Wilio hoş geldiniz!

Wilio'yu kayıtlı olmayan bir müşteri olarak kullanıyorsunuz

Hizmet verene geç
Navigasyon
Hizmetler
Fiyat listesi
Wilio Hakkında
uygulamayı indirin
Nasıl Çalışır
Nasıl Geliştirebiliriz
Bize Ulaşın
Wilio Hakkında
oturum aç
Wilio hoş geldiniz!

Wilio'yu kayıtlı olmayan bir müşteri olarak kullanıyorsunuz

Hizmet verene geç
Navigasyon
Hizmetler
Fiyat listesi
Wilio Hakkında
uygulamayı indirin
Nasıl Çalışır
Nasıl Geliştirebiliriz
Bize Ulaşın
Wilio Hakkında
oturum aç

Kuş Yuvasından Koruma

Uygun bir fiyata bölgenizden yetenekli uzmanları işe alın.

TEKLİF AL

1.500 profesyonel

1.077 tamamlanmış projeler

4.8 5 üzerinden uzmanlarımızın ortalama puanı

252 005 + uygulama indirmeleri

Kuş Yuvasından Koruma

Kuş Yuvasından Koruma kategorisinde bir hizmet uzmanı mı bulmanız gerekiyor? Uygun fiyatlarla kaliteli uzmanlar bulmanıza yardımcı olacağız. Sadece bir talep girin.

Ayrıca bakınız:Fiyat

1.500 profesyonel

1.077 tamamlanmış projeler

4.8 5 üzerinden uzmanlarımızın ortalama puanı

252 005 + uygulama indirmeleri

FAYDALI BİLGİ

Ne bilmek istiyorsunu

Hizmetimizin ana fikri, binanızı güvercin gibi yuvalanan kuşlardan korumaktır. Kapsamlı bir incelemeden sonra, kuşlara karşı koruma gerçekleştirecek olan uzman, gerekli gördüğü yerlere ağlar ve çiviler yerleştirir. Bu, kuşların çatınıza, balkonunuza veya pencerenizin üzerine kadar inip yuva yapmasını önleyecektir. Ek olarak, uzman, kuşları korkutmak için kovucu bulunan kutular da yerleştirebilir.

Binalarınıza yuvalanan kuşlardan kurtulmak için Wilio yardımıyla uzmanlara ulaşmanız oldukça kolaydır. Ancak kendiniz de kanatlı isyancıları yer değiştirmeye zorlamak için birkaç basit yöntemi kullanabilirsiniz. Örneğin davetsiz misafirlerin olası yuvalama alanlarına erişimini engellemek için yağmur suyu gibi su birikintilerinin bu yerlerde yoğunlaşmasına izin vermeyin.

Sıkça Sorulan Sorular

Soru: Hizmetin planlanan tarihini değiştirmem gerekiyor. Tarihi nasıl değiştirebilirim?

Cevap: Hizmetin tarih ve saatini doğrudan seçilen sağlayıcıyla ayarlarsınız. Servis sağlayıcınıza istediğiniz yeni tarihi yeniden yazmanız ve yeni tarihi onaylamanız yeterlidir.

Soru: Güvercinler konutum için ne kadar zararlı olabilir?

Cevap: Güvercin dışkısı, zamanla konutunuzun cephesinde önemli ve gözle görülür şekilde hasara neden olabilecek asidik özelliklere sahiptir. Tüyleri de olukları tıkayabilir. Bu da su taşmalarına ve daha büyük hasarlara neden olabilir.

Soru: Güvercin pisliklerinin yaydığı hastalıklar nelerdir?

Cevap: Güvercin dışkıları salmonella, ornitoz ve hatta tüberküloz gibi her türlü patojeni içerir. Ayrıca histoplazmoz ve kriptokokoz gibi mantar enfeksiyonlarına da neden oldukları bilinmektedir. Üstelik yaptıkları gürültü de rahatsızlık verici olabilir.

Soru: Binamdaki güvercinleri uzaklaştırmanın en iyi yolu nedir?

Cevap: Genel strateji, binanın çatısını ve diğer tüm yuvalama alanlarını olabildiğince kuşların yuvalanmasına engel olacak şekilde düzenlemektir. Bu genellikle sivri uçlu malzemeler ya da teller takılarak sağlanır.

Soru: Güvercin dışkısından kurtulmanın en iyi yolu nedir?

Cevap: Kuş dışkısı temizliğinde ciddi bir bulaşıcı hastalık riski vardır. Bu nedenle, etkilenen bölgeleri güvenli bir şekilde temizlemek için profesyonel güvercinden koruma hizmetlerine başvurmak daha doğru olur.

Soru: Güvercinler kalabalık kentlerde kendilerine nasıl besin sağlarlar?

Cevap: Yaygın inanışın aksine, aç güvercin sürüleri, dağınık yiyecek artıkları üzerinde tek başına hayatta kalamazlar. Bunun yerine, kendilerine düzenli olarak kaliteli gıda (mısır, tahıl vb.) sağlayan ısrarcı bireylerin bulunduğu büyük şehirlere yönelirler. Unutmayın güvercin sürüleri arttıkça, istila riski de artar.

Kullanışlı bilgi

Bilmen gereken

En iyi kuş koruma hizmetini arıyorsanız, Wilio yardım etmek için burada. Kuş uçlarının üretimi ve montajı konusunda kaliteli hizmet verebilecek tedarikçilerimiz bulunmaktadır. Sadece bu seçenekleri sunmakla kalmıyoruz, aynı zamanda uzmanlarımız küçük onarımlar ve nakliye masrafları da sağlıyor. Bugün web sitemize göz atarak sizin için neler yapabileceğimiz hakkında daha fazla bilgi edinin!