Wilio hoş geldiniz!

Wilio'yu kayıtlı olmayan bir müşteri olarak kullanıyorsunuz

Hizmet verene geç
Navigasyon
Hizmetler
Fiyat listesi
Wilio Hakkında
uygulamayı indirin
Nasıl Çalışır
Nasıl Geliştirebiliriz
Bize Ulaşın
Wilio Hakkında
oturum aç
Wilio hoş geldiniz!

Wilio'yu kayıtlı olmayan bir müşteri olarak kullanıyorsunuz

Hizmet verene geç
Navigasyon
Hizmetler
Fiyat listesi
Wilio Hakkında
uygulamayı indirin
Nasıl Çalışır
Nasıl Geliştirebiliriz
Bize Ulaşın
Wilio Hakkında
oturum aç

Sanitasyon ve Hafriyat

Uygun bir fiyata bölgenizden yetenekli uzmanları işe alın.

TEKLİF AL

1.502 profesyonel

1.077 tamamlanmış projeler

4.8 5 üzerinden uzmanlarımızın ortalama puanı

252 005 + uygulama indirmeleri

Sanitasyon ve Hafriyat

Sanitasyon ve Hafriyat kategorisinde bir hizmet uzmanı mı bulmanız gerekiyor? Uygun fiyatlarla kaliteli uzmanlar bulmanıza yardımcı olacağız. Sadece bir talep girin.

Ayrıca bakınız:Fiyat

1.502 profesyonel

1.077 tamamlanmış projeler

4.8 5 üzerinden uzmanlarımızın ortalama puanı

252 005 + uygulama indirmeleri

Sıkça Sorulan Sorular

Neden Wilio aracılığıyla bir yıkım uzmanı işe almalı?
Yıkım hizmetleri mi arıyorsunuz? Bir yıkım uzmanı hem iç hem de dış binaları etkili bir şekilde yıkacak veya örneğin mülkünüzdeki karoları kaldıracaktır. Yıkım aletleri konusunda tecrübesi vardır, bu nedenle tüm yıkımlar güvenli bir şekilde ve yönetmeliklere uygun olarak yapılacaktır, böylece projenizin bir sonraki aşamasına geçebilirsiniz. Projenizi Wilio'ya ekleyin ve sizi en iyi yerel yıkım şirketlerine bağlayın. Basitçe neyi yıkmanız gerektiğini, işin ne zaman yapılması gerektiğini ve malzemelerin korunması veya atılması gerekip gerekmediğini açıklayın.
Yıkım tedarikçisi kimdir?
Eğitimli bir yıkım müteahhidi, çeşitli kalıcı ve geçici yapıları güvenli bir şekilde söker. Yenilemelerin çoğunun başlangıcında, işe başlamak için yıkım yapmak gerekir.
Yaygın yıkım hizmetleri türleri nelerdir?
Yıkım uzmanları rutin olarak banyoları, fayansları, barakaları ve duvarları yıkar, söküp kaldırır. Genellikle herhangi bir atığı atarlar veya malzemeyi geri dönüşüm için alırlar.
Yıkım şirketlerinin kullandığı ortak araçlar ve teknikler nelerdir?
Yıkım yükleniciniz, binanızın boyutuna ve konumuna bağlı olarak uygun araçları ve teknikleri seçecektir, ancak en yaygın kullanılan yöntemler yapı bozma veya mekanik yıkımdır. Yapısızlaştırma eksenler, çekiçler ve tornavidalarla manuel olarak yapılırken, mekanik yıkım çekiçleri, buldozerleri ve ekskavatörleri içerir.
Yıkımı etkileyebilecek herhangi bir yasa veya izin var mı?
Evet. İzin kararı; çevre, kültürel miras ve yıkımın bölgenin görünümü üzerindeki etkisi gibi faktörlerden etkilenir. Yıkım ruhsatları ve izinleri eyalet yasaları ve yerel hükümetler tarafından yönetilir.
Bir yıkım müteahhidi tutmanın maliyeti nedir?
Yıkım hizmetlerinin ortalama maliyeti genellikle metrekare başına 60 - 80 Euro arasındadır. Yıkım tedarikçiniz, işin karmaşıklığına, mekanik bir yıkım aleti kiralama maliyetine, yıkım için gereken süreye ve atık toplamaya ihtiyacınız olup olmadığına bağlı olarak az veya çok ücret alabilir.
Yıkım hizmeti neler içerir?
Yıkım uzmanları, iç ve dış yapıları, fayansları ve kaldırımları manuel olarak veya ekskavatörler ve buldozerler gibi daha büyük makineler kullanarak kaldırırlar. Binayı yıkmanız gerekirse, Wilio aracılığıyla yıkım hizmetleri talep ederken ayrıntıları öğreneceksiniz.
Hizmetler

Duvarların yıkılması
Bahçe duvarlarını, iç duvarları veya sütunları kaldırmanız mı gerekiyor? Bunları yıkmak ve enkazı gidermek için bir yıkım müteahhidi kiralayın. Duvarın boyutuna ve konumuna bağlı olarak, uzmanınız ya manuel olarak çalışacak ya da ekskavatör gibi makineler kullanacaktır. Özel makinelere ihtiyaç duyulursa, uzman sizinle mülke erişiminizi ve makinelerin kiralanmasının maliyetini görüşecek ve bunu fiyat hesaplamanıza ekleyecektir. Duvar tuğla veya ahşaptan yapılmışsa, malzemeleri saklamak ve yeniden kullanmak veya satmak istiyorsanız tedarikçiye bildirin.
Banyo yıkımı
Banyoyu yenileyecek misiniz? O zaman mevcut banyonuzu yıkmanız gerekir. Banyonun yıkılması, lavabo, küvet, duş, tuvalet, fayans ve duvarların sökülmesini içerir. Bir yıkım uzmanı bu eşyaları bir ücret karşılığında elden çıkarabilir veya kiralık bir depoda saklayabilir. Yıkımdan sonra, banyoyu yenileyen ustalar, saklamayı seçtiğiniz sıhhi tesisat ve malzemeleri yeniden kullanabilir.
Fayans kaldırma
Evinizi ve sağlığınızı tozdan ve tehlikeli döküntülerden korumak için profesyonel fayans çıkarılmasını sağlayın. Fayansları saklamak istiyorsanız, tedarikçiniz bunları bir çekiç, keski ve kazıyıcıyla dikkatlice soyacaktır. Fayanslar atılabiliyorsa, çekiç veya tokmak kullanın. Kaldırma yöntemine bakılmaksızın, karoların profesyonelce kaldırılması alt zemine minimum zarar vermelidir. Yıkım tedarikçisi, yeni karolar için hazır olması için bir yüzey işlemi de sunabilir. Ayrılmadan önce alanı temizler ve (yıkım bedeline dahil ise) kırılan karoları yanına alır.
Barınak demontajı
Metal veya ahşap barınakların yıkılması gerekiyorsa, oluşan atıkları temizlemek için muhtemelen birden fazla yıkım işçisine ve bir kamyonet veya konteynere ihtiyacınız olacaktır. Tedarikçiniz sahaya geldiğinde, sığınağı söker, metal gibi malzemeleri hurdaya alır ve yeniden kullanılabilir malzemeleri korur. Bazı yıkım müteahhitleri, işi fiyatlandırırken bunu dikkate alırlar, bu nedenle, sığınağınızın neden yapıldığına dair fotoğraflar ve mümkün olduğunca fazla ayrıntı sağlamak iyi bir fikirdir.
Kullanışlı bilgi

Ne bilmek istiyorsun

İnsanlar çoğu zaman yıkım şirketlerinin işleri için hangi araçları kullandığını merak ediyor. Böyle tehlikeli bir işte kullanılan ekipman hakkında daha fazla bilgi edinmek isteyebilirler. Gerçek şu ki, yıkım şirketlerinin işlerini iyi yapmalarına yardımcı olmak için kullandıkları çok sayıda yöntem ve teknik var. Kullanılan aletin türü, işi yapan yıkım şirketine ve yıkılması gereken bina türüne bağlı olacaktır.

Yıkım şirketleri, yapıları yıkmak için çok çeşitli araçlar ve teknikler kullanır. Yıkım işinin türü, hangi araç ve tekniklerin kullanılacağını belirleyecektir. Örneğin, bir yıkım topu tipik olarak bir kırıcı ile aynı şekilde kullanılmaz. Her tür ekipmanla çalışırken güvenlik her zaman önce gelse de, belirli araçları kullanırken alınması gereken bazı önlemler vardır.Yıkım, bir binayı veya başka herhangi bir yapıyı güvenli bir şekilde yıkma işlemidir. Bu, yalnızca fiziksel yıkım eyleminden fazlasını kapsayan geniş bir konudur. Bir binanın veya başka bir yapının yıkımı planlandığında, endüstride kullanılan yaygın araç ve teknikler konusunda bilgili profesyonellerin işe alınması önemlidir. Bir binayı yıkmak kolay bir iş değil, ancak işi devralmak için profesyonel destek sunan çok sayıda şirket var ve bunların birçoğunu Wilio'da bulabilirsiniz.

Yıkım hizmetleri, binaları veya yapıları yıkan herhangi bir hizmet türüdür. Bir müteahhit tarafından gerçekleştirilebilecek birkaç farklı yıkım hizmeti vardır. Mevcut olan farklı hizmetleri anlamak, ihtiyaçlarınız için doğru yükleniciyi işe almanıza yardımcı olacaktır. Yıkım hizmetleri tipik olarak üç yoldan biriyle gerçekleştirilir. Elle, makinelerle veya patlayıcılar kullanılarak yapılabilir. Yıkılanın ne olduğuna, nasıl yapıldığına ve herhangi bir kalıntı olup olmadığına bağlı olarak her durum için farklı yıkım hizmetleri gerekebilir.

Profesyonel bir yıkım hizmeti almak istiyorsanız, aşağıdakileri bilmek önemlidir. Sürecin iki aşaması vardır. İlk olarak, tüm gaz ve su kaynaklarının kapatıldığından emin olmak için saha denetimi yapılacaktır. Tüm asbestler de güvenli bir şekilde çıkarılacaktır. İkinci aşama, özel araçlar kullanılarak eğitimli profesyoneller tarafından gerçekleştirilen yıkımın kendisidir. Bu, kontrollü bir ortamda yapılır; bu, toz ve gürültü dışında çevredeki mülklerde çok az bozulma olması gerektiği anlamına gelir.

Bir binayı yıkmak için izin gerekip gerekmediği sorusu karmaşık olabilir. Herhangi bir yıkım çalışmasına başlamadan önce yerel şehir veya ilçe yönetimi ile görüşmeniz önemlidir. Binaların yıkımı için bina yönetmelikleri, imar kanunları, tarihi koruma yönetmelikleri ve diğer kanunlar geçerlidir. İzne ihtiyacınız olup olmadığını belirlemek için bunların ne olduğunu bilmeniz gerekir.

Bir yıkım müteahhitini işe almanın maliyeti çeşitli faktörlere bağlıdır. Yıkım müteahhitleri ararken, fiyat ve hizmet açısından üç şirketi karşılaştırmak en iyisidir. Bir yıkım firması işe alırken dikkat edilmesi gereken ilk şey işin metrekaresidir. Yıkılması gereken daha fazla metrekare, yıkım şirketinin işi tamamlaması için daha fazla zaman ve para alacaktır. Yıkım müteahhitini işe alırken göz önünde bulundurulması gereken ikinci faktör, projenin ne kadar süreceğidir.

Size ne kadara mal olacağını belirleyen faktörler, Projenin boyutu, kaldırılması gereken malzemelerin türü ve yıkımın yeri, bunların tümü önemli bir rol oynar.

Wilio, ülke çapındaki tek inşaat ve geliştirme hizmetleri pazarıdır. İnşaat müteahhitlerini ve bina sahiplerini kendi alanlarındaki en iyi yıkım uzmanlarıyla buluşturuyoruz. Platformumuz, iş için doğru yükleniciyi bulmaktan tüm proje iletişimini yönetmeye kadar sürecin her adımında verimlilik sağlamak üzere tasarlanmıştır.

Yenilemeyi, hatta yeni bir ev inşa etmeyi planlıyorsanız, değişikliklerle eski evinizden kurtulmanız gerekecek. İşte burada Wilio devreye giriyor. Hem konut hem de ticari müşterilere hitap eden uygun fiyatlı ve kullanışlı yıkım hizmetleri sunuyoruz. Yıkım söz konusu olduğunda bu tür bir projede neyin işe yarayıp neyin yaramadığını biliyoruz.

Yıkım uzmanları, bir projeyle ilgili tüm görevleri yerine getirmek için gerekli becerilere, araçlara ve bilgiye sahip profesyonellerdir. Bu uzmanlar, sürecin belirlenmiş düzenlemelere göre yapılmasını ve ilgili herkes için güvenli bir şekilde yapılmasını sağlar. Doğrudan bir müşteri veya genel bir yüklenici aracılığıyla işe alınabilirler.

Kullanışlı bilgi

Bilmen gereken

Bir yıkım projesini yaptırmanız gerekebilecek birçok neden vardır. En yaygın nedenlerden biri, binanızın yıkılması gerektiğidir böylece o mülk üzerine yeni bir şey inşa edilebilir. Restorasyon ve yıkım çalışmaları da dahil olmak üzere birkaç farklı yıkım türü vardır. Restorasyon ve yıkım hizmetleri genellikle zamana ve işin kapsamına bağlıdır ancak maliyet söz konusu olduğunda ne tür bir işin tamamlanmasını istediğinize bağlı olarak değişecektir. Wilio, bu alanda araçlara ihtiyaç duyanlar ve bu alanlarda uzmanlıklarını sağlamak isteyen deneyimli uzmanlar için kiralık ekipman sununan şirketleri barındırır.