Wilio hoş geldiniz!

Wilio'yu kayıtlı olmayan bir müşteri olarak kullanıyorsunuz

Hizmet verene geç
Navigasyon
Hizmetler
Fiyat listesi
Wilio Hakkında
uygulamayı indirin
Nasıl Çalışır
Nasıl Geliştirebiliriz
Bize Ulaşın
Wilio Hakkında
oturum aç
Wilio hoş geldiniz!

Wilio'yu kayıtlı olmayan bir müşteri olarak kullanıyorsunuz

Hizmet verene geç
Navigasyon
Hizmetler
Fiyat listesi
Wilio Hakkında
uygulamayı indirin
Nasıl Çalışır
Nasıl Geliştirebiliriz
Bize Ulaşın
Wilio Hakkında
oturum aç

Kapı Tamiri

Uygun bir fiyata bölgenizden yetenekli uzmanları işe alın.

TEKLİF AL

1.502 profesyonel

1.077 tamamlanmış projeler

4.8 5 üzerinden uzmanlarımızın ortalama puanı

252 005 + uygulama indirmeleri

Kapı Tamiri

Kapı Tamiri kategorisinde bir hizmet uzmanı mı bulmanız gerekiyor? Uygun fiyatlarla kaliteli uzmanlar bulmanıza yardımcı olacağız. Sadece bir talep girin.

Ayrıca bakınız:Fiyat

1.502 profesyonel

1.077 tamamlanmış projeler

4.8 5 üzerinden uzmanlarımızın ortalama puanı

252 005 + uygulama indirmeleri

FAYDALI BİLGİ

Ne bilmek istiyorsun

Wilio'da kapı ve pencere çerçeve tamiri neleri kapsar?

  • Zamandan ve paradan tasarruf etmenizi sağlayan, profesyonel kapı ve pencere pervazı tamiri. Kapı ve pencere çerçeveleri zamanla kullanıma bağlı olarak aşınarak hasar görebilir. Ancak ustalarımız, yüzeyleri önceki gibi cilalı hallerine döndürecek ekipmana ve bilgi birikimine sahiptir. Bu yüzden, eskiyen yapı malzemelerinizi hemen değiştirmenize gerek kalmayacaktır. Bunun yerine, güvenilir kapı ve pencere çerçevesi tamir hizmetimizi tercih edebilirsiniz. Tamir; değişimden çok daha ucuz, daha hızlı ve tamamen sorunsuz bir işlemdir. Giderilebilecek hasar türleri. Kapı ve pencere çerçevelerinde en sık rastlanan hasarlar; çatlaklar, çizikler, kıymıklar, kesikler, lekeler, oyuklar, hırsızlık veya ısı kaynaklı hasarlardır. Ayrıca pencere ve pencere çerçeveleri de olumsuz hava koşullarına maruz kaldığından zaman içerisinde hasar görebilir. Komple çerçeve değişiminin maliyeti oldukça yüksek olsa da, çok daha ucuz bir seçeneği tercih edebilirsiniz. Ustalarımız yüzey tamirleriyle çerçevelerinizin önceki gibi güzel hallerine kavuşmalarını sağlayabilir.
  • Modern yazılım ve donanımlarla renk eşleştirme teknolojisi. Onarılacak ürünün rengini yüzey rengiyle eşleştirirken sadece bakarak karar vermek çok zordur. Bu nedenle mühendisler, rengin tam tonunu belirleyen ve o tonu mükemmel bir şekilde tutturabilen yüksek hassasiyetli yazılımlar ve donanımlar kullanarak yanılma payını ortadan kaldırır. Bu teknolojiyi kullanan uzmanlarımızın en doğru sonuçları elde edeceğinden emin olabilirsiniz.
  • Tüm işlemler, alanında uzman kişiler tarafından yapılır. Ustalarımız, son teknoloji ekipmanları ve tamir için gereken aletlerle birlikte hazır bir şekilde gelir. Kaliteli malzemeler kullanan, işinin ehli, çalışkan ekibimizin harika işler çıkaracağından emin olabilirsiniz. Evinizde böyle bir hizmete ihtiyaç duyarsanız, hizmetimizi tercih ederek kusursuz sonuçlar elde edebilirsiniz . Bunun yanı sıra, ustalarımız gerekli tüm akreditasyona sahip olup STN standartlarını sağlamaktadır.

Kapı ve pencere çerçevelerinizi Wilio'da tamir ettirmenin faydaları. Kapı ve pencere çerçeve tamirinin en büyük avantajı, değişimden çok daha ucuz olmasıdır. Ayrıca yeni kapı veya pencere montajından çok daha az zaman alarak daha az çaba / iş gerektirir. Bunun yanı sıra, çok fazla olmasa da doğanın korunmasına katkı sağlayacağınız için kendinizi iyi hissedebilirsiniz. Sonuçta, çerçeve ve kapı tamirinde hafriyat oluşmadığı için atık malzemeler çöplüklere götürülmeyecektir.

Tuğla ve taştan yapılmış pencere pervazlarının tamiri. Peki ya kapı ve pencerelerinizdeki tuğla ve taş yapılar da zarar gördüyse? Size bu gibi durumlarda da yardımcı olmaktan mutluluk duyacağız. Alanında uzman müteahhitlerimiz; taş pervaz onarımı, pencere çerçeveleri ve kapıların dış yüzeyindeki taş veya duvarların onarımı da dahil olmak üzere tamir için gereken tüm bilgi ve birikime sahiptir. Ustalarımız, mevcut yapılarınızdaki renk tonunu kolaylıkla tutturabilir. Başka bir deyişle, yapı elemanlarınızın rengi ve görünüşü kompozit dolgular kullanılarak mükemmel bir şekilde onarılacak, böylece siz bile orjinal halinden ayırt edemeyeceksiniz. İşte sunduğumuz tamir hizmetleri: taş pencere pervazlarının onarımı, taş duvarların hasar görmüş köşeleri ve duvarlarda meydana gelen çatlaklar, taş ve tuğla duvar dokusunun renk ve doku bütünlüğünün sağlanması, kırık taş ve tuğlaların onarımı.

Sıkça Sorulan Sorular

Soru: Ev içindeki yarım camlı kapıları da tamir ediyor musunuz?

Cevap: Evet, ediyoruz. Yarım camlı kapılarda, cam veya kapıda meydana gelen çizikleri bile giderebiliriz.

Soru: Wilio'dan iş yerim için de hizmet talebinde bulunabilir miyim?

Cevap: Evet, ustalarımız hem ev hem de iş yerleri için hizmet vermektedir.

Soru: Ahşap pencere çerçeve tamiri ne kadar sürer?

Cevap: Tamir süresi, tamamen hasar türüne ve boyutuna bağlıdır. Ancak evde yapılacak bir işlemin yaklaşık 2 ila 4 saat sürdüğünü, bazı iş yerlerinde ise 8 saate kadar uzayabildiğini söyleyebiliriz. Ustamız, gerekli incelemeleri yaptıktan sonra işlemin tam olarak ne kadar süreceğini belirleyecektir.

Soru: Tamir edilen şeyleri / eşyaları ne kadar süre sonra kullanmaya başlayabilirim?

Cevap: Söz konusu küçük çizik ve sürtükler ise tamir sonrası kullanmaya başlayabilirsiniz. Ancak ustamız, tamir edilen eşyaları / yapı elemanlarını güvenli bir şekilde kullanabilmeniz için beklemeniz gereken süre konusunda sizi bilgilendirecektir.

Soru: Hasarların giderildiği yer belli olacak mı yoksa yeni gibi mi görünecek?

Cevap: Kullandığımız renk eşleştirme teknolojisi ve sunduğumuz ince işçilik sayesinde hiçbir hasar belli olmayacaktır. Uygulamaların %99'unda, komple onarım yaparak yepyeni bir görünüm sunuyoruz.

Soru: Wilio nerelerde hizmet vermektedir?

Cevap: Wilio hizmetlerinden tüm Türkiye'da ve belli ülkelerde yararlanabilirsiniz.

Soru: Kısa sürede hizmet verebilir misiniz?

Cevap: Hizmet süresini ustamız ile kararlaştırmanız en doğrusu olacaktır. Alacağınız hizmetin gün ve saatini, doğrudan ustamızla görüşebilirsiniz.