Wilio hoş geldiniz!

Wilio'yu kayıtlı olmayan bir müşteri olarak kullanıyorsunuz

Hizmet verene geç
Navigasyon
Hizmetler
Fiyat listesi
Wilio Hakkında
uygulamayı indirin
Nasıl Çalışır
Nasıl Geliştirebiliriz
Bize Ulaşın
Wilio Hakkında
oturum aç
Wilio hoş geldiniz!

Wilio'yu kayıtlı olmayan bir müşteri olarak kullanıyorsunuz

Hizmet verene geç
Navigasyon
Hizmetler
Fiyat listesi
Wilio Hakkında
uygulamayı indirin
Nasıl Çalışır
Nasıl Geliştirebiliriz
Bize Ulaşın
Wilio Hakkında
oturum aç

Tamirci

Uygun bir fiyata bölgenizden yetenekli uzmanları işe alın.

TEKLİF AL

341 profesyonel

1.080 tamamlanmış projeler

4.8 5 üzerinden uzmanlarımızın ortalama puanı

252 005 + uygulama indirmeleri

Tamirci

Tamirci kategorisinde bir hizmet uzmanı mı bulmanız gerekiyor? Uygun fiyatlarla kaliteli uzmanlar bulmanıza yardımcı olacağız. Sadece bir talep girin.

Ayrıca bakınız:Fiyat

341 profesyonel

1.080 tamamlanmış projeler

4.8 5 üzerinden uzmanlarımızın ortalama puanı

252 005 + uygulama indirmeleri

İpuçları ve püf noktaları

Tamirci

Tamirciler veya saatlik yardımcılar ev, apartman veya bahçe çevresinde çok çeşitli farklı bakım işlerini halledebilirler. Tüm işleri detaylı bir şekilde yazın buna göre tamirci gerekli tüm araçları ve malzemelerini kendisiyle getirebilsin.

Uygulamayı kontrol edin

Tüm işlerin iyi yapıldığından emin olmak için, hem iş sırasında hem de tamamlandıktan sonra işi kontrol edin.

Bütçe ve zaman

Görevin tamamlanma tarihi için gereksinimlerinizi eklemeyi unutmayın. Karşılanması gereken bir bütçeniz varsa, en başta hizmet sağlayıcınıza bildirin.

Sıkça Sorulan Sorular

Saatlik bir yardımcının hangi becerileri vardır?
Zamanınız, beceriniz veya aletiniz yoksa, apartman veya bahçedeki işleri bir saatlik yardımcı üstlenecektir. Saatlik yardımcıların farklı mesleki becerileri olabileceğinden, doğru becerilere sahip profesyonellerden teklif almak için neye ihtiyacınız olduğunu olabildiğince doğru bir şekilde tanımlayın.
Saatlik bir yardımcı maliyeti nedir?
Saatlik bir yardımcı hizmetlerinin ortalama maliyeti 20 - 100 € arasındadır. Fiyat, görevin karmaşıklığına, gereken süreye, özel alet veya ekipmana ihtiyaç olup olmadığına ve saatlik yardımcının yakın olup olmamasına da bağlıdır.
Bir saatlik yardımcı ne tür bir iş yapar?
Saatlik bir yardımcı, evdeki küçük onarım ve bakım işlerinde yardımcı olabilir. Resim asmak, mobilya montajı, onarım işleri, aletleri bağlamak, ışık takmak, kornişleri asmak, duvarları ve diğer yüzeyleri boyamak gibi işlerde ve küçük onarımlarda yardımcı olacaktır. Wilio, bölgenizden size uygun ve size yardımcı olmaktan mutluluk duyacak kaliteli bir saatlik yardımcı bulmanıza yardımcı olacaktır.
Saatlik bir yardımcı ile elektrikçi veya tesisatçı gibi bir profesyonel arasındaki fark nedir?
Saatlik yardımcılar, çeşitli ev bakım işlerinde yardımcı olabilecek profesyonellerdir. Öte yandan, elektrikçiler, tesisatçılar, gazcılar vb. belirli bir meslekte özel niteliklere sahip uzmanlardır.
Saatlik işçi senin için ne iş yapar

İç tesisat ve onarımlar
Zamanınız, beceriniz veya aletiniz yoksa, apartman veya bahçedeki işleri saatlik üstlenecektir. Evdeki çoğu onarımda yardımcı olacaktır. Mobilyaları birleştirir, arızalı bir pili, arızalı bir fişi değiştirir, garnitürleri deler veya cihazlarda fişler açar. Bir saatlik yardımcı, yeni satın aldığınız aletleri kurmanıza, kırık kapıları tamir etmenize, panjurları kurmanıza ve onarmanıza, bir mutfak lavabosu takmanıza veya musluğu değiştirmenize, ışıkları asmanıza ve hatta duvar kağıdını değiştirmenize yardımcı olabilir. Kendi araçlarını kullanacaklar ve herhangi bir ek malzemeye ihtiyacınız olup olmadığını size bildirecekler.
Bakım hizmetleri
Tamamlamanız gereken bakım çalışmalarının tam bir listesi var mı? Her şeyi aynı anda yapması için saatlik bir yardımcı kiralayın. Laminat zeminlerin döşenmesinde, banyoda silikon contanın değiştirilmesinde, kapının asılmasına ve diğer pek çok işe yardımcı olabilir.
Dış kurulumlar ve onarımlar
Saatlik bir yardımcı, bir bahçe kulübesi inşa etmenize, dış panjurlar kurmanıza, bir veranda veya kaldırım döşemenize ve hatta çocuklarınızın trambolinini tamir etmenize yardımcı olabilir.
duvara montaj
Duvar rafları, resimler ve TV'lerden bisiklet raflarına ve aynalara kadar - duvara montaj konusunda yardıma ihtiyacınız varsa saatlik yardımcınızı arayın. Çoğu saatlik yardımcı kendi aletlerini getirir, ancak televizyon ve benzeri gibi ağır eşyalar için vida veya tutucular gibi malzemeler için ödeme yapmanız gerekebilir.
Kullanışlı bilgi

Ne bilmek istiyorsun

Wilio uygulamasının benzersiz hizmeti, saatlik elaman kiralamanıza olanak tanır. Çim biçme, ot ayıklama veya kar temizleme gibi hizmetler sipariş edebilirsiniz. Hizmetlerimiz, hayatını kolaylaştırmak isteyen ve küçük ev işlerinde profesyonel yardım arayan herkes için mevcuttur.

Wilio, hizmet ve ev yardımı rezervasyonu yapabileceğiniz bir uygulamadır. Bir tamirci, temizlikçi veya tesisatçı kiralayabilirsiniz! Onların zamanını ve becerilerini kiralıyorsunuz. Birini işe almadan önce tüm ayrıntıları müzakere ettiğinizden emin olun. 

Çevrimiçi hizmet Wilio sayesinde tek işler için bir adam işe alma hizmeti artık mevcuttur. Ev işleri veya fiziksel güç gerektiren diğer faaliyetlerde yardıma ihtiyacı olan kadınlar, siteye sipariş verebilir ve tamirci olarak hizmet sunmak için kaydolan adaylardan teklif bekleyebilir. Profesyonellerden hariç, bazıları fazladan birkaç lira kazanmak isteyen öğrenciler, bazıları ise emekli maaşı tüm ihtiyaçlarını karşılamaya yetmeyen emeklilerde olabilir.

Kullanışlı bilgi

Bilmen gereken

Bir ev onarım projesinde yardıma mı ihtiyacınız var? Öyleyse, Wilio'nun sunduğu tamirci hizmetlerinden yararlanmanın tam zamanı. Her türlü işte size yardımcı olabilecek çok çeşitli uzmanlarımız var. İster resimleri asın, ister yeni TV'nizi duvara monte edin, profesyonellerimiz her türlü görev için kalifiyedir. En iyi yanı, hizmetleri için yalnızca saatlik ücret almamız ve sizden uzun vadeli bir taahhüt istemememizdir! Evde ne tür bir iş yapılması gerektiğine bakılmaksızın, uzmanlarımızdan biri size yardımcı olacaktır! Wilio nedir? Wilio, ev sahiplerine montaj sonrası temizlikten bitirme işlerine kadar her işi yapabilen çeşitli yetenekli esnaflara erişim sağlar. Birçok farklı kategoride mevcut olan profesyonellerle, ihtiyaçlarınıza mükemmel şekilde uyan bir tane mutlaka vardır.

Örnekler

Yapılan eserlerin galerisi Hizmet verenlerimizden

TamirciYusuf S.
TamirciAdlee U.
TamirciMustafa O.
TamirciHasan L.
TamirciAli U.
TamirciMuhammed H.