Wilio hoş geldiniz!

Wilio'yu kayıtlı olmayan bir müşteri olarak kullanıyorsunuz

Hizmet verene geç
Navigasyon
Hizmetler
Fiyat listesi
Wilio Hakkında
uygulamayı indirin
Nasıl Çalışır
Nasıl Geliştirebiliriz
Bize Ulaşın
Wilio Hakkında
oturum aç
Wilio hoş geldiniz!

Wilio'yu kayıtlı olmayan bir müşteri olarak kullanıyorsunuz

Hizmet verene geç
Navigasyon
Hizmetler
Fiyat listesi
Wilio Hakkında
uygulamayı indirin
Nasıl Çalışır
Nasıl Geliştirebiliriz
Bize Ulaşın
Wilio Hakkında
oturum aç

Sıhhi tesisat

Uygun bir fiyata bölgenizden yetenekli uzmanları işe alın.

TEKLİF AL

1.500 profesyonel

1.076 tamamlanmış projeler

4.8 5 üzerinden uzmanlarımızın ortalama puanı

252 005 + uygulama indirmeleri

Sıhhi tesisat

Sıhhi tesisat kategorisinde bir hizmet uzmanı mı bulmanız gerekiyor? Uygun fiyatlarla kaliteli uzmanlar bulmanıza yardımcı olacağız. Sadece bir talep girin.

Ayrıca bakınız:Fiyat

1.500 profesyonel

1.076 tamamlanmış projeler

4.8 5 üzerinden uzmanlarımızın ortalama puanı

252 005 + uygulama indirmeleri

Hangi sıhhi tesisat işlerini sipariş edebilirim

Sıhhi tesisat
Yeni bir mutfak, banyo veya bulaşık makinesi kuruyorsanız, boruları bağlamak için bir tesisatçıya ihtiyacınız olacaktır. Montajcı su boruları, tuvaletler, banyolar, duşlar, lavabolar, musluklar, duş başlıkları ve diğer işlerin montajında ​​yardımcı olacaktır. Mevcut tesisatın nasıl düzenlendiğini kontrol edecek ve ardından ihtiyaç duyulanları bağlamak için doğru araçları ve malzemeleri kullanacaktır.
Sızıntı onarımları
Su tesisatı ile ilgili en yaygın sorunlardan biri sızdıran duşlar ve musluklardır. Sızdıran musluklar ve borular, suyun israfına, hatta komşuların ıslanmasına ve yüksek su faturalarına neden olabilir. Kurulumcu tüm sorunları teşhis eder, tüm sızıntıları onarır veya hatalı parçaları değiştirir.
Kazanların ve ısıtmanın tamiri ve montajı
Evinizin sıcak su akıtmayı bırakmasından veya kışın radyatörün ısınmayı bırakmasından daha kötü değildir. Wilio, bölgenizde herhangi bir acil durum onarımını gerçekleştirebilecek bir tesisatçı bulmanıza yardımcı olacaktır. Kurulumcu mevcut durumu değerlendirir, gerekli onarımları önerir ve ardından her şeyin olması gerektiği gibi çalışması için kusurlu parçaları onarır veya değiştirir.
Boru hattı onarımları
Temiz su temini ve atık su tahliyesi için borular gereklidir, don, ağaç kökleri veya malzemenin eskimesi ve yıpranması nedeniyle zarar görebilirler. Borularla ilgili bir sorununuz olduğunu düşünüyorsanız, mümkün olan en kısa sürede bir tesisatçı bulup aramanız önemlidir. Montajcı bunları su kaynağından ayırabilir ve ardından hasarlı parçayı çıkarabilir ve değiştirebilir.
Tıkalı kanallar ve tuvaletler
Tıkalı kanalizasyon ve tuvaletler sizi ve komşularınıza zarar vermeye başlayabilir. Piyasada satılan kimyasallarla tıkanıklığı gidermeyi denediyseniz ve olmadıysa, bir tesisatçı çağırın. Tıkalı kanalizasyon ve tuvaletleri borulara ve tüplere zarar vermeden temizlemek için daha verimli araçlar kullanacaktır.
İpuçları ve püf noktaları

İyi görev anahtardır

Sıhhi tesisat hizmetleri, sıhhi tesisat ve cihazların kurulumundan, küçük onarımlardan komple tesisata kadar gerçekten farklı olabilir. Yükleyicinin gerekli tüm araçları ve malzemeleri getirebilmesi için tüm gerekli açıklamaları yazın.

Uygulamayı kontrol edin

Tüm işlerin iyi yapıldığından emin olmak için, hem iş sırasında hem de tamamlandıktan sonra işi kontrol edin.

Bütçe ve zaman

Görevin tamamlanma tarihi için gereksinimlerinizi eklemeyi unutmayın. Karşılanması gereken bir bütçeniz varsa, en başta hizmet sağlayıcınıza bildirin.

Sıkça Sorulan Sorular

Sıhhi tesisat için nasıl akıllı bir usta bulabilirim?
Bir tesisatçı bulmanın en iyi yolu, Wilio'yu istemek, bölgenizdeki tesisatçıların tekliflerini beklemek ve diğer müşterilerden onların yorumlarını ve puanlarını okumaktır. Müşteri incelemelerinde, montajcının yaptığı işin kalitesini, kendi başına çalışıp çalışmadığını ve yalnızca çözümle değil, aynı zamanda uygun bir malzemenin seçimiyle de güvenilir bir şekilde tavsiyede bulunup bulunamayacağını da okuyabilirsiniz.
Sıhhi tesisat maliyeti ne kadardır?
İşin fiyatı, işin miktarına ve türüne, işin kapsamına ve kullanılan malzemelere bağlı olacaktır. Fiyat aynı zamanda işin saatler için mi yoksa bir bütün olarak performans için mi değerlendiğinden etkilenecektir, örn. duş teknesinin takılması, lavabonun değiştirilmesi veya yerden ısıtmanın komple montajı vb. Fiyat, yükleyicinin yakında olup olmamasından veya daha uzak bir mesafeden gelmesi gerektiğinden de etkilenebilir.
Hangi sıhhi tesisat işini kendim yapabilirim?
Kendi işini yapan birçok kişi, muslukların ve duş başlıklarının değiştirilmesi gibi küçük onarımların üstesinden gelebilir. Bununla birlikte, iş kanalizasyona, su borularına erişim gerektiriyorsa veya iş elektrik veya gazla temas gerektiriyorsa, uzmanlar aranmalıdır.
Sıhhi tesisat için nasıl ücretsiz teklif alabilirim?
Wilio, sıhhi tesisat için farklı fiyat tekliflerini kolayca almanızı ve karşılaştırmanızı sağlar. Ne yapmanız gerektiğini açıklayan bir proje oluşturun ve birkaç dakika içinde yerel kurulumculardan ücretsiz teklifler almaya başlayacaksınız. O zaman tek yapmanız gereken teklifleri karşılaştırmak ve size uygun olanı seçmek.
Tesisatçının hangi becerileri var?
Montajcı boru sistemini anlar. Evsel, ticari ve endüstriyel tesisatların nasıl kurulacağını, onarımını ve bakımının yapılacağını bilir. Boruları ve bağlantı parçalarını duvarlara ve zeminlere yerleştirir. Boru hattında su kaçağı olup olmadığını nasıl test edeceğini ve herhangi bir sızıntının nasıl kapatılacağını biliyor. Güvenlik standartları ve bina yönetmeliklerini kontrol eder ve bunlara uyar. Mevcut su şebekesinde de değişiklik ve tadilat yapabilir.
Tesisatçı benim için hangi sıhhi tesisat işini yapacak?
Tesisatçılar su borularını, ekipmanlarını ve kanalizasyonları kuran, bakımını yapan ve onaran profesyonellerdir. Banyo, lavabo, klozet, bide, duş gibi sıhhi tesisat ve bulaşık makinesi, çamaşır makinesi gibi suyla çalışan prizli cihazlar da kurabilirler. Genel montaj işi, tuvaletlerin onarımı ve blokajının kaldırılmasını, kanalizasyon tıkanıklıklarının kaldırılmasını, sızıntıların ve çalışmasının onarımını veya bazı ısıtma sistemlerinin onarımını içerir. sıcak su yerden ısıtma. Kırık musluk ve muslukları onarır. Hasarlı ve tıkalı boruları gevşetecek veya değiştireceklerdir. Tuvaletleri tamir edebilir veya kurabilirler. Ortak sıhhi tesisat işlerini, ısıtma sistemlerini ve drenaj sistemlerini çözerler.
Neden Wilio aracılığıyla bir tesisatçı tutasınız?
Sıhhi tesisat işlerinde size yardımcı olacak güvenilir ve iyi puan alan bir tesisatçı mı arıyorsunuz? Yetenekli bir tesisatçı olarak, evdeki en kirli ve en tatsız işleri bile halledebilir; ister akan bir tuvalet, ister gizli rezervuarları ve muslukları tamir edin, ister tıkalı kanalizasyonları temizleyin, su borularını tamir edin, ısıtıcıları değiştirin veya pompalara bağlanıp bakım yapın. Sıhhi tesisat için doğru ustayı bulmanızı kolaylaştıracağız. Wilio ile ister basit bir musluk değişimi, ister kapsamlı bir kurulum olsun, gerçekten iyi bir tesisat hizmeti alırsınız. Talebinizi girin ve birkaç dakika içinde bölgedeki deneyimli tesisatçılardan bir teklif alacaksınız.
Kullanışlı bilgi

Ne bilmek istiyorsun

Bölgenizde tesisatçı arıyorsanız, Wilio'yu denemelisiniz. Tesisatçıların işletmeniz için rekabet ettiği bir web sitesidir, böylece rakip tesisatçılardan ücretsiz fiyat teklifi alabilirsiniz.

Sıhhi tesisat projeniz için bağlayıcı olmayan bir teklif mi arıyorsunuz? Wilio'da ev sahipleri için hayatı kolaylaştırmak istiyoruz ve her zaman mümkün olan en iyi hizmeti sunmayı amaçlıyoruz. Bu nedenle, bölgenizdeki tesisatçılardan ücretsiz fiyat teklifi almanızı sağlayan basit bir süreç tasarladık. Bugün yerel tesisatçılardan ücretsiz fiyat teklifi istemek için çevrimiçi bir proje oluşturmanız yeterli!

Sıhhi tesisat işleri her evde yapılması gereken en önemli işlerden biridir. Bunun nedeni, bir evin sorunsuz çalışması için gerekli olan su ve gaz gibi diğer tüm sistemleri içermesidir. Sıhhi tesisat işinin maliyeti, yapılması gereken işin türüne bağlıdır. Tesisat işi, genellikle her ziyaret için minimum bir ücretle saatlik olarak fiyatlandırılır. Örneğin, döşeme sızıntıları genellikle saat başına ücretlendirilir. Çoğu tesisatçı size önceden bir tahminde bulunacağından ne bekleyeceğinizi bilirsiniz.

Örnekler

Yapılan eserlerin galerisi Hizmet verenlerimizden

Sıhhi tesisatYusuf R.
Sıhhi tesisatOsman L.
Sıhhi tesisatHasan L.
Sıhhi tesisatKağan L.
Sıhhi tesisatAli U.
Sıhhi tesisatHasan L.
Kullanışlı bilgi

Bilmen gereken

Ev, rahat ve güvenli bir yerdir ancak bazı tesisat sorunları stres yaratabilir. Sızdıran bir musluk veya taşan bir tuvalet, ev sahiplerinin hayatlarının kontrolünü kaybetmiş gibi hissetmelerine neden olabilir. Neyse ki, Wilio'da her tür tesisat hizmetini sunarak işinize geri dönmenize yardımcı olacak çok sayıda yetenekli profesyonel var. Ailenizin bir daha asla susuz kalmaması için kurulumdan acil onarımlara kadar her şeyi sunuyoruz.