Wilio hoş geldiniz!

Wilio'yu kayıtlı olmayan bir müşteri olarak kullanıyorsunuz

Hi̇zmet verene geç
Navigasyon
Hizmetler
Fiyat listesi
Wilio Hakkında
uygulamayı indirin
Nasıl Çalışır
Sıkça Sorulan Sorular
Nasıl Geliştirebiliriz
Bize Ulaşın
Wilio Hakkında
oturum aç
Wilio hoş geldiniz!

Wilio'yu kayıtlı olmayan bir müşteri olarak kullanıyorsunuz

Hi̇zmet verene geç
Navigasyon
Hizmetler
Fiyat listesi
Wilio Hakkında
uygulamayı indirin
Nasıl Çalışır
Sıkça Sorulan Sorular
Nasıl Geliştirebiliriz
Bize Ulaşın
Wilio Hakkında
oturum aç

Panjurlar

Uygun bir fiyata bölgenizden yetenekli uzmanları işe alın.

TEKLİF AL

44.383 profesyonel

81.759 tamamlanmış projeler

4.8 5 üzerinden uzmanlarımızın ortalama puanı

226 512 uygulama indirmeleri

Panjurlar

Panjurlar kategorisinde bir hizmet uzmanı mı bulmanız gerekiyor? Uygun fiyatlarla kaliteli uzmanlar bulmanıza yardımcı olacağız. Sadece bir talep girin.

Ayrıca bakınız:Fiyat

44.383 profesyonel

81.759 tamamlanmış projeler

4.8 5 üzerinden uzmanlarımızın ortalama puanı

226 512 uygulama indirmeleri

Kullanışlı bilgi

Ne bilmek istiyorsun

Veranda için doğru dış mekan güneşliklerini seçmek için 5 ipucu

Kış bittiğinde, verandada dışarıda daha fazla zaman geçirmek istiyoruz. Yeşillik, güneş ışığı ve etrafınızdaki harika canlılar, burayı siz ve aileniz için ideal bir sığınak haline getiriyor. Bir fincan çay, gazete okumak ya da sadece dinlenmek ve kendinizle vakit geçirmekten keyif almak.

Ve eğer bir verandaya sahip olacak kadar şanslıysanız, alanınızı önünüzdeki mahremiyete dönüştürmenin zamanı geldi. insanların meraklı gözleri. Güneş çok sıcaksa veya komşularınız sundurma korkuluğuna yaslanıp ızgaradan bir hamburger çekecek kadar yakın görünüyorsa, açık hava sundurma panjurları çözüm olabilir.

Dışarıda Mahremiyet yaratmak değil kendinle komşuların arasına duvarlar inşa etmen gerektiği anlamına geliyor. Geniş teklif yelpazemizle verandanızı kendi özel vahanız yapın. Bu sezon evinizin lüks yazının tadını çıkarmak istiyorsanız iyi bir yatırım ve bütçe dostu bir dinlenme seçeneğidir.

Dış cephe panjurları

Benzer pencere veya kapılardaki iç perdelere, bu panjurlar bile geniş oturma odasının gölgesini ve konforunu sağlamak için sundurmanın etrafına asılır. Bu jaluziler, doğal güçlere karşı çok daha dayanıklı bir malzemeden yapılmıştır. Elle veya motorla çalıştırılabilirler.

Doğru panjurları seçmeden önce aşağıdaki 3 şeyi aklınızda tutmanızı öneririz:

• Sundurmanın gerçek kullanımına karar vermek çok yardımcı olacaktır. Özel alan olmasını istiyorsanız etkenlerden koruyun doğrudan UV ışınları, yağmur veya rüzgar gibi. Ya da arkadaşlarınızla ve ailenizle eğlenmek için bir alan olarak kullanmak istiyorsanız, farklı görüşleriniz olabilir. Bu, verandanız için doğru dış panjur seçiminde çok yardımcı olacaktır.

• Veranda için dış panjurlarda kullanılan malzemelerin kalitesi arasında büyük fark vardır. Bunlar olumsuz iklim koşullarına ve doğanın bunlarla yapabileceği her şeye karşı koyacak ürünlerdir, bu nedenle yüksek kaliteli bir ürünü şimdi kurmanın maliyeti uzun vadede size zaman ve para kazandıracaktır. Hiç kimse kaliteden pişmanlık duymadı ve dış jaluziler söz konusu olduğunda hiç de pişman olmadı. Doğru olanı seçmenin faydaları vardır.

• Kurulum sırasında dikkatli olun. Dış sundurma panjurlarınızın doğru şekilde takılmasını istiyorsanız, uzun süre bile iyi görünecek olan kaliteli işi unutmayın. Kurulum sırasında iyi işçilik önemlidir ve ürününüzün ömrünü uzatacaktır.

Evinizin görünümünü özelleştirmek eğlenceli olabilir. Sanatsal bir bakış açısıyla, oda dekorasyonunun koordinasyonu son trendlere ayak uydurabilir. Dünyanın dört bir yanındaki tasarımcılar, yaşam alanınızın görünümünü değiştirmek için sürekli yeni numaralar icat ediyor. Oturma odanızı dışarıdaki verandaya genişletmenin yollarını arıyorsanız, işte size verandanız için doğru dış panjurları nasıl seçeceğinize dair 5 ipucu.

Buzlu cam

Buzlu cam, sundurma dış panjurlarına ahşap tonlarını tamamlayan zarif bir dokunuş katar. Daha modern evlerin dış cephelerinde buzlu cam kapılar görülür ve günümüz trendini korur.

Sıradan cam

Şeffaf cam istemiyorsanız ideal bir seçimdir. verandadaki odalarınızdan manzarayı tamamen gizlemek için. Bu cam kapı kapakları, esas olarak menteşelerinizin bu kapıyla başarılı bir şekilde eşleşmesini sağlamak için tasarlanmıştır. Evin dışında oynayan küçük çocuklara dikkat edilmesi gereken evler için en uygunudur. Bu gözlükler o kadar iyi ki, var olduklarını bile görmeden kolayca içine girebilirsiniz. Her dekorasyona uygundurlar ve her zaman modadırlar.

Pürüzsüz ama işlevsel sürgülü kapılar her zaman trend. Sürgülü kapılar, bir odaya bol miktarda doğal ışık getirmenin ve dışarıya erişim sağlamanın estetik ve hoş bir yoludur. Sürgülü cam kapılar ne kadar şaşırtıcı olsa da, kullanışlılığını bozmayan sürgülü kapılar için panjur bulmak oldukça zor olabilir. Son olarak, eğer odanıza giren güneş ışığı miktarını sınırlandırıyorsa veya kapıyı gerçekten kullanmayı zorlaştırıyorsa, sürgülü kapı panjurları ne işe yarar?

Sürgülü kapı panjurlarının çok çeşitli tasarımları, stilleri ve renkler. Odanıza uygun bir şey seçecekseniz, nötr tonlar en iyisidir. Ancak odanızı öne çıkarmak istiyorsanız bunu öne çıkan renklerle başaracaksınız.

Dikey jaluziler veya gölgelikler, odaya giren ışık üzerinde tam kontrol sağladıkları ve bütçe gerektirmedikleri için en popüler seçimdir. Kurulumu ve bakımı kolaydır ve verandalar için idealdir.

Pencere gölgelikleri ile verandanızdan güneş ışığının filtrelenmesini kontrol edin

Sizin ve ailenizin sağlığı açısından, farklı stiller ile en iyi gölgelendirme pencere panjurlarını sunuyoruz ve desenler.

Suni ahşap jaluziler, gerçek ahşaba aynı estetik ve sıcak hissi verir, dayanıklı ve toza ve neme karşı dayanıklıdır.

Şıklık katan modern sundurma çözümleri verandanıza Arka planda tropikal bir görünüm, parlamayı kontrol ederek işini yapacak bir ölçü gerektirir, ancak bu görüşü engellemez. Gizlilik istiyorsak şeffaf gölgelikler veya perdeler en iyi seçim olmasa da, ışığı mükemmel bir şekilde engeller ve oturma odanızın manzarasını korur. Sorunsuz kullanım ve bakım ile birlikte modaya uygun ve parlak renklerdedir. Renkleri verandanıza uyacak şekilde ayarlamak en sevdiğiniz şarkıyı dinlemek kadar kolaydır. Öyleyse soru şu: Odanızın manzarasından tam olarak yararlanıyor musunuz? < Bu sorunun cevabını bilmiyorsanız, bir çözümümüz var: Normal panjurlarınızı motorlu olanlarla değiştirin. Motorlu panjurlar eviniz için tam olarak ne yapabilir? İşte evinize uygun bir eklenti olmasının üç nedeni. 1) Maksimum konfor sağlayın Panjurları manuel olarak yukarı ve aşağı çekin sorun olabilir ve zaman alıcı olabilir. Neden bir düğmeye dokunarak panjurlarınızı kontrol etmiyorsunuz? Bir duvar klavyesinde, dokunmatik ekranda, uzaktan kumandada veya hatta bir akıllı telefon veya tablet uygulamasında bir düğmeye bastıktan hemen sonra panjurlarınız sessizce açılacaktır. birkaç saniye içinde yükseltin veya alçaltın. Bu, panjurları manuel olarak ayarlamanıza gerek kalmadan odadan en sevdiğiniz manzaralara kolayca erişmenizi sağlar. Motorlu gölgeliklerinizi bir sensöre veya otomasyon sistemine bile bağlayabilirsiniz, böylece en kısa sürede geri çekilebilirler. doğrudan alan alanınıza girdiği için güneş ışığı. Panjurlarınız kapalı olsa bile, yine de şehir manzarasına izin veren bir gölgede bir kumaş seçebilirsiniz. < güçlü> 2) Mülkünüzü Koruma Bu fikir, yukarıda tartışılan motorlu panjurların otomasyon yönüne dayanmaktadır. Pahalı sanat eserlerine ve mobilyalara zarar verebilecek güneş ışığından veya zararlı UV ışınlarından kendinizi nasıl koruyabilirsiniz? Direkt güneş ışığı sensörleri motorlu panjurlarınızla çalışabilir, böylece düğmeye basmadan otomatik olarak çalışabilirler. buton. Sadece eşyalarınızı güvende tutmakla kalmaz, aynı zamanda gün boyu huzur içinde yaşayabilirsiniz. Örneğin odanız batıya bakıyorsa sabah rutininde panoramik manzaranın keyfini çıkarabilirsiniz. Ancak öğleden sonra eve geldiğinizde doğrudan güneş ışığı ile karşılaşabilirsiniz. pencerelerden kaçmaya çalışan ısıyı yalıtmada son derece etkilidirler. Bu sayede soğuk mevsimde evinizi yalıtmak için çok fazla harcama yapmak zorunda kalmayacaksınız. Sıcaklıklar tekrar yükseldiğinde, dışarıyı görebileceğiniz bir moda geçebilirsiniz. < Ancak, gümüş tabanlı bu panjurlar odaya girmeye çalışan güneş ışığını yansıtabilir, böylece dışarısı ne kadar sıcak olursa olsun eviniz serin kalır.