Wilio hoş geldiniz!

Sen Bir kayıtsız hizmet veren olarak Wilio incelemekte olarak

Hizmet verene geçiş
Navigasyon
Hizmetler
Fiyat listesi
başvuru hakkında
uygulamayı indirin
O nasıl çalışır
Sıkça Sorulan Sorular
Nasıl artırabilir
Bize Ulaşın
O Wilio
oturum aç
Wilio hoş geldiniz!

Sen Bir kayıtsız hizmet veren olarak Wilio incelemekte olarak

Hizmet verene geçiş
Navigasyon
Hizmetler
Fiyat listesi
başvuru hakkında
uygulamayı indirin
O nasıl çalışır
Sıkça Sorulan Sorular
Nasıl artırabilir
Bize Ulaşın
O Wilio
oturum aç

Sanitasyon ve Yıkım

Uygun bir fiyata bölgenizden yetenekli uzmanları işe alın.

Bir projeyi Liste

27 638 profesyonel

50 983 tamamlanmış projeler

4.8 5 üzerinden uzmanlarımızın ortalama puanı

199 720 uygulama indirmeleri

Sanitasyon ve Yıkım

Sanitasyon ve Yıkım kategorisinde bir hizmet uzmanı mı bulmanız gerekiyor? Uygun fiyatlarla kaliteli uzmanlar bulmanıza yardımcı olacağız. Sadece bir talep girin.

27 638 profesyonel

50 983 tamamlanmış projeler

4.8 5 üzerinden uzmanlarımızın ortalama puanı

199 720 uygulama indirmeleri

Sıkça Sorulan Sorular

Neden Wilio aracılığıyla bir yıkım uzmanı işe almalı?
Yıkım hizmetleri mi arıyorsunuz? Bir yıkım uzmanı hem iç hem de dış binaları etkili bir şekilde yıkacak veya örneğin mülkünüzdeki karoları kaldıracaktır. Yıkım aletleri konusunda tecrübesi vardır, bu nedenle tüm yıkımlar güvenli bir şekilde ve yönetmeliklere uygun olarak yapılacaktır, böylece projenizin bir sonraki aşamasına geçebilirsiniz. Projenizi Wilio'ya ekleyin ve sizi en iyi yerel yıkım şirketlerine bağlayın. Basitçe neyi yıkmanız gerektiğini, işin ne zaman yapılması gerektiğini ve malzemelerin korunması veya atılması gerekip gerekmediğini açıklayın.
Yıkım tedarikçisi kimdir?
Eğitimli bir yıkım müteahhidi, çeşitli kalıcı ve geçici yapıları güvenli bir şekilde söker. Yenilemelerin çoğunun başlangıcında, işe başlamak için yıkım yapmak gerekir.
Yaygın yıkım hizmetleri türleri nelerdir?
Yıkım uzmanları rutin olarak banyoları, fayansları, barakaları ve duvarları yıkar, söküp kaldırır. Genellikle herhangi bir atığı atarlar veya malzemeyi geri dönüşüm için alırlar.
Yıkım şirketlerinin kullandığı ortak araçlar ve teknikler nelerdir?
Yıkım yükleniciniz, binanızın boyutuna ve konumuna bağlı olarak uygun araçları ve teknikleri seçecektir, ancak en yaygın kullanılan yöntemler yapı bozma veya mekanik yıkımdır. Yapısızlaştırma eksenler, çekiçler ve tornavidalarla manuel olarak yapılırken, mekanik yıkım çekiçleri, buldozerleri ve ekskavatörleri içerir.
Yıkımı etkileyebilecek herhangi bir yasa veya izin var mı?
Evet. İzin kararı; çevre, kültürel miras ve yıkımın bölgenin görünümü üzerindeki etkisi gibi faktörlerden etkilenir. Yıkım ruhsatları ve izinleri eyalet yasaları ve yerel hükümetler tarafından yönetilir.
Bir yıkım müteahhidi tutmanın maliyeti nedir?
Yıkım hizmetlerinin ortalama maliyeti genellikle metrekare başına 60 - 80 Euro arasındadır. Yıkım tedarikçiniz, işin karmaşıklığına, mekanik bir yıkım aleti kiralama maliyetine, yıkım için gereken süreye ve atık toplamaya ihtiyacınız olup olmadığına bağlı olarak az veya çok ücret alabilir.
Yıkım hizmeti neler içerir?
Yıkım uzmanları, iç ve dış yapıları, fayansları ve kaldırımları manuel olarak veya ekskavatörler ve buldozerler gibi daha büyük makineler kullanarak kaldırırlar. Binayı yıkmanız gerekirse, Wilio aracılığıyla yıkım hizmetleri talep ederken ayrıntıları öğreneceksiniz.
Hizmetler

Duvarların yıkılması
Bahçe duvarlarını, iç duvarları veya sütunları kaldırmanız mı gerekiyor? Bunları yıkmak ve enkazı gidermek için bir yıkım müteahhidi kiralayın. Duvarın boyutuna ve konumuna bağlı olarak, uzmanınız ya manuel olarak çalışacak ya da ekskavatör gibi makineler kullanacaktır. Özel makinelere ihtiyaç duyulursa, uzman sizinle mülke erişiminizi ve makinelerin kiralanmasının maliyetini görüşecek ve bunu fiyat hesaplamanıza ekleyecektir. Duvar tuğla veya ahşaptan yapılmışsa, malzemeleri saklamak ve yeniden kullanmak veya satmak istiyorsanız tedarikçiye bildirin.
Banyo yıkımı
Banyoyu yenileyecek misiniz? O zaman mevcut banyonuzu yıkmanız gerekir. Banyonun yıkılması, lavabo, küvet, duş, tuvalet, fayans ve duvarların sökülmesini içerir. Bir yıkım uzmanı bu eşyaları bir ücret karşılığında elden çıkarabilir veya kiralık bir depoda saklayabilir. Yıkımdan sonra, banyoyu yenileyen ustalar, saklamayı seçtiğiniz sıhhi tesisat ve malzemeleri yeniden kullanabilir.
Fayans kaldırma
Evinizi ve sağlığınızı tozdan ve tehlikeli döküntülerden korumak için profesyonel fayans çıkarılmasını sağlayın. Fayansları saklamak istiyorsanız, tedarikçiniz bunları bir çekiç, keski ve kazıyıcıyla dikkatlice soyacaktır. Fayanslar atılabiliyorsa, çekiç veya tokmak kullanın. Kaldırma yöntemine bakılmaksızın, karoların profesyonelce kaldırılması alt zemine minimum zarar vermelidir. Yıkım tedarikçisi, yeni karolar için hazır olması için bir yüzey işlemi de sunabilir. Ayrılmadan önce alanı temizler ve (yıkım bedeline dahil ise) kırılan karoları yanına alır.
Barınak demontajı
Metal veya ahşap barınakların yıkılması gerekiyorsa, oluşan atıkları temizlemek için muhtemelen birden fazla yıkım işçisine ve bir kamyonet veya konteynere ihtiyacınız olacaktır. Tedarikçiniz sahaya geldiğinde, sığınağı söker, metal gibi malzemeleri hurdaya alır ve yeniden kullanılabilir malzemeleri korur. Bazı yıkım müteahhitleri, işi fiyatlandırırken bunu dikkate alırlar, bu nedenle, sığınağınızın neden yapıldığına dair fotoğraflar ve mümkün olduğunca fazla ayrıntı sağlamak iyi bir fikirdir.
Örnekler

Yapılan eserlerin galerisi Hizmet verenlerimizden

Mobilya imalatıHasan
Elektro kurulumlarİbrahim L.
Bir apartman / evin yeniden inşasıHüseyin J.
Yapım işiAli G.
Yapım işiAli G.
Tasarım, mimari, projeler ve diğer hizmetlerİsmail
Bir apartman / evin yeniden inşasıHüseyin J.
Sizin için hizmetlerYusuf B.
MontajOsman K.

Wilio uygulamasını indirin
Android veya iOS için