Wilio hoş geldiniz!

Wilio'yu kayıtlı olmayan bir müşteri olarak kullanıyorsunuz

Hi̇zmet verene geç
Navigasyon
Hizmetler
Fiyat listesi
Wilio Hakkında
uygulamayı indirin
Nasıl Çalışır
Sıkça Sorulan Sorular
Nasıl Geliştirebiliriz
Bize Ulaşın
Wilio Hakkında
oturum aç
Wilio hoş geldiniz!

Wilio'yu kayıtlı olmayan bir müşteri olarak kullanıyorsunuz

Hi̇zmet verene geç
Navigasyon
Hizmetler
Fiyat listesi
Wilio Hakkında
uygulamayı indirin
Nasıl Çalışır
Sıkça Sorulan Sorular
Nasıl Geliştirebiliriz
Bize Ulaşın
Wilio Hakkında
oturum aç

Tamir Sıvası

Uygun bir fiyata bölgenizden yetenekli uzmanları işe alın.

TEKLİF AL

44.383 profesyonel

81.758 tamamlanmış projeler

4.8 5 üzerinden uzmanlarımızın ortalama puanı

226 512 uygulama indirmeleri

Tamir Sıvası

Tamir Sıvası kategorisinde bir hizmet uzmanı mı bulmanız gerekiyor? Uygun fiyatlarla kaliteli uzmanlar bulmanıza yardımcı olacağız. Sadece bir talep girin.

Ayrıca bakınız:Fiyat

44.383 profesyonel

81.758 tamamlanmış projeler

4.8 5 üzerinden uzmanlarımızın ortalama puanı

226 512 uygulama indirmeleri

Kullanışlı bilgi

Ne bilmek istiyorsun

Restorasyon alçısı

Wilio ile restorasyon sıvaları için uygun bir uzman nasıl bulunur?

Restorasyon alçısı için kalifiye bir usta bulmak kolay değildir. Ancak Wilio sayesinde bunu çok daha kolay ve hızlı yapabilirsiniz. Sadece Wilio'nun talebini girin ve Wilio'nun talebinize uygun, gerekli becerilere, zamana sahip ve çevrede bulunan tüm profesyonelleri kontrol etmesini ve bulmasını bekleyin. O zaman tek yapmanız gereken uygun adayı seçmek.Bunun için endişelenmenize gerek yok çünkü müşteri yorumları ve puanlarına göre seçiminiz önemli ölçüde basitleşecek. Wilio ile kaliteli işi uygun fiyata alacağınızdan emin olabilirsiniz. Yapılan işin ücretini ancak iş tamamlandıktan sonra, işten memnun olduğunuzdan emin olduğunuzda ödeyeceksiniz.

İyileştirici sıva nedir?

İyileştirici sıva ek bir iyileştirme unsuru olarak hizmet eder. İyileştirici sıva, önceden işlenmiş ıslak ve tuzdan zarar görmüş yüzeylere uygulanan özel bir sıva türüdür. Böyle bir sıva, yüksek gözeneklilik, düşük kılcal emicilik ve düşük difüzyon direnci gibi mükemmel özellikler ile karakterize edilir. Bu özel özellikler sayesinde, duvar optik olarak kuru görünür ve yüzeyde tuzlanma olmaz. İyileştirici sıva, nemli ve tuzdan zarar görmüş duvar problemlerine pratik ve ekonomik bir çözümdür. Nemli duvarın hızlı kurumasını sağlarken aynı zamanda nemin ve tuzun sıva yüzeyine taşınmasını da engeller.

Duvarda nem nasıl oluşur?

Nem duvarda esas olarak tuzlar ve nemden kaynaklanmaktadır. Tuz içeren suyun buharlaşması üzerine, buharlaşan tuz kristalleşir. Bu tuz kristalleri duvardaki gözenekleri doldurur ve böylece yüzeylerde tuz kabarcıkları oluşturur. Kış ve soğuk aylarda rutubetli duvar ve sıvaya zarar verirler ve bu da zamanla tahribatlarına neden olur. Bu tür nem, özellikle kiliseler gibi eski binalarda, dökülmüş veya dışbükey sıva görmenin mümkün olduğu yerlerde meydana gelir. Nem, sıva üzerinde yalnızca estetik olarak değil, aynı zamanda yüzeysel olarak da sıvayı tahrip eden ve dolayısıyla nesneyi bozan görünür ıslak haritaların oluşturulduğu bodrumda da bulunur.

Duvar nasıl korunur? < /h5> Rehabilitasyon sıvası esas olarak duvarları korumak için kullanılır, suyun buharlaşmasına yardımcı olur ve özel yapısı sayesinde tuzların yüzeye nüfuz etmesini önler. Yenileme sıvası uygulaması sayesinde duvar yüzey işleminin kullanım ömrü uzar. Restorasyon sıva sistemi birkaç katmandan oluşur. Bu katmanlar farklı bileşimlere sahiptir ve her biri kendi özel işlevini yerine getirir. Yüksek difüzyon sayesinde, yenileme sıvaları duvardan suyun iyi bir şekilde buharlaşmasını sağlar ve aynı zamanda suyu iter. Hangi prosedürün ve hangi iyileştirici sıvanın kullanılması gerektiğine, binanın özel bir araştırması ve duvarın ıslanma derecesi temelinde bir profesyonel tarafından karar verilecektir. Doğru iyileştirici sıva seçimi laboratuvar testleri ile belirlenir.
Ne tür iyileştirici sıvalar kullanılabilir?

Bir profesyonelin temel alarak seçtiği 3 temel bileşim vardır. araştırma ve laboratuvar testleri hakkında.

1. Yüksek nem ve tuz içeriğine sahip duvar restorasyon sıvası / güçlü>
Bu tip iyileştirici sıva tek katmanlıdır ve kılcal emiciliği azaltılmıştır. Bu yenileme sıvası hidrolik kireç bazında çalışır ve çimentosuz sıva sisteminin kullanılması gereken her yerde uygundur. Bu sıvanın avantajı, yaklaşık 1 mm olan damarını beğendiyseniz artık turna sıva uygulamasına gerek kalmayacak olmasıdır. Bu tip yenileme sıvası cismin boyutuna göre manuel veya makine ile uygulanabilir ve kalınlığı uygulamaya, yani iç veya dış mekanlarda kullanılmasına bağlıdır. Bu yenileme sıvası örneğin kiliselerin yenilenmesinde kullanıma uygundur.

2. Az miktarda nem ve tuz içeren duvar restorasyon sıvası
Bu restorasyon sıvası çok sayıda gözenek içerir, sıva yüzeyinin önemli ölçüde daha uzun süre kuru kalması ve tuzlardan zarar görmemesi sayesinde. Bu sıva evrenseldir ve bu nedenle iç ve dış mekan kullanımı için uygundur. Müstakil evlerin veya yazlıkların nemli ve tuzlu duvarlarının çözülmesinde kullanıma uygundur. Rehabilitasyon sıvası aynı zamanda ısı yalıtım özelliği de sunar, bu da ısıyı koruduğu ve dolayısıyla tasarruf sağladığı anlamına gelir. Tek katta 3 cm kalınlığa kadar uygulanabilmektedir. su sıçraması riski. 3. Düşük nem ve tuz içeriğine sahip duvarlar için iyileştirici sıva
Bu iyileştirici sıva hem dış hem de iç mekan kullanımına uygundur ve manuel veya makine ile uygulanabilir. Yüzeyler için kullanılır baza parçaları veya su püskürtme olasılığının olduğu parçalar gibi daha yüksek mekanik yüklere maruz kalan parçalar. Laboratuvar incelemesinden sonra düşük derecede nem ve tuz içeriğine sahip duvar olarak işaretlenen duvarcılık durumunda kullanılır. Bu sıva, çimento bazlı olması sayesinde, bodrum gibi binaların stresli kısımları için uygundur.
Tadilat nasıl yapılır? mevcut ıslak sıva, boya ve diğer kaplamaları duvardan görünür hasar seviyesinin yaklaşık 1 metre üzerinde kaldırmak için. Düzeltmenin gerçek yüksekliği, duvarın nem içeriğine bağlıdır, tahmin, duvarın kalınlığının 1 ila 1.5 katı, görünür nem izlerinin yüksekliğine eklenerek belirlenir. Böyle bir yüksekliğe kadar eski sıvaları ve kaplamaları kaldırıyoruz. Tuzlu harçtaki boşlukları ve derzleri tel fırça ile temizliyoruz ve eriyen tuzların tekrar duvar içerisine geçmesini önlemek için atıkları en kısa sürede temizliyoruz. İkincisi, sabitleme harcı ile değiştirilmesi gereken neme duyarlı tüm malzemeleri duvarlardan çıkarmak gerekir. Üçüncü adım, yenileme sıvasının nemlendirilmiş yüzeye gerekli kalınlıkta uygulanmasıdır. Bu katmanın sertleşmesine izin verilmeli ve ardından başka katmanlar uygulanmalıdır. Son kat sıva uygulandıktan sonra tamamen kuruyana kadar beklenmelidir. Düzgün kurutma için yeterli havalandırma gereklidir.
Restorasyonu kendim yapabilir miyim?

İnternette iyileştirici sıvanın nasıl uygulanacağına dair birçok talimat vardır. Nasıl karar vereceğiniz size kalmış. Her durumda, en iyi seçim işi bir uzmana bırakmaktır, bu, deneyime dayalı olarak iyileştirici sıvanın ne kadar doğru olduğunu belirler ve tam olarak nasıl devam edileceğini ve fiili uygulamada ne yapılması gerektiğini bilir.

İyileştirici sıva uygulaması ne kadar sürer? Uygulama Rehabilitasyon sıvası sabırla zaman alır. Mümkün olan en iyi sonucu elde etmek istiyorsak, öngörülen kurallara uymak çok önemlidir. Tüm prosedürler takip edilirse, iyileştirici sıvanın uygulanması yaklaşık 3 gün sürer, elbette binanın büyüklüğüne de bağlıdır. Ancak, doğru kuruma süresinin sağlanmasına özen gösterilmelidir. Deneyimli profesyoneller, alçıyı uygulamadan önce nem seviyesini belirleyeceği profesyonel bir nem ölçer ile donatılmış alete sahip olacaktır. Tadilat sıvasının uygun şekilde kuruması ortalama 14 gün sürer. Tabii ki, hava ve hava koşullarına bağlıdır. Yazın, sıva kışın veya yağmurda olduğundan çok daha hızlı kurur. Bu nedenle, binanızın yenilenmesini çözmek için en ideal çözümün ne zaman olacağını mutlaka bir uzmana sorun.
İyileştirme sıva uygulamasının maliyeti nedir?

İyileştirme sıvası uygulama fiyatı, doğru iyileştirme sıvasının seçimine ve iyileştirme yapılması gereken binanın büyüklüğüne göre değişmektedir. İyileştirme çalışmaları durumunda iş ve malzemelerin fiyatı 35-45 € civarındadır. Tabii ki, kaç metrekare eski sıva ve kaplamaların kaldırılması gerektiğine, hangi kat yenileme sıvasının kullanılması gerektiğine ve binanın veya müstakil evin ne kadar büyük olduğuna bağlıdır.

İpuçları ve ipuçları

1. Ciro teklifleri
Tanıdıklarınıza iyileştirici sıva uygulaması konusunda bir uzman aramak ve çeşitli şirketlerden teklif istemek için zaman kaybetmeyin. Sorgunuzu girin ve yakında doğrudan bölgenizden yenileme sıvaları alanında deneyimli yetenekli profesyonellerden teklifler almaya başlayacaksınız. 2. Bütçenizi aşmayın
İyileştirici sıva uygulama fiyatları gerçekten farklı olabilir. Ancak Wilio ile birden fazla teklifi kolayca karşılaştırabilir ve bütçenize ve ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçebilirsiniz. 3. En iyi iyileştirme sıva uzmanlarını bulun
Güvenebileceğiniz kaliteli işler elde etmek için bölgedeki en iyi puan alan iyileştirme sıva uzmanlarını sipariş edin. Makul bir fiyata.

Kullanışlı bilgi

Bilmen gereken

Duvarcılık yüzyıllardır var olan bir meslektir. En eski mesleklerden biridir ve bugün hala güçlü bir şekilde devam etmektedir. Bu işi yapan kişilere mason veya sadece tuğla işi yapıyorsa duvar ustası denir. Duvarcılık uzmanları, herhangi bir projeye başlamadan önce eviniz veya işyeriniz için iyileştirici sıva, arazi, duvar hazırlığı, sıva uygulamasının uygunluğunu teşhis edecek ve tam olarak ihtiyacınız olanı aldığınızdan emin olacaklardır. Duvarcılık, detaylara özen gösterilmesi gereken bir alandır. İster tuğla ister taş olsun, herhangi bir yapı inşa ediyorsanız, duvarcınızın yalnızca duvarın düzgün bir şekilde döşendiğinden ve doğru bir şekilde döşendiğinden emin olması gerekmeyecek, aynı zamanda tuğla veya taşlar arasında kullanılan harç türlerini de göz önünde bulundurması gerekecektir. ve ne tür yüzey finisajlarına ihtiyaç duyacakları. İyileştirici sıva fiyatları, kaç metreye ihtiyaç duyulduğuna bağlı olarak değişebilir.