Wilio hoş geldiniz!

Wilio'yu kayıtlı olmayan bir müşteri olarak kullanıyorsunuz

Hizmet verene geç
Navigasyon
Hizmetler
Fiyat listesi
Wilio Hakkında
uygulamayı indirin
Nasıl Çalışır
Nasıl Geliştirebiliriz
Bize Ulaşın
Wilio Hakkında
oturum aç
Wilio hoş geldiniz!

Wilio'yu kayıtlı olmayan bir müşteri olarak kullanıyorsunuz

Hizmet verene geç
Navigasyon
Hizmetler
Fiyat listesi
Wilio Hakkında
uygulamayı indirin
Nasıl Çalışır
Nasıl Geliştirebiliriz
Bize Ulaşın
Wilio Hakkında
oturum aç

Plastik Kapı

Uygun bir fiyata bölgenizden yetenekli uzmanları işe alın.

TEKLİF AL

1.502 profesyonel

1.077 tamamlanmış projeler

4.8 5 üzerinden uzmanlarımızın ortalama puanı

252 005 + uygulama indirmeleri

Plastik Kapı

Plastik Kapı kategorisinde bir hizmet uzmanı mı bulmanız gerekiyor? Uygun fiyatlarla kaliteli uzmanlar bulmanıza yardımcı olacağız. Sadece bir talep girin.

Ayrıca bakınız:Fiyat

1.502 profesyonel

1.077 tamamlanmış projeler

4.8 5 üzerinden uzmanlarımızın ortalama puanı

252 005 + uygulama indirmeleri

Kullanışlı bilgi

Ne bilmek istiyorsun

Plastik giriş kapıları: Sıkça sorulan sorular

Kompozit giriş kapıları nelerdir?

Kaliteli kompozit kapılar en kaliteli malzemelerden üretilir, yani güçlü, güvenli ve hava koşullarına dayanıklı. Tamamen plastikten yapılmış kapılardan farklı olarak, kompozit malzemeden kapılar, yüksek basınç altında preslenip yapıştırılan birçok farklı elemandan yapılmıştır. Bu malzemeler geleneksel plastik kapıların eksikliklerini gidermek için seçilmiştir.

Kompozit kapılar da plastik kapılardan çok daha kalındır ve ortalama çapı sadece 28 mm olan plastik kapılara kıyasla 44 mm kalınlığındadırlar.

Kompozit kapılar güvenli mi?

Kompozit kapılar en üst düzeyde güvenlik sağlar. Plastikle güçlendirilmiş camla birlikte son derece güçlü yapı çerçevesi, hırsızlara karşı son derece etkili koruma sağlar. Ayrıca lamine cam kapıdan düşmez ve kırılırsa yerinde kalır.

Kompozit kapılar hangi tasarım seçeneklerini sunar?

Plastik kapıların farklı çeşitleri ve farklı renk seçenekleri olabilir en popüler renkler beyaz, gül ağacı ve altın meşedir. Doldurma cam seçimi de oldukça geniş seçeneklere sahiptir. Kompozit kapıların tasarım esnekliği, mülkünüzün genel görünümüne uyum sağlamanıza olanak tanır. Gereksinimlerinize tam olarak uyan geleneksel veya daha modern bir stil seçebilirsiniz.

Kompozit kapılar ne kadar dayanır?

Kompozit kapılar paranızın karşılığını fazlasıyla verir. Dayanıklılıkları sayesinde yaklaşık 35 yıllık bir ömre sahiptirler. Minimum bakım gerektirirler sadece zaman zaman ovalayın ve yağlayın. Kompozit kapılarınız harika görünmeye ve yeni gibi çalışmaya devam edecek.

Kompozit kapılar ve temel avantajlar

Çekici tasarım: Kompozit kapılar, bir mülkün genel görünümünü iyileştirebilir. Pek çok renk ve kaplamaya sahiptirler, kişisel zevkinize ve gereksinimlerinize uyacak şekilde tasarlanabilirler.

Yüksek düzeyde güvenlik: Bu ürünler son derece güçlü bir yapıda mükemmeldir. Kaliteli kompozit kapılar birinci sınıf malzemelerden üretildiğinden güçlü, güvenli ve dayanıklı hale gelir.

Minimum bakım: Kompozit bir kapının bakımı basit ve ucuzdur. Minimum bakım gerektirirler, sadece zaman zaman silin ve yağlayın. Hava koşullarına dayanıklıdırlar, yani uzun süre dayanırlar ve hasar görmezler.

Uzun hizmet ömrü: Kompozit kapıların genellikle en dayanıklı ve saglam olduğuna inanılır. Ancak, uzun süredir durum böyle değil. Plastik, ahşaptan daha sağlam ve dayanıklı olmasına rağmen, plastik kompozit malzemenin önemli ölçüde gerisindedir. Kompozit kapılar herhangi bir bakım gerektirmeden 35 yıla kadar dayanabilmektedir. Ayrıca PVC kapılardan iki kat daha güçlüdürler. Plastik kapılar ise çok ince bir polistiren çekirdeğe sahiptir, kompozit kapılar çok daha sağlam ve daha güvenli bir seçimdir.

Çeşitli tasarım seçenekleri: Kompozit kapılar birçok aile evlerinin kapı girişini süslüyor ve yavaş yavaş daha çok tercih edilen bir seçenek haline geliyor. Çok çeşitli renk ve tasarımlarda mevcutturlar. Bu ürün yelpazesinden çeşitli tasarımlar arasından seçim yapabilir ve evinizin genel görünümünü tamamlayan bir şey seçebilirsiniz. Kompozit kapılar ile evinizin dış ve hatta iç dekorasyonunun diğer unsurlarıyla uyumlu olacak şekilde tasarımlarında daha esnek olma şansına sahip olursunuz. Evinizin inşa edildiği tarza bağlı olarak, ihtiyaçlarınıza uygun daha geleneksel veya modern bir tarz seçebilirsiniz.

Harika bir yatırım: PVC kapılar kesinlikle kompozit kapılardan daha ucuzdur. Ancak verimlilik, güvenlik veya ürün ömrü açısından kompozit kapılar kesinlikle karşılığını alacak bir yatırımdır. 35 yıllık bir kullanım ömrü kendisi için konuşur.