Wilio hoş geldiniz!

Wilio'yu kayıtlı olmayan bir müşteri olarak kullanıyorsunuz

Hizmet verene geç
Navigasyon
Hizmetler
Fiyat listesi
Wilio Hakkında
uygulamayı indirin
Nasıl Çalışır
Nasıl Geliştirebiliriz
Bize Ulaşın
Wilio Hakkında
oturum aç
Wilio hoş geldiniz!

Wilio'yu kayıtlı olmayan bir müşteri olarak kullanıyorsunuz

Hizmet verene geç
Navigasyon
Hizmetler
Fiyat listesi
Wilio Hakkında
uygulamayı indirin
Nasıl Çalışır
Nasıl Geliştirebiliriz
Bize Ulaşın
Wilio Hakkında
oturum aç

Panjurlar

Uygun bir fiyata bölgenizden yetenekli uzmanları işe alın.

TEKLİF AL

1.502 profesyonel

1.077 tamamlanmış projeler

4.8 5 üzerinden uzmanlarımızın ortalama puanı

252 005 + uygulama indirmeleri

Panjurlar

Panjurlar kategorisinde bir hizmet uzmanı mı bulmanız gerekiyor? Uygun fiyatlarla kaliteli uzmanlar bulmanıza yardımcı olacağız. Sadece bir talep girin.

Ayrıca bakınız:Fiyat

1.502 profesyonel

1.077 tamamlanmış projeler

4.8 5 üzerinden uzmanlarımızın ortalama puanı

252 005 + uygulama indirmeleri

Kullanışlı bilgi

Ne bilmek istiyorsun

Veranda için doğru dış mekan güneşliklerini seçmek için 5 ipucu

Kış bittiğinde, verandada dışarıda daha fazla zaman geçirmek istiyoruz. Yeşillik, güneş ışığı ve etrafınızdaki harika canlılar, burayı siz ve aileniz için ideal bir sığınak haline getiriyor. Bir fincan çay, gazete okumak ya da sadece dinlenmek ve kendinizle vakit geçirmekten keyif almak gibi.

Ve eğer bir verandaya sahip olacak kadar şanslıysanız, alanınızı önünüzdeki mahremiyete dönüştürmenin zamanı geldi. Güneş çok sıcaksa veya komşularınız sundurma korkuluğuna yaslanıp ızgaradan bir hamburger çekecek kadar yakın görünüyorsa, açık hava sundurma panjurları çözüm olabilir.

Dışarıda mahremiyet yaratmak değil kendinle komşuların arasına duvarlar inşa etmen gerektiği anlamına geliyor. Geniş teklif yelpazemizle verandanızı kendi özel vahanız yapın. Bu sezon evinizin lüks yazının tadını çıkarmak istiyorsanız iyi bir yatırım ve bütçe dostu bir dinlenme seçeneğidir.

Dış cephe panjurları

Benzer pencere veya kapılardaki iç perdelere, bu panjurlar bile geniş oturma odasının gölgesini ve konforunu sağlamak için sundurmanın etrafına asılır. Bu panjurlar, doğal güçlere karşı çok daha dayanıklı bir malzemeden yapılmıştır. Elle veya motorla çalıştırılabilirler.

Doğru panjurları seçmeden önce aşağıdaki 3 şeyi aklınızda tutmanızı öneririz:

• Sundurmanın gerçek kullanımına karar vermek çok yardımcı olacaktır. Özel alan olmasını istiyorsanız etkenlerden koruyun doğrudan UV ışınları, yağmur veya rüzgar gibi. Ya da arkadaşlarınızla ve ailenizle eğlenmek için bir alan olarak kullanmak istiyorsanız, farklı görüşleriniz olabilir. Bu, verandanız için doğru dış panjur seçiminde çok yardımcı olacaktır.

• Veranda için dış panjurlarda kullanılan malzemelerin kalitesi arasında büyük fark vardır. Bunlar olumsuz iklim koşullarına ve doğanın bunlarla yapabileceği her şeye karşı koyacak ürünlerdir, bu nedenle yüksek kaliteli bir ürünü şimdi kurmanın maliyeti uzun vadede size zaman ve para kazandıracaktır. Hiç kimse kaliteden pişmanlık duymadı ve dış jaluziler söz konusu olduğunda hiç de pişman olmadı. Doğru olanı seçmenin faydaları vardır.

• Kurulum sırasında dikkatli olun. Dış sundurma panjurlarınızın doğru şekilde takılmasını istiyorsanız, uzun süre bile iyi görünecek olan kaliteli işi unutmayın. Kurulum sırasında iyi işçilik önemlidir ve ürününüzün ömrünü uzatacaktır.

Evinizin görünümünü özelleştirmek eğlenceli olabilir. Sanatsal bir bakış açısıyla, oda dekorasyonunun koordinasyonu son trendlere ayak uydurabilir. Dünyanın dört bir yanındaki tasarımcılar, yaşam alanınızın görünümünü değiştirmek için sürekli yeni numaralar icat ediyor. Oturma odanızı dışarıdaki verandaya genişletmenin yollarını arıyorsanız, işte size verandanız için doğru dış panjurları nasıl seçeceğinize dair bir kaç ipucu.

Buzlu cam

Buzlu cam, sundurma dış panjurlarına ahşap tonlarını tamamlayan zarif bir dokunuş katar. Daha modern evlerin dış cephelerinde buzlu cam kapılar görülür ve günümüz trendini korur.

Sıradan cam

Şeffaf cam istemiyorsanız verandadaki odalarınızdan manzarayı tamamen gizlemek için ideal bir seçimdir. Bu cam kapı kapakları, esas olarak menteşelerinizin bu kapıyla başarılı bir şekilde eşleşmesini sağlamak için tasarlanmıştır. Evin dışında oynayan küçük çocuklara dikkat edilmesi gereken evler için en uygunudur. Bu gözlükler o kadar iyi ki, var olduklarını bile görmeden kolayca içine girebilirsiniz. Her dekorasyona uygundurlar ve her zaman modadırlar.

Pürüzsüz ama işlevsel sürgülü kapılar her zaman trend. Sürgülü kapılar, bir odaya bol miktarda doğal ışık getirmenin ve dışarıya erişim sağlamanın estetik ve hoş bir yoludur. Sürgülü cam kapılar ne kadar şaşırtıcı olsa da, kullanışlılığını bozmayan sürgülü kapılar için panjur bulmak oldukça zor olabilir. Son olarak, eğer odanıza giren güneş ışığı miktarını sınırlandırıyorsa veya kapıyı gerçekten kullanmayı zorlaştırıyorsa, sürgülü kapı panjurları ne işe yarar?

Sürgülü kapı panjurlarının çok çeşitli tasarımları, stilleri ve renkleri vardır. Odanıza uygun bir şey seçecekseniz, nötr tonlar en iyisidir. Ancak odanızı öne çıkarmak istiyorsanız bunu öne çıkan renklerle başaracaksınız.

Dikey jaluziler veya gölgelikler, odaya giren ışık üzerinde tam kontrol sağladıkları ve bütçe gerektirmedikleri için en popüler seçimdir. Kurulumu ve bakımı kolaydır ve verandalar için idealdir.

Pencere gölgelikleri ile verandanızdan güneş ışığının filtrelenmesini kontrol edin.

Sizin ve ailenizin sağlığı açısından, farklı stiller ve desenler ile en iyi gölgelendirme pencere panjurlarını sunuyoruz.

Suni ahşap jaluziler, gerçek ahşaba aynı estetik ve sıcak hissi verir, ayrıca toza ve neme karşı dayanıklıdır.