Wilio hoş geldiniz!

Wilio'yu kayıtlı olmayan bir müşteri olarak kullanıyorsunuz

Hizmet verene geç
Navigasyon
Hizmetler
Fiyat listesi
Wilio Hakkında
uygulamayı indirin
Nasıl Çalışır
Nasıl Geliştirebiliriz
Bize Ulaşın
Wilio Hakkında
oturum aç
Wilio hoş geldiniz!

Wilio'yu kayıtlı olmayan bir müşteri olarak kullanıyorsunuz

Hizmet verene geç
Navigasyon
Hizmetler
Fiyat listesi
Wilio Hakkında
uygulamayı indirin
Nasıl Çalışır
Nasıl Geliştirebiliriz
Bize Ulaşın
Wilio Hakkında
oturum aç

İç Gölgeleme

Uygun bir fiyata bölgenizden yetenekli uzmanları işe alın.

TEKLİF AL

341 profesyonel

1.080 tamamlanmış projeler

4.8 5 üzerinden uzmanlarımızın ortalama puanı

252 005 + uygulama indirmeleri

İç Gölgeleme

İç Gölgeleme kategorisinde bir hizmet uzmanı mı bulmanız gerekiyor? Uygun fiyatlarla kaliteli uzmanlar bulmanıza yardımcı olacağız. Sadece bir talep girin.

Ayrıca bakınız:Fiyat

341 profesyonel

1.080 tamamlanmış projeler

4.8 5 üzerinden uzmanlarımızın ortalama puanı

252 005 + uygulama indirmeleri

FAYDALI BİLGİ

Ne bilmek istiyorsun

Wilio ile kurulum servisinin ne kadar harika olduğunu öğrenin! Gerekli tüm ekipmanı getiren teknisyenler bulacaksınız. Eviniz veya iş yeriniz için gölgelendirmeye ihtiyacınız varsa, size hızlı ve etkili bir çözüm sunmak için buradayız. Bu, Wilio'dan talebini girdikten sonra gerisini biz halledeceğimiz anlamına geliyor. Bu nedenle uzmanlar, gölgelendirmeyi sizin için etkili bir şekilde kurabilmeleri için gerekli tüm ekipman ve araçları size getireceklerdir. Tornavidalar ve matkaplardan somunlara, cıvatalara ve dişlilere kadar.

Gölgelendirme kurulum hizmetimizi her mülk için ideal kılan nedir?

Her şey standartlara göre. Wilio teknisyenleriyle kalite elde edin. Wilio'da hizmet veren tüm teknisyenler, size yapılan işten memnun kalmanızı sağlayacak sonuçlar getirmeyi amaçlayan uzman kişilerdir. Ve bu tür kurulumları sayısız kez yaptıklarını aklınızda bulundurmalısınız. Diğer bir deyişle, sağlam ve verimli bir kurulum elde edersiniz. Risksizdir ve zaman kazandırır Kalkanın kendisinin montajı zor, zaman alıcı ve hatta tehlikeli olabilir. Ancak böyle bir şey için boş zaman harcamanıza ve sağlığınızı riske atmanıza gerek yok. Bunun yerine, işi güvenli ve hızlı bir şekilde yapabilen Wilio'dan bir uzman tutun. Ayrıca, Wilio için çalışan her profesyonelin sorumluluk sigortası yaptırdığını unutmayın. Gölgelendirmenizin gerçek uzmanlar tarafından kurulacağından emin olabilirsiniz. Web sitemize veya Wilio uygulamasına (App Store veya Google Play'den indirin) sadece birkaç tıklama ile Wilio için talebinizi girin. Sadece devam edin ve profesyonel teknisyenlerimiz birkaç dakika içinde size geri dönecektir. Onlarla fiyat, size en uygun tarih konusunda anlaşın ve seçtiğiniz teknisyen size ulaşacaktır.

Evinize veya ofisinize geldiğinde seçebileceğiniz çeşitli iç gölgeler vardır. Panjurlar, Japon sürgülü duvarlar ve benzeri, ne tür iç gölgelendirmeyi seçerseniz seçin size yardımcı olacak bilgi birikimine sahip teknisyenlerimiz var. Daha kolay yönlendirme için, genellikle taktığımız en yaygın panjur türlerini listeliyoruz: Roma, alüminyum, ahşap, dikey. Panjurlar kumaş, Roma, gölgeleme perdeleridir. Her şey, elde etmeye çalıştığınız işlevselliğe ve estetiğe bağlıdır. Ancak, gölgelendirme montaj hizmetimizin benzersiz gereksinimleriniz için eksiksiz bir çözüm olduğundan emin olabilirsiniz. Bize tam olarak neye ihtiyacınız olduğunu söyleyin ve gerisini uzman teknisyenlerimize bırakın. Panjurların kurulumuyla ilgili aşağıdaki görevlerde size yardımcı olabiliriz: eski panjurların sökülmesi; yeni panjurların montajı; cumbalı pencereler için panjurların takılması; Roma panjurlarının gerilmesi; özel yapım panjurlar; çocuk güvenliği.

Perdeler, çocuklar için potansiyel tehlike oluşturan ev aletleri arasındadır. Aslında, jaluzileri çocuklar için daha güvenli hale getirebilecek çeşitli cihazların (gergi ipleri / zincirleri, zincir kırıcılar vb.) olduğunu görünce şaşırabilirsiniz. Size gelen Wilio teknisyeninin de bu cihazları kurabileceğini unutmayın.

Sık Sorulan Sorular

Soru: Wilio talebimde nasıl değişiklik yapabilirim?

Cevap: Wilio hesabınıza giriş yapın ve Projelerim'e tıklayın. Düzenlemek istediğiniz projeye tıklayın ve Seçenekler menüsünden Projeyi Düzenle'yi seçin. Tüm yapmanız gereken bu. Ayrıca, sizin için değişiklik yapabilecek dost müşteri hizmetleri temsilcilerimizden biriyle konuşmak için bizi arayabilirsiniz.

Soru: Wilio'daki hizmet sağlayıcının fiyatı malzemeyi, yani ürünün teslimini içeriyor mu?

Cevap: Sağlayıcı ile yaptığınız anlaşmaya bağlıdır. Sadece iş için mi yoksa teslim edilen malzeme için mi fiyat istediğinizi talebinizde açıkça belirtmelisiniz.

Soru: Panjur takmak ne kadar sürer?

Cevap: Elbette sayılarına bağlı. Kalkanın kendisinin montajı genellikle 2-3 saat sürer. Panjurların istenilen büyüklükte kesilmesi gerekirse iş daha uzun sürebilir. Ancak, kurulumun kendisi yalnızca perdeler tedarikçiden geldiğinde gerçekleşebilir ve bu birkaç gün sürebilir.

Soru: Yapılan işin kalitesini garanti ediyor musunuz?

Cevap: Evet, Wilio teknisyenleri kalitelidir ve çalışmaları için bir garanti sağlarlar. Ve tabii ki, fikirleriniz doğrultusunda olmayan bir şey olursa istediğiniz zaman iletişime geçebilirsiniz.

Soru: Online ödeme yapabilir miyim?

Cevap: Ödeme yöntemini doğrudan seçilen teknisyenle görüşürsünüz. Çoğu nakit veya hesaptan ödemeyi tercih ediyor.

Soru: Perdeleri asmak için bana yardım edebilir misiniz?

Cevap: Evet, tabii ki. Ayrıca korniş veya perde takma hizmetini de size sağlayabiliriz.

Soru: Kapsamınız nedir?

Cevap: Wilio hizmeti tüm Türkiye'de ve diğer bazı ülkelerde mevcuttur.

Kullanışlı bilgi

Bilmen gereken

Profesyonel gölgelendirme hizmetleri mi arıyorsunuz? Wilio, iç mekan gölgeleme alanında kaliteli uzmanlar bulmanıza yardımcı olacaktır. Bu hizmetlerin fiyatı genellikle ne tür bir hizmete ihtiyaç duyulduğuna ve kaç tanesine ihtiyaç duyulduğuna bağlıdır. Belirli hizmetler hakkında daha fazla bilgi için, uzmanlarımızdan garanti sonrası servis veya belirtilen kategorideki uzmanlarımızdan biri tarafından sağlanan yedek parçalar hakkında bilgi isteyin.