Wilio hoş geldiniz!

Wilio'yu kayıtlı olmayan bir müşteri olarak kullanıyorsunuz

Hizmet verene geç
Navigasyon
Hizmetler
Fiyat listesi
Wilio Hakkında
uygulamayı indirin
Nasıl Çalışır
Nasıl Geliştirebiliriz
Bize Ulaşın
Wilio Hakkında
oturum aç
Wilio hoş geldiniz!

Wilio'yu kayıtlı olmayan bir müşteri olarak kullanıyorsunuz

Hizmet verene geç
Navigasyon
Hizmetler
Fiyat listesi
Wilio Hakkında
uygulamayı indirin
Nasıl Çalışır
Nasıl Geliştirebiliriz
Bize Ulaşın
Wilio Hakkında
oturum aç

Pencere Temizleme

Uygun bir fiyata bölgenizden yetenekli uzmanları işe alın.

TEKLİF AL

1.502 profesyonel

1.077 tamamlanmış projeler

4.8 5 üzerinden uzmanlarımızın ortalama puanı

252 005 + uygulama indirmeleri

Pencere Temizleme

Pencere Temizleme kategorisinde bir hizmet uzmanı mı bulmanız gerekiyor? Uygun fiyatlarla kaliteli uzmanlar bulmanıza yardımcı olacağız. Sadece bir talep girin.

Ayrıca bakınız:Fiyat

1.502 profesyonel

1.077 tamamlanmış projeler

4.8 5 üzerinden uzmanlarımızın ortalama puanı

252 005 + uygulama indirmeleri

FAYDALI BİLGİ

Ne bilmek istiyorsun

Her zaman pırıl pırıl pencereler

İster eviniz ister şirketiniz için cam yıkamaya ihtiyacınız olsun, pencerelerinizin yeni gibi görünmesini sağlayacak bilgi ve araçlara sahibiz.

Bizi kullanabilecekler: Ev Sahipleri, Kiracılar, Emlakçılar, Küçük ve Büyük İşletmeler

Sertifikalı pencere temizleyicileri ayrıca çift camlı pencereleri, vitray pencereleri veya büyük Fransız pencereleri yıkamada deneyimlidir.

Evinizin ya da iş yerinizin tadilatından sonra pencerelerinizin temiz mi olması gerekiyor? Size bu konuda da yardımcı olabiliriz! Hizmetimizin size uygun olup olmadığından emin değilseniz, bizi arayın, tüm sorularınız ve öğrenmek istedikleriniz için danışın.

Artık, aileniz için tamamen temassız ve dolayısıyla maksimum düzeyde güvenli olan ön cephelerin yıkanmasını da sunuyoruz. Bizi arayın ve ücretsiz çevrimiçi danışmanlık isteyin!

Pencere yıkama hizmetimiz nasıl çalışıyor? Lekesiz parlak pencerelere ulaşmak için izlemeniz gereken sadece üç adım var:

1. Adım: Temizleyiciler, özel olarak temiz su depoları ve su ile çalışan vakum cihazları ile donatılmış bir minibüsle gelir. Profesyonel ekipman, pencere temizleyicilerinin hizmet kalitesinden veya mahremiyetinizden ödün vermeden dördüncü kata güvenle ulaşmasını sağlar.

2. Adım: Deiyonize su, özel bir uzatma çubuğu fırçasından pompalanır ve kirli pencereye püskürtülür. Uygulama sonrasında uzmanlar, fırça aparatını pencere çerçeveleri ve cam bölmeler üzerinde kaydırarak tüm inatçı izleri ve lekeleri çıkaracaktır.

3. Adım: Kiri temizledikten sonra, kirli suyu akıtmak için pencerelere tekrartemiz su püskürtülür. Bu prosedür ayrıca pencerelerinizin daha uzun süre temiz kalmasını sağlayan pencere yüzeyinde koruyucu bir kaplama oluşturmaya yardımcı olur. Teknisyen, ikinci bir yıkama gerekirse, hiçbir ek ücret ödemeden bu adımı tekrarlayacaktır.

4. Adım (isteğe bağlı): İstek üzerine derin çerçeve yıkamayı da içerebilen iç pencereleri yıkamayı da tercih edebilirsiniz (pencerelerinizin PVC olması şartıyla).

Kanatlı ve cumbalı pencerelerin yanı sıra çatı pencereleri ve kış bahçeleri pencereleri gibi çeşitli tip ve boyutlardaki pencereleri temizliyoruz. Pencere camlarını yıkamanın yanı sıra pencere pervazlarına ve çerçevelerine de özel önem vereceğiz.

Neden biz? Özellikle pencerelerinize erişmek zorsa, pencereleri yıkamak için bir günden fazla zaman harcayabilirsiniz. Öyleyse, Wilio'nun pencere temizleyicileri sizin için çalışsın!

Tek yapmanız gereken anahtarın teslim alınmasını sağlamak (iç camları yıkamak için), temizlik ekibinin erişimi için evinizin 30 metre yakınında bir park yeri ayırmak ve parmaklık ya da sabit ağ olmadan pencerelere kesintisiz erişim sağlamaktır.

Garanti ettiklerimiz:

Ekolojik temizleme yöntemleri: Sadece kimyasal içermeyen ve leke bırakmayan saf su kullanıyoruz. Bu su ayrıca, daha önce kullanılmış temizlik maddelerini temizler. Sigortalı hizmet: İşverenlere karşı sorumluluk ve sorumluluk sigortalı çalışanlar sunuyoruz. Buna ek olarak, halatla inerek camları yıkayan uzmanlar, yüksek irtifa çalışmalarında uluslararası kabul görmüş bir kursu tamamladılar. Her ekip ayrıca düzenli kalite kontrole tabi tutulur.

Pratik rezervasyon seçenekleri: Hafta sonları ve tatillerde de camları siliyoruz!

Mevcut fiyatlar: Fiyatlarımız sabit olmasına rağmen hizmet saati sabit değildir. Hizmeti çatı oluğu temizliği ile birleştirirseniz büyük indirimlerden de yararlanabilirsiniz.

Pencereleri temiz suyla yıkamak nedir ve nasıl yapılır?

Saf suyun ne olduğunu ve normal sudan farkının ne olduğunu merak ettiniz mi? Videoyu izleyin ve öğrenin: Saflaştırılmış su nasıl yapılır; Ters ozmoz (RO) ve deiyonizasyon (DI) nedir; TDS ölçer kullanarak su saflığı nasıl ölçülür; Pencere temizleyiciler neden camları suyla çalışan bir boruyla yıkama yöntemini tercih ediyor; Bu tür bir pencere yıkama cihazı, uzmanların gizliliğinizden ödün vermeden işlerini yapmalarına nasıl yardımcı olur konularında ve pencereleri temiz suyla temizlemenin faydaları hakkındaki daha fazla bilgi edinmek için yazımızı okuyun.

Sık Sorulan Sorular

Soru: Hizmet ne kadar sürer?

Cevap: Pencere sayısına ve durumuna bağlıdır.

Soru: Kaç kişi gelecek?

Cevap: Genellikle bir temizleyici göndeririz, ancak gerekirse daha fazlasını da gönderebiliriz.

Soru: Neden evin ya da iş yerinin yakınında bir park yerine ihtiyacınız var?

Cevap: Su yıkama cihazı su tankına takılır. Temizlikçi, evden en fazla 30 metre uzağa ve pencerelerinizin bulunduğu tarafa park etmelidir.

Soru: Çalışanlar 18:00'den sonra gelebilir mi?

Cevap: Bu tavsiye edilmez. Güneş ışığı sınırlıysa, temizleyici pencerelerdeki tüm lekeleri tespit edemez ve nihai sonuç daha az tatmin edici olabilir.

Soru: Ahşap çerçeveleri ve pencere pervazlarını temizleyebilir misiniz?

Cevap: Cihaz çok yüksek basınç altında suyu fışkırtıyor. Bu nedenle hasar riski yüksek olduğundan pencerenin ahşap elemanlarını su ile temizleyemiyoruz.

Soru: Camları temizledikten sonra siliyor musunuz?

Cevap: Temizlenen su leke bırakmadığından temizledikten sonra camları silmeye gerek yoktur.

S: Çerçevelerimi derinlemesine temizleyebilir misiniz?

Cevap: Evet, ancak yalnızca içeriden ve yalnızca PVC çerçeveleri. Boya, sıva veya güçlü kalıcı lekelerden kaynaklanan kirleri temizleyemiyoruz.

Soru: Çerçevelerimdeki küfü çıkarabilir misiniz?

Cevap: Maalesef bu tür sorunlarla ilgilenmiyoruz.

Soru: Pencereleri temizlerken herhangi bir temizlik maddesi kullanıyor musunuz?

Cevap: Sadece hiçbir iz veya leke bırakmayan saf su kullanıyoruz.

Soru: Balkonda cam korkuluk var. Dışını temizleyebilir misiniz?

Cevap: Yerden ulaşılabiliyorsa yıkama sistemimizi kullanarak temizleyeceğiz. Yerden erişilemiyorsa, bir işçinin korkuluğun dışını balkondan temizlemesi güvenli olmayacaktır.

Soru: Ya hava kötüyse ve yağmur yağıyorsa?

Cevap: Yağmurun ne kadar şiddetli olduğuna bağlı. Durum genellikle hizmet gününde değerlendirilir. Hava durumu uygun değilse, çalışan, hizmeti başka bir uygun güne erteleyebilmeniz için sizi bilgilendirecektir.

Soru: Camın dış panellerindeki sıvayı çıkarabilir misiniz?

Cevap: Sadece pencerelere binanın içinden erişilebiliyorsa. Aksi takdirde, bunu dışarıdan yapmanın güvenli bir yolunu bilmiyoruz.

Kullanışlı bilgi

Bilmen gereken

Pencere temizliği, herhangi bir iş, ev veya ofis için gerekli bir hizmettir. Pencerelerinizi ne sıklıkta temizlemeniz gerektiği, bulundukları ortama ve ne kadar kirli olduklarına bağlıdır. Kendiniz bulma konusunda endişelenmenize gerek kalmaması için konut ve konut dışı binalar için pencere temizleyicileri sunuyoruz! Uzmanlarımız, aynalar, duş kapıları, büyük pencereler ve evin etrafındaki diğer yüzeyler dahil olmak üzere her türlü cam yüzeyde kullanılabilen kaliteli profesyonel ürünler kullanır. Hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için lütfen bugün bizimle iletişime geçin!