Wilio hoş geldiniz!

Wilio'yu kayıtlı olmayan bir müşteri olarak kullanıyorsunuz

Hizmet verene geç
Navigasyon
Hizmetler
Fiyat listesi
Wilio Hakkında
uygulamayı indirin
Nasıl Çalışır
Nasıl Geliştirebiliriz
Bize Ulaşın
Wilio Hakkında
oturum aç
Wilio hoş geldiniz!

Wilio'yu kayıtlı olmayan bir müşteri olarak kullanıyorsunuz

Hizmet verene geç
Navigasyon
Hizmetler
Fiyat listesi
Wilio Hakkında
uygulamayı indirin
Nasıl Çalışır
Nasıl Geliştirebiliriz
Bize Ulaşın
Wilio Hakkında
oturum aç

Koltuk Döşemeci

Uygun bir fiyata bölgenizden yetenekli uzmanları işe alın.

TEKLİF AL

1.500 profesyonel

1.077 tamamlanmış projeler

4.8 5 üzerinden uzmanlarımızın ortalama puanı

252 005 + uygulama indirmeleri

Koltuk Döşemeci

Koltuk Döşemeci kategorisinde bir hizmet uzmanı mı bulmanız gerekiyor? Uygun fiyatlarla kaliteli uzmanlar bulmanıza yardımcı olacağız. Sadece bir talep girin.

Ayrıca bakınız:Fiyat

1.500 profesyonel

1.077 tamamlanmış projeler

4.8 5 üzerinden uzmanlarımızın ortalama puanı

252 005 + uygulama indirmeleri

Kullanışlı bilgi

Ne bilmek istiyorsun

Döşemenin tamirinin ne kadar sürdüğü konusunda büyük bir kafa karışıklığı var. Bu blog yazısında, önce döşeme tamirine nelerin dahil olduğunu tartışarak soruyu cevaplamaya çalışacağım ve ardından ne kadar sürmesi gerektiği hakkında tahmin yapacağım. Mobilya üreticilerinin çoğu, mobilya parçanızı onarım için profesyonel bir mağazaya götürmenizi tavsiye ediyor. Bir parçanın tamir edilip edilemeyeceğine bir uzman tarafından karar vermek her zaman en iyisidir.

Döşeme işlerinin çoğu bir günde tamamlanabilir. Bir iş daha uzun sürecekse, size önceden haber vereceğiz ve size alternatif bir tarih sunacağız. Döşemenizi onarmak için geçen süre, işin boyutuna ve bunun tedarikçinin mağazasında mı yoksa evinizde mi yapıldığına bağlı olarak değişecektir.

Mobilyanızın onarım için saha dışına gönderilmesi gerekiyorsa, genellikle yedi gün içinde geri gelmesini bekleyebilir. Çoğu mobilya tamiri birkaç hafta içinde tamamlanır.

Döşemeli mobilyaların ne kadar dayanabileceği bize sık sık sorulur. Görünüşe göre bazı markaların ömrü diğerlerinden daha kısa. Bunun dolgu kalitesi, kumaş türü ve çerçevelerin dayanıklılığından kaynaklandığını varsayıyoruz.

Yeniden döşeme, eski mobilyalara yeni bir soluk getirmenin harika bir yoludur. İster oturma odanızın görünümünü değiştirmek ister ofisinizi yenilemek isteyin, yeni mobilya satın almanın yüksek maliyetleri ve çevresel etkisi olmadan istediğiniz stili elde etmenin uygun maliyetli ve çevre dostu bir yoludur. Wilio'da, bütçenize uygun fiyatlara uygun ve profesyonel döşeme hizmetleri sunuyoruz.

Mobilya parçanızı tamir etmenin, yeniden döşemekten daha iyi olup olmadığına karar vermenin en kolay yolu, her iki seçeneğin maliyeti düşünmektir. Yeni döşemelik kumaşın, köpüğün ve işçiliğin maliyeti çoğu zaman doğrudan mevcut parçayı tamir etme maliyetiyle karşılaştırılabilir. Bir döşemeciden tek bir ziyaretin fiyatı, yeni döşemelik kumaş satın alma fiyatıyla karşılaştırılabilir olduğunda, mobilyalarınızı yeniden döşemeyi düşünmelisiniz.

Mobilyalarınızı yeniden döşemenin maliyetini oluşturan birçok faktör vardır. Fiyat, parçanın boyutuna, kumaşın kalitesine ve kaç parçanın kaplanması gerektiğine bağlı olarak değişecektir. Doğru bir fiyat teklifi almanın en iyi yolu wilio.com.tr üzerinde proje oluşturup yayınlamak ve bu alanda hizmet verenlerde teklifler almak olacaktır.

Wilio, tüm ev bakım ihtiyaçlarınız için size yardımcı olmaya hazırdır. Mobilya döşemenin yanı sıra, Wilio platformu marangozluk, boyama, sıvama, fayans döşeme ve daha birçok ev bakım hizmeti sunuyor. Ayrıca zemin zımparalama, zemin cilalama, duvar kağıdı, pencere temizleme, oluk temizleme ve daha pek çok hizmet sunuyoruz. Ayrıca bir akşam yemeği partisine ev sahipliği yapmadan önce evinizi toplamanıza yardımcı olması için profesyonel temizlikçilerimizden birini kiralayabilir veya yaklaşan bir yaz barbeküsü için açık veranda alanınızı bize yaptırabilirsiniz. Web sitemize göz atın ve ihtiyacınız olan hizmet için bir sipariş oluşturun.

Wilio aracılığıyla profesyonel bir döşeme onarım uzmanı tutmanızın ana nedeni, sahip oldukları eğitim ve uzmanlıktır. En iyi şirketler, birçok farklı türde mobilya tamiri konusunda yüksek düzeyde eğitim almış kişileri istihdam eder. Yeniden doldurulması gereken bir kanepeniz, ikili koltuğunuz, sandalyeniz veya sediriniz varsa ya da yaylarınızı tamir ettirmeniz gerekiyorsa, Wilio size bu işi halledebilecek bir uzman gönderebilecek.

Wilio, eviniz için çok çeşitli uzman hizmetleri tek bir aramayla rezerve etmenize olanak tanıyan tam hizmetli bir ev bakım platformudur. Bir tesisatçıya, elektrikçiye veya tamirciye ihtiyacınız olsun, tüm ev bakım ihtiyaçlarınızda size yardımcı olmak için buradayız.

Kullanışlı bilgi

Bilmen gereken

Mobilya döşeme hizmetlerine mi ihtiyacınız var? Wilio, ihtiyaçlarınız için köpük dolgu değişimi, tek tek parça döşeme ve eski mobilya döşeme hizmetleri sağlayabilecek kaliteli uzmanlar bulmanıza yardımcı olmak için burada. Bir döşeme işinin fiyatı, gerekli işin kapsamına bağlı olacaktır. Aşağıda mobilya uzmanlarımız hakkında daha fazla bilgi bulabilirsiniz. Köpük Dolgu Değiştirme, uzmanımızın eski veya hasarlı köpük dolgunuzu yeni, taze köpükle değiştireceği bir hizmettir. Bu tür döşeme işlerinin faydalarından bazıları, uygun maliyetli olması ve mobilyanızda gelecekteki toz oluşumunun azaltılmasına yardımcı olabilmesinin yanı sıra daha iyi konfor ve enerji verimliliği için yalıtım özelliklerini iyileştirmesidir. Bu hizmetin tipik olarak ne kadara mal olduğunu merak ediyor olabilirsiniz? Malzeme seçimine göre fiyat değişmektedir.