Wilio hoş geldiniz!

Wilio'yu kayıtlı olmayan bir müşteri olarak kullanıyorsunuz

Hizmet verene geç
Navigasyon
Hizmetler
Fiyat listesi
Wilio Hakkında
uygulamayı indirin
Nasıl Çalışır
Nasıl Geliştirebiliriz
Bize Ulaşın
Wilio Hakkında
oturum aç
Wilio hoş geldiniz!

Wilio'yu kayıtlı olmayan bir müşteri olarak kullanıyorsunuz

Hizmet verene geç
Navigasyon
Hizmetler
Fiyat listesi
Wilio Hakkında
uygulamayı indirin
Nasıl Çalışır
Nasıl Geliştirebiliriz
Bize Ulaşın
Wilio Hakkında
oturum aç

Muhasebe

Uygun bir fiyata bölgenizden yetenekli uzmanları işe alın.

TEKLİF AL

1.502 profesyonel

1.077 tamamlanmış projeler

4.8 5 üzerinden uzmanlarımızın ortalama puanı

252 005 + uygulama indirmeleri

Muhasebe

Muhasebe kategorisinde bir hizmet uzmanı mı bulmanız gerekiyor? Uygun fiyatlarla kaliteli uzmanlar bulmanıza yardımcı olacağız. Sadece bir talep girin.

Ayrıca bakınız:Fiyat

1.502 profesyonel

1.077 tamamlanmış projeler

4.8 5 üzerinden uzmanlarımızın ortalama puanı

252 005 + uygulama indirmeleri

Sıkça Sorulan Sorular

Muhasebeci hangi hizmetleri sağlar?
Bir muhasebeci, tek bir alanda uzmanlaşabilir veya basit ve çift girişli defter tutma, muhasebe ve istatistik raporlarının hazırlanması, mali tablolar, ödemeler ve vergi beyannameleri gibi bir dizi hizmet sunabilir. Çeşitli kalem türlerinin kaydedilmesi (banka hesap özetleri, dahili belgeler, müşteri veya tedarikçi faturaları, vb.). İş gezilerinin faturalandırılması. Faturaların doğruluğunu vergi ve muhasebe açısından değerlendirmek. Muhasebe kalemlerinin doğru muhasebeleştirilmesi sorumluluğu. Düzenli aylık, üç aylık ve yıllık mali tabloların detaylandırılması ve İstatistik Ofisi için belgelerin hazırlanması. Denetçiler, vergi daireleri ve diğer kurumlarla iletişim kurmak. Muhasebeciler, kurumsal veya kişisel mali durumunuzu optimize etmenize yardımcı olmak için rutin olarak farklı hizmetleri birleştirir.
İyi bir muhasebeci veya vergi danışmanını nasıl bulabilirim?
Bölgenizde iyi bir muhasebeci bulmanın en iyi yolu, talepte bulunmak ve deneyimi ve becerileri ihtiyacınız olanla eşleşen muhasebecilerden teklif beklemektir. Ardından incelemelerini kontrol edin, teklifleri karşılaştırın ve size uygun olanı seçin.
Yakınımda bir muhasebeci nasıl bulabilirim?
Yerel bir muhasebeci bulmak, nerede yaşadığınıza bağlı olarak bazen zor olabilir. Bir istek girerseniz, bunu bölgenizdeki muhasebecilere göndereceğiz. Bununla birlikte, kişisel bir toplantı her zaman gerekli değildir, bu nedenle diğer bölgelerden bir muhasebeci seçebilir ve elektronik olarak iletişim kurabilirsiniz.
Wilio aracılığıyla bir muhasebeci tutmak neden uygundur?
Muhasebe, tasarruf etmenize gerçekten yardımcı olacak hizmetlerden biridir. Bir muhasebecinin hizmetlerine yatırım yapmak öder. İyi bir muhasebeci, paranıza mal olan hatalar ve kaçırılan fırsatlar konusunda sizi uyarabilir. Sadece zaman kazanmakla kalmayacak, aynı zamanda muhasebe ve vergilerinizin düzenli ve yasalara uygun şekilde tutulduğundan emin olarak huzur içinde uyuyabileceksiniz. Wilio, iyi bir muhasebeci bulmaktan sadece birkaç tık uzakta. Sadece ihtiyacınız olan hizmetleri tanımlayın ve teklifleri bekleyin. Şimdi muhasebenizle uğraşmanın doğru zamanı. Ücretsiz fiyat teklifi alın ve bugün yetenekli bir muhasebeci bulun.
Bir muhasebeci sizin için hangi hizmetleri yapacak

Gerçek kişinin vergi beyannamesi
Herkesin, her yıl kendisi için kişisel gelir vergisi beyannamesi verecek güvenilir bir muhasebecisi olmalıdır. Yeni yılın başında muhasebeci ile iletişime geçmek genellikle en iyisidir - ideal olarak son tarihten en geç 3 ay önce. Sadece sizin için zamanı olacağından emin olmak için değil, aynı zamanda, örneğin, geçen yılki hesaplar kapatılmadan önce başka nelerin tahsil edilebileceği konusunda size tavsiyede bulunabilmesi için. Bölgenizde vergi beyannamesi almak istediğiniz bir muhasebeci bulursanız, onu mümkün olan en kısa sürede işe alın. Muhasebeciler vergi beyannamelerini doldurmadan önce çok meşguller, bu yüzden son dakikaya bırakmayın.
Defter tutma
Birçok muhasebeci defter tutma hizmetleri sunar ve size düzenli son tarihler, maaş bordrosu, faturalar ve benzerlerinde yardımcı olabilir. Küçük bir işletmeniz varsa veya serbest meslek sahibiyseniz, bir muhasebeci tutmak mantıklıdır, çünkü muhasebeniz, yetkililerle cehaletten kaynaklanabilecek herhangi bir sorundan kaçınmak için tüm yasalara, standartlara ve düzenlemelere uymakla ilgilenecek bir profesyonel tarafından tutulacaktır.
Konsültasyonlar
Bir muhasebeci, muhasebe harcamalarınızı optimize etmenize yardımcı olabilir. Gelir ve giderlerinizi görüşmek için randevu alabilirsiniz. Daha sonra size optimizasyona nasıl devam edeceğiniz konusunda tavsiyede bulunacaklar. Bir bütçe hazırlarken bir muhasebeciye sahip olmanın avantajı, mali durumunuza objektif bir şekilde bakması ve belirli bir yıl için neleri satın alabileceğiniz, yazabileceğiniz ve ne kadar vergi bekleyebileceğinizi değerlendirebilmesidir.
Kullanışlı bilgi

Ne bilmek istiyorsun

Wilio aracılığıyla bir muhasebeci tutarsanız, vergilerinizi ödeme konusunda endişelenmek yerine işinize odaklanabilirsiniz. Zamandan ve paradan tasarruf edebileceksiniz.

Örnekler

Yapılan eserlerin galerisi Hizmet verenlerimizden

MuhasebeTamer K.
MuhasebeTamer K.
MuhasebeTamer K.
Kullanışlı bilgi

Bilmen gereken

Kaliteli bir muhasebeci bulmak zor olabilir ancak Wilio'nun yardımıyla çok kolay bulacaksınız! Aralarından seçim yapabileceğiniz çeşitli farklı kategorilerde sağlayıcılarımız var. Basit muhasebe, KDV, vergi ve insan kaynakları ile muhasebe kontrolü konularında uzmanlar her zaman bulabilirsiniz. Muhasebecilerin fiyatı genellikle ne kadar işin yapılması gerektiğine bağlıdır. Hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek için: şirket kurma, denetim veya danışmanlık için, lütfen www.wilio.com.tr 'i ziyaret edin. Wilio, sizin gibi işletme sahipleri için çeşitli kategorilerde çeşitli muhasebe ve denetim hizmeti sağlayıcıları sunmaktadır. Fiyatlar, özel ihtiyacınıza bağlı olarak değişebilir ancak bölgenizdeki diğerleriyle rekabetçi bir şekilde fiyatlandırılacaktır. Türkiyenin her yerindeki müşterilere hizmet veriyoruz bu nedenle nerede olursanız olun size yakın bir hizmet vereni bulun.