Wilio hoş geldiniz!

Wilio'yu kayıtlı olmayan bir müşteri olarak kullanıyorsunuz

Hizmet verene geç
Navigasyon
Hizmetler
Fiyat listesi
Wilio Hakkında
uygulamayı indirin
Nasıl Çalışır
Nasıl Geliştirebiliriz
Bize Ulaşın
Wilio Hakkında
oturum aç
Wilio hoş geldiniz!

Wilio'yu kayıtlı olmayan bir müşteri olarak kullanıyorsunuz

Hizmet verene geç
Navigasyon
Hizmetler
Fiyat listesi
Wilio Hakkında
uygulamayı indirin
Nasıl Çalışır
Nasıl Geliştirebiliriz
Bize Ulaşın
Wilio Hakkında
oturum aç

Panel Çitler

Uygun bir fiyata bölgenizden yetenekli uzmanları işe alın.

TEKLİF AL

1.500 profesyonel

1.077 tamamlanmış projeler

4.8 5 üzerinden uzmanlarımızın ortalama puanı

252 005 + uygulama indirmeleri

Panel Çitler

Panel Çitler kategorisinde bir hizmet uzmanı mı bulmanız gerekiyor? Uygun fiyatlarla kaliteli uzmanlar bulmanıza yardımcı olacağız. Sadece bir talep girin.

Ayrıca bakınız:Fiyat

1.500 profesyonel

1.077 tamamlanmış projeler

4.8 5 üzerinden uzmanlarımızın ortalama puanı

252 005 + uygulama indirmeleri

Kullanışlı bilgi

Ne bilmek istiyorsun

Prekast beton duvarlar

Prekast beton duvarlar en uygun maliyetli duvar seçeneğidir. Örneğin, özellikler arasında kurulurlar. Ayrıca genellikle karadaki ekipmanları ve diğer yapıları çitle çevirmek için kullanılırlar. Prefabrike beton duvarlar diğer duvar tiplerinden daha hızlı kurulur ve anında güvenlik ve mahremiyet sağlar.

Çekici prefabrik duvar çeşitlerimiz 1,4 ila 3,0 m yüksekliğe sahiptir. Çeşitli tasarımlarda, şekillerde ve boyutlarda mevcuttur. Prekast beton duvarlar, orijinal hallerinde bırakılırsa neredeyse bakım gerektirmez. Bununla birlikte, bazı ev sahipleri onları boyamayı tercih ederek çevredeki mimariye uyum sağlamalarını kolaylaştırır.

Ana özellikler

Prefabrik duvarlar hızlı bir şekilde kurulur. Yaklaşık 20 MPa gücünde standart ürünlerdir. Aralarından seçim yapabileceğiniz farklı yükseklikler vardır, desenler bakım gerektirmez ve onarımı kolaydır.

Prefabrik duvarların avantajları

Güvenlik
Prefabrike çevre duvarları, güvenliği ve mahremiyeti artırır. Herhangi bir duvar duvarından dört kat daha hızlı inşa edilebilirler.

Tutarlı kalite
Prekast beton ürünleri genellikle kontrollü bir ortamda üretildiğinden yüksek kalite ve homojenlik gösterirler.

Güç ve kalite
Beton duvar panellerinin son derece sağlam yapısı nedeniyle saldırılara karşı dayanıklıdır. Sahiplerine ek bir güvenlik seviyesi sağlarlar

Hava ve UV direnci
Prefabrik beton duvarlar her türlü hava koşuluna uygundur.

Kolay ve hızlı bakım
Prefabrik beton duvarlar çok az bakım gerektirir veya hiç bakım gerektirmez, bu da onları neredeyse tüm duvarcılık çözümleri için ideal bir seçim haline getirir.

Beton çit

Prefabrik beton çit, duvarlarda her türlü kullanıma uygun yüksek kaliteli bir güvenlik sistemidir.

Estetik: Sağlam beton çitler, uzun yıllar dayanacak ve bakım gerektirmeyen güvenlik sağlayacak şekilde yapılmıştır. Bu ürünün birçok avantajından biri açık çıtaların konfigürasyonudur. Ürün çitle çevrili alanı tamamen kaplamaz ve aynı zamanda bina dışından da görünürlük sağlar. Tüm beton elemanların üç tarafı bir kapatma veya kalıp kaplamasına sahiptir ve bu nedenle pürüzsüzdür. Dördüncü taraf ahşap bir şamandıra kaplamaya sahiptir.

Teknik veriler: Çitlerden yapılan tüm beton elemanlar, mühendisin tam özelliklerine göre tasarlanmış ve imal edilmiş olup, çelikle güçlendirilmiş ve aşağıdakilere ulaşan beton karışımı ile dökülmüştür. 28 gün sonra 30 MPa'lık bir dayanıma ulaşır. Bu, her zaman güçlü ve sağlam bir güvenlik bariyeri sağlar. Her bölüm, kolonun merkezinden kolonun bir sonraki merkezine kadar ölçülen 2 metre genişliğindedir. Kesit, yan civataların vidalandığı iki kolon, 9 soluk ve iki çapraz kiriş veya raydan oluşur. Dokuz kirişi üst ve alt raylara tutturmak için vidalar kullanılır. Vidalar havşalıdır, bu da delik enjekte etmenizi sağlar. Her bir ana kolon, 600 x 600 x 600 milimetre derinliğinde temellere oturtulmuştur ve 28 günde 15 MPa dayanıma ulaşması gereken çimento ve kırmataş karışımından oluşmaktadır.

Kurulum: Beton çit çitinin montajı nispeten hızlı olabilir. Haftalık olarak tamamlanan sayaçlar, projeye atanan personel sayısına, malzemelerin mevcudiyetine, hava durumuna, hakim toprak koşullarına ve müşterinin nakit akışı gibi diğer birçok faktöre bağlı olacaktır.

Prefabrik çitinizi ne kadar yüksekliğe inşa etmelisiniz?

Bunun cevabı biraz çitin amacına bağlıdır. Yoldan veya komşulardan gelen gürültüyü engellemek istiyorsanız, bir gürültü kaynağı görürseniz onu da duyacağınız kuralını unutmayın. Çitler, 1 ila 4 metre yükseklikten herhangi bir yere inşa edilebilir.

Ancak prefabrik bir çitin ideal yüksekliğini bulmak için yanıtlamanız gereken üç soru daha var:

1) Yerel düzenlemeler nelerdir?
Ne kadar yükseğe inşa edebileceğinize dair net bir cevap almak için yerel düzenlemeleri bilmeniz gerekecek. Yerel yönetmeliklerin tam olarak ne söylediğini öğrenmek için, yerel yönetim planlama ve inşaat departmanı ile iletişime geçmelisiniz.

2) Eviniz nerede?
Evinizin bulunduğu yere bağlı olarak, ek veya farklı yasalar geçerli olabilir. Bu yasalar, çitlerinizin daha kısa olmasını gerektirebilir veya daha yüksek inşa etmenize izin verebilir. Yerel topluluğunuzla iletişime geçin. İşte maksimum boyunuzu değiştirebilecek bazı durumlar: Eviniz köşede mi? Eviniz bir köşe arsasındaysa, sürücülerin köşeyi görebilmesi gerekir. Eviniz otobanda mı yoksa işlek yollarda mı? Otoyollardan veya diğer yoğun yollardan gelen aşırı gürültü nedeniyle, birçok belediye ev sahiplerinin gürültüyü engellemeye yardımcı olmak için bu yollar boyunca daha yüksek çitler inşa etmesine izin verecektir. Eviniz ticari veya sanayi bölgesinin yanında mı? İşlek yolların yakınındaki evlerde olduğu gibi, ticari veya endüstriyel alanların yakınındaki evler daha yüksek bir çit için uygun olabilir. Evden gürültüyü ve çirkin endüstriyel araziyi engellemekle ilgilidir. Maksimum yükseklik, evinizin yanındaki arazinin ne tür bir ticari veya endüstriyel işletmeye sahip olduğuna bağlı olabilir.

3) Bütçeniz nedir?
Herhangi bir tür çit inşa ederken, en yaygın olan çit boyutlarını takip etmek yardımcı olur. Standart dışı yüksekliklere sahip panellerin ölçülü yapılması gerekecektir. Bu özel çalışma çitin maliyetini artırır. Ancak prefabrik parçalarda bu çok büyük bir sorun değildir. Evden gürültüyü ve çirkin endüstriyel araziyi engellemekle ilgilidir. Maksimum yükseklik, evinizin yanındaki arazinin ne tür bir ticari veya endüstriyel işletmeye sahip olduğuna bağlı olabilir.

Kullanışlı bilgi

Bilmen gereken

Bir çit, mülkünüzü çevreler ve onu dış dünyadan korur. Ayrıca bir evin veya bahçenin özel alanlarını ayırır. Çitler ahşap, metal, tuğla veya taş esaslı malzemelerden yapılabilir. Panel çitler, her mimari tarza uyum sağlayan modern tasarımları nedeniyle sıklıkla tercih edilmektedir. Bir panel çit tipik olarak ahşap veya metal panellerden (genellikle çelik) yapılır ve ev sahiplerini estetik olarak memnun etmek için özel bir tasarımla inşa edilmiştir. Genellikle bu şekilde tasarlanmayan çitlerden daha pahalıdırlar, ancak direkler arasında inşa etmeye gerek olmadığı için montajı da daha az zor olacaktır. Wilio size bu alanda hizmet sunmaktadır: çit temellerinin kazılması, panel çitlerin montajı ve proje için ihtiyaç duyulan ölçüme bağlı olarak seçim yapabileceğiniz hizmet sağlayıcıları sunacaktır.