Wilio hoş geldiniz!

Wilio'yu kayıtlı olmayan bir müşteri olarak kullanıyorsunuz

Hizmet verene geç
Navigasyon
Hizmetler
Fiyat listesi
Wilio Hakkında
uygulamayı indirin
Nasıl Çalışır
Nasıl Geliştirebiliriz
Bize Ulaşın
Wilio Hakkında
oturum aç
Wilio hoş geldiniz!

Wilio'yu kayıtlı olmayan bir müşteri olarak kullanıyorsunuz

Hizmet verene geç
Navigasyon
Hizmetler
Fiyat listesi
Wilio Hakkında
uygulamayı indirin
Nasıl Çalışır
Nasıl Geliştirebiliriz
Bize Ulaşın
Wilio Hakkında
oturum aç

Mutfak Dolapları İmalatı

Uygun bir fiyata bölgenizden yetenekli uzmanları işe alın.

TEKLİF AL

1.500 profesyonel

1.076 tamamlanmış projeler

4.8 5 üzerinden uzmanlarımızın ortalama puanı

252 005 + uygulama indirmeleri

Mutfak Dolapları İmalatı

Mutfak Dolapları İmalatı kategorisinde bir hizmet uzmanı mı bulmanız gerekiyor? Uygun fiyatlarla kaliteli uzmanlar bulmanıza yardımcı olacağız. Sadece bir talep girin.

Ayrıca bakınız:Fiyat

1.500 profesyonel

1.076 tamamlanmış projeler

4.8 5 üzerinden uzmanlarımızın ortalama puanı

252 005 + uygulama indirmeleri

FAYDALI BİLGİ

Ne bilmek istiyorsun

Marangozlar ve isteğinize özel yapılan mobilyalar hakkında sıkça sorulan sorular

Marangoz tutmak için sebepler nelerdir?

Mutfak ve banyo dolabı seçiminde dikkatli olmanız ve bazı şeyleri göz önünde bulundurmanız gerekir. Seçimlerinizin ve yatırımlarınızın hayatınızı ve yaşam alanınızı etkileyeceğini unutmayın. Hazır dolap almak isteyebilirsiniz fakat aradığınız ölçüler ve malzemeler olmayabilir. İhtiyacınıza uygun olan bir dolabı yapmak için mobilyacı ölçü ve malzeme konusunda geniş bir yelpaze sunabilir. Tasarım bilgilerini sunabilir ve mobilyayı yaptırmak istediğiniz bölgenin harika bir görünüme sahip olması ve maksimum verimliliği için gerekli ayrıntılara dikkat ederler. İstediğiniz boyut ve nadir bulunan ahşap türü ve yüzeylerini temin edebilirler ve karmaşık tasarım ögeleri konusunda deneyimlidirler.

Kendi dolabınızı yapmak ve monte etmek için yeterli zamana, ekipmanlara ve becerilere sahip olmayabilirsiniz. Dolap yapma konusunda deneyimli bir marangoz, dolabın kurulumunun ilk aşamasından son aşamasına kadar size eşlik ederler. Muftak ya da banyonuzda tadilat mı yaptırmak istiyorsunuz? Bir marangoz kiralamayı düşünebilirsiniz, bunun için zaman ve para konusunda müsait olup olmadığınızı kontrol etmelisiniz.

İsteğe özel dolap ne kadar sürede üretilir?

Deneyimli bir marangoz, istediğiniz dolapları yapmak için gerçekci bir zaman tahmini sunabilmelidir. Özel mobilya üretmek, yapılı olan mobilyaları almak kadar hızlı olmaz fakat bunu beklemeye kesinlikle değer. Özel bir dolap üretimi ve montajı marangozun müsaitlik durumuna bağlıdır ve yaklaşık 2 ila 4 hafta kadar sürebilir. Bazı şirketler ve marangozlar hazır dolap satmaktadır. Hazır dolaplar daha erken elinize ulaşacak ve fiyatı daha uygun olacaktır. Ancak hazır dolaplar standart boyutlarla sınırlı olduğu için en iyi seçim değildir.

En uyumlu dolapları tercih ederek odadaki verimliği arttırabilir ve evinizin değerine değer katabilirsiniz. Projenizi teslim ettiğiniz marangozun size sunabileceği tasarım, harcadığınız paranın ve zamanın karşılığını kesinlikle verebilir. Başlamadan önce marangozunuzla irtibata geçmeyi ve ihtiyaç ve bütçeniz doğrultusunda bir proje belirlemeyi unutmayın.

İsteğinize özel üretilen bu dolaplar neden bu kadar pahalı?

Hazır dolap almak daha ucuzdur fakat dolap yaptırmak istediğiniz yere özel yapılacak dolaplar sizi aklınıza takılan soru işaretlerinden kurtarabilir ve evinizin değerine değer katabilirler. Hazır dolaplar, dar mutfak ya da banyolara sığması güç standart boyutlarda satılmaktadır. Dolabı, istediğiniz alana uyacak şekilde kurmak daha fazla zaman harcamanızı gerektirebilir. Ayrıca, ölçüsü tam olarak uyacak ya da tasarım unsurlarıyla uyum sağlayacak hazır dolaplar bulmak zordur.

Özel dolap yaptırarak bir süre sonra harcadığınız zamanı ve parayı amorti edebilirsiniz. Bu tür dolaplar, çok yetenekli marangozların işçiliğini, hayal gücünü, yaratıcılığını ve profesyonel becerilerini kullanmalarını gerektirir dolayısıyla maliyeti yüksektir. Görüntüsü daha iyi olan ve daha dayanıklı özel dolaplar ve mobilyalar için daha kaliteli malzemeler seçersiniz. İlk etapta dolap yaptırmak daha pahalı gelebilir fakat her detayı hesaba kattığınızda bu seçim daha avantajlı olandır.

Bir marangozu nasıl işe alabilirim?

Ev yenileme projeniz için bir marangoz mu tutmak istiyorsunuz? Bu projede size yardımcı olacak marangozu seçerken birkaç etken göz önünde bulundurulmalıdır. Araştırma yapın ve güvendiğiniz arkadaşlarınızdan ve ailenizden tavsiyeler isteyin. Marangozlarla tanışın, geçmişte yaptığı işlere ilişkin sorular sorun, en az üç referans isteyin ve ne kadar süredir marangozluk yaptığını sorun. Marangozun hizmetini garanti edip etmediğini ve projenizi / fikrinizi 3 boyutlu olarak görselleştirip görselleştiremeyeceğini sorun.

Bir mobilyacıyla konuşurken, neden onu seçmenin mantıklı bir karar olacağını sorun. İhtiyaçlarınıza uygun olduğunu düşündüğünüz bir marangoza projenin tahminen ne kadara mâl olabileceğini sorun. Her detayda onlarla yakın temas kurun, örneğin ne tür bir ahşap kullanılmasını istediğinizi söyleyin, rengini seçin, malzemelere bakın. Tüm bu saydıklarımızı Wilio sayesinde yapabilirsiniz. Son olarak işini seven bir marangoz arayın. İşini yapmayı sevmeyen, hevesi kalmamış bir marangozun teslim edeceği işi beğenmeyebilirsiniz.

Mutfak dolapları hakkında bilmem gerekenler neler?

Mutfak dolaplarının kaliteli olduğuna karar verirken sorgulamamız gereken birçok ayrıntı vardır. Her şeyden önce, mutfak dolapları, yapıldığı alanı olması gereken en iyi şekilde kullanmalıdır. Bir mutfak dolabını değiştirmek istiyorsanız, göz önünde bulundurmanız gereken birkaç modern ve kullanışlı seçenek bulunmaktadır. Şarap rafı, porselenler için bir raf ya da özel ankastre mutfak dolapları gibi yerleşik bir depolama sistemi yaptırmak isteyebilirsiniz. Boyutu daha büyük olan tencere ve tavaları koymak için alt kısımdaki çekmecelerin boyutuna karar verin. Çöp atmak için çekmeceler eklemek isteyebilirsiniz. Çekmeceler, dolaplara koyulan şeyleri bulmanızı kolaylaştırır.

Eğer söz konusu olan şey mutfak dolaplarıysa, bunları istediğiniz tarzda şekillendirebilirsiniz. Mutfak dolapları, evin iç dizaynını tamamlayacak farklı renkler ve ahşap türlerinden yapılabilir. Mobilya aksesuarları, perdeler, kulplar gibi farklı donanımların mutfağınızın genel görüntüsüne ve hissettirdiklerine büyük bir etkisi vardır. Bu yüzden seçimlerinizi yaparken çok dikkatli olun. Geniş renk ve malzeme yelpazesi ve teknik çözüm seçenekleriyle kafanız karıştıysa, eviniz için en uygun mutfak dolabını seçme konusunda size yardımcı olacak bir tasarımcı tutabileceğinizi unutmayın.

Mutfak dolabımı ne kadara tamir ettirebilirim?

Mutfak dolaplarınızı tamir ettirmek için bir usta tutmanız en mantıklı yoldur. Mutfak düzeninizi bozmak istemiyorsanız ve aslında mutfak dolabınızda çok fazla hasar yoksa, yalnızca aşınmalar varsa ya da modasının geçtiğini düşünüyorsanız, değiştirmek yerine kaplama yaptırmayı tercih edebilirsiniz. Kaplama işlemi dolabı değiştirmekten çok daha uygun fiyata mâl olacaktır.

Dolapların yüzeyleriyle alakalı yaptırmak istediğiniz işlemleri yapmak için deneyimli ve sigortalı bir marangoz bulmayı unutmayın. Daha ucuza bu işlemi yapacak bir usta bulmak daha cazip bir teklif gibi gelebilir fakat bu, ek maliyetlere yol açabilir. Geçmiş çalışmalarından oluşan bir portföy sergileyebilen ve daha önceki müşterilerinden olumlu yorumlar almış bir marangoz seçin. Marangozdan yaklaşık maliyeti, yazılı olarak ayrıntılı bir şekilde sunmasını ve mutabık kalınacak yazılı şartlar sunmasını isteyin. Yüzeyle alakalı olan işlemin maliyetini arttırabilecek birçok unsur bulunmaktadır. Maliyeti arttırabilecek şeylerden bazıları; elektrikli aletler, yüzeyde bulunan ince detaylar gibi. Bu unsurların fiyata dahil edildiğinden emin olun.

Marangoz, dolabın yüzeylerinde işlem yapabilmek için kapakları sökmek zorunda kalacaktır. Kapak söküldükten sonra, zımparalanır, temizlenir ve kaplama işlemi için hazırlanır. Bu işlemin pahalıya patlayabileceğinden dolayı mutfak dolaplarınızı kaplama işleminin gerekli olup olmadığı konusunda emin olun. Projenizin başarılı olmasını istiyorsanız, kapsamlı bir araştırma yapmalısınız. Mutfak dolabınızı ne kadar yaptırabileceğinizi ücretsiz olarak öğrenmek için Wilio'ya gelin!