Wilio hoş geldiniz!

Wilio'yu kayıtlı olmayan bir müşteri olarak kullanıyorsunuz

Hizmet verene geç
Navigasyon
Hizmetler
Fiyat listesi
Wilio Hakkında
uygulamayı indirin
Nasıl Çalışır
Nasıl Geliştirebiliriz
Bize Ulaşın
Wilio Hakkında
oturum aç
Wilio hoş geldiniz!

Wilio'yu kayıtlı olmayan bir müşteri olarak kullanıyorsunuz

Hizmet verene geç
Navigasyon
Hizmetler
Fiyat listesi
Wilio Hakkında
uygulamayı indirin
Nasıl Çalışır
Nasıl Geliştirebiliriz
Bize Ulaşın
Wilio Hakkında
oturum aç

Pencere Yenileme

Uygun bir fiyata bölgenizden yetenekli uzmanları işe alın.

TEKLİF AL

1.502 profesyonel

1.077 tamamlanmış projeler

4.8 5 üzerinden uzmanlarımızın ortalama puanı

252 005 + uygulama indirmeleri

Pencere Yenileme

Pencere Yenileme kategorisinde bir hizmet uzmanı mı bulmanız gerekiyor? Uygun fiyatlarla kaliteli uzmanlar bulmanıza yardımcı olacağız. Sadece bir talep girin.

Ayrıca bakınız:Fiyat

1.502 profesyonel

1.077 tamamlanmış projeler

4.8 5 üzerinden uzmanlarımızın ortalama puanı

252 005 + uygulama indirmeleri

Kullanışlı bilgi

Ne bilmek istiyorsun

Wilio aracılığıyla kapı ve pencere çerçevelerinin onarımından ne bekleyebilirsiniz?

  • Zamandan ve paradan tasarruf etmenizi sağlayan kapı ve pencere pervazlarının profesyonel onarımları. Zamanla ve kullanımla, kapı ve pencere çerçeveleri aşınabilir ve kısmen hasar görebilir. Ancak birlikte çalıştığımız teknisyenler, orijinal durumunu ve cilalı yüzeyi eski haline getirmek için gerekli araçlara ve bilgi birikimine sahiptir. Yani hemen değiştirmenize gerek yok. Bunun yerine güvenilir kapı ve pencere çerçevesi onarım hizmetimizi tercih edebilirsiniz. Değiştirmekten çok daha ucuzdur, daha hızlıdır ve tamamen sorunsuzdur. Geri kazanılabilecek hasar türleri. Kapı ve pencere çerçevelerinizin maruz kalabileceği en yaygın hasar türleri arasında çatlaklar, çizikler, kıymıklar, kesikler, lekeler, delinmiş delikler, hırsızlık veya ısı hasarı bulunur. Ayrıca pencere ve pencere çerçeveleri de olumsuz hava koşullarına maruz kalır, bu da nihayetinde bir miktar hasara neden olur. Ve komple bir çerçeve değişiminin maliyeti önemli ölçüde daha yüksek olsa da, çok daha ucuz bir alternatif seçebilirsiniz. Teknisyenler, kozmetik onarımlarla çerçevelerinizin güzel ve temsili durumunu geri kazandırabilir.
  • Modern yazılım ve ekipmanla renkleri eşleştirin. Onarım için ihtiyaç duyulan ürünün rengini sadece görsel olarak veya gözle orijinal yüzeyle eşleştirmek çok zor olacaktır. Bu nedenle mühendisler, belirli bir rengin tam tonunu belirleyebilen ve mükemmel bağlantıyı sağlayabilen yüksek hassasiyetli yazılım ve donanıma başvururlar. Bu sayede insan hatası riskini tamamen ortadan kaldırırlar. Bu şekilde teknisyenlerin size en doğru sonuçları vereceğinden emin olabilirsiniz.
  • Tam nitelikli profesyoneller tarafından gerçekleştirilen tüm işler. Onarım yapan teknisyenler, son teknoloji ekipmanlara erişebilir ve işi tamamlamak için gerekli tüm araçları yanlarında getirebilirler. Ayrıca, önemli bir mesleki deneyime sahiptirler, bu nedenle harika bir iş çıkaracaklarından emin olabilirsiniz. Ayrıca yüksek kaliteli malzemeler kullanıyorlar ve çok çalışıyorlar, bu da bu tür bir ev onarımına ihtiyacınız olduğunda bu hizmeti harika bir çözüm haline getiriyor. Ayrıca teknisyenler gerekli tüm akreditasyonlara sahiptir ve STN standartlarına uygundur.

Wilio ile kapı ve pencere çerçevelerinizi tamir etmenin faydaları. Kapı ve pencere çerçevelerinizi tamir etmenin en büyük avantajı, onları değiştirmekten çok daha ucuz olmasıdır. Ayrıca yeni kapılar veya pencereler kurmaktan çok daha az zaman, çaba ve çalışma gerektirir. Ayrıca, kendinizi iyi hissedebilirsiniz çevreye biraz yardımcı olacağınızı düşündüğünüzde. Sonuçta, atılan malzemeler çöplüklere gitmiyor. Aslında, çerçeve ve kapı onarımlarımız sayesinde hiçbir atık oluşmuyor.

Tuğla ve taştan yapılmış bir pencere pervazının onarımı. Kapı ve pencerelerle ilgili tuğla ve taş yapılarınıza da zarar verdiyseniz ne olur? Bu durumda, size bu konuda da yardımcı olabileceğimizi öğrenmekten mutlu olacaksınız. Kalifiye müteahhitler, taş pervazların onarımı ve pencere çerçevelerinizin ve kapılarınızın etrafındaki taş veya duvarın onarılması da dahil olmak üzere bu onarımları gerçekleştirmek için tüm bilgi ve becerilere sahiptir. Uzmanlar, mevcut yapılarınızı kolayca renklendirebilir. Başka bir deyişle, kompozit taş dolgular kullanılarak renk, damar ve bitiş mükemmel bir şekilde restore edilecek, böylece onları orijinalinden ayırt edemeyeceksiniz. İşte sizin için düzeltebileceğimiz şeyler: taş pencere pervazlarının onarımı, taş duvarların hasarlı köşeleri ve duvardaki çatlaklar, taş ve tuğla duvarların dokusunun renk ve uyumu, yontma taş ve tuğlaların restorasyonu, vb.

Sık sorulan sorular

Soru: Kısmi camlı iç kapıları da tamir ediyor musunuz?

Cevap: Evet, endişelenmeyin. Kapınız kısmen camlı olsa bile camdaki ve kapının kendisindeki çizikleri onarabiliriz.

Soru: İşyerim için, Wilio'dan hizmet rezervasyonu yapabilir miyim?

Yanıt: Evet, teknisyenler evlerinde ve ticari tesislerde rahatça çalışırlar.

Soru: Ahşap bir pencere çerçevesini onarmak ne kadar zaman alır?

Cevap: Elbette bu tamamen hasarın türüne ve boyutuna bağlıdır. Bununla birlikte, evde gayrimenkul üzerinde çalışmanın yaklaşık 2 ila 4 saat sürdüğünü, bazı ticari tesislerde ise işin 8 saate kadar sürebileceğini güvenle söyleyebiliriz. Teknisyen, incelemeden sonra onarımın tam zamanını belirleyecektir.

Soru: Onarılan parçaların tam olarak işlevsel olması ne kadar sürer?

Cevap: Küçük düzeltmelerden sonra, varsayılan olarak düzeltmeden hemen sonra. Her durumda, teknisyeniniz onarılan öğeleri güvenle kullanabilmeniz için uygun bekleme süreleri konusunda size tavsiyede bulunacaktır.

Soru: Onarılan alan hasar belirtileri gösterecek mi yoksa yeni gibi mi görünecek?

Cevap: Üstün renk uyumu ve sofistike işçilik sayesinde hiçbir hasar izi görünmeyecektir. Vakaların %99'unda yeni gibi görünen tam bir iyileşme sağlayabiliriz.

Soru: Wilio nerelerde hizmet sağlıyor?

Yanıt: Wilio hizmeti Türkiye'de ve diğer birçok ülkede mevcuttur.

Soru: Hizmeti kısa süre içinde alabilir miyim?

Cevap: Bu, potansiyel usta ile bireysel olarak kararlaştırılabilir. Hizmetin teslim tarihini ve saatini doğrudan onunla birlikte ayarlarsınız.

Kullanışlı bilgi

Bilmen gereken

Wilio, pencere yenileme uzmanlarını bulmak için harika bir yerdir. Kaliteli iş sağlarlar ve fiyat, yenilenmesi gereken kaç metrekareye ihtiyacınız olduğuna bağlıdır. Sundukları hizmetler arasında zımparalama ve boyama çerçeveleri, cam değişimi veya conta değişimi yer almaktadır. Hizmetleriyle ilgili sorularınız için onlarla iletişime geçmekten çekinmeyin. Acil bir pencere yenileme hizmeti her zaman mevcuttur. Sağladıkları hizmetler ve her birinden neler bekleyebileceğiniz hakkında daha fazla bilgi için Wilio ile iletişime geçin. Hizmetler arasında diğerlerinin yanı sıra zımparalama ve boyama çerçeveleri, cam değişimi veya conta değişimi yer alır.