Wilio hoş geldiniz!

Sen Bir kayıtsız hizmet veren olarak Wilio incelemekte olarak

Hizmet verene geçiş
Navigasyon
Hizmetler
Fiyat listesi
başvuru hakkında
uygulamayı indirin
O nasıl çalışır
Sıkça Sorulan Sorular
Nasıl artırabilir
Bize Ulaşın
O Wilio
oturum aç
Wilio hoş geldiniz!

Sen Bir kayıtsız hizmet veren olarak Wilio incelemekte olarak

Hizmet verene geçiş
Navigasyon
Hizmetler
Fiyat listesi
başvuru hakkında
uygulamayı indirin
O nasıl çalışır
Sıkça Sorulan Sorular
Nasıl artırabilir
Bize Ulaşın
O Wilio
oturum aç

Lastik Değişimi

Uygun bir fiyata bölgenizden yetenekli uzmanları işe alın.

Bir projeyi Liste

27 638 profesyonel

50 983 tamamlanmış projeler

4.8 5 üzerinden uzmanlarımızın ortalama puanı

199 720 uygulama indirmeleri

Lastik Değişimi

Lastik Değişimi kategorisinde bir hizmet uzmanı mı bulmanız gerekiyor? Uygun fiyatlarla kaliteli uzmanlar bulmanıza yardımcı olacağız. Sadece bir talep girin.

27 638 profesyonel

50 983 tamamlanmış projeler

4.8 5 üzerinden uzmanlarımızın ortalama puanı

199 720 uygulama indirmeleri

Hizmetler

Lastik takma
Kurulum genellikle eski veya aşınmış lastiklerin çıkarılmasını ve ardından aracınızın marka ve modelinin yanı sıra mevcut jantınızla eşleşen yenilerini takmayı içerir. Bu servis sırasında, bir uzman size lastikleri takacak, dengesini ve diş derinliğini kontrol edecektir. Araç şişkin veya ciddi şekilde hasar görmüş lastiklerle donatılmışsa, en iyi seçenek kaza riskinden kaçınmak için bunların hemen değiştirilmesidir.
Lastik tamiri
Kusurlar yaygın bir sorundur. Ancak, sizin ve diğer yol kullanıcılarının güvenliğini önemli ölçüde etkilerler. Lastik uzmanı, durumlarını değerlendirecek ve hasarın veya sorunun ciddiyetine bağlı olarak gerekli onarımları yapacak. Küçük deliklerin ve deliklerin onarımı genellikle kolaydır. Bununla birlikte, yanakta veya tekerleğin iç kısmında meydana gelen hasar, tam bir lastik değişimi gerektirebilir.
Tekerlek hizalama
Tekerlek hizalama, dengesiz direksiyon sorunlarından kaçınmak için aracınızın lastiklerini üreticinin spesifikasyonlarına göre hizalama işlemidir. Bu hizmetler, uygun bakım için gereklidir ve en az yılda bir ve tekerlekler her değiştirildiğinde gerçekleştirilmelidir. Sürüş sırasında düzgün çalışmayı sağlamak için genellikle tekerlek balans kontrolleri ile desteklenirler.
Jant yenileme
Wilio'nun jant yenileme hizmetleri, lastiklerinize tıpkı bir araba galerisinde olduğu gibi yepyeni bir görünüm ve kalite kazandırmak için kozmetik onarımlar ve yenileme prosedürlerini içerir. Jantlarınızın mevcut durumuna bağlı olarak, bir profesyonel SMART (Küçük ila Orta Alan Onarım Teknolojisi) yöntemini kullanarak toz kaplama, elmas işleme veya onarım ile yeniden cilalama yapabilir.
Sıkça Sorulan Sorular

Neden Wilio üzerinden lastik servisi talep etmelisiniz?
Wilio, acil bir durumda uzun bir sürüşten önce tekerleğinizi değiştirmeniz gerekip gerekmediği konusunda size yardımcı olacak yakın güvenilir bir lastik servisi bulmanızı kolaylaştıracaktır. Uzmanlarımıza lastiklerin mevcut durumunu bildirin ve gerekli olan en kısa sürede yardımınıza gelsinler. Yolun ortasındaysanız veya evinizden veya iş yerinizden ayrılamıyorsanız profesyonellerimiz size gelecektir. Sorunlu lastiklerle sürüş tehlikelidir çünkü lastik her an patlayabilir. Aracınızın kontrolünü kaybetmemek veya hayati tehlike oluşturan durumlardan kaçınmak için bir uzmandan lastiklerinizi iyice incelemesini isteyin. Wilio uzmanları, gerekli tüm onarım ve bakım kontrollerinde size yardımcı olacak ve sizin ve aracınızın güvenliğini sağlayacaktır. Aradığınız belirli hizmetle ilgili bilgilerle platformumuzda bir talep yayınlayarak başlayın. Dakikalar içinde, bu hizmeti alabilecek yakındaki profesyonellerden teklifler alacaksınız. Bunları inceleyin ve ihtiyaçlarınıza ve bütçenize en uygun olanı seçin. O zaman tek yapmanız gereken, uzmanın belirlediğiniz yere gelmesini beklemektir. Artık lastik hizmetlerinde pahalı çekme ve uzun bekleme durumları yok - hizmet doğrudan size gelecektir!
Lastiklerimi ne sıklıkla kontrol ettirmeliyim?
Lastik bakım aralıkları genellikle otomobili ne sıklıkla kullandığınıza bağlıdır. Bisikletlerinizi etkileyen faktörler arasında kullandığınız arazi, her sürüşün ortalama uzunluğu ve yol koşulları bulunur. Altın kural, lastiklerinizi yılda bir kez kontrol ettirmektir. Hava basıncı kontrolleri en az ayda bir yapılmalıdır ve güvenlik nedeniyle on yıldan daha eski lastiklerin değiştirilmesi önerilir.
En yaygın lastik sorunları nelerdir?
En yaygın lastik sorunları, lastik aşınmasıyla ilgilidir. Eski lastikler diş derinliğini kaybeder ve küçülür, bu da aracın sürüşünü ve yönetimini önemli ölçüde etkiler. Araba yoldaki sürtünmeyi kaybeder ve bu da kaymaya neden olabilir. Kusurlar ve yırtıklar gibi diğer yaygın sorunlar dış etkenlerden kaynaklanır. Benzer bir hasar meydana gelirse, tekerleğin daha fazla hasar görmesini ve bozulmasını önlemek için lastik onarılmalıdır.
Tekerlekleri ve lastikleri onarmak genellikle ne kadar sürer?
Tekerleklerin kontrol edilmesi, sabitlenmesi, dengelenmesi gibi temel bakım prosedürleri, profesyonelin ekipmanına bağlı olarak 30 dakika ile 2 saat arasında sürer. Jant yenileme gibi daha zorlu bir modifikasyon, tekerleğin durumuna bağlı olarak birkaç saatten birkaç güne kadar uzayabilir.
Bölgemde profesyonel bir lastik servisini en iyi nasıl bulabilirim?
Wilio'da yalnızca güvenebileceğiniz lastik uzmanları bulacaksınız. Talebinizi platformda yayınladıktan birkaç dakika sonra, size yardımcı olabilecek yetenekli profesyonellerle sizi bağlayacağız. Sorunlarınızı çözmek için tercih ettiğiniz tarih, saat ve yerde size gelecekler, böylece güvenliğiniz için endişelenmeden arabanızın direksiyonuna geri dönebilirsiniz.
Jant ve lastik hizmetleri nelerdir?
Bu hizmetler, aracınızın lastiklerinin genel durumunu iyileştirmek için her türlü onarım veya bakım çalışmasını içerir. Özellikle tekerleklerinizin mevcut durumu ayar gerektiriyorsa, basit hava ve diş basıncı kontrolleri de standarttır. Bu prosedürler, lastiklerinizin yolculuk sırasında patlamamasına ve sizin veya diğer yol kullanıcılarının güvenliğini tehlikeye atmamasına yardımcı olur. Wilio'da aşağıdaki hizmetleri de bulabilirsiniz.
Örnekler

Yapılan eserlerin galerisi Hizmet verenlerimizden

Mobilya imalatıHasan
Elektro kurulumlarİbrahim L.
Bir apartman / evin yeniden inşasıHüseyin J.
Yapım işiAli G.
Yapım işiAli G.
Tasarım, mimari, projeler ve diğer hizmetlerİsmail
Bir apartman / evin yeniden inşasıHüseyin J.
Sizin için hizmetlerYusuf B.
MontajOsman K.

Wilio uygulamasını indirin
Android veya iOS için