar bulmanıza yardımcı olacağız. Taşıma hizmetini mümkün olan en kısa sürede talep etmek en iyisidir.
Taşıma hizmetleri için araç veya ekipman sağlamam gerekiyor mu?
Taşıma hizmetleri için araç veya ekipman sağlamam gerekiyor mu? Bir şey değil. Taşınan şirketler veya bireysel çalışanlar ihtiyaçlarınız için malzeme sağlayabilir. İlgili ayrıntılar konusunda uzmanı önceden bilgilendirin. Evin büyüklüğü veya taşımanız gereken eşya türleri gibi bilgiler, planlamasına yardımcı olabilir. Taşımalarınız için tüm sökme aletlerini, halatları, kasaları veya diğer ambalaj malzemelerini sağlayabilir. Ancak elinizde zaten bazı malzemeler varsa, bir uzmandan da kullanmasını isteyebilirsiniz!
Taşıma uzmanı mobilyalarımı yeni bir yerde monte edecek mi?
Evet, nakliye görevlileri mobilyalarınızı yeni bir yerde yeniden monte edebilir. Yataklardan spor salonuna kadar, taşıma asistanınız eşyalarınızın montajı ve kurulumunda yardımcı olabilir. Lütfen bazı taşıma hizmetlerinin yalnızca eşyaları alıp taşıyacağını unutmayın. Bu durumda ambalajı kendiniz yapmanız gerekecektir. Ancak Wilio'dan mobilyaların paketlenmesi, nakliyesi ve yeniden monte edilmesini de içeren bir taşıma talebinde bulunabilirsiniz.
Taşıma hizmetleri neden kendi kendine taşımaktan daha iyidir?
Profesyonel taşıma hizmetleri, mobilyalarınızı uygun şekilde paketleyecek ve taşıyacaktır. Sonuç olarak, eşyalarınızı taşırken oluşabilecek hasar konusunda endişelenmenize gerek kalmayacak. Deneyimli bir profesyonel, kaldırma işlemini sizin için gerçekleştirmek için uygun araçlara ve becerilere sahip olacaktır. Ağır şeyleri de kolaylıkla kaldırabilirler. Ek olarak, büyük mobilya parçalarını taşımakta sorun yaşamazsınız, çünkü taşıma servisi gerekli boyutta teslimat yapacaktır.
Personelimin taşımasına yardım etmeli miyim?
Rezervasyon yaptığınız taşıma hizmetinin türüne bağlıdır. İsteğinizin kapsamı yalnızca mobilyaların taşınmasını kapsıyorsa, taşıma personeli gelmeden önce her şeyi paketlemeniz gerekecektir. Ancak, paketleme ve nakliyeyi içeren bir hizmeti talep edebilirsiniz. Bu seçenek, profesyonellerin tüm işi yapmasına izin verir, böylece diğer görevlere odaklanabilirsiniz. Her durumda, uzmanlar sorunsuz taşıma işlemi için onlara verebileceğiniz her türlü yardımı takdir edeceklerdir.
İndirme hizmetleri neler içerir?
Herhangi bir mobilya taşıyorsanız veya satıyorsanız, uzmanlarımız size yardımcı olmak için buradalar! Taşınma hizmetleri, evinizdeki küçük ve büyük eşyaların sökülmesini ve paketlenmesini içerir. Çalışan daha sonra bu öğeleri yeni mülke aktarabilir. Daha sonra eşyaları paketinden çıkarabilir ve yeni alanlarınıza yerleştirebilirler. Wilio sizi yakınınızdaki güvenilir taşıma hizmetlerine bağlayacaktır. İster mobilya ister karmaşık ekipmanı taşımak için yardıma ihtiyacınız olsun, platformumuzda uygun fiyatlı taşıma personeli bulacaksınız. Hizmetlerimiz ihtiyacınız olan her şey için esnektir. Wilio'da rezervasyon yapabileceğiniz taşıma hizmetlerine genel bir bakışı burada bulabilirsiniz.
Hizmetler

Mobilyaların demontajı
Bir apartman dairesini veya evi taşımak, mobilyaların sökülmesini ve taşınmaya uygun olacak şekilde paketlenmesini de içerir. Wilio aracılığıyla deneyimli bir işçi işe alın. Kompakt ve güvenli depolama için mobilyaların nasıl paketleneceğini bilen nakliye görevlilerini bulmanıza yardımcı olacağız. Mobilya sökümü, yataklar, dolaplar, masalar ve kitaplıklar gibi her türlü mobilya için geçerlidir. İşçiler ayrıca bahçe oturma yerleri, salıncaklar ve hatta bahçe ızgaraları gibi diğer mobilyaları da kaldırabilirler.
Fitness ekipmanlarının demontajı
Fitness ekipmanlarının sökülmesi, mobilyaların paketlenmesinden daha karmaşık olabilir. Görev, elektrikli ekipman, ekstra ağır parçalar ve küçük bileşenlerin işaretlenmesi ile ilgili olabilir; Çalışanlar bu karmaşık görevleri bile halledebilir. Uzmanlarımız egzersiz bisikletlerini, koşu bantlarını, ev spor salonlarını ve diğer fitness ekipmanlarını katlamanıza yardımcı olabilir. Bize belirli indirme gereksinimleri hakkında bilgi verin, size yardımcı olabilecek biriyle bağlantı kuralım.
Mobilya nakliyesi
Çoğu taşıma hizmeti size bir minibüs veya kamyon indirme hizmeti sağlayabilir. Başvurunuzu Wilio'ya gönderirken, lütfen taşımanız gereken öğelerin boyutunu ve sayısını belirtin. Birçok türde mobilya ve ekipman taşımacılığı konusunda uzmanlaşmış çalışanlarımız var. Platformumuzda, nakliye için kaldırılacak ve teslim edilecek çalışanları kolayca bulabilirsiniz. Sadece başvurunuzu gönderin ve yakınınızdaki taşıma uzmanlarından ücretsiz teklifler alın.
Mobilya ve atıkların imhası
Wilio, taşıma hizmetlerinin yanı sıra diğer ihtiyaçlarınız için de hizmetler sunar. Atık toplama sistemimiz artık ihtiyacınız olmayan eşyaları atabilir. Bu hizmet ile dağınıklık yaşamadan yeni bir başlangıç ​​yapabilirsiniz!
Kullanışlı bilgi

Ne bilmek istiyorsun

Taşıma hizmetleri çoğunlukla eşyalarınızın paketlenmesi ve paketlerinin açılması ile ilgilidir. Ancak, biraz zaman, para ve stresten tasarruf etmek istiyorsanız, tam hizmet veren bir nakliye şirketi kiralamayı düşünmelisiniz. Bu şirketler, tüm süreci sizin için daha kolay ve daha ucuz hale getirecek bir dizi ek hizmeti size sağlayabilir.

Yeni bir eve taşındığınız ve yerleştiğiniz günün hayatınızın en mutlu günü olduğu sıklıkla söylenir. Ancak taşınma işlemi her zaman basit değildir. Ev taşımayı planlıyorsanız ve kendinize ne zaman bir taşınma hizmeti almanız gerektiğini soruyorsanız, sizin için cevap bizde.

Camcı, camdan yapılmış tüm yüzeylerde çalışabilir. Bunlara pencereler, aynalar, duş kabinleri ve diğer benzer uygulamalar dahildir. Camcı, evde veya işyerinde ihtiyaç duyulan her türlü camı monte edebilecektir. Yaygın olarak kullanılan birkaç cam türü vardır ve bunlar lamine, temperli ve cam bloktur. Temperli cam çok yaygındır ve ev sahibine güvenlik sağladığı için daha çok evlerde kullanılır. Lamine cam daha pahalıdır.

Hiç nakliyeci kiralamanın bunu kendiniz yapmaktan daha ucuz olabileceğini merak ettiniz mi? Cevap Evet! Nakliyecileri işe almak en iyi seçenektir. Kaldırma işi oldukça rekabetçidir ve paradan tasarruf etmenin birçok yolu vardır. Wilio aracılığıyla bir nakliye şirketi kiralamak, değerli zamanınızdan, stresinizden ve paranızdan saatlerce tasarruf etmenize yardımcı olur. Tüm zor işleri sizin için yapıyoruz, böylece hareketinizin keyfini çıkarabilirsiniz.

Sorumluluk sahibi bir yetişkinseniz, taşınmanın zor bir iş olduğunun ve kendi başınıza yapmak istediğiniz bir şey olmadığının zaten gayet iyi farkındasınızdır. Gerçek şu ki, birçok insan işi kendileri yaparak para biriktirmeye çalışır, ancak bu asla en iyi fikir değildir ve uzun vadede size her zaman daha pahalıya mal olur. Taşınmanızın mümkün olduğunca sorunsuz geçmesini istiyorsanız, profesyonel taşıma hizmetleri almanız zorunludur.

Mobilya ile taşınmak her zaman mümkün ve kolay değildir. Çok ağır veya çok hassas olurlar. Bu durumda, taşıma uzmanı onu sökecek ve ardından yeni yerinde yeniden monte edecektir. Ayrıca mobilya söküm ve montajının yerinde, müşterinin adresinde yapılabileceğini de belirtmek gerekir.