Wilio hoş geldiniz!

Sen Bir kayıtsız hizmet veren olarak Wilio incelemekte olarak

Hizmet verene geçiş
Navigasyon
Hizmetler
Fiyat listesi
başvuru hakkında
uygulamayı indirin
O nasıl çalışır
Sıkça Sorulan Sorular
Nasıl artırabilir
Bize Ulaşın
O Wilio
oturum aç
Wilio hoş geldiniz!

Sen Bir kayıtsız hizmet veren olarak Wilio incelemekte olarak

Hizmet verene geçiş
Navigasyon
Hizmetler
Fiyat listesi
başvuru hakkında
uygulamayı indirin
O nasıl çalışır
Sıkça Sorulan Sorular
Nasıl artırabilir
Bize Ulaşın
O Wilio
oturum aç

Kilit Onarım veya Değiştirme

Uygun bir fiyata bölgenizden yetenekli uzmanları işe alın.

Bir projeyi Liste

27 638 profesyonel

50 983 tamamlanmış projeler

4.8 5 üzerinden uzmanlarımızın ortalama puanı

199 720 uygulama indirmeleri

Kilit Onarım veya Değiştirme

Kilit Onarım veya Değiştirme kategorisinde bir hizmet uzmanı mı bulmanız gerekiyor? Uygun fiyatlarla kaliteli uzmanlar bulmanıza yardımcı olacağız. Sadece bir talep girin.

Ayrıca bakınız:Fiyat

27 638 profesyonel

50 983 tamamlanmış projeler

4.8 5 üzerinden uzmanlarımızın ortalama puanı

199 720 uygulama indirmeleri

Örnekler

Yapılan eserlerin galerisi Hizmet verenlerimizden

Mobilya imalatıHasan
Elektro kurulumlarİbrahim L.
Bir apartman / evin yeniden inşasıHüseyin J.
Yapım işiAli G.
Yapım işiAli G.
Tasarım, mimari, projeler ve diğer hizmetlerİsmail
Bir apartman / evin yeniden inşasıHüseyin J.
Sizin için hizmetlerYusuf B.
MontajOsman K.
FAYDALI BİLGİ

Ne bilmek istiyorsunu

Neden herhangi bir çilingir hizmeti için Wilio ile iletişime geçmelisiniz?

- Evinize veya işyerinize erişimi güvence altına almak. Yakın zamanda yeni bir eve / daireye veya ticari mülke taşındıysanız, anahtarlar başkasına ait olabileceğinden kapı ve pencere kilitlerini değiştirmeyi düşünün.

- Ayrıca, çilingirlerimiz sizin için daha iyi kilit veya kapılar kurabilir ve girişlerinizin güvenliğini artırabilir. Konut sigortası için, sigorta şirketleri her mülkte belirli bir güvenlik kapısı standardı talep etmektedir. Evinizdeki kilitlerin mevcut sigorta hükümlerine uygun olup olmadığını öğrenmek için çilingir çağırmayı düşünün. Güvenlik seviyenizi, sigorta şirketinizin standartlarına gelmesi için test ettirebilirsiniz. Gerekirse kapı ve pencerelerinizin korumasını güçlendirebiliriz. Teknisyenler doğru güvenlik ekipmanıyla mülkünüzü hırsızlardan, yangınlardan ve diğer acil durumlardan korumanıza yardımcı olabilir.

- Mülke girişe izin verilmesi. Giriş kapınızı yıkmanıza gerek yok. Profesyonel bir çilingir çağırın ve işini yapmasına izin verin. Birazdan evinize girebileceksiniz.

- Konuta izinsiz giriş durumunda acil durum. Bunun asla başınıza gelmemesini umuyoruz, ancak birisi mülkünüze girerse, zamanında acil müdahele yapmamız için bize güvenebilirsiniz.

Acil çilingir hizmetleri, güvenlik çözümleri ve diğer çilingir işleri.

- Global veya Avrupalı ​​üreticilerden (Mul-T-Lock, EVVA, KABA ve GEGE) güvenlik kilit ve silindirleri ile mülkünüze güvenli erişim. Kilidi, uygun fiyatlarla değiştirin ve güvenli bir şekilde taktırın.

- Kilit tamirleri - Her tür kilit için her türlü tamiri gerçekleştirin. Kilidinizin işlevini hızla geri kazandıracağız.

- Kusursuz kapı açma çözümleri - Kilit türünden bağımsız olarak, acil durum kilitleme hizmetini kullanarak kısa sürede evinize veya ofisinize erişebileceksiniz. Anahtar kilitte kırılmış - Durum korkunç görünebilir, ancak endişelenmenize gerek yok çünkü tamir işlemi kolaydır. Ya da kiracınız mülkünüzü temizlemeyi reddederse, mülkünüze girmenize yardımcı olabiliriz.

- Kilit montajı - Herhangi bir kapıya profesyonel olarak herhangi bir kilit tipi (standart, yanmaz veya akıllı) taktırın.

- CCTV kurulumu / onarımı / servisi - İster özel ister ticari olsun, mülkünüzü korumak için her türlü kamera ve güvenlik sistemini bilmekle kalmayıp, tüm sistemi kurabilir veya onarabiliriz. Ayrıca, Wilio teknisyenleri izleme sisteminiz için bir CCTV bakım planı hazırlayabilir.

- Alarm kurulumu / onarımı - Piyasada bulunan her tür marka alarmları ile çalışın.

- Gayrimenkul erişim kontrol sistemlerinin kurulumu / onarımı - Elektronik ve mekanik erişim kontrol sistemlerinin kurulumu ve onarımı.

- Çelik Kasa Açma Hizmeti - Teknisyenler mekanik ve elektronik kasaları açar.

Sıkça Sorulan Sorular

Soru: Wilio'da garantili ve özenli hizmetler bulacağımdan nasıl emin olabilirim? Cevap: Wilio olarak evinizin kaleniz olduğuna inanıyoruz. Bu nedenle, mülkünüzün güvenliğiyle ilgili her türlü sorun, özen ve gizlilik içinde ele alınmaktadır. Ek olarak, ürünlerin çalışması ve kalitesi için altı aylık bir garanti alırsınız. Güvenliğe, sorumluluğa ve sağduyulu hizmete saygı duyduğumuz için kendinizi güvende hissedersiniz, çünkü her uzman Wilio'nun denetiminden geçen kalifiye ve tecrübeli elemanlardır.

Soru: Bu olağanüstü bir şey! Bir çilingir ne kadar hızlı gelebilir? Cevap: Çilingirin müsaitliğine bağlıdır. Bir talep oluştururken acil bir ihtiyaç olduğunu da belirtin.

Soru: Çilingirler sigortalı mı? Cevap: Evet. Merak etmeyin, tüm çilingir ve güvenlik uzmanlarının kamu sorumluluk sigortası vardır. Çilingir, kapınıza zarar verirse, mülkünüze verilen hasarı sigorta karşılar.

Soru: Bir çilingir gerekli tüm araç ve gereçleri getirecek mi? Cevap: Evet, seçtiğiniz çilingir, hizmeti tamamlamak için ihtiyacınız olan tüm araçları getirecektir.

Soru: Çilingiriniz ayrıca kilit ya da başka güvenlik çözümleri sağlayabilir mi? Cevap: Evet, çoğu çilingir ek olarak eksiksiz bir malzeme donanımına sahiptir. Wilio'da hizmet talebi oluştururken, bundan da bahsedin.