Wilio hoş geldiniz!

Wilio'yu kayıtlı olmayan bir müşteri olarak kullanıyorsunuz

Hizmet verene geç
Navigasyon
Hizmetler
Fiyat listesi
Wilio Hakkında
uygulamayı indirin
Nasıl Çalışır
Nasıl Geliştirebiliriz
Bize Ulaşın
Wilio Hakkında
oturum aç
Wilio hoş geldiniz!

Wilio'yu kayıtlı olmayan bir müşteri olarak kullanıyorsunuz

Hizmet verene geç
Navigasyon
Hizmetler
Fiyat listesi
Wilio Hakkında
uygulamayı indirin
Nasıl Çalışır
Nasıl Geliştirebiliriz
Bize Ulaşın
Wilio Hakkında
oturum aç

Marangoz, Mobilya İmalatçısı

Uygun bir fiyata bölgenizden yetenekli uzmanları işe alın.

TEKLİF AL

341 profesyonel

1.080 tamamlanmış projeler

4.8 5 üzerinden uzmanlarımızın ortalama puanı

252 005 + uygulama indirmeleri

Marangoz, Mobilya İmalatçısı

Marangoz, Mobilya İmalatçısı kategorisinde bir hizmet uzmanı mı bulmanız gerekiyor? Uygun fiyatlarla kaliteli uzmanlar bulmanıza yardımcı olacağız. Sadece bir talep girin.

Ayrıca bakınız:Fiyat

341 profesyonel

1.080 tamamlanmış projeler

4.8 5 üzerinden uzmanlarımızın ortalama puanı

252 005 + uygulama indirmeleri

Sıkça Sorulan Sorular

Neden Wilio'da bir marangoz aramalısınız?
Bu, yetenekli bir marangozun el işçiliğinin ötesinde değildir. Metal, deri ve hatta plastik gibi bir dizi modern malzemeye rağmen, ahşap ürünler hala günlük hayatımızın önemli bir parçası. Günümüzde çoğu mobilya otomatik hatlarda yapılır, ancak yetenekli bir marangoz ihtiyaçlarınıza, fikirlerinizi ve tarzınıza tam olarak uyacak ölçülerde özgün parçalar yapabilir. Özel aletlerin yardımıyla, marangoz, bir mutfak ünitesinden, özel yapım bir gardıroba, masif ahşaptan veya dalgaların karaya attığı odundan yapılmış bir masa gibi benzersiz orijinallere kadar sizin için her şeyi yapacaktır. Wilio'nun yardımıyla hızlı ve kolay bir şekilde yetenekli bir marangoz bulacaksınız. İsteğinize ihtiyacınız olanı yazmanız yeterlidir, sizi gerekli tüm becerilere sahip bölgedeki marangozlarla buluşturacağız. Ardından, doğru olanı seçmek için profillerine bakın ve müşteri yorumlarını okuyun!
Bir marangoz hangi becerilere sahiptir?
Tam özelliklerine göre mobilya üretebilmek için marangoz teknik olarak yetenekli, sabırlı ve son derece hassas olmalıdır. Marangozlar, mutfak tezgahları, gardıroplar, kitaplıklar, dolaplar, gömme dolaplar, masalar, sandalyeler, sehpalar, yataklar, sandıklar, raflar ve diğer mobilyalar yapmak için yaratıcılığı pratik düşünme ve el becerileriyle birleştirir.
Bir marangozun maliyeti nedir?
İşin fiyatı, kaç adet mobilya üretileceğine ve masa gibi daha basit mobilyalar mı yoksa mutfak tezgahları gibi daha karmaşık unsurlar mı olduğuna bağlı olacaktır. Bir marangoz sizin için daha fazla mobilya parçası yaparsa, daha fazla malzeme ve ayrıca çalışmak için zaman gerekecektir. Fiyat, kullanılan malzemeden, örneğin suntanın kullanılıp kullanılmayacağından veya masif ahşap bir ürün olup olmadığından da önemli ölçüde etkilenecektir. Ne tür bir ağaç kullanılacağına da karar verir. Fiyat, marangozun yakında olup olmamasından veya bitmiş mobilyayı daha uzak bir mesafeden getirmesi gerekip gerekmediğinden etkilenebilir.
Mobilya yapmak için neden bir marangoz tutmalıyım?
Bir marangoz, kendi elleriyle bir mobilya parçası yaptığında, ona çok dikkat eder. Her bir ürün kendi kartvizitidir, bu nedenle kaliteye ve müşteri memnuniyetine önem verir. Montaj hattında üretilen mobilyalar bu kadar özen ve kalite kontrolüne sahip olmaktan uzaktır. Özel sipariş mobilyaların avantajları: • Kalite • Benzersiz ve orijinal ürünler • İşlevsellik ve stil gereksinimlerinizi mükemmel şekilde karşılar • Malzemeyi, rengi ve boyutları siz belirlersiniz
İyi bir marangozu nasıl bulurum?
Wilio'da, bölgenizden yetenekli ve yardımsever bir marangozu kolayca bulacaksınız. Sadece bir talep girin, neyin üretilmesi gerektiğiyle ilgili birkaç soruyu yanıtlayın ve deneyimli marangozlardan teklifleri bekleyin.
Malzemeyi temin edebilir miyim?
Çoğu durumda marangoz kendi malzemesini kullanır. İstisnai durumlarda, marangoz müşteri tarafından sağlanan malzemeyi kullanabilir, örneğin masif ahşaptan, belirli bir ahşap parçasından bir masa yapmak istiyorsanız. Bu durumda, marangozun işe uygun olduğundan emin olmak için malzemeyi görmesi gerekecektir.
Marangozlar arasındaki farklar nelerdir?
Marangozlar birbirlerinden farklı olarak, kafes kirişler, kütükler, garajlar, ahşap çardaklar, kapılar, kapılar, çitler veya merdivenler ve kalıplar gibi büyük yapısal projelere ve binalara odaklanır. Marangozlar, en basit üç ayaklı sandalyelerden mutfak üniteleri veya gardıroplar gibi karmaşık marangozluk ürünlerine ve çoğunlukla iç mekan mobilyalarına kadar faydalı el işi ürünleri üretir.
Özel dekoratif marangozluk teknikleri nelerdir?

Oymacılık
Figür ve diğer motifleri yontmak için aletler kullanarak ahşabın işlenmesi ve ahşap bir nesnenin oyma süslemesi.
Ahşap bükme
Ahşap bükme, bir torna tezgahında ahşap nesneler oluşturmak için kullanılan bir ahşap işleme şeklidir. Bu tür ahşap işleme, ahşabın hareket etmesiyle diğerlerinden farklıdır, oysa kesip şekillendirmek için sabit bir alet kullanılır. Ahşabı bükerek birçok karmaşık şekil ve desen oluşturulabilir.
Pirografi (ahşap yakma)
Pirografi, ahşapyakma veya pirogravür, ısıtılmış bir nesne kullanarak motifleri yakarak ahşap süsleme sanatıdır.
Kakmacılık (ahşap mozaikler)
Kakmacılık, kaplama parçalarının şekiller halinde kesildiği ve başka bir kaplamaya yerleştirildiği, daha sonra yüzeye, örneğin bir sandık veya başka bir mobilya parçasına lamine edildiği bir ahşap dekorasyon şeklidir. Farklı şekil, boyut ve türde ahşap kullanan, birlikte motif ve şekiller oluşturan mozaik bir tasarımdır.
Hangi marangozluk işlerini sipariş edebilirim?

Özel mutfak üretimi
Mutfak ünitelerinin üretimi, detaylara büyük özen gösterebilen çok deneyimli marangozlara adanmıştır. Mutfak ünitesinin sadece güzel görünmesi değil, aynı zamanda işlevsel ve uzun ömürlü olması da önemlidir.
Kullanışlı bilgi

Ne bilmek istiyorsun

Yüksek kaliteli, el yapımı mobilyalara yatırım yapmanın sayısız faydası vardır. İlk olarak, uzun süre dayanacak şekilde inşa edilmiş mobilyaların keyfini çıkarabileceksiniz. Kaliteli bir mobilya satın aldığınızda, dayanıklılık ve sağlamlık için özenle seçilmiş malzemeler kullanılarak inşa edilecektir. Kaliteli mobilyalar sert ağaçtan yapılmıştır ve işçilik öyledir ki her bir parça gerçekten benzersizdir. Ahşaba, onu su hasarından koruyacak ve sayısız yıl boyunca uzun ömürlü olmasını sağlayacak cilalar uygulanabilir.

Wilio'da basit bir görevimiz var: insanların harika yerel hizmet sağlayıcıları bulmasını kolaylaştırmak. Müşterilerimizin alanlarında deneyimli marangozlar, boyacılar ve daha fazlasını sadece birkaç tıklamayla bulabilmelerinden gurur duyuyoruz. Web sitemizde listelenen binlerce hizmet sağlayıcıyla, tüketicilerin yerel hizmetleri arama biçiminde bir etki yarattığımızı biliyoruz.

Wilio, marangoz ihtiyacı olan insanları şehirlerindeki en iyi profesyonellerle buluşturan bir platformdur. Kullanıcılarımız, bulunduğumuz herhangi bir şehirde marangozları bulabilir ve karşılaştırabilir, onlardan ücretsiz fiyat teklifi isteyebilir, doğrudan web sitemizden randevu alabilir.

Mobilya projenizde size yardımcı olacak bir marangoz arıyorsanız, göz önünde bulundurmanız gereken birkaç şey var. Her şeyden önce, neden bir marangozluğa ihtiyacım var? Bir marangozun sadece dolaplardan daha fazlasını yapabileceğini öğrenmek sizi şaşırtabilir. Aslında, eviniz için hemen hemen her türlü mobilyayı yapabilirler. Bunun nedeni, birkaç farklı marangoz türü olmasıdır. Bazıları mutfaklarda, bazıları banyo dolaplarında, bazıları ise oturma odası için özel mobilyalarda uzmanlaşmıştır.

Örnekler

Yapılan eserlerin galerisi Hizmet verenlerimizden

Marangoz, Mobilya İmalatçısıKağan L.
Marangoz, Mobilya İmalatçısıYusuf R.
Marangoz, Mobilya İmalatçısıTamer K.
Marangoz, Mobilya İmalatçısıİsmail K.
Marangoz, Mobilya İmalatçısıHasan L.
Marangoz, Mobilya İmalatçısıYusuf S.