Wilio hoş geldiniz!

Wilio'yu kayıtlı olmayan bir müşteri olarak kullanıyorsunuz

Hizmet verene geç
Navigasyon
Hizmetler
Fiyat listesi
Wilio Hakkında
uygulamayı indirin
Nasıl Çalışır
Nasıl Geliştirebiliriz
Bize Ulaşın
Wilio Hakkında
oturum aç
Wilio hoş geldiniz!

Wilio'yu kayıtlı olmayan bir müşteri olarak kullanıyorsunuz

Hizmet verene geç
Navigasyon
Hizmetler
Fiyat listesi
Wilio Hakkında
uygulamayı indirin
Nasıl Çalışır
Nasıl Geliştirebiliriz
Bize Ulaşın
Wilio Hakkında
oturum aç

Mobilya Montajı

Uygun bir fiyata bölgenizden yetenekli uzmanları işe alın.

TEKLİF AL

1.500 profesyonel

1.077 tamamlanmış projeler

4.8 5 üzerinden uzmanlarımızın ortalama puanı

252 005 + uygulama indirmeleri

Mobilya Montajı

Mobilya Montajı kategorisinde bir hizmet uzmanı mı bulmanız gerekiyor? Uygun fiyatlarla kaliteli uzmanlar bulmanıza yardımcı olacağız. Sadece bir talep girin.

Ayrıca bakınız:Fiyat

1.500 profesyonel

1.077 tamamlanmış projeler

4.8 5 üzerinden uzmanlarımızın ortalama puanı

252 005 + uygulama indirmeleri

Sıkça Sorulan Sorular

Neden Wilio'da bir mobilya montaj uzmanı aramalısınız?
Güzel yeni mobilyalar satın aldınız, ancak bunları bir araya getirme araçlarından, zamanından, becerilerinden veya arzusundan yoksun musunuz? Montajıyla ilgilenecek yetenekli bir mobilya montaj uzmanı bulmanıza yardımcı olacağız. Wilio'da, katlanır mobilya konusunda geniş deneyime sahip profesyoneller bulacaksınız, böylece mobilyalarınızın doğru, güvenli ve doğru aletlerle monte edildiğinden emin olabilirsiniz. Bu şekilde hem zamandan hem de stresten tasarruf edebilir ve en kısa sürede yeni mobilyalar kullanmaya başlayabilirsiniz. Wilio, bölgenizdeki mobilya montaj uzmanlarını bulmanıza yardımcı olacaktır. Sadece bir talep girin ve birkaç dakika içinde, mobilyalarınızı size uygun ve uygun bir fiyata monte edecek yerel uzmanlardan ilk teklifleri alacaksınız.
Mobilya montaj uzmanlarının becerileri nelerdir?
Mobilya montaj uzmanları, mobilyaları monte etmek için çeşitli araçlar ve malzemeler kullanır. Metal ve ahşap elemanları monte etmek ve sabitlemek ve gerektiğinde mobilyalarda küçük onarımlar yapmak için el aletleri ve elektrikli aletler kullanabilirler. Üreticilerin talimatlarını ve planlarını takip ederler ve mobilyaların tam olarak belirtildiği gibi monte edilmesini sağlamak için tüm ayrıntılara dikkat ederler. Çeşitli araçlarla güvenlik çalışması hakkında bilgi sahibidirler ve işi iyi ve verimli bir şekilde yapmak için en iyi uygulamaları bilirler.
Neden bir mobilya montaj uzmanına danışmalısınız?
Mobilya montaj uzmanları gerekli profesyonel araçlara ve uzun yıllara dayanan deneyime sahiptir. Bu sayede mobilyalarınızın kaliteli ve güvenli bir şekilde monte edileceğinden ve mümkün olduğu kadar uzun süre kullanılacağından emin olabilirsiniz. Artı, hiçbir şey için endişelenmenize veya herhangi bir alet satın almanıza gerek yok, sadece yeni mobilyalarınızın tadını çıkarın.
Taşımadan önce mobilyayı sökmeme de yardım edebilir misin?
Evet! Uzmanlarımız, demontaj ve mobilya montajında ​​size yardımcı olabilir. Mobilyaları sökmeniz ve tek tek parçaları taşımadan ve yeniden birleştirmeden önce paketlemeniz gerekirse onlarla iletişime geçebilirsiniz.
Montaj hizmetleri neleri içerir?
Mobilya montaj uzmanları sizin için çok çeşitli farklı mobilya türlerini bir araya getirebilir. Evinizde katlanması gereken mobilyalarınız varsa hemen çalışmaya başlayabilirler. Ancak gerekirse mağazadan mobilyalarınızı alıp belirlediğiniz yere getirebilirler. İthalat ile birlikte montaj ihtiyacınız varsa talebinizde belirtmeyi unutmayınız.
Mobilya montajının maliyeti nedir?
Ortalama mobilya montaj maliyeti 50 - 200 € arasındadır. Bununla birlikte, montajı gereken mobilya miktarına, bireysel mobilya parçalarının boyutuna, montajın ne kadar süreceğine ve diğer faktörlere bağlı olarak fiyat daha yüksek veya daha düşük olabilir.
Wilio uzmanları mobilya dışında başka hangi tür montaj hizmetleri konusunda bana yardımcı olabilir?
Wilio uzmanları mobilya dışında başka hangi tür montaj hizmetleri konusunda bana yardımcı olabilir?
Kullanışlı bilgi

Ne bilmek istiyorsun

Mobilya montajı birçok insanın sahip olduğu bir beceridir, ancak herkes işin tam olarak ne anlama geldiğini bilmiyor. Aşağıdaki makale, bir mobilya montajcısının gereksinimlerini ve becerilerini özetleyecektir. Mobilya Montaj Uzmanları Ne Yapar? Mobilya montajcıları, bir mobilya parçasının müşteriye gitmeden önce tüm parçalarını bir araya getirmekten sorumludur. Bu, gerekli olabilecek herhangi bir donanımın veya ekstra parçaların takılmasını içerir. Bazı montaj işleri, sıfırdan mobilya yapmayı içerebilir. IKEA'dan veya başka bir büyük mağazadan mobilya montajı, sabır ve azim testidir. Ancak, herkesin yumuşak taraflı bir kitaplık oluşturmak için zamanı veya sabrı yoktur. Bu nedenle, işi kendileri için yapması için profesyonelleri işe alırlar.

İnternet'te veya Ikea'dan mobilya monte etmenin ne kadara mal olduğu hakkında birçok bilgi vardır. İşçilik maliyetleri, satın aldığınız parça sayısına bağlıdır.

Mobilya montajı uzmanları, mümkün olan en iyi hizmeti almanızı sağlamak için zanaatlarında son derece yeteneklidir. Mobilyaları hızlı, verimli ve büyük bir özenle nasıl monte edeceklerini biliyorlar. Mobilyalarınızın sorunsuz ve sağlam bir şekilde monte edileceğinden emin olabilirsiniz.

Mobilya montajı özel bilgi ve beceri gerektiren bir süreçtir. Bunun nedeni, bir evin veya apartmanın etrafındaki mobilyaları kendi başınıza taşımak çok tehlikeli olabilir. Mobilya genellikle hacimli, ağırdır ve taşınırken zemine, duvarlara, kapılara ve diğer nesnelere zarar vermek kolaydır. Uzman bir mobilya montajcısı, mobilyalarınızı zarar vermeden nasıl taşıyacağınızı bilerek, her şeyin düzgün bir şekilde bir araya geldiğinden emin olarak size zaman ve para kazandırabilir.

Kullanışlı bilgi

Bilmen gereken

Mobilya montajı veya kurulum hizmetlerine ihtiyacınız varsa, gideceğiniz yer Wilio. Bu ve diğer hizmetleri yıllardır sağlıyoruz, bu nedenle bu alanda çok deneyimliyiz. Uzmanlarımız, aradığınız her türlü mobilya konusunda size yardımcı olabilir. Size önceden yaptıkları iş için bir fiyat teklifi verecekler, böylece ödeme zamanı geldiğinde herhangi bir sürpriz olmayacak!

Örnekler

Yapılan eserlerin galerisi Hizmet verenlerimizden

Mobilya MontajıDeniz Y.
Mobilya MontajıYasin P.
Mobilya MontajıHasan L.
Mobilya MontajıDeniz Y.
Mobilya Montajıİsmail K.
Mobilya Montajıİbrahim L.
Mobilya MontajıTamer K.