Wilio hoş geldiniz!

Wilio'yu kayıtlı olmayan bir müşteri olarak kullanıyorsunuz

Hizmet verene geç
Navigasyon
Hizmetler
Fiyat listesi
Wilio Hakkında
uygulamayı indirin
Nasıl Çalışır
Nasıl Geliştirebiliriz
Bize Ulaşın
Wilio Hakkında
oturum aç
Wilio hoş geldiniz!

Wilio'yu kayıtlı olmayan bir müşteri olarak kullanıyorsunuz

Hizmet verene geç
Navigasyon
Hizmetler
Fiyat listesi
Wilio Hakkında
uygulamayı indirin
Nasıl Çalışır
Nasıl Geliştirebiliriz
Bize Ulaşın
Wilio Hakkında
oturum aç

Konteyner Kiralama

Uygun bir fiyata bölgenizden yetenekli uzmanları işe alın.

TEKLİF AL

1.500 profesyonel

1.076 tamamlanmış projeler

4.8 5 üzerinden uzmanlarımızın ortalama puanı

252 005 + uygulama indirmeleri

Konteyner Kiralama

Konteyner Kiralama kategorisinde bir hizmet uzmanı mı bulmanız gerekiyor? Uygun fiyatlarla kaliteli uzmanlar bulmanıza yardımcı olacağız. Sadece bir talep girin.

Ayrıca bakınız:Fiyat

1.500 profesyonel

1.076 tamamlanmış projeler

4.8 5 üzerinden uzmanlarımızın ortalama puanı

252 005 + uygulama indirmeleri

Kullanışlı bilgi

Ne bilmek istiyorsun

Konteyner Kiralama

1) KONTEYNER NASIL KİRALANIR?

Wilio platformu üzerinde bir proje oluşturup yayınlayın ondan sonra bünyemizde hizmet veren konteyner şirketleri size teklifler sunacaktır. Daha sonra onlarla bir tarih ve saat üzerinde anlaştıktan sonra size bir konteyner teslim edilecektir.

2) KONTEYNER KİRALAMA MALİYETİ NASIL OLUR?

Konteyner kiralama fiyatları bulunduğunuz yere, depolama ücretlerine, atılan malzeme türlerine ve diğer faktörlere bağlı olarak büyük ölçüde değişir. Açıkçası, daha büyük ağırlık limitlerine sahip daha büyük çöplükler veya molozlar daha pahalıya mal oluyor. Büyük inşaat ve yıkım projeleri için konteyner kiralarken daha fazla ödeme yapmanız gerekebilir.

3) KONTEYNERLER NE KADAR BÜYÜK?

Kiralık bir konteynerin boyutları her zaman metreküp cinsinden ölçülür. Tipik boyutlar 1, 1.5, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 10, 15, 20, 25, 30 ve 40 m3' tür.

4) BİR KONTEYNER NE KADAR SÜRELİĞİNE KİRALANABİLİR?

Konteynerler bir gün veya dört haftalığına kadar kiralanabilir. Bazıları sadece birkaç saatliğine bir konteynere ihtiyaç duyar, diğerleri ise birkaç gün veya hafta ihtiyaç duyabilir.

5) KONTEYNERE NELER ATABİLİRİM?

Kiralık çöp konteynerlerine asla tehlikeli maddeler yüklenmemelidir. Temel yasak maddeler arasında yanıcı ve toksik maddeler bulunur. Bazı şirketler geri dönüştürülebilir malzemeleri de yasaklar (veya en azından geri dönüştürülebilir ve geri dönüştürülemeyen malzemelerin aynı çöp sahasında karıştırılmasını yasaklar). Genel bir kural olarak, çöp kutusuna gidebilecek herhangi bir şey büyük olasılıkla konteynere gidebilir.

6) KONTEYNER TAŞINDIĞINDA EVDE OLMAK ZORUNDA MIYIM?

Taşıma ve teslim alma sırasında genellikle evde olmanız gerekmez. Konteynerin tam olarak nerede durması gerektiğini belirtirseniz doğrudan size nakledilecektir.

Konteyner kiralama fiyatları seçtiğiniz hizmet türüne, konumunuza ve aşağıdakiler de dahil olmak üzere bir dizi başka faktöre göre değişir:

  • Boyut
  • Atık türü
  • Atık ağırlığı
  • Yer
  • Kiralama süresinin uzunluğu

Konteynere koyamayacağım şeyler var mı? Kapta olamayacak birkaç öğe var. Bu, konteynere veya çöp sahasına zarar veren tehlikeli kimyasallar veya diğer maddeler içeren tüm eşyaları içerir.

Çöp sahamı nasıl yüklerim? Konteyneri yüklerken, tüm kirlerin konteynerin içinde saklandığından emin olun. Kabın kenarlarından herhangi bir şeyin sarkmasına veya üst kısmından dışarı çıkmasına izin vermeyin. Sürücüler aşırı yüklenmiş çöp sahalarını taşıyamadıkları için bu, atık toplama işleminizi geciktirebilir.

Geçici konteyner kiralamanın en yaygın kullanımları nelerdir? Kapları kullanmanın en yaygın yolları:

  • Ev sahipleri için
  • Müteahhitler için
  • Çöp inşaatı ve yıkımı
  • Saha projeleri
  • Çatı kaplama ve kiremit atma
Kullanışlı bilgi

Bilmen gereken

Konteyner kiralama ihtiyaçlarınıza uygun, hızlı ve ekonomik bir çözüm aradığınızı biliyoruz. Atık konteynerleri, depolama konteynerleri ve büyük kapasiteli konteynerler kiralama konusunda uzman kadromuz bulunmaktadır. Fiyatımız, ne kadar zamana ihtiyacınız olduğuna bağlı olarak düşük kaliteden yüksek kaliteye kadar değişmektedir. Hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgiye ihtiyacınız varsa veya bunlardan birini şimdi ayırtmak istiyorsanız, lütfen platformumuzda bir talep oluşturun ondan sonra profesyoneller size teklifler göndersinler.