Wilio hoş geldiniz!

Sen Bir kayıtsız hizmet veren olarak Wilio incelemekte olarak

Hizmet verene geçiş
Navigasyon
Hizmetler
Fiyat listesi
başvuru hakkında
uygulamayı indirin
O nasıl çalışır
Sıkça Sorulan Sorular
Nasıl artırabilir
Bize Ulaşın
O Wilio
oturum aç
Wilio hoş geldiniz!

Sen Bir kayıtsız hizmet veren olarak Wilio incelemekte olarak

Hizmet verene geçiş
Navigasyon
Hizmetler
Fiyat listesi
başvuru hakkında
uygulamayı indirin
O nasıl çalışır
Sıkça Sorulan Sorular
Nasıl artırabilir
Bize Ulaşın
O Wilio
oturum aç

İç dizayn

Uygun bir fiyata bölgenizden yetenekli uzmanları işe alın.

Bir projeyi Liste

27 638 profesyonel

50 983 tamamlanmış projeler

4.8 5 üzerinden uzmanlarımızın ortalama puanı

199 720 uygulama indirmeleri

İç dizayn

İç dizayn kategorisinde bir hizmet uzmanı mı bulmanız gerekiyor? Uygun fiyatlarla kaliteli uzmanlar bulmanıza yardımcı olacağız. Sadece bir talep girin.

27 638 profesyonel

50 983 tamamlanmış projeler

4.8 5 üzerinden uzmanlarımızın ortalama puanı

199 720 uygulama indirmeleri

Hizmetler

Tüm ev
Cazibesini tüm evinize uygulayacak bir iç mimar tutmak, mekana yeni bir görünüm ve daha uyumlu bir oda hissi verecektir. Bölgenizde harika bir iç mimar bulacaksınız, muhtemelen çevreniz ve yaşam tarzınız hakkında zaten iyi bir anlayışa sahip olacaktır. Ancak başlamadan önce, alanı nasıl kullandığınıza da bakacak, neyi sevip neyi sevmediğinizi bulacak ve fikirlerinizi ve hedeflerinizi tartışacaktır. Perakendeciler ve tedarikçilerin yardımıyla bir plan oluşturmak, ihtiyacınız olan tüm malzemeleri satın almak ve yeni bir görünüm oluşturmak için birlikte çalışacaksınız.
Oda tasarımı
Mutfağı yenilemek, bir banyoyu yenilemek veya bir genç için bir oda döşemek olsun, iç tasarımcınız size çok yardımcı olabilir! Odanın küçük bir yeniden inşası, bir planın detaylandırılması ve ardından aksesuarlarınızın ve ev mobilyalarınızın tedariki ve modernizasyonu anlamına gelecektir. Ya da bir mutfağın, banyonun tadilatı veya yeni bir katın döşenmesi gibi büyük bir projeyse, iç mimar bunu yönetmek için bir uzman ekibiyle birlikte çalışabilir. İnşaat işini tamamladıktan sonra iç mimar, mekanınızı canlandıracak mükemmel aksesuarları seçecektir.
Akıllı depolama çözümlerinin tasarımı
Yerinizin tükendiğini düşünüyorsanız veya eşyalarınızı nereye koyacağınızı bilmiyorsanız, bir iç mimar size yardımcı olabilir. Evinize gelecekler, durumunuzu değerlendirecekler ve mekanınıza uyan ve eşyalarınız için yeterli alan yaratan depolama çözümleri önerecekler. Bu şekilde eviniz daha iyi görünecek, düzeni sağlamak daha kolay olacak ve bir şeyler bulmak çok daha az yorucu bir görev haline gelecektir. İç mimar, dolaplar, raflar, gizli çekmeceler ve gardırop düzenleriyle ilgili ipuçları ile alanınızdan en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olacaktır.
Sıkça Sorulan Sorular

Neden Wilio aracılığıyla bir iç mimar arayasınız?
Bölgenizde hayal gücünüze hayat verecek ve mekanınızı muhteşem kılacak bir iç mimar mı arıyorsunuz? Bir iç mimar hizmetini işe almak, evinize çok fazla boş zaman, daha iyi işleyen bir düzen ve doğru yerlerde uygun yüzeyler ile karşılığını alabilecek bir yatırımdır. Zaman kazanın, daha az strese girin ve her zaman istediğiniz tasarımı elde edin. Wilio, size yakın bir iç mimar bulmak için mükemmel bir yerdir. İster kat planınız hakkında tavsiyeye, ister mekanınız için en uygun duvar renklerini seçme konusunda yardıma ihtiyacınız olsun, hiçbir iş Wilio'ya gönderilemeyecek kadar büyük veya çok küçük değildir.
Bir iç mimar ile bir iç tasarımcı arasındaki fark nedir?
Bu meslekler bir ölçüde çakışsa da, bir iç mimar, fiziksel alanın nasıl kullanıldığı da dahil olmak üzere iç mekanların tüm yönlerine danışabilen nitelikli bir profesyoneldir. İç mimar, mobilya, kumaş, boya ve duvar resimleri gibi estetik ve yüzeylere odaklanır.
Bir iç tasarımcıya ihtiyacım var mı?
Bazı insanlar tadilatın bu kısmını kendi başlarına yapmaya karar verse de, bölgenizde iyi bir iç mimar bulursanız, size birçok hata kazandıracak sağlam bir yatırım olabilir. Bir ev yenileme projesi planlıyorsanız, iç mimar size en başından itibaren doğru tavsiyelerde bulunabilir, bu da hedefe sorunsuz bir şekilde ulaşmanıza yardımcı olur.
İç tasarım neleri içerir?
İç mimarlar, mekanınızı daha işlevsel, daha güzel ve kullanımı daha keyifli hale getirmenize yardımcı olacaktır. Bu, danışmanlık, planlama ve ardından değişiklikleri uygulama sürecini içerir.
İç mimarlar nasıl çalışır?
Öncelikle, doğru soruları sorabilmesi ve bir plan oluşturabilmesi için iç mekan tasarımcısına hedeflerinizin, fikirleriniz ve özellikle zevklerinizin ne olduğunu söylemeniz gerekir. Aynı zamanda fikirlerinizi gerçekleştirmek, sarf malzemeleri satın almak ve işlerinizi bitirmek ve ardından alanınızı birleştirmek ve ince ayar yapmak için gereken tüm tedarikçileri içerecektir.
İç mimarların nitelikleri nelerdir?
Onunla çalışmayı kabul etmeden önce iç tasarımcınıza bunu sorun, ancak genel olarak onun yeterli eğitim almasını veya en azından uygun deneyime sahip olmasını ve genellikle ilgili meslek gruplarına ve topluluklara üye olmasını bekleyebilirsiniz.
Bir iç mimarın maliyeti nedir?
İç tasarım alanında çalışmanın maliyeti, gereken tavsiye ve ayarlama düzeyine ve aynı zamanda uzman adının itibarına ve sesliliğine bağlıdır. Küçük işler için fiyatlar yaklaşık 50 Euro'dan başlayabilir. Daha kapsamlı bir tavsiyeye ve / veya proje yönetimine ihtiyacınız varsa, daha büyük bir miktar ayırmanız gerekecektir. Tasarımcı bunu sizin için önceden açıkça belirleyecektir.
İç tasarım neleri içerir?
İç mimarlar, eviniz veya ticari alanınız için alan kullanımı ve iç tasarım konusunda profesyonel tavsiyeler sunar. Görevleri, maliyetli tasarım kusurlarından kaçınmanıza, alanınızdan daha fazlasını çıkarmanıza ve umarız değerini artırmanıza yardımcı olmaktır. Bu nedenle, civarda nitelikli bir iç mimar bulmak her mülk sahibinin yapması gereken bir şeydir. İç mimarınızın yöneteceği süreç ve bekleyebileceğiniz prosedürler, gereken hizmetlerin türüne bağlı olacaktır.
Örnekler

Yapılan eserlerin galerisi Hizmet verenlerimizden

Mobilya imalatıHasan
Elektro kurulumlarİbrahim L.
Bir apartman / evin yeniden inşasıHüseyin J.
Yapım işiAli G.
Yapım işiAli G.
Tasarım, mimari, projeler ve diğer hizmetlerİsmail
Bir apartman / evin yeniden inşasıHüseyin J.
Sizin için hizmetlerYusuf B.
MontajOsman K.

Wilio uygulamasını indirin
Android veya iOS için