Wilio hoş geldiniz!

Wilio'yu kayıtlı olmayan bir müşteri olarak kullanıyorsunuz

Hizmet verene geç
Navigasyon
Hizmetler
Fiyat listesi
Wilio Hakkında
uygulamayı indirin
Nasıl Çalışır
Nasıl Geliştirebiliriz
Bize Ulaşın
Wilio Hakkında
oturum aç
Wilio hoş geldiniz!

Wilio'yu kayıtlı olmayan bir müşteri olarak kullanıyorsunuz

Hizmet verene geç
Navigasyon
Hizmetler
Fiyat listesi
Wilio Hakkında
uygulamayı indirin
Nasıl Çalışır
Nasıl Geliştirebiliriz
Bize Ulaşın
Wilio Hakkında
oturum aç

Mimarlık, Mimar

Uygun bir fiyata bölgenizden yetenekli uzmanları işe alın.

TEKLİF AL

341 profesyonel

1.080 tamamlanmış projeler

4.8 5 üzerinden uzmanlarımızın ortalama puanı

252 005 + uygulama indirmeleri

Mimarlık, Mimar

Mimarlık, Mimar kategorisinde bir hizmet uzmanı mı bulmanız gerekiyor? Uygun fiyatlarla kaliteli uzmanlar bulmanıza yardımcı olacağız. Sadece bir talep girin.

Ayrıca bakınız:Fiyat

341 profesyonel

1.080 tamamlanmış projeler

4.8 5 üzerinden uzmanlarımızın ortalama puanı

252 005 + uygulama indirmeleri

Sıkça Sorulan Sorular

Neden bir mimar Wilio aracılığıyla rezervasyon yapmalı?
Mülkünüzde büyük tadilatlar planlıyorsanız, profesyonelleri işe almanız gerekir. Küçük tadilatlardan müştemilatlara ve yepyeni ev tasarımlarına kadar en iyi sonuçlar, üniversite eğitimi almış bir mimar veya tasarımcı elde etmenize yardımcı olacaktır. Bu projeleri uzun yıllar kullanacağınız için tasarımı beğenmeniz kesinlikle önemli. Wilio sayesinde, konut mimarlarını ve diğer profesyonelleri portföylerini, derecelendirmelerini ve tamamladıkları sözleşme sayısını görmek için bulabilirsiniz. Bu, bölgenizde tarzını beğendiğiniz ve müşterileri işlerinden memnun olan mimarları işe almanıza yardımcı olacaktır.
Bir mimar tutmam gerekiyor mu?
İnşaat işi yapacaksanız, planların eğitimli bir profesyonel tarafından hazırlanması önemlidir. Bu sayede ne aldığınızı biliyorsunuz ve binanın yapısal olarak sağlam olacağından ve tüm yasal prosedürlere uyacağından emin olabilirsiniz.
Bir mimarın sahip olması gereken nitelikler nelerdir?
Slovak mimar, mimarlık mühendisi unvanı ile bir üniversite diploması almış olmalıdır - Ing. Arch. Özellikle bunları kendi adı ve sorumluluğu altında yapmak istiyorsa, örneğin binanın statiğini değerlendirme yeteneği. Genellikle izinler bu şekilde konuşma dilinde "yuvarlak damga" terimiyle anılır.
Bir mimar ile tasarımcı arasındaki fark nedir?
Mimar genellikle evleri belirli bir mekana göre düzenler ve peyzajın rengine uymaya çalışır. Sadece göze yumruk gibi görünmemesi için. Ancak, bir katalog evi seçerseniz, tasarımcı onu ayarlamanıza yardımcı olacaktır. Ayrıca, güç kaynağı olanakları ve projenin diğer önemli kısımları konusunda sizi uyaracaktır. Tasarımcı sık sık mimarla ve daha sonra da inşaatçı ile siparişte işbirliği yapar.
Bir mimarın bir tasarım yaratması ne kadar sürer?
Bu sorunun basit bir cevabı yok. Tamamen yeni bir evin tasarımı gibi, bir uzantının tasarımı genellikle çok daha hızlıdır, ancak aynı zamanda mimarın iş yükünü, gerekli tüm revizyonları ve inşaat sürecinin kendisini de hesaba katmalısınız.
Bir mimarın maliyeti nedir?
Wilio'da, bir mimarın hizmetlerinin fiyatı evin gerekli kullanım alanının 20 € / m2'si arasında değişebilir, ancak her zaman işin kapsamına ve karmaşıklığına bağlıdır.
Akredite bir mimar veya tasarımcıya ihtiyacım var mı?
Tereddüt ediyorsanız, ikisiyle de iletişime geçin. Size kesinlikle sadece hangisine ihtiyacınız olduğunu söylemekle kalmayacak, aynı zamanda fiyat tekliflerini de göstereceklerdir. Teklifi kabul etmeden ve sözleşmeyi imzalamadan önce, seçtiğiniz tedarikçinin gerekli niteliklere ve izinlere sahip olduğunu teyit etmeyi unutmayınız.
Mimarlar ne yapar?
Yeni bir ev inşa etmeyi, bir mülkü yenilemeyi, bir ek bina eklemeyi ve hatta bahçenize yeni bir hayat vermeyi planlıyorsanız, bir inşaatçı veya bahçıvan tutmadan önce bir mimar veya tasarımcı ile konuşmalısınız. Mimarlar, projeniz için bir plan oluşturmanın yanı sıra, belediye meclisleri ve ihtiyaç duyulabilecek diğer evrak işleriyle de ilgilenebilir. Bir işbirliğini kabul etmeden önce, ödediğiniz hizmetin bir parçası olduğundan emin olun. Tecrübeli bir mimar, sadece bir inşaat ruhsatı ile değil, aynı zamanda tüm binanın proje yönetimi ve işi tamamlamak için inşaatçılar ve diğer uzmanlar bulma konusunda tüm projeyi kolaylaştırmanıza yardımcı olabilir.
Mimarlar ne yapar?

Mimarlar
Mimarlar yalnızca bir ev, hafta sonu kır evi veya garaj için planlar oluşturmakla kalmaz, aynı zamanda ilgili tüm izinlere de yardımcı olur. Bazı mimarların özel bir alanı veya tarzı olduğunu, diğer mimarların ise daha genel hizmetler sunduğunu görebilirsiniz. Profillerini kontrol etmek, size benzer projelerde yaptıkları çalışmalar hakkında bir fikir verecektir. Projenize bağlı olarak, bir tasarımcının sizin için daha iyi olduğunu görebilirsiniz. Tasarımcılar, birlikte çalışacağınız kurucuya sunabileceğiniz teknik çizimler oluşturur.
Tasarımcılar
Projenize bağlı olarak, bir tasarımcının sizin için daha iyi olduğunu görebilirsiniz. Tasarımcılar, birlikte çalışacağınız kurucuya sunabileceğiniz teknik çizimler oluşturur.
Peyzaj mimarları
Mülkünüzün tamamen yenilenmesini planlıyorsanız, bahçeyi unutmayın. Bir peyzaj mimarı, diğer tasarımcıların veya mimarların sizin için hazırlayamadığı bir tasarımla mekandan en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olacaktır. Bir peyzaj mimarı, çiçek tarhları eklemek ve çimlerinizi canlandırmak gibi basit şeylerin yanı sıra, zevkinize ve bütçenize uygun bir veranda güvertesi, istinat duvarları veya havuz ile mülkünüzün değerini artırabilir.
Kullanışlı bilgi

Ne bilmek istiyorsun

Bir mimarın bir tasarım yaratması ne kadar sürer? Bazı mimarlar yaratıcı fikirlerle ilerleyebilir ve en kısa sürede bir tasarım ortaya çıkarabilir. Diğerlerinin, planlarını müşterilerine sunmadan önce her şeyin doğru olduğundan emin olmak için planları üzerinde çalışmak için biraz daha zamana ihtiyacı olabilir.

Bir mimar, teknik uzman olduğu kadar sanatçı da olmalıdır. Malzeme ve yapım süreçleri hakkında iyi bir bilgiye sahip olmalıdır. Evleri ve binaları planlamaya ve tasarlamaya yardımcı olan bilgisayar programlarını ve diğer araçları kullanabilmeli, eskiz, taslak ve model yapabilmelidir.

Ev sahipleri, bir sonraki hayallerindeki evi veya yenileme projesini hayal etmelerine yardımcı olmak için artık her zamankinden daha fazla profesyonel tasarımcılara ve mimarlara yöneliyor. Tasarımcılar ve mimarlar, tasarım ve inşaatın farklı yönlerinde önemli miktarda eğitim almış lisanslı profesyonellerdir. Bu nedenle, projeniz hakkında uzman görüşleri sunmak için ideal bir konumdadırlar.

Yeni bir ev inşa etme veya büyük bir tadilat yapma sürecinde, projenizin mevcut bina yönetmeliğini karşıladığından ve zevklerinize uyacak şekilde tasarlandığından emin olmak için bir mimar veya tasarımcıyla çalışmanız gerekecektir. Bir mimar veya tasarımcı ile çalışmıyorsanız işlevsel olan ve yerel bina yönetmeliği gereksinimlerini karşılayan bir tasarıma sahip olamama riskini taşırsınız.

Evinizi yeniden şekillendirmek veya yenilemek ya da yeni bir ev inşa etmek istiyorsanız süreç bunaltıcı olabilir. Malzemeler, mobilyalar, demirbaşlar ve daha fazlası söz konusu olduğunda seçim yapabileceğiniz çok fazla seçenek var. Sürecin stresinin bir kısmını hafifletmeye yardımcı olması için bir mimarla anlaşmak için Wilio'yu kullanmalısınız.