Wilio hoş geldiniz!

Wilio'yu kayıtlı olmayan bir müşteri olarak kullanıyorsunuz

Hizmet verene geç
Navigasyon
Hizmetler
Fiyat listesi
Wilio Hakkında
uygulamayı indirin
Nasıl Çalışır
Nasıl Geliştirebiliriz
Bize Ulaşın
Wilio Hakkında
oturum aç
Wilio hoş geldiniz!

Wilio'yu kayıtlı olmayan bir müşteri olarak kullanıyorsunuz

Hizmet verene geç
Navigasyon
Hizmetler
Fiyat listesi
Wilio Hakkında
uygulamayı indirin
Nasıl Çalışır
Nasıl Geliştirebiliriz
Bize Ulaşın
Wilio Hakkında
oturum aç

Karo Döşeme

Uygun bir fiyata bölgenizden yetenekli uzmanları işe alın.

TEKLİF AL

1.500 profesyonel

1.077 tamamlanmış projeler

4.8 5 üzerinden uzmanlarımızın ortalama puanı

252 005 + uygulama indirmeleri

Karo Döşeme

Karo Döşeme kategorisinde bir hizmet uzmanı mı bulmanız gerekiyor? Uygun fiyatlarla kaliteli uzmanlar bulmanıza yardımcı olacağız. Sadece bir talep girin.

Ayrıca bakınız:Fiyat

1.500 profesyonel

1.077 tamamlanmış projeler

4.8 5 üzerinden uzmanlarımızın ortalama puanı

252 005 + uygulama indirmeleri

FAYDALI BİLGİ

Ne bilmek istiyorsun

Garaj yolu nasıl inşa edilir ve teras zemini nasıl döşenir?

Her zemin kaplama malzemesi kendi içinde benzersizdir. Projeden projeye birçok değişken vardır. Bu nedenle tüm ölçümleri yapmamız ve önerilerinizi sizinle görüşmeniz gerekmektedir. Bundan sonra size fiyat teklifi sunabileceğiz ve proje aşamasına geçebileceğiz.

Çalışma sürecimize dair bazı temel hususlar şunlardır:

İlk adım, yeni bir veranda veya garaj yolu için alanı belirlemek ve temizlemekten oluşmaktadır. Bu işler, eski döşemelerin kaldırılması, bitki örtüsünün temizlenmesi ve peyzaj düzenlemesi olabilmektedir. Daha sonra zemin alt katmanın yapımı için hazırdır. Peyzaj/hafriyat işçileri zemini düzleştirir ve güçlendirmek için toprağı sıkılaştırır. Daha sonra, parkeler arasından yabani otların büyümesini engellemek için membran veya kumaş bir tabaka yerleştirilir. Bu adımı kesinlikle tavsiye ediyoruz, çünkü bu, ileride yapılacak bakımlar sırasında sizi büyük bir yükten kurtaracaktır. Membran/kumaşın dayanıklı bir yüzey oluşturması için güçlü bir zemin tabakası yapılır. Yüzey düz ve sağlam hale geldiğinde parkeler döşenir. Zemin kuruduktan sonra döşeme ustaları suyla yıkar ve parkeler arasındaki boşlukları doldurur. Artık yeni garaj yolunuzun veya terasınızın keyfini çıkarabilirsiniz.

Zemin döşeme alanında sunulan diğer hizmetler: Parke döşemenin yanı sıra, mevcut yüzeylerde de çeşitli bakım ve onarım hizmetleri sunuyoruz. İşte yaptığımız işlerden bazılarının kısa bir listesi:

  • Her türlü teras, garaj yolu tadilatını yapıyoruz.
  • Kırık tahtaları veya blokları değiştirip, hasarlı alanları yeniliyoruz.
  • Eski binaları nemden korumak için yeniden sıva ve derz dolgu yapıyoruz.
  • Ot temizleme, basınçlı yıkama ve yüzey cilalama hizmetleri sunuyoruz. Basınçlı yıkama, kimyasal madde kullanmadan sadece su ile yapılır ve kirlerin temizlenmesinde son derece etkili bir yöntemdir.

Sıkça Sorulan Sorular

S: Wilio’da kayıtlı projelerimde nasıl değişiklik yapabilirim?

C: Wilio hesabınıza giriş yapın ve “Projelerim”e tıklayın. Düzenlemek istediğiniz projeye tıklayın ve “Seçenekler” menüsünden “Projeyi Düzenle”yi seçin. Tüm yapmanız gereken bu. Ayrıca ,Wilio müşteri hizmetlerini arayabilir, temsilcimizden bu konuda yardım isteyebilirsiniz.

Soru: Hangi tür parkeler ile çalışabilirsiniz?

Cevap: Hemen hemen tüm parke çeşitleriyle döşeme yapabiliyoruz. Ancak müşterilerimizin en çok tercih ettiği parke türü kireçtaşı, kumtaşı, blok parke ve bradstone parkelerdir. İsteğe bağlı olarak parke ustaları doğal taş veya mermer parçalarıyla döşeme de yapabilir.

Soru: Yeni döşemelerimi nasıl korumalıyım?

Cevap: Terasınızın veya garaj yolunuzun temizliği yüksek basınçlı temizleyici ile kolayca yapılabilir. Biz sadece basınçlı yıkama hizmeti sunuyoruz. Parkelerinizin desenlerine zarar verebileceğinden ve bahçenizi kirletebileceğinden, lekeleri ve kiri çıkarmak için çamaşır suyu ve diğer güçlü kimyasalların kullanılmasını tavsiye etmiyoruz.

Soru: Yeni teras veya garaj yolu inşası için inşaat ruhsatına ihtiyacım var mı?

Cevap: Hayır, döşeme için kullanılan malzemeler geçirgen olduğu için inşaat ruhsatına gerek yoktur. Geçirgen olmasalar bile, su tahliye şebekesi çimlere veya diğer geçirgen yüzeylere yönlendirilebilmektedir.

Soru: Ahşap döşemeler arasından yabani otlar çıkabilir mi?

Cevap: Kaliteli bir döşeme firması genellikle taşıyıcı temeli oluşturmadan önce yabani otların büyümesini engelleyen bir membran yerleştirecektir. Bu, yabani otların ahşap zemin arasından büyümesini engeller.

Kullanışlı bilgi

Bilmen gereken

Döşeme söz konusu olduğunda, dikkate alınması gereken bir dizi faktör vardır. İhtiyaçlarınız için en iyi finişer türünü seçerken mevcut farklı seçenekler hakkında bilgi edinmek isteyebilirsiniz. Wilio bu alanda uzman bir firmadır ve rölöve, orijinal zeminin kaldırılması, yüzeyin tesviye edilmesi, yeni bir zeminin döşenmesi gibi kaliteli hizmetler bulmanıza yardımcı olabilir. Zemin döşeme fiyatı genellikle m2'ye bağlıdır. Belirtilen kategorideki uzman finişerler, tesviye, dolgu macunu ve conta gibi ek hizmetler sağlar.