Wilio hoş geldiniz!

Wilio'yu kayıtlı olmayan bir müşteri olarak kullanıyorsunuz

Hizmet verene geç
Navigasyon
Hizmetler
Fiyat listesi
Wilio Hakkında
uygulamayı indirin
Nasıl Çalışır
Nasıl Geliştirebiliriz
Bize Ulaşın
Wilio Hakkında
oturum aç
Wilio hoş geldiniz!

Wilio'yu kayıtlı olmayan bir müşteri olarak kullanıyorsunuz

Hizmet verene geç
Navigasyon
Hizmetler
Fiyat listesi
Wilio Hakkında
uygulamayı indirin
Nasıl Çalışır
Nasıl Geliştirebiliriz
Bize Ulaşın
Wilio Hakkında
oturum aç

Mutfak Dolapları Tamiri

Uygun bir fiyata bölgenizden yetenekli uzmanları işe alın.

TEKLİF AL

1.500 profesyonel

1.077 tamamlanmış projeler

4.8 5 üzerinden uzmanlarımızın ortalama puanı

252 005 + uygulama indirmeleri

Mutfak Dolapları Tamiri

Mutfak Dolapları Tamiri kategorisinde bir hizmet uzmanı mı bulmanız gerekiyor? Uygun fiyatlarla kaliteli uzmanlar bulmanıza yardımcı olacağız. Sadece bir talep girin.

Ayrıca bakınız:Fiyat

1.500 profesyonel

1.077 tamamlanmış projeler

4.8 5 üzerinden uzmanlarımızın ortalama puanı

252 005 + uygulama indirmeleri

FAYDALI BİLGİ

Ne bilmek istiyorsun

Mutfak tezgah tadilatı için neden Wilio'yu tercih etmelisiniz?

Tüm işler, alanında uzman ve deneyimli profesyoneller tarafından yapılır. Mutfak ünitesinin kusursuz bir şekilde yenilenmesi için uzmanlarımız; polimer reçine esaslı vernikler, renk eşleştirme sistemleri ve çeşitli malzemeler için kitler kullanır. Bu şekilde yüzeyiniz son hâliyle yepyeni gözükecektir.

  • Garantili ve kaliteli hizmet, Teknisyenlerimiz genellikle mutfak tezgahlarının onarımlarını, Küçük ve Orta Büyüklükteki Alanların Onarım Teknolojisi anlamına gelen SMART yöntemine göre yapmaktadır. Ustalarımız, yüzey cilalamada kullanılan bir dizi tekniği bir araya getirerek mutfağınızda kusursuz sonuçlar elde edecektir. Ayrıca, yapılan işlerimiz 6 ay garanti kapsamındadır
  • En gelişmiş renk eşleştirme teknolojisi, Uzmanlarımız, mükemmel sonuçlar için renk uyumuna yalnızca bakarak karar veremezler. Bu nedenle tezgah ustalarımız, mevcut yüzeyinize mükemmel uyum sağlayan bir renk tonu tutturabilmek için özel yazılım ve ekipmanlar kullanır. Ustamız bunları, hasarlı yüzeyleri onararak eski haline getirmek için kullanacaktır.
  • Kullanışlı, zaman tasarrufu sağlayan, sorunsuz hizmet, Sizler de hizmetimizin son derece kullanışlı ve kolay erişilebilir olduğu konusunda hemfikir olacaksınız. Tüm cihazlardan kolayca online rezervasyon yaptırabilirsiniz. Talebinizi, Wilio web sitesi üzerinden veya Wilio mobil uygulamamız aracılığıyla oluşturabilirsiniz. Müsait olan tezgah ustalarımız birkaç dakika içinde sizinle iletişime geçecektir.
  • Çevre dostu hizmet, Eğer doğa dostuysanız, bu hizmetten kesinlikle memnun kalacaksınız. Birkaç basit uygulamayla, mobilyalarınıza hayat katarak yeni bir görünüme kavuşturabilirsiniz. Artık eşyalarınızı atıp yenilerini almanıza gerek yok. Mutfak tezgahınızı tamir ettirmek, yenisiyle değiştirilmesinden çok daha çevre dostu bir seçenektir. Size ne kadar zaman ve para kazandıracağından bahsetmiyoruz bile.
  • Wilio, mutfak dolaplarını tamir etme konusunda da harikadır, Uzmanlarımızın mutfak dolaplarınızı da tamir edebileceğinden bahsetmiştik. Dolaplar zamanla kullanıma bağlı olarak çizilebilir, ancak kolaylıkla yenilenebilirler. Uzmanlarımız, dolaplarınızda sizi rahatsız eden en ufak bir çizikleri bile giderebilirler.

Mutfak tezgahlarında oluşan, yüzey tamiri ile giderilebilecek hasarlar:

Uzmanlarımız; çökükler, ezikler, sıyrıklar, çizikler, ağır kimyasalların oluşturduğu lekeler, sıcak tavanın bıraktığı izler ile kolaylıkla başa çıkabilir. Yüzeysel onarımlar, tezgah yüzeyinin yapısı sağlam olduğu takdirde etkili olacaktır. Genellikle ustamız hasarlı yüzeyleri dikkatlice inceleyerek en iyi tamir yöntemini belirler. Uygulama sonunda mutfağınız yepyeni görünecek.

Sıkça Sorulan Sorular

Soru: Wilio nerelerde hizmet vermektedir?

Cevap: Wilio hizmetlerinden tüm Türkiye'da ve belli ülkelerde yararlanabilirsiniz.

Soru: İş yerim için de hizmet talebinde bulunabilir miyim?

Cevap: Evet, tabii ki. Hizmetimiz hem ev hem de iş yerleri için geçerlidir. Özellikle yeme-seçme sektöründe faaliyet gösteriyorsanız bu hizmetimiz size fayda sağlayacak.

Soru: Mutfak ünitesi tadilatı ne kadar sürer?

Cevap: Tadilat süresi, hasarlı yüzey alanına göre farklılık gösterir. Hasar ne kadar büyükse, işlem o kadar uzun sürer. Yapılacak işlemin süresi, mutfak tadilatının evde mi yoksa restoran gibi daha büyük bir alanda mı yapılacağına bağlıdır. (Tecrübelerimize dayanarak evdeki bir mutfak tadilatının 2 ila 4 saat süreceğini, iş yeri olarak kullanılan daha büyük mutfaklarda ise tadilat süresinin 8 saate kadar uzayabileceğini söyleyebiliriz. Ancak özel yaptırılacak malzemeler olursa imalat süresi de göz önünde bulundurulmalıdır.)

Soru: Mutfak tezgahı veya dolap yüzeylerinde oluşan hasarların giderilebileceğinden nasıl emin olabilirim?

Cevap: Alanında uzman ustalarımız, uygulamaların %99'unda harika sonuçlar elde etmektedir. Yüzeyleriniz ağır hasarlı olmadığı takdirde kusursuz bir tadilat garantisi veriyoruz.

Soru: Mutfak dolaplarımı tamir edebilir misiniz?

Cevap: Evet, dolaplarınızı kolaylıkla tamir edebiliriz. İster çizik ister zor lekeler… Uzmanlarımız bu yüzeyleri hızlı ve kolay bir şekilde eski hallerine döndürebilirler.

Soru: Ustanızın gelmesi ne kadar sürer?

Cevap: Ustamızın geliş süresi, müsaitlik durumuna bağlıdır. Alacağınız hizmetin gün ve saatini, doğrudan ustamızla kararlaştırabilirsiniz.