Wilio hoş geldiniz!

Wilio'yu kayıtlı olmayan bir müşteri olarak kullanıyorsunuz

Hizmet verene geç
Navigasyon
Hizmetler
Fiyat listesi
Wilio Hakkında
uygulamayı indirin
Nasıl Çalışır
Nasıl Geliştirebiliriz
Bize Ulaşın
Wilio Hakkında
oturum aç
Wilio hoş geldiniz!

Wilio'yu kayıtlı olmayan bir müşteri olarak kullanıyorsunuz

Hizmet verene geç
Navigasyon
Hizmetler
Fiyat listesi
Wilio Hakkında
uygulamayı indirin
Nasıl Çalışır
Nasıl Geliştirebiliriz
Bize Ulaşın
Wilio Hakkında
oturum aç

Haşare ve Böcek İlaçlama

Uygun bir fiyata bölgenizden yetenekli uzmanları işe alın.

TEKLİF AL

1.502 profesyonel

1.077 tamamlanmış projeler

4.8 5 üzerinden uzmanlarımızın ortalama puanı

252 005 + uygulama indirmeleri

Haşare ve Böcek İlaçlama

Haşare ve Böcek İlaçlama kategorisinde bir hizmet uzmanı mı bulmanız gerekiyor? Uygun fiyatlarla kaliteli uzmanlar bulmanıza yardımcı olacağız. Sadece bir talep girin.

Ayrıca bakınız:Fiyat

1.502 profesyonel

1.077 tamamlanmış projeler

4.8 5 üzerinden uzmanlarımızın ortalama puanı

252 005 + uygulama indirmeleri

Sıkça Sorulan Sorular

Haşere kontrolü için neden Wilio aracılığıyla rezervasyon yapmalı?
Deneyimli bir haşere kontrol operatörü doğrudan kaynağa gider ve istenmeyen misafirleri güvenli ve tamamen uzaklaştırır. Yerel haşere kontrol uzmanınız termitlerden, örümceklerden ve kemirgenlerden kurtulmanıza yardımcı olacaktır ve düzenli bakım sayesinde zararlı böcekler artık evinizi ziyaret etmeyecektir. Wilio, bölgenizdeki kemirgen kontrolörlerini bulmak ve fiyat tekliflerini karşılaştırmak için mükemmel bir yerdir. Bütçenize göre işi yapacak en uygun uzmanı alacaksınız. Şeffaf derecelendirme sistemimiz sayesinde, kanıtlanmış deneyim ve uzmanlığa sahip bir haşere kontrol uzmanını işe aldığınızdan emin olabilirsiniz.
Haşere kontrolü ne işe yarar?
Haşere kontrolörleri, evinizdeki veya iş yerinizdeki böcekleri, kemirgenleri ve diğer zararlıları bulacak ve tanımlayacaktır. Zararlıları yok etmek için kimyasallar veya tuzaklar kullanırlar. Ve sorunun tekrarlanma olasılığını azaltırlar.
Kemirgen kontrol hizmetlerine ne sıklıkla ihtiyacınız var?
Genel olarak, evinizin haşereler tarafından saldırıya uğramamasını sağlamak için yılda en az bir kez kemirgen kontrolü ayarlamalısınız. Ancak haşerenin türüne, iklime ve istilanın boyutuna bağlı olarak yerel imha ediciler, örneğin birkaç ay sonra daha kısa bir aralıkla da önerebilir.
Deratizasyon veya dezenfeksiyondan sonra ne kadar evden uzak durmanız gerekiyor?
Tedavinin türüne ve kullanılan ürünlere bağlı olarak, evde kalabilirsiniz veya temizlenen alandan birkaç saat uzak durmanız istenir. Haşere kontrol uzmanınız, sorunu nasıl çözeceğiniz ve nasıl ilerleyeceğiniz konusunda sizi önceden bilgilendirecektir. Ayrıca, iç yüzeyleri ne zaman temizleyip yıkayabileceğiniz veya yaşam alanını güvenli bir şekilde nasıl havalandıracağınız gibi diğer soruları da cevaplayacaktır.
Evimi haşere kontrolüne nasıl hazırlarım?
Yiyecekleri, tabakları, evcil hayvan oyuncaklarını ve tüm çocuk ekipmanlarını güvenle saklayın. Mümkünse, yerleri ve halıları derinlemesine temizleyin. İmha ediciye duvarlara erişmesi gerekip gerekmediğini kontrol edin. Eğer öyleyse, mobilyaları onlardan uzaklaştırmak gerekecektir.
Kemirgen kontrol hizmetinin maliyeti nedir?
Standart haşere kontrol hizmeti yaklaşık 80 Euro'dan başlar. Maliyet, esas olarak haşere türüne ve istilanın boyutuna, aynı zamanda istila edilmiş alanın boyutuna ve kullanılan uzaklaştırma yöntemine bağlı olacaktır.
Yerel kemirgen kontrolü ve dezenfeksiyon hizmetleri neleri içerir?
Her haşere kontrol hizmeti, evinizi ve sağlığınızı korumak için tasarlanmıştır. Bununla birlikte, belirli prosedürler ve süreçler, ihtiyacınız olan müdahale türüne bağlıdır.
Hangi kemirgen kontrol ve dezenfeksiyon hizmetlerini sipariş edebilirim?

Böcek haşere kontrolü
Evinizdeki hamamböceği, eşek arısı ve eşek arısı ile savaşmanıza yardımcı olması için bölgenizdeki imha edicilerin hizmetlerini alın. Doğru kimyasalları ve prosedürleri kullanmadan önce, uzman personel böcek türlerinin durumunu değerlendirecek ve istilanın boyutunu doğrulayacaktır.
Termitlerin tanımlanması ve uzaklaştırılması
Termitler veya beyaz karıncalar, tedavi edilmezse binlerce Euro maddi zarara neden olabilir. Sadece mülkün statiğini ve yapısını değil, aynı zamanda değerini ve dolayısıyla satış fiyatını da etkilerler. Neyse ki, evin ahşap yapıları ve bahçenin ağaçlık alanları gibi en savunmasız alanlarda düzenli termit muayeneleri ve bariyer ayarlamaları ile evinizi korumak kolaydır. Bulunduğunuz yerde sertifikalı yerel bir termit ve dezenfeksiyon uzmanının hizmetlerini kullanın.
Sansarların ve diğer oyunların yakalanması
Profesyonel bir taşıma uzmanı, daha büyük istenmeyen ziyaretçilere de yardımcı olacaktır. Sansar veya diğer büyük hayvanlar bulunur, yakalanır ve sonra güvenli ve insanca hareket ettirilir. Çalışan, bir tuzak kurmak, hayvanı yakalamak ve evinizden uzaklaştırmak için tavan arasına veya bodrum katınıza gidecek. Daha sonra tüm giriş ve çıkış noktalarını kapatır veya engeller, böylece size doğru başka hiçbir şey hareket etmez.
Eksen yuva çıkarma
Evinizde veya bahçenizde arı veya arı yuvası buldunuz mu? Kendiniz çıkarmayın - sakinlerini rahatsız edebilir ve sağlığınızı tehlikeye atabilir ve hatta mala zarar verebilirsiniz. Bu işi güvenli, hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirmek için böcek yuvalarını çıkarması için bir uzman çağırın. Baltaları yok etmek ve arıları hareket ettirmek için doğru araçları, kimyasalları ve koruyucu ekipmanları beraberinde getirecek, böylece hoş olmayan bir acıdan korkmadan huzur içinde nefes alabileceksiniz.
Kemirgenlerin uzaklaştırılması
Fareler ve sıçanlar hızla çoğalır. Elektrik kablolarına, mobilyalara zarar verirler, dışkı ile yiyecekleri tahrip ederler ve çeşitli hastalıkları ileterek sağlık sorunlarına neden olurlar. Yerel kemirgen kontrolü, nerede yaşadıklarını ve yuvalarını bulacak. Daha sonra yemler ve tuzaklar yardımıyla onlardan hızla kurtulur. Ek olarak, kemirgenlerin geri dönmesini nasıl etkili bir şekilde önleyeceğiniz konusunda size tavsiyelerde bulunacaklardır.
Gayrimenkul satın almadan önce haşere kontrolü
Herhangi bir mülk satın almadan önce, haşerelerin olası varlığını kontrol etmek ve doğrulamak için size yakın profesyonel bir haşere kontrol uzmanı tutmanız iyi bir fikirdir. Yerel imha ediciler, arsanın erişilebilir tüm kısımlarını termit, odun kuruması veya çürümesi ve haşereleri çekebilecek diğer dış faktörler açısından iyice inceleyecektir. Denetimi çatı katında, gerekirse zemin seviyesinin altındaki alanlarda, ayrıca geçitler ve barınaklarda gerçekleştirecekler. Yaklaşık 2 saat sürecek incelemeden sonra, sorunlu alanlar veya haşerelerden zaten zarar görmüş olanlar da dahil olmak üzere, ev zararlılarının muayenesi hakkında fotoğraf ve bilgi içeren detaylı bir rapor alabilirsiniz. Yerel imha edici, yeni mülk hakkında hiçbir yerde belirtilmeyen bilgilere de sahip olabilir, örneğin sitenin zararlılardan biri tarafından daha sık kullanıldığı biliniyorsa.
FAYDALI BİLGİ

Ne bilmek istiyorsun

Fare istilasının çözümü genellikle kemirgen kontrolüne girişmekle gerçekleştirilir. Bu hizmetin saatlik olmadığını ve uzman hazır olana kadar kalacağını unutmayın. İşte sürecin bir dökümü. 1) İmha yerinin kontrol edilmesi: Yok etme işleminden önce, yok edici malınızı dikkatlice kontrol edecektir. Her haşere kontrol hizmeti bir denetimle başlar. Amaç, kemirgenlerin kullandığı tüm giriş noktalarını bulmaktır. İmha edici, farelerin çıkarılması / onarılması gereken ciddi bir hasara neden olup olmadığını size bildirecektir. 2) Tüm kemirgen boyutundaki açıklıkların kapatılması: Kemirgenlerin binaya girmek için kullandıkları boşlukları ve açıklıkları kapatmak gerekir. Buralar genişleyen köpük, yün tel ve özel sızdırmazlık malzemeleri ile kapatılır. Lütfen yalnızca kemirgen boyutundaki açıklıkların kapatılabileceğini unutmayın. Daha büyük olan her şey başka bir profesyonel tarafından tamir edilmelidir. 3) Yemlerin yerleştirilmesi: Yer tamamen kapatıldığında ve erişim kesintiye uğradığında, birkaç kemirgen içeride mahsur kalabilir. Bu nedenle, kemirgen kontrol sistemi yemi ayarlar ve muhtemelen kemirgenler için bir çıkış yolu ile bırakır. Sıçanlar için kemirgen kontrol hizmeti durumunda da benzer bir prosedür izliyoruz.

İşte Wilio aracılığıyla bir imhacı kiralamak için birkaç neden daha. Wilio ile bir kemirgen kontrolü ayarlamak çok kolaydır. Ayrıca, Wilio platformunun sürekli kullanılabilirliği, kemirgen kontrolörleri için esnek zaman gibi başka faydalar da sunuyoruz - bunlar ayrıca talep üzerine hafta sonları veya resmi tatillerde de mevcuttur. Acil Durumda Kullanılabilirlik - Onaylı bir imhacı, gündüz veya gece, size yardımcı olmak için iki saat içinde gelebilir. Güvenilir uzmanlar - Her imha edici test edilir, tam donanımlıdır ve çalışmaları amiri tarafından düzenli olarak denetlenir. Buna ek olarak, Wilio tüm Türkiye'yi kapsamaktadır.

Önceden ne yapmanız gerekiyor? Kemirgen kontrolcüsü gelmeden önce yapabileceğiniz birkaç şey var: Kendi yerleştirdiğiniz tuzakları veya zehirleri kaldırın. Binada gece boyunca yiyecek bulunmadığından emin olun. Kontaminasyonu önlemek için en iyi uygulamalar: Evsel atıkları düzenli olarak atın ve kapları kapalı tutun. Bahçenizi temiz ve düzenli tutun.

Sık Sorulan Sorular

Soru: Wilio talebimde nasıl değişiklik yapabilirim?

Cevap: Wilio hesabınıza giriş yapın ve Projelerim'e tıklayın. Düzenlemek istediğiniz projeye tıklayın ve Seçenekler menüsünden Projeyi Düzenle'yi seçin. Tüm yapman gereken bu. Ayrıca, sizin için değişiklik yapabilecek dost müşteri hizmetleri temsilcilerimizden biriyle konuşmak için bizi arayabilirsiniz. Hizmetin tarih ve saatini doğrudan seçilen sağlayıcıyla görüşür ve bu nedenle tarih ve saatteki herhangi bir değişikliği doğrudan onunla kabul edersiniz.

Soru: Fareler duvardaysa bana yardım edebilir misin?

Cevap: Evet, fare yok edici konumunu belirleyebilecek ve gerekli önlemleri alabilecek.

Soru: Bu hizmet binadaki insanlar ve evcil hayvanlar için güvenli midir?

Cevap: Evet. Bu hizmetin parçası olan tüm fare önlemleri ve ürünleri, tesisin tüm sakinleri için tamamen güvenlidir (tabii ki kemirgenler hariç).

Soru: Evde yapılan bir fare saldırısının belirtileri nelerdir?

Cevap: Küçük silindirik dışkı, nesnenin uzak kısımlarından gelen güçlü misk kokusu, ısırılmış mobilya parçaları ve daha fazlası gibi bazı ilginç şeyleri kolayca fark edebilirsiniz.

Soru: Fareler evime nasıl girdi?

Cevap: Fareler, bir binanın duvarlarındaki küçük deliklerden ve çatlaklardan kolayca girebilen yetenekli akrobatlardır. Diğer giriş noktaları arasında pencere ve tavanlardaki boşluklar, küvet ve lavabo giderleri, kanalizasyon boruları ve hatta gaz sistemi yer alır.

Soru: Fareler en çok hangi alanlarda görünüyor?

Cevap: Fareler, sinsi doğaları gereği, görünmez kalmayı tercih ederler ve ancak yanlarında kimse yokken dışarı çıkarlar. En çok karşılaşacağınız alanlar arasında tavan araları, bodrumlar, kilerler, mutfak aletlerinin arkasındaki alanlar, mobilyaların arkası ve altı ile duvar boşlukları bulunur.

Soru: Fareler tehlikeli midir?

Cevap: Evet. Bir yandan mülkünüze zarar verebilirler. Öte yandan, bazı hastalıkları dışkılarıyla da bulaştırabilirler, bu nedenle ne pahasına olursa olsun hayvanlarla doğrudan temastan kaçınmalısınız.

Kullanışlı bilgi

Haşere imhası hakkında bilmeniz gerekenler

Haşere Kontrolü ve Haşere Kontrolü Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Kaliteli Haşere Kontrol Uzmanı Nasıl Bulunur?

Haşere Kontrolü, fareleri ve diğer zararlıları öldürme sürecidir. kemirgenler (fareler, hamsterler). ), özellikle yaşam alanlarında çeşitli yollarla. Dezenfeksiyon, zararlı böceklerin veya eklembacaklıların yok edilmesidir. Dezenfeksiyon, kimyasal ürünler kullanılarak çeşitli bulaşıcı hastalıklara neden olan mikroorganizmaların ortadan kaldırılmasını amaçlamaktadır.

Evlerde, apartmanlarda birçok haşerenin çoğalması önleyici tedbirlerle önlenebilir. Koruyucu kemirgen kontrolü, önleyici tedbir olarak, yürürlükteki yasalara uygun olarak aşağıdakileri kullanan herhangi bir gerçek veya tüzel kişi tarafından sağlanmalıdır: veya gayrimenkul yönetir. Ancak bazen, ev sahibinin tüm çabalarına rağmen, evinizin içindeki ve etrafındaki haşereler kontrolden çıkabilir. Bir haşere kontrol şirketi seçerken güvenlik çok önemlidir, çünkü yanlış kullanılan kemirgen öldürücüler denilen zehirler insanların sağlığına ve mallarına zarar verebilir. Bu nedenle ilaçlama ürünü seçerken sadece fiyatını dikkate almayın.

Kiralamak istediğiniz ilaçlama firmasını seçerken o firma hakkında herhangi bir şikayette bulunulmadığından emin olun. Ayrıca talep etmeniz durumunda size sağlaması gereken firmaların referanslarını da kontrol etmelisiniz. İşi yapan kişinin sertifikalı ve lisanslı olduğunu, kimyasalları ve diğer araçları kullanma yetkisini veya lisanslı teknisyeni olduğunu teyit ettirin. Bu, haşere kontrol şirketlerinden istenmektedir. Onları işe almaya karar vermeden önce, şirketin profesyonel sertifikaların / izinlerin kanıtını sağlamasını sağlayın.

Gizli / özel bir yok etme yöntemine sahip olduğunu iddia eden veya ev sahiplerini sözleşmeyi hızlı bir şekilde imzalamaya zorlayan haşere kontrol uzmanlarına dikkat edin. En iyi sonucu elde etmek için kaliteli ve kendini kanıtlamış bir haşere kontrol firmasını dikkatlice seçin.

Haşere kontrolünün avantajları ve dezavantajları nelerdir?

Haşere kontrolü özellikle şu konularda önemlidir. çünkü kemirgenler insanlar için tehlikeli hastalıkları, özellikle de vebayı yayarlar. Kemirgenler elektrik kablolarını ve yalıtımını yiyerek yangın tehlikesi yaratır. Hamamböcekleri insan sağlığı için tehlikelidir, çocukluk çağı astımına neden olabilecek alerjenleri iletirler. Bu yüzden haşere sorununu kontrol altına almak gerekir. Haşere üremesi durumunda, profesyonel bir haşere kontrol şirketinin hizmetlerinden yararlanmak gerekir.

Bir kemirgen kontrol uzmanı tutarken bir anket yapmak akıllıca olacaktır, çünkü haşere kontrolünün birçok dezavantajı vardır. Haşere ilaçlama pahalıdır ve profesyonelce seyreltilmemiş toksik haşere kontrol ajanları insan ve evcil hayvan sağlığına zarar verebilir. Püskürtme yoluyla haşerelerin ortadan kaldırılması, konut biriminin sakinleri için tatsız ve kısıtlayıcı bir konudur. Bu nedenle, bir profesyonel çağırmak zorunda kalmamak için ihtiyati tedbirlere uymak en iyisidir. Ancak bir haşere sorunu tespit edilirse, görevi güvenli ve verimli bir şekilde halletmek için en iyi profesyonelleri aradığınızdan emin olun.

Haşere kontrolü gerçekten işe yarıyor mu?

Güvenilir uzmanlar haşere sorununuzu ortadan kaldırmak için her türlü çabayı gösterecektir. Ancak en başarılı sonuç için ev sahiplerinin de işbirliğine ihtiyaçları vardır. Örneğin haşere kontrol uzmanları garaj kapılarının kapatılmasını veya pencere ağlarının onarılmasını/kurulmasını önerebilir. Ev sahipleri, haşere sorununun çözüldüğünden emin olmak için bu tavsiyelere uymalıdır. Haşere kontrol uzmanları, hamamböceklerinin evinizden kurtulmasını sağlayabilir. Ancak hamam böceği sorununun tekrarlanmaması için sahibinin tüm adımları atacağını garanti edemezler.

Zararlıları başarılı bir şekilde ortadan kaldırmak için doğru eyalet ve yerel sertifikaya sahip bir şirket kiralayın. Böcek sorunu yaşıyorsanız, şirketin eğitimli bir entomologa sahip olduğundan emin olun - böcek kontrolü ve bunlarla mücadele yöntemleri konusunda uzman. Saygın haşere kontrol şirketleri, en güvenli haşere kontrolü için hangi kimyasalların veya yöntemlerin kullanılacağını bilir. Eliminasyonu gerçekleştirmek için çevre üzerinde daha az zararlı etkiye sahip malzemelere erişimleri vardır. Böylece, haşere kontrolü makul sınırlar içinde çalışabilir. Anahtar, en iyi yerel şirketi seçmek, şirketin tavsiyeleri ile çalışmak ve haşere kontrolü sonrası takip etmektir.

Bir haşere kontrol / kemirgen kontrol uzmanı sipariş etmeye değer mi?

En önemlisi, özellikle, gerçek bir haşere sorununuz olup olmadığını öğrenin. Haşere kontrol şirketinden tesislerinizin teftişini / kontrolünü isteyin. Bazı şirketler ücretsiz muayene sunarken, diğerleri hizmetlerini rezerve ederseniz ücretten feragat eder.
Haşere kontrolü ile ilgili bir sorununuz varsa ve doğruluk kanıtı sağlayabilecek güvenilir bir şirket arıyorsanız, birkaç çözümünüz olacaktır. En ucuz seçenek muhtemelen bir kerelik tasfiye olacaktır. Tek seferlik tasfiyenin başarısı, haşere türüne, istila derecesine ve şirket tarafından kullanılan ürünlere bağlıdır. Daha pahalı bir tam hizmet seçebilirsiniz. Bu genellikle uzmanlar tarafından birkaç müdahale anlamına gelir. Haşere kontrol programı durumu değerlendirecek ve haşerelerle güvenli ve etkili bir şekilde mücadele etmek için bir plan önerecektir. Bazı şirketler, haşerelerin termal bertarafı veya fümigasyonla birlikte ısı (zararlıların duman veya gazla yok edilmesi) gibi yenilikçi çözümler sunar. Pahalı olabilir, ancak ciddi bir sorununuz varsa, en iyi seçim olabilir. Zararlılar can sıkıcı, yıkıcı ve hastalık bulaştırabilir. Haşere istilası ne kadar uzun sürerse, onu ortadan kaldırmak o kadar zor olacaktır. Eviniz ve ihtiyaçlarınız için haşere kontrolünün buna değip değmeyeceğine karar vermelisiniz.

Haşere kontrolünün / kemirgen kontrolünün ortalama maliyeti nedir?

Haşere maliyeti kontrol, ne tür bir haşere ile uğraştığınız ve hizmete ne sıklıkla ihtiyaç duyduğunuz dahil olmak üzere birçok faktöre bağlı olacaktır. Maliyetleri etkileyen diğer faktörler coğrafi konumu içerir. Standart hizmet alanları (şirket merkezi) dışındaki ev sahipleri ek ücret ödemeyi bekleyebilir, örn. ulaşım için. Evin avlusu haşere kontrol maliyetini etkiler, daha büyük bir ev daha fazla kaynak ve emek gerektirir. Ev sahiplerinin, sorun tespiti veya düzenli hizmeti içeren bir kerelik hizmet için kemirgen kontrol operatörüne ödeme yapması gerekebilir. Bazı haşere kontrol şirketleri üç aylık sözleşmeler sunar.

Organik haşere kontrol ürünlerini tercih ediyorsanız, daha yüksek bir fiyat ödemeyi bekleyebilirsiniz. En iyi fiyata alışveriş yapın, ancak bir haşere kontrol şirketi ararken yetkinlik / uzmanlığın anahtar olduğunu unutmayın. Uygun şekilde lisanslı profesyoneller, haşere kontrol hizmetlerini güvenli ve verimli bir şekilde gerçekleştirebilir. Wilio Pest Control / Pest Control Referans Fiyatlarını ücretsiz inceleyin ve bölgenizdeki Pest Control'ün ne kadara mal olması gerektiği hakkında fikir edinin.

Pest Control / Pest Control Uzmanına Ne Sorulur?

Şirketin ne kadar süredir faaliyette olduğunu sorarak başlayın. Şirketin lisanslı ve sigortalı olduğundan emin olun. Şirket, uygun kimlik bilgilerinin kanıtını sunabilmelidir. Şirketin kontrol edebileceğiniz çevrimiçi incelemeleri veya referansları olup olmadığını sorun. Şirkete, hangi haşere kontrol kaynaklarının gerekli olduğuna nasıl karar verdiklerini sorun. Çünkü herkes haşere kontrolünde uzman değildir. İstilanın ne kadar ciddi olduğunu ve ne kadar süreceğini sorun, etkili bir şekilde ortadan kaldırılıncaya kadar. Şirketin yazılı bir teklif sunup sunamayacağını öğrenin ve takip edin. Ayrıca kullanılan imha ürünlerinin evcil hayvanlar ve insanlar için güvenli olup olmayacağını da sorun. Güvenilir bir haşere kontrol şirketi, tedavilerinin neden güvenli olduğunu ve tedavi sırasında tesisten ayrılmanız gerekip gerekmediğini açıklayabilmelidir. Haşere ilaçlama şirketine güvenebileceğinizi, güvenli ve etkili hizmetler sunduğunu hissetmeyi isteyin.

Kullanışlı bilgi

Ne bilmek istiyorsun

Çoğu zaman, haşere istilasının belirtilerini fark etmek kolaydır. Pireler, karıncalar, hamamböcekleri, fareler ve sıçanlar evlerde ve işyerlerinde en sık görülen zararlılar arasındadır. Haşere kontrolü, evinizi ve işinizi bu haşerelerden korumak için gereklidir. Ama ne sıklıkla bir haşere uzmanı işe almalısınız? İyi bir haşere kontrol şirketi, haşerelerden nasıl kurtulacağınız ve ayrıca ne zaman bir servis çağırmanız gerektiği konusunda size ipuçları verebilir.

Bir eviniz varsa, bunun zararlılarla ilgili sorunların nasıl bir şey olduğunu bilirsiniz. Duvarlarınızda yaşayan fareler veya mutfağınızın zemininde yürüyen bir karınca ordusu olabilir. Belki evinizin veya iş yerinizin etrafında dolaşan bazı böcekleri fark ettiniz ve onların temizlenmesini istiyorsunuz. Ya da fareler veya sıçanlar gibi kemirgenlerle ilgili bir sorun olabilir. Haşere sorunu ne olursa olsun, doğru yok edici hayati önem taşır. Doğru yok ediciyi bulmak zor olabilir, özellikle de daha önce kiralamak zorunda kalmadıysanız. Pek çok insan, bir haşere sorununun ciddi bir sağlık tehdidi olabileceğinin farkında değil. Zararlılar hastalığı yayabilir ve gıda kaynaklarını kirletebilir. Bazı zararlılar, bir ev veya işyerinde yapısal hasara bile neden olabilir. Bir yok edicinin hizmetlerine ihtiyacınız varsa, karşılaştığınız belirli haşereleri ortadan kaldırma konusunda deneyim ve uzmanlığa sahip bir haşere kontrol şirketi seçtiğinizden emin olun.

Yok etme ve ilaçlama uzmanları, evinizde veya iş yerinizde haşere tehdidini ortadan kaldıran profesyonellerdir. Böcekler, kemirgenler veya diğer haşerelerle ilgili bir sorununuz olsun, bu uzmanlar sorunu çözmenize ve onları kalıcı olarak uzak tutmanıza yardımcı olabilir. Pek çok farklı türde ilaç ve ilaçlama makinesi vardır, ancak hepsinin görevleri benzerdir. Yeni bir daireye taşınmayı planlıyorsanız ve önceki kiracı kapsamlı bir temizlik yapmadan binayı terk ettiyse, hastalık kapma olasılığınız artar. Taşınmadan önce dezenfeksiyon hizmetleri için yerel bir yok ediciye danışmak ve kiralamak her zaman en iyisidir.

Piyasadaki çok sayıda haşere kontrol şirketi nedeniyle, hangisinin makul bir fiyata en iyi hizmeti vereceğini bilmek zordur. Çoğu zaman, en iyi şirketi bulmak, harika bir şirketle karşılaşmadan önce çok fazla araştırma ve telefon görüşmesi yapmanızı gerektirir. Artık Wilio için durum böyle değil. Wilio, ev sahiplerini yerel haşere kontrolörlerine bağlayan çevrimiçi bir platformdur. Sadece birkaç tıklama ile haşere kontrol randevusu alabilir, ücretsiz fiyat teklifi alabilir ve online ödeme yapabilirsiniz. Hizmet sağlayıcılarımız, uygun fiyatlarla mükemmel haşere kontrol hizmetleri sağlama konusunda bir itibara sahiptir.

Haşere yok ediciler, evde veya işyerinde haşerelerle (yani böcekler, kemirgenler ve hayvanlar) ilgilenir. Haşere yok edici sizinle birlikte bir haşere kontrol planını gözden geçirecek ve büyük olasılıkla evinize veya işyerinize denetimler yapmak ve/veya tuzaklar kurmak için gelecek. Bir haşere yok edicinin iş görevleri arasında herhangi bir haşere belirtisi olup olmadığını kontrol etmek, tuzaklar kurmak, haşerelere en iyi nasıl davranılacağını belirlemek için araştırma yapmak, haşereleri öldürmek için pestisit ve diğer kimyasalları uygulamak yer alır. Çoğu kişi için bir profesyoneli aramak pahalı ve zahmetli olabilir. İşte burada Wilio devreye giriyor. Wilio, her yıl binlerce müşteriye hizmet veren en büyük yerel haşere kontrol şirketlerini barındıran bir platformdur. Ev sahiplerinin en kaliteli haşere kontrolünde en iyi fiyatı almalarına yardımcı olmaya kararlıyız.

Kullanışlı bilgi

Bilmen gereken

Size yardımcı olmak için burada olan çok çeşitli haşere kontrol uzmanlarımız var. Kemirgen kontrolü, böceklerin yok edilmesi ve yaban arısı yuvasının kaldırılması dahil olmak üzere bir dizi farklı hizmet sunuyoruz. Fiyatlarımız, her bir uzmanın sunduğu hizmete bağlıdır. Fiyatlarımız hakkında daha fazla bilgi edinmek veya ihtiyaçlarınıza en uygun uzmanı bulmak için lütfen projenizi gönderin! Bir haşere yok etme uzmanının fiyatı genellikle hizmet yelpazesine bağlıdır. Kemirgen kontrolü arıyorsanız. böcek kontrol uzmanları veya yaban arısı yuvası temizleme uzmanları hazır ve hazır. Ayrıca, bizi aramadan önce hizmetlerinin ne kadara mal olacağını öğrenebilmeleri için tüm müşterilerimize ücretsiz tahminler sunuyoruz!