Wilio hoş geldiniz!

Wilio'yu kayıtlı olmayan bir müşteri olarak kullanıyorsunuz

Hizmet verene geç
Navigasyon
Hizmetler
Fiyat listesi
Wilio Hakkında
uygulamayı indirin
Nasıl Çalışır
Nasıl Geliştirebiliriz
Bize Ulaşın
Wilio Hakkında
oturum aç
Wilio hoş geldiniz!

Wilio'yu kayıtlı olmayan bir müşteri olarak kullanıyorsunuz

Hizmet verene geç
Navigasyon
Hizmetler
Fiyat listesi
Wilio Hakkında
uygulamayı indirin
Nasıl Çalışır
Nasıl Geliştirebiliriz
Bize Ulaşın
Wilio Hakkında
oturum aç

Mobilya Tamiri

Uygun bir fiyata bölgenizden yetenekli uzmanları işe alın.

TEKLİF AL

1.502 profesyonel

1.077 tamamlanmış projeler

4.8 5 üzerinden uzmanlarımızın ortalama puanı

252 005 + uygulama indirmeleri

Mobilya Tamiri

Mobilya Tamiri kategorisinde bir hizmet uzmanı mı bulmanız gerekiyor? Uygun fiyatlarla kaliteli uzmanlar bulmanıza yardımcı olacağız. Sadece bir talep girin.

Ayrıca bakınız:Fiyat

1.502 profesyonel

1.077 tamamlanmış projeler

4.8 5 üzerinden uzmanlarımızın ortalama puanı

252 005 + uygulama indirmeleri

Hizmetler

Yatak onarımları
Yaygın yatak sorunları arasında kırık çıtalar, çizik ahşap ve kırık çerçeveler bulunur. Ya da beşiği onarmanız ve bebeğiniz için...Daha fazla göster

Yaygın yatak sorunları arasında kırık çıtalar, çizik ahşap ve kırık çerçeveler bulunur. Ya da beşiği onarmanız ve bebeğiniz için hazır hale getirmek için yeniden boyamanız gerekebilir. Seçeneklerinizi açıklamadan önce, yatak tamirciniz veya çekyat tamirciniz hasarı değerlendirecektir. Daha sonra yatağınızın en iyi şekilde görünmesi için tutkal, yedek parça, zımpara, leke ve boya gibi şeyler kullanır.

Gardırop, dolap ve çekmece tamiri
Mutfak dolabının ve mutfak çekmecesinin tamiri, çekmecenin raylarının ve menteşelerinin değiştirilmesini veya boyanıp zımparalanmasını içerebilir. Gardırop onarımları genellikle bağımsız mı...Daha fazla göster

Mutfak dolabının ve mutfak çekmecesinin tamiri, çekmecenin raylarının ve menteşelerinin değiştirilmesini veya boyanıp zımparalanmasını içerebilir. Gardırop onarımları genellikle bağımsız mı yoksa gömme dolap mı olduğuna bağlıdır. Yaygın sorunlar arasında kırık kapılar, raflar ve menteşeler bulunur. Ancak, daha gelişmiş onarımlar için bir marangoz bulmanız gerekebilir.

Koltuk ve döşeme tamiri
Döşeme onarımı, en sık ihtiyaç duyulan mobilya değiştirme türlerinden biridir. Yastıklardan tutun da yırtık kumaşlara kadar birçok koltuk, siz onu...Daha fazla göster

Döşeme onarımı, en sık ihtiyaç duyulan mobilya değiştirme türlerinden biridir. Yastıklardan tutun da yırtık kumaşlara kadar birçok koltuk, siz onu değiştirmeye gerçekten hazır olmadan önce biraz pürüzlü görünmeye başlayacaktır. Oturma odasında onarım, lekelerin çıkarılmasını, kırık bacakların veya çerçevelerin onarılmasını veya kayışların, fermuarların, köpüğün veya yayların değiştirilmesini içerebilir. Şezlonglarda yapılan onarımlar, motorlar, elektrik uzatmaları, kablolar, kaldıraçlar, yükselticiler ve daha fazlası gibi parçaların takılmasını veya değiştirilmesini de içerebilir. Ya da deri mobilyaları tamir etmeniz gerekiyorsa teknisyeniniz solma, çizilme ve soyulma gibi sorunları çözebilir.

Masa, sehpa ve sandalyelerin tamiri
Yemek masalarından masa lambalarına ve sehpalara kadar çeşitli masaları tamir ettirebilirsiniz. Çoğu masa, kırık bacakların yeniden takılması, zımparalanması ve lekelenmesi...Daha fazla göster

Yemek masalarından masa lambalarına ve sehpalara kadar çeşitli masaları tamir ettirebilirsiniz. Çoğu masa, kırık bacakların yeniden takılması, zımparalanması ve lekelenmesi dahil olmak üzere genellikle tamir edilen ahşaptan yapılmıştır. Bir ofis koltuğunu tamir etmeniz gerekiyorsa, tamirciniz kolçaklar, tekerlekler ve kollar gibi önemli parçaları değiştirmeye bakabilirken, yemek sandalyesi onarımları genellikle yeniden kaplama, kırık bacakların sabitlenmesi, zımparalama ve lekelenmeyi içerir.

Kullanışlı bilgi

Ne bilmek istiyorsun

En yaygın mobilya hasarları çizikler, ezikler ve lekelerdir. Bunların ana nedeni, müşteri tarafından yanlış kullanımdır. Örneğin, yüzeye ağır nesneler yerleştirmek veya uygun koruma olmadan hareket ettirmek.

Müşteriler genellikle mobilyaların tamirinin ne kadar sürdüğünü sorar. Cevap, hasarın türüne ve teknisyenin deneyimine bağlıdır. Ancak Wilio profesyonelleri her onarımı mümkün olan en kısa sürede tamamlamaya çalışır.

Mobilya tamiri, her türlü ev mobilyasını tamir etmeyi, onarmayı veya değiştirmeyi gerektiren bir iştir. Kırılan veya yıllar içinde parlaklığını ve özelliğini kaybeden kısımlarda onarım yapılabilir. Mobilya tamiri için bir uzmana gidebilir veya kendiniz yapmayı öğrenebilirsiniz. Başlamadan önce, sürece nelerin dahil olacağını bilmeniz gerekir.

Mobilya hasarı sinir bozucu olabilir ve ev sahiplerinin mobilyayı kendilerinin tamir etmeye çalışması nadir değildir. Bu özellikle deri, kadife, keten veya pamuk gibi hassas malzemelerden yapılan döşemeler için geçerlidir. Çoğu insan küçük mobilya hasarlarını onarabilirken, marangozluk deneyimi olmayanlar, hasarlı mobilyaları onarmak için ne kadar zaman ve para gerektiğinin farkında olmayabilirler. Neyse ki, çoğu hasarı kısa sürede onarabilecek profesyonel mobilya onarım hizmetleri mevcut.

Müşterilerimizden aldığımız en yaygın sorulardan biri, mobilyalarını evde tamir ettirmeleri mi yoksa servis sağlayıcıların mağazasına bırakıp hazır olduğunda teslim almaları gerekip gerekmediğidir. Bu sorunun cevabı mobilya parçasına, hasarın boyutuna ve zaman çerçevenize bağlıdır.

Mobilya tamiri hemen hemen her hanenin hayatında bir kez de olsa uğraşmak zorunda olduğu bir iştir. Çoğu zaman profesyonel mobilya tamiri gerekli değildir, ancak bunu kendi başınıza yapamayacağınız veya yapmaktan çok korktuğunuz durumlar vardır. Bu nedenle, ne tür bir mobilya tamir işiyle karşı karşıya kalacağınızı ve ne tür uzmanlık ve araçlara ihtiyaç duyulacağını önceden bilmek önemlidir.

Sıkça Sorulan Sorular

Neden mobilya onarımlarını Wilio üzerinden talep etmelisiniz?
Mobilyalarınız aşınma açısından biraz daha kötü görünüyorsa yenisini almanıza gerek yok. En sevdiğiniz kanepede, sandalyenizde veya masada çok daha uzun...Daha fazla göster

Mobilyalarınız aşınma açısından biraz daha kötü görünüyorsa yenisini almanıza gerek yok. En sevdiğiniz kanepede, sandalyenizde veya masada çok daha uzun süre kalın ve mobilyalarınızı tamir ettirin. Bir tamirci, kanepeye gömülü yastıklardan ve kırık masa ayaklarından, çizik masa üstleri ve şezlonglara kadar mobilyalarınızı onarabilir. Mobilyalarınız bir anda yeni gibi kullanıma hazır hale gelecektir. Bir mobilya tamircisi bulmak için en iyi yer Wilio'dur. Bir talep oluşturmak kolaydır, gelen teklifleri kontrol edin ve size uygun bir süre için bir mobilya onarım uzmanı ayarlayın.

Mobilyamı onarmalı mı yoksa değiştirmeli miyim?
Mobilyanız kaliteli, bir setin parçasıysa veya sizin için manevi değeri varsa, onu restore etmek muhtemelen en iyi seçimdir. Muhtemelen paradan...Daha fazla göster

Mobilyanız kaliteli, bir setin parçasıysa veya sizin için manevi değeri varsa, onu restore etmek muhtemelen en iyi seçimdir. Muhtemelen paradan da tasarruf edeceksiniz.

Mobilyalarda en yaygın onarımlar ve hasarlar nelerdir?
Döşemeli mobilyalar zamanla yıpranma ve delikler oluşturma eğilimindeyken, ahşap mobilyalar (masa ve sandalyeler gibi) bacakları çizilmeye ve kırılmaya eğilimlidir.
Mobilyaları onarmak için özel bir yeterliliğe ihtiyacınız var mı?
Mobilyaları herkes tamir edebilir. Bununla birlikte, mobilya ile çalışan birçok kişi, marangozluğu bırakmış ve ahşaptan deriye çeşitli malzemelerle çalışma deneyimine...Daha fazla göster

Mobilyaları herkes tamir edebilir. Bununla birlikte, mobilya ile çalışan birçok kişi, marangozluğu bırakmış ve ahşaptan deriye çeşitli malzemelerle çalışma deneyimine sahip olmuştur.

Mobilyaların tamiri ne kadar sürer?
Temel mobilya onarımları yalnızca 30 dakika sürebilir, ancak büyük onarımlar (özellikle döşeme onarımları veya ahşap kaplama) birkaç gün sürebilir.
Mobilyalarımı açık mı yoksa kapalı mı tamir edeceksiniz?
Tesis bünyesinde basit mobilya onarımları yapılabilir. Ancak, daha fazla zaman veya özel ekipman gerektiren bir tadilat durumunda, tamirciniz işi işyeri...Daha fazla göster

Tesis bünyesinde basit mobilya onarımları yapılabilir. Ancak, daha fazla zaman veya özel ekipman gerektiren bir tadilat durumunda, tamirciniz işi işyeri dışında tamamlayabilir.

Mobilya onarımının maliyeti nedir?
Bu, mobilyanın türüne, parça sayısına, kullanılan becerilere ve görevi tamamlamanın ne kadar süreceğine bağlı olacaktır.
Mobilya tamiri neleri içerir?
Mobilya onarımları, mobilya ve onarım türüne bağlı olarak ahşap işleme ve döşeme becerilerinin bir karışımını içerir. Genellikle tamirciniz evinize gelir,...Daha fazla göster

Mobilya onarımları, mobilya ve onarım türüne bağlı olarak ahşap işleme ve döşeme becerilerinin bir karışımını içerir. Genellikle tamirciniz evinize gelir, ancak tamiri tamamlamak için daha fazla zamana veya donanıma ihtiyacı olursa, mobilyayı yanında eve götürebilir.