Wilio hoş geldiniz!

Sen Bir kayıtsız hizmet veren olarak Wilio incelemekte olarak

Hizmet verene geçiş
Navigasyon
Hizmetler
Fiyat listesi
başvuru hakkında
uygulamayı indirin
O nasıl çalışır
Sıkça Sorulan Sorular
Nasıl artırabilir
Bize Ulaşın
O Wilio
oturum aç
Wilio hoş geldiniz!

Sen Bir kayıtsız hizmet veren olarak Wilio incelemekte olarak

Hizmet verene geçiş
Navigasyon
Hizmetler
Fiyat listesi
başvuru hakkında
uygulamayı indirin
O nasıl çalışır
Sıkça Sorulan Sorular
Nasıl artırabilir
Bize Ulaşın
O Wilio
oturum aç

Islak Temizleme

Uygun bir fiyata bölgenizden yetenekli uzmanları işe alın.

Bir projeyi Liste

27 638 profesyonel

50 983 tamamlanmış projeler

4.8 5 üzerinden uzmanlarımızın ortalama puanı

199 720 uygulama indirmeleri

Islak Temizleme

Islak Temizleme kategorisinde bir hizmet uzmanı mı bulmanız gerekiyor? Uygun fiyatlarla kaliteli uzmanlar bulmanıza yardımcı olacağız. Sadece bir talep girin.

Ayrıca bakınız:Fiyat

27 638 profesyonel

50 983 tamamlanmış projeler

4.8 5 üzerinden uzmanlarımızın ortalama puanı

199 720 uygulama indirmeleri

Sıkça Sorulan Sorular

Neden Wilio aracılığıyla halı temizleme talep etmelisiniz?
Düzenli halı temizlemek, temiz bir ev ve bakımlı halılar için bir zorunluluktur. Ancak makine aramanıza ve halılarınızı kendiniz temizlemeye çalışmanıza gerek yok. Bunun yerine, bölgenizden bir halı temizleme uzmanı kiralayın ve çaba harcamadan veya stres olmadan güzelce temizlenmiş halıların tadını çıkarın. Wilio, halı temizli hizmetlerini aramak için en iyi yerdir. Halı temizlemede uzmanlaşmış, en yüksek oy alan ve değerlendirilen profesyoneller arasından seçim yapmanıza yardımcı olacağız. Teklifleri karşılaştırarak saatler harcamayın. Sadece halı temizlemek için talebinizi girin ve birkaç dakika içinde bölgenizdeki profesyonellerden teklifler almaya başlayacaksınız.
Profesyonel halı temizlemeye değer mi?
Profesyonel halı temizleme size sadece zaman kazandırmakla kalmayacak, aynı zamanda mevcut en iyi ekipman ve kimyasallarla kaliteli çalışmayı garanti edecek, böylece eviniz temiz ve güvenli olacak ve halılarınız daha uzun ömürlü olacaktır.
Profesyonel halı temizleme servisini ne sıklıkla kullanmalısınız?
Çoğu ev veya apartman dairesinin yılda bir kez profesyonel halı temizleme hizmetine ihtiyacı vardır.
Hangi halı temizleme yöntemi en iyisidir?
Profesyonel cihazlarla temizlemek etkili ve güvenlidir. İyi bir profesyonel, harika bir sonuç elde etmek için halılarınız için en iyi seçimi önerecektir.
Profesyoneller halıları temizlemek için ne kullanır?
Profesyoneller halı temizliği için kendi ekipman ve kimyasallarını getirirler. Farklı halı malzemeleri ve türleri için doğru temizlik ürünlerine ve araçlarına sahip olacaklar.
Bulunduğum bölgedeki halı temizleme hizmetlerini nasıl bulurum?
Yakınınızda bütçenize uygun bir halı temizleyici bulabileceğiniz en iyi yer, Wilio üzerinden bir talepte bulunmaktır. Yerel halı temizleme uzmanlarından bütçenize en uygun olanı kolayca karşılaştırıp seçebileceğiniz teklifler alacaksınız.
Halı temizliğinin ortalama maliyeti nedir?
Temizliğin maliyeti bulunduğunuz yere, dairenizin veya evinizin büyüklüğüne, halı bulunan oda sayısına ve ihtiyaç duyabileceğiniz diğer ek hizmetlere - örneğin şilteler veya kanepeler gibi - bağlı olacaktır.
Halı temizleme neleri içerir?
Genellikle profesyonel bir halı temizleme hizmeti, buharlı temizleme, kuru temizleme veya halıları şampuanlamadan oluşur (tercih edilen teknik ve donanıma bağlı olarak). Ancak çoğu profesyonel, halılarınızı temizlemekten çok daha fazlasını yapabilir.
Hizmetler

Yaygın halı temizliği
Bir uzman gelmeden önce, küçük mobilya parçalarını hareket ettirerek halı yüzeyinin mümkün olduğunca çoğunu temizlemeye çalışın. Sağlanan hizmetlere vakumlama dahil edilmediği sürece yüzeydeki kirleri çıkarmak için zemini vakumlayın. Mobilyaları yeniden konumlandırmadan önce halının kuruması için birkaç saat beklemeniz idealdir.
Halıdaki lekeleri çıkarmak
Noktalar bazen "olur", ancak onlarla sonsuza kadar yaşamak zorunda değilsiniz. Bölgenizde kahve ve şarap, boya kalemleri, tüyler, kir ve evcil hayvanlardan lekeleri çıkarma tecrübesi olan bir halı yıkama uzmanı arayın. Halınızın yeniden taze görünmesini ve kokmasını sağlamak için çabalarını güçlü ekipman ve kimyasallarla inatçı lekeleri çıkarmaya odaklayacaklar. Profesyonel halı temizleme, halınızın yeni gibi görünmesine ve yıllarca dayanmasına yardımcı olacaktır.
Koltuklar
Döşemenin profesyonel ısıtması sayesinde kanepenize veya kumaş koltuğunuza yeniden yeni gibi kokmasını sağlayın. Uzman, lekeleri ve biriken kirleri önceden temizlemek için özel kimyasallar ve ekipmanlar kullanacaktır. Koltuğun tamamen kuruması 24 saate kadar sürebilir.
Yatak temizleme
Bölgenizde yatak temizleme sunan bir servis bulun. Akarlar gibi alerjenlerin oluşumunu azaltmak için yatağı derinlemesine tedavi edin. Uzman yatağı, süpürgeleri kontrol eder ve ısıtır.
Örnekler

Yapılan eserlerin galerisi Hizmet verenlerimizden

Mobilya imalatıHasan
Elektro kurulumlarİbrahim L.
Bir apartman / evin yeniden inşasıHüseyin J.
Yapım işiAli G.
Yapım işiAli G.
Tasarım, mimari, projeler ve diğer hizmetlerİsmail
Bir apartman / evin yeniden inşasıHüseyin J.
Sizin için hizmetlerYusuf B.
MontajOsman K.