Wilio hoş geldiniz!

Sen Bir kayıtsız hizmet veren olarak Wilio incelemekte olarak

Hizmet verene geçiş
Navigasyon
Hizmetler
Fiyat listesi
başvuru hakkında
uygulamayı indirin
O nasıl çalışır
Sıkça Sorulan Sorular
Nasıl artırabilir
Bize Ulaşın
O Wilio
oturum aç
Wilio hoş geldiniz!

Sen Bir kayıtsız hizmet veren olarak Wilio incelemekte olarak

Hizmet verene geçiş
Navigasyon
Hizmetler
Fiyat listesi
başvuru hakkında
uygulamayı indirin
O nasıl çalışır
Sıkça Sorulan Sorular
Nasıl artırabilir
Bize Ulaşın
O Wilio
oturum aç

Pastalar ve Düğün Pastaları

Uygun bir fiyata bölgenizden yetenekli uzmanları işe alın.

Bir projeyi Liste

27 638 profesyonel

50 983 tamamlanmış projeler

4.8 5 üzerinden uzmanlarımızın ortalama puanı

199 720 uygulama indirmeleri

Pastalar ve Düğün Pastaları

Pastalar ve Düğün Pastaları kategorisinde bir hizmet uzmanı mı bulmanız gerekiyor? Uygun fiyatlarla kaliteli uzmanlar bulmanıza yardımcı olacağız. Sadece bir talep girin.

27 638 profesyonel

50 983 tamamlanmış projeler

4.8 5 üzerinden uzmanlarımızın ortalama puanı

199 720 uygulama indirmeleri

Sıkça Sorulan Sorular

Kişiye özel pasta istiyorsunuz. Ve neden pastacınızı Wilio aracılığıyla bulmalısınız?
Kutlamaya nefes kesici tatlı bir mücevher getirmek ister misiniz. Sertifikalı bir tatlıcı denemeye ne dersiniz? İster özel bir gün için bir pastaya, ister üç aşamalı bir düğüne veya badem ezmesi karakterli bir çocuk doğum günü partisine ihtiyacınız olsun - deneyimli bir profesyonel için hiçbir şey sorun değildir. Tek seferde satın aldığınız ve daha fazlasını çıkarmayacağınız yapışkan fondan ve şekerleme aletleri eşliğinde uzun saatler geçirmeyi unutun. Bir profesyoneli işe almak, sadece dünyaya harika görünmekle kalmayıp aynı zamanda tadı da harika olan unutulmaz bir cevher elde etmenin en iyi yoludur. Yetenekli ve profesyonel tatlıcılar bulmak için en iyi yer Wilio'dur. Wilio ile, bölgenizde bir uzman bulacaksınız. Mutfakta saatler harcamak zorunda kalmadan servis edebileceğiniz güzel ve lezzetli bir tatlıyı bulmak çok kolay.
Tatlıcılar ve fırıncılar aynı işi mi yapar?
Tatlı yapan kişi genellikle kek, tatlı ve kek pişirme ve dekorasyonunda uzmandır, fırıncılar ise diğer pek çok unlu mamulle birlikte kek yaparlar.
Kişiye özel pastalar hangi durumlarda uygundur?
Pastalar genellikle düğünler, doğum günleri ve yıldönümleri gibi özel günleri kutlamak için kullanılır. Ayrıca kurumsal etkinlikler için popüler atıştırmalıklar ve tatlılardır.
En popüler kombinasyonlar hangileridir?
Geleneksel olarak çikolata, tereyağı, pandispanya, bal ve ayrıca cheesecake veya meyveli kekler sıralamaların en üstünde tutulur. Ancak hayal gücünün sınırı yoktur, bu nedenle havuç, muz gibi tatlar ve aynı zamanda çok popüler olan tatlılar ile ilgili hiçbir sorun olmayacaktır.
Pasta porsiyonları nasıldır?
23 santimetre çapında standart bir yuvarlak kek 12 porsiyondur, 25 santimetre çapında kekler 14 - 16 kişiliktir. Ne kadar büyük kestiğiniz size kalmış. Ancak boyutu doğrudan kiralanan tatlıcı ile netleştirseniz iyi olur.
Bir pastayı pişirmek ve süslemek ne kadar sürer?
Pişirme süresi nispeten kısa olmasına rağmen (yaklaşık 40 dakika), kekin boyutuna ve seçilen süslemelerin karmaşıklığına bağlı olarak şekillendirme ve dekorasyon birkaç gün sürebilir.
Fiyatı ne kadar?
Wilio üzerinden kiralama fiyatı genellikle 30 - 110 € arasındadır. Fiyat, fırsat türüne, pastanın boyutuna, dekorasyon türüne ve süresine bağlı olacaktır.
Profesyonel pastacılık hizmetleri neleri içerir?
Bölgenizdeki pastacı, doğum günleri ve özel günler için orijinal pastaların yanı sıra tüm konukları tatmin edecek sade ve lezzetli pastalar, hatta özel gününüz için harika düğün pastaları hazırlayabilir.
Hizmetler

Düğün pastası
Sıradan bir pasta kesinlikle gününüze uygun değildir. Profesyonel bir pastacı ile kesinlikle kenara çekilmeyeceksiniz, çünkü sadece lezzetleri birleştirmekle kalmaz, aynı zamanda pastanın tasarımını genel dekorasyon tarzıyla da eşleştirebilir. Sizinle fikirleriniz hakkında konuşacağı ve misafir sayısını sormayı unutmayacağı için iyi bir pastacıyı da tanıyacaksınız. Elde edilen bilgilere dayanarak bir öneri oluşturacaktır. Çoğu üretici, istediğiniz lezzeti seçebilmeniz için tadımlar da sunar. Büyük gününüzde, profesyonel pastacınız pastayı dikkatlice resepsiyona teslim edecek ve taze çiçekler veya diğer süslemelerle ayarlayacaktır.
Kurumsal kekler ve pastalar
Logo ve kekler içeren kurumsal pastalar, her etkinliğe harika bir ektir. Ürünü piyasaya sürmek, bir mağaza açmak, bir konferansa katılmak için veya hatta çalışanlarınız için bir sabah çayı ikramı olarak kekler sipariş edebilirsiniz. Pasta şefiniz size yeterli miktarda sipariş vermenizi tavsiye edecektir çünkü kimse tatlıların gelmesini istemez. Fondan veya çikolata gibi yenilebilir logoları bile seçebilirsiniz. Pastacınız ürünleri iş yerinize veya mekanınıza güvenle ulaştıracaktır.
Çocuk doğum günü pastaları
En yeni film karakterlerinden muhteşem renklere ve şekillere kadar çocuklar için doğum günü pastaları birçok pastacı için bir testtir. Pastacının size soracağı ilk şey lezzet olacaktır. Muhtemelen çocukların damak zevkine hitap etmek için kek veya çikolatalı hamurdan yapılmış basit bir pasta yapacaktır. Ayrıca pastanın şekline de karar vereceksiniz, örneğin kalpler veya arabalar popülerdir. Pasta, doğum günü partisi ve yaş adı ile süslenebilir.
Özel günler için pastalar
Pasta, birçok insanın buluştuğu durumlar için uygundur. Etkinliğe bir tür benzersizlik katar. Herkese uyması için boyutu iyi seçmeyi unutmayın. Hayal gücünüzü bu keklerle de serbest bırakabilirsiniz, ancak yere yapıştırılması tavsiye edilir. Sonuçta, ne kadar çok insan, o kadar çok zevk. Pasta şefiniz, kolay taşıma ve saklama için pastayı size bir kutu içinde getirecektir.
Örnekler

Yapılan eserlerin galerisi Hizmet verenlerimizden

Mobilya imalatıHasan
Elektro kurulumlarİbrahim L.
Bir apartman / evin yeniden inşasıHüseyin J.
Yapım işiAli G.
Yapım işiAli G.
Tasarım, mimari, projeler ve diğer hizmetlerİsmail
Bir apartman / evin yeniden inşasıHüseyin J.
Sizin için hizmetlerYusuf B.
MontajOsman K.

Wilio uygulamasını indirin
Android veya iOS için