Wilio hoş geldiniz!

Wilio'yu kayıtlı olmayan bir müşteri olarak kullanıyorsunuz

Hizmet verene geç
Navigasyon
Hizmetler
Fiyat listesi
Wilio Hakkında
uygulamayı indirin
Nasıl Çalışır
Nasıl Geliştirebiliriz
Bize Ulaşın
Wilio Hakkında
oturum aç
Wilio hoş geldiniz!

Wilio'yu kayıtlı olmayan bir müşteri olarak kullanıyorsunuz

Hizmet verene geç
Navigasyon
Hizmetler
Fiyat listesi
Wilio Hakkında
uygulamayı indirin
Nasıl Çalışır
Nasıl Geliştirebiliriz
Bize Ulaşın
Wilio Hakkında
oturum aç

Islak Temizlik

Uygun bir fiyata bölgenizden yetenekli uzmanları işe alın.

TEKLİF AL

1.502 profesyonel

1.077 tamamlanmış projeler

4.8 5 üzerinden uzmanlarımızın ortalama puanı

252 005 + uygulama indirmeleri

Islak Temizlik

Islak Temizlik kategorisinde bir hizmet uzmanı mı bulmanız gerekiyor? Uygun fiyatlarla kaliteli uzmanlar bulmanıza yardımcı olacağız. Sadece bir talep girin.

Ayrıca bakınız:Fiyat

1.502 profesyonel

1.077 tamamlanmış projeler

4.8 5 üzerinden uzmanlarımızın ortalama puanı

252 005 + uygulama indirmeleri

Sıkça Sorulan Sorular

Neden Wilio aracılığıyla halı temizleme talep etmelisiniz?
Düzenli halı temizlemek, temiz bir ev ve bakımlı halılar için bir zorunluluktur. Ancak makine aramanıza ve halılarınızı kendiniz temizlemeye çalışmanıza...Daha fazla göster

Düzenli halı temizlemek, temiz bir ev ve bakımlı halılar için bir zorunluluktur. Ancak makine aramanıza ve halılarınızı kendiniz temizlemeye çalışmanıza gerek yok. Bunun yerine, bölgenizden bir halı temizleme uzmanı kiralayın ve çaba harcamadan veya stres olmadan güzelce temizlenmiş halıların tadını çıkarın. Wilio, halı temizli hizmetlerini aramak için en iyi yerdir. Halı temizlemede uzmanlaşmış, en yüksek oy alan ve değerlendirilen profesyoneller arasından seçim yapmanıza yardımcı olacağız. Teklifleri karşılaştırarak saatler harcamayın. Sadece halı temizlemek için talebinizi girin ve birkaç dakika içinde bölgenizdeki profesyonellerden teklifler almaya başlayacaksınız.

Profesyonel halı temizlemeye değer mi?
Profesyonel halı temizleme size sadece zaman kazandırmakla kalmayacak, aynı zamanda mevcut en iyi ekipman ve kimyasallarla kaliteli çalışmayı garanti edecek,...Daha fazla göster

Profesyonel halı temizleme size sadece zaman kazandırmakla kalmayacak, aynı zamanda mevcut en iyi ekipman ve kimyasallarla kaliteli çalışmayı garanti edecek, böylece eviniz temiz ve güvenli olacak ve halılarınız daha uzun ömürlü olacaktır.

Profesyonel halı temizleme servisini ne sıklıkla kullanmalısınız?
Çoğu ev veya apartman dairesinin yılda bir kez profesyonel halı temizleme hizmetine ihtiyacı vardır.
Hangi halı temizleme yöntemi en iyisidir?
Profesyonel cihazlarla temizlemek etkili ve güvenlidir. İyi bir profesyonel, harika bir sonuç elde etmek için halılarınız için en iyi seçimi...Daha fazla göster

Profesyonel cihazlarla temizlemek etkili ve güvenlidir. İyi bir profesyonel, harika bir sonuç elde etmek için halılarınız için en iyi seçimi önerecektir.

Profesyoneller halıları temizlemek için ne kullanır?
Profesyoneller halı temizliği için kendi ekipman ve kimyasallarını getirirler. Farklı halı malzemeleri ve türleri için doğru temizlik ürünlerine ve araçlarına...Daha fazla göster

Profesyoneller halı temizliği için kendi ekipman ve kimyasallarını getirirler. Farklı halı malzemeleri ve türleri için doğru temizlik ürünlerine ve araçlarına sahip olacaklar.

Bulunduğum bölgedeki halı temizleme hizmetlerini nasıl bulurum?
Yakınınızda bütçenize uygun bir halı temizleyici bulabileceğiniz en iyi yer, Wilio üzerinden bir talepte bulunmaktır. Yerel halı temizleme uzmanlarından bütçenize...Daha fazla göster

Yakınınızda bütçenize uygun bir halı temizleyici bulabileceğiniz en iyi yer, Wilio üzerinden bir talepte bulunmaktır. Yerel halı temizleme uzmanlarından bütçenize en uygun olanı kolayca karşılaştırıp seçebileceğiniz teklifler alacaksınız.

Halı temizliğinin ortalama maliyeti nedir?
Temizliğin maliyeti bulunduğunuz yere, dairenizin veya evinizin büyüklüğüne, halı bulunan oda sayısına ve ihtiyaç duyabileceğiniz diğer ek hizmetlere - örneğin...Daha fazla göster

Temizliğin maliyeti bulunduğunuz yere, dairenizin veya evinizin büyüklüğüne, halı bulunan oda sayısına ve ihtiyaç duyabileceğiniz diğer ek hizmetlere - örneğin şilteler veya kanepeler gibi - bağlı olacaktır.

Halı temizleme neleri içerir?
Genellikle profesyonel bir halı temizleme hizmeti, buharlı temizleme, kuru temizleme veya halıları şampuanlamadan oluşur (tercih edilen teknik ve donanıma bağlı...Daha fazla göster

Genellikle profesyonel bir halı temizleme hizmeti, buharlı temizleme, kuru temizleme veya halıları şampuanlamadan oluşur (tercih edilen teknik ve donanıma bağlı olarak). Ancak çoğu profesyonel, halılarınızı temizlemekten çok daha fazlasını yapabilir.

Hizmetler

Yaygın halı temizliği
Bir uzman gelmeden önce, küçük mobilya parçalarını hareket ettirerek halı yüzeyinin mümkün olduğunca çoğunu temizlemeye çalışın. Sağlanan hizmetlere vakumlama dahil...Daha fazla göster

Bir uzman gelmeden önce, küçük mobilya parçalarını hareket ettirerek halı yüzeyinin mümkün olduğunca çoğunu temizlemeye çalışın. Sağlanan hizmetlere vakumlama dahil edilmediği sürece yüzeydeki kirleri çıkarmak için zemini vakumlayın. Mobilyaları yeniden konumlandırmadan önce halının kuruması için birkaç saat beklemeniz idealdir.

Halıdaki lekeleri çıkarmak
Noktalar bazen "olur", ancak onlarla sonsuza kadar yaşamak zorunda değilsiniz. Bölgenizde kahve ve şarap, boya kalemleri, tüyler, kir ve evcil...Daha fazla göster

Noktalar bazen "olur", ancak onlarla sonsuza kadar yaşamak zorunda değilsiniz. Bölgenizde kahve ve şarap, boya kalemleri, tüyler, kir ve evcil hayvanlardan lekeleri çıkarma tecrübesi olan bir halı yıkama uzmanı arayın. Halınızın yeniden taze görünmesini ve kokmasını sağlamak için çabalarını güçlü ekipman ve kimyasallarla inatçı lekeleri çıkarmaya odaklayacaklar. Profesyonel halı temizleme, halınızın yeni gibi görünmesine ve yıllarca dayanmasına yardımcı olacaktır.

Koltuklar
Döşemenin profesyonel ısıtması sayesinde kanepenize veya kumaş koltuğunuza yeniden yeni gibi kokmasını sağlayın. Uzman, lekeleri ve biriken kirleri önceden temizlemek...Daha fazla göster

Döşemenin profesyonel ısıtması sayesinde kanepenize veya kumaş koltuğunuza yeniden yeni gibi kokmasını sağlayın. Uzman, lekeleri ve biriken kirleri önceden temizlemek için özel kimyasallar ve ekipmanlar kullanacaktır. Koltuğun tamamen kuruması 24 saate kadar sürebilir.

Yatak temizleme
Bölgenizde yatak temizleme sunan bir servis bulun. Akarlar gibi alerjenlerin oluşumunu azaltmak için yatağı derinlemesine tedavi edin. Uzman yatağı, süpürgeleri...Daha fazla göster

Bölgenizde yatak temizleme sunan bir servis bulun. Akarlar gibi alerjenlerin oluşumunu azaltmak için yatağı derinlemesine tedavi edin. Uzman yatağı, süpürgeleri kontrol eder ve ısıtır.

Kullanışlı bilgi

Ne bilmek istiyorsun

Ortalama halı yıkama maliyeti, evin büyüklüğü, halının cinsi ve rengi, evcil hayvan tüyü miktarı, çocuk veya evcil hayvanınız olup olmadığı ve hatta yeni halı döşemek isteyip istemediğiniz gibi birçok faktöre bağlıdır.

Halılarınızı ne sıklıkla temizletmelisiniz? Bu harika bir soru çünkü halılarınızın ne sıklıkla profesyonelce temizlenmesi gerektiğini belirlemenize yardımcı olacak. Bu sorunun cevabı önemlidir çünkü halılarınız düzenli olarak temizlenmezse, alerjisi veya astımı olan kişilerde sorun yaratabilecek bakteri ve diğer zararlı alerjenlerin üreme alanı haline gelebilir. Halı üreticileri, minimum olarak yıllık profesyonel temizliği önermektedir. Bu öneri normal kullanıma dayanmaktadır. Evcil hayvanlarınız veya dağınık çocuklarınız varsa, halınızı en iyi durumda tutmak için yılda iki kez profesyonel temizlik yapmayı düşünmelisiniz.

Halı temizliği, evinizi temiz ve düzenli hale getirmenin iyi bir yoludur. Ancak halı yıkama konusunda saygın bir firma bulmak kolay değildir. En iyi hizmeti ve en uygun fiyatı istiyorsanız, o zaman Wilio sizin için doğru yer. Halı temizliğinde size yardımcı olabilecek binlerce profesyonel halı temizleyici bulabilirsiniz.

Halı temizliği, zemini süpürmekten çok daha fazlasını içerir. Farklı temizleme solüsyonlarının, özel ekipmanların kullanımını aşınma veya lekelenme belirtileri için dikkatli bir incelemeyi içerir. Süreç bir ön inceleme ile başlar. Bu, yoğun lekeler veya yoğun trafik olan alanlar gibi özel dikkat gerektiren alanları tespit etmek için yapılır.

Halıları temizlemenin en yaygın iki yöntemi kuru halı temizleme ve buharlı halı temizlemedir. Kendinize sormanız gereken ilk soru, halınızın temizlenmesi gerekiyor mu? Halılar farklı kalite ve fiyatlarda gelir ve bunları temizlemek için herkese uyan tek bir yöntem yoktur. Halının yapıldığı malzemeleri, daha önce temizlenip temizlenmediğini ve ne tür lekeleri olabileceğini göz önünde bulundurmak önemlidir.

Profesyonel halı temizliği buna değer mi? Aslında, bu kocaman bir evettir. Doğru halı temizliği, evinizin daha uzun süre harika görünmesine yardımcı olabilir. Kabul edelim ki kimse kirli halılarla yaşamak istemez. Çirkindirler ve evinizi kirli hissettirirler. Daha da kötüsü, kirli halılar sağlıksızdır ve astımın ve diğer solunum yolu hastalıklarının yayılmasına katkıda bulundukları gösterilmiştir.

Profesyonel halı temizleyicileri size halıları temizlemenin üç yolu olduğunu söyleyecektir: sıcak su çekme, kuru ekstraksiyon ve buharlı temizleme. Halıları temizlemenin en yaygın yolu sıcak su çekmektir. Halınızdaki kiri, tozları ve lekeleri gevşetmek için sıcak musluk suyu kullanır. Kirli su daha sonra güçlü bir vakum kullanılarak halınızdan çıkarılır. Kuru ekstraksiyon ayrıca kirli suyu çıkarmak için bir vakum kullanır, ancak sıcak musluk suyu yerine sadece soğuk musluk suyu kullanır.

Kullanışlı bilgi

Bilmen gereken

Temizlik hizmetine mi ihtiyacınız var? Wilio, arabaları, halıları ve koltukları temizlemek için kaliteli uzmanlar bulmanıza yardımcı olacaktır. Farklı türdeki halıları, koltukları ve araba içlerini temizlemenin fiyatı genellikle çalışma süresine bağlıdır. Hizmetler hakkında daha fazla bilgi edinin: Belirtilen kategorideki uzmanlarımız tarafından sağlanacak olan ısıtılmış halılardan su emme, deri koltuk ve koltukların temizlenmesi gibi. Halı çırpıcı fiyatları genellikle diğer mesleklere göre daha yüksektir çünkü kiri çabuk çeken yün veya pamuk gibi malzemelerle çalışmak için daha fazla zaman harcamak zorunda kalıyorlar. Fiyatlar ayrıca malzemenin temizlenmeden önce ne kadar kirli olduğuna da bağlıdır. Sadece bütçeniz dahilinde çalışan bir profesyonel bulduğunuzdan emin olmak değil, aynı zamanda sizinki gibi öğelerle ilgili deneyime sahip olmak da önemlidir.