Wilio hoş geldiniz!

Wilio'yu kayıtlı olmayan bir müşteri olarak kullanıyorsunuz

Hizmet verene geç
Navigasyon
Hizmetler
Fiyat listesi
Wilio Hakkında
uygulamayı indirin
Nasıl Çalışır
Nasıl Geliştirebiliriz
Bize Ulaşın
Wilio Hakkında
oturum aç
Wilio hoş geldiniz!

Wilio'yu kayıtlı olmayan bir müşteri olarak kullanıyorsunuz

Hizmet verene geç
Navigasyon
Hizmetler
Fiyat listesi
Wilio Hakkında
uygulamayı indirin
Nasıl Çalışır
Nasıl Geliştirebiliriz
Bize Ulaşın
Wilio Hakkında
oturum aç

marangoz

Uygun bir fiyata bölgenizden yetenekli uzmanları işe alın.

TEKLİF AL

1.500 profesyonel

1.077 tamamlanmış projeler

4.8 5 üzerinden uzmanlarımızın ortalama puanı

252 005 + uygulama indirmeleri

marangoz

marangoz kategorisinde bir hizmet uzmanı mı bulmanız gerekiyor? Uygun fiyatlarla kaliteli uzmanlar bulmanıza yardımcı olacağız. Sadece bir talep girin.

Ayrıca bakınız:Fiyat

1.500 profesyonel

1.077 tamamlanmış projeler

4.8 5 üzerinden uzmanlarımızın ortalama puanı

252 005 + uygulama indirmeleri

Hangi marangozluk işlerini sipariş edebilirim?

Bir marangoz ne iş yapar?
Bir marangoz; ahşap, sunta, hafif çelik ve alüminyum veya betondan yapılmış yapıları ve yapı bileşenlerini inşa eder, onarır veya yıkar. El aletleri ve elektrikli aletler kullanarak kalıp, temel, lento, sütun ve tavanları keser, öğütür, keser, birleştirir ve üretir. Çatı yapıları, masalar, kapılar, çeşitli karmaşık ahşap yapılar gibi çeşitli marangozluk ürünlerini bir araya getirir. Marangozluk ürünlerinin ve yapılarının teknik durumunu korur ve denetler. Ahşap ürünleri işler ve korur. Gemi marangozları gemileri inşa eder, onarır ve bakımını yapar. Marangoz geleneksel olarak esas olarak inşaat işlerini gerçekleştirir: - Binaların taşıyıcı yapılarını (kütük, yarı ahşap vb.), Kalıpları (örneğin betonlama için), çatıları (kirişler, hapishaneler, kafesler vb.) Ve tamamen ince derzler veya çok özel iç kaplama ve görünüm gerektirmeyen diğer kaba inşaat işlerini üretir. . - Zemin ve tavan kirişleri, yani taşıyıcı yapıya sırasıyla zemin veya tavan altına bağlanan yatay kirişler, zemine veya tavana yük taşıma kapasitesi kazandırır ve montajını sağlar. - Çardaklar, pergolalar, barınaklar, korkuluklar, bahçe evleri ve diğerleri gibi ek yapılar üretir.
Bir marangoz ne yapacak?

Bir marangoz ne yapar?

 • kafesler
 • günlük binalar
 • yarı ahşap yapılar
 • küçük ahşap binalar
 • garajlar ve diğer sığınaklar
 • kapılar ve çitler
 • merdivenler
 • kemerler
 • tenteler
 • kalıp
 • bahçe evleri
 • parmaklıklar
 • kirişler
Sıkça Sorulan Sorular

Neden Wilio'da bir marangoz aramalısın?
Bir marangozun ellerinde, evin temellerini betonlama kalıplarından, altında uyuduğumuz çatıya kadar, günlük hayatımızın vazgeçilmez bir parçası olan birçok nesne yaratılır. Bir marangoz, ister bahçede bir çardak ister bir aile evinde bir merdiven olsun, ihtiyacınız olanı sizin için yapacaktır. Yetenekli bir marangozun işi, evinize otantik unsurlar getirecek, bu da bir atmosfer yaratacak ve dikkat çekecektir. Wilio ile hızlı ve kolay bir şekilde yetenekli bir marangoz bulacaksınız. İsteğinize ihtiyacınız olanı yazmanız yeterlidir ve sizi gerekli tüm becerilere sahip bölgedeki marangozlarla buluşturacağız. Ardından, doğru olanı seçmek için profillerine bakın ve müşteri yorumlarını okuyun!
Bir marangoz hangi becerilere sahiptir?
Marangoz, tam spesifikasyonlara göre ahşap yapılar üretebilmek için teknik olarak yetenekli, sabırlı ve son derece hassas olmalıdır. Marangozlar, çatı yapıları, kapı çerçeveleri ve kapılar, merdivenler, korkuluklar, kalıplar, çiçek saksıları, tavanlar ve diğer karmaşık yapıları üretmek için pratik düşünme ve el becerilerinin yanı sıra hayal gücünü kullanır.
İyi bir marangozu nasıl bulurum?
Wilio'da, bölgenizden yetenekli ve yardımsever bir marangoz bulacaksınız. Sadece bir istek girin, neyin üretilmesi gerektiğiyle ilgili birkaç soruyu yanıtlayın ve deneyimli marangozlardan teklifleri bekleyin.
Malzemeyi teslim edebilir miyim?
Çoğu durumda marangoz kendi malzemesini kullanır. İstisnai durumlarda, bir marangoz, örneğin belirli bir ahşap parçasından masif bir ahşap masa yapmak istiyorsanız, sizden malzeme kullanabilir. Bu durumda, marangozun işe uygun olduğundan emin olmak için malzemeyi görmesi gerekecektir.
Bir marangozun maliyeti nedir?
İşin maliyeti, projenin büyüklüğüne ve karmaşıklığına bağlı olacaktır. Bir marangoz sizin için daha büyük bir inşaat yapıyorsa, daha fazla malzeme ve dolayısıyla zaman ve çalışma gerektirecektir. Aynı zamanda yapılması gerekecek iş türlerine de bağlıdır. Fiyat, marangozun yakında olup olmamasından veya daha uzak bir mesafeden gelmesi gerektiğinden de etkilenebilir.
Marangozluk işi ne kadar sürer?
Yapılacak marangozluğun türüne, ihtiyaç duyulan malzeme miktarına bağlıdır. Daha küçük işler birkaç saat içinde yapılabilirken, kafes kiriş yapımı gibi daha büyük projeler birkaç hafta sürebilir.
Bir marangoz aynı anda birkaç iş yapabilir mi?
Bazı marangozlar sadece kafes kirişi gibi belli başlı işlerde uzmanlaşırken, diğerleri sizin için tek bir ziyarette aynı anda birkaç küçük onarım yapar. Ancak, birçok marangoz işinin bir günden fazla gerektirdiği unutulmamalıdır.
Kullanışlı bilgi

Ne bilmek istiyorsun

Marangozluk işi her inşaat projesinin gerekli bir parçasıdır. Kendi başınıza yapmaya karar verirseniz, süreç profesyonel bir marangoz kiralamaktan çok daha fazla zaman alacaktır. Tabii ki, Kendin yapın kaçınılmaz olduğu bazı durumlar vardır: örneğin, tamircinize veya diğer profesyonellere güvenmiyorsanız. Ancak çoğu durumda profesyonel bir marangoz kiralamak daha iyidir. Evdeki marangozluk işleri, inşaat sürecinin en önemli kısımlarından biridir. Marangozluk işi özen ve hassasiyetle yapılmalıdır. Marangozluk işi genellikle duvarlardan başlar ve kapı veya pencere montajı ile devam eder. Yapı, çatının ağırlığını ve diğer armatürleri destekleyecek kadar sağlam olmalıdır. Marangozluk işi, herhangi bir ev inşaat sürecinin ayrılmaz bir parçasıdır ve marangozluk işinizi yapmanız gerekiyorsa.

Bir marangozun maliyeti nedir? Wilio'da en iyi yerel marangozlardan fiyat teklifi alabilirsiniz.

Bir proje fikriniz var ama hangi arkadaşınızın doğru marangoz olduğunu bilmiyor musunuz? Arkadaşlarınız arasında birkaç marangoz olabilir, ancak güvenilir olup olmadıklarını bilmiyorsunuz. Yaptığı işin kalitesini ve diğer müşterilerin onları nasıl değerlendirdiğini görebileceğiniz Wilio'da bir marangoz bulmak daha kolay olmaz mıydı? Wilio sayesinde her proje için doğru marangozu bulabilirsiniz.

Örnekler

Yapılan eserlerin galerisi Hizmet verenlerimizden

marangozYusuf R.
marangozİsmail K.
marangozTamer K.
marangozDiren L.
marangozMustafa O.
marangozBalian A.
Kullanışlı bilgi

Bilmen gereken

Marangoz hizmetleri konusunda yardıma mı ihtiyacınız var? Wilio, size ve mülkünüze özel ahşap yapılar üretebilecek kaliteli, uygun fiyatlı marangozlar sağlamak için burada. Ahşap işleme maliyeti genellikle marangozunuzun işini yapması için geçen süreye bağlıdır ancak hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgiyi aşağıda görebilirsiniz.