Wilio hoş geldiniz!

Wilio'yu kayıtlı olmayan bir müşteri olarak kullanıyorsunuz

Hizmet verene geç
Navigasyon
Hizmetler
Fiyat listesi
Wilio Hakkında
uygulamayı indirin
Nasıl Çalışır
Nasıl Geliştirebiliriz
Bize Ulaşın
Wilio Hakkında
oturum aç
Wilio hoş geldiniz!

Wilio'yu kayıtlı olmayan bir müşteri olarak kullanıyorsunuz

Hizmet verene geç
Navigasyon
Hizmetler
Fiyat listesi
Wilio Hakkında
uygulamayı indirin
Nasıl Çalışır
Nasıl Geliştirebiliriz
Bize Ulaşın
Wilio Hakkında
oturum aç

Güvenlik Sistemleri ve Ev Alarmları

Uygun bir fiyata bölgenizden yetenekli uzmanları işe alın.

TEKLİF AL

1.500 profesyonel

1.076 tamamlanmış projeler

4.8 5 üzerinden uzmanlarımızın ortalama puanı

252 005 + uygulama indirmeleri

Güvenlik Sistemleri ve Ev Alarmları

Güvenlik Sistemleri ve Ev Alarmları kategorisinde bir hizmet uzmanı mı bulmanız gerekiyor? Uygun fiyatlarla kaliteli uzmanlar bulmanıza yardımcı olacağız. Sadece bir talep girin.

Ayrıca bakınız:Fiyat

1.500 profesyonel

1.076 tamamlanmış projeler

4.8 5 üzerinden uzmanlarımızın ortalama puanı

252 005 + uygulama indirmeleri

FAYDALI BİLGİ

Ne bilmek istiyorsun

CCTV kurulumunuz için neden Wilio'yu seçmelisiniz?

Wilio uzmanlarında, bir kamera ile iç mekan gözetiminden tutun da çeşitli dış mekan kablolu ve kablosuz IP / HD CCTV kamera sistemlerine kadar çeşitli güvenlik çözümleri bulabilirsiniz. Bu nedenle, vandalizm ve hırsızlık artışının ortasında mülkünüzün korumasını artırmak istiyorsanız, ya da savunmasız bir akraba veya evdeki çocuğunuza dikkat etmek istiyorsanız, sizin için birçok seçenek var. Wilio'da ekipman, nitelik, deneyim ve sigortaya sahip çok çeşitli CCTV kamera sistemlerinin tam donanımlı montajcılarını bulacaksınız. Wilio profesyonelleri her zaman iş için doğru araçlarla donatılmıştır. Mülkünüzün güvenliğini tehlikeye atarak CCTV kameranızı kendiniz kurma riskini almayın! Bunun yerine, işi, ne yaptığını bilen ve görevi yüksek bir standartta tamamlama deneyimi olan bir profesyonele emanet edin. Wilio, bölgenizde uzman bulmanızı kolaylaştırır. Wilio'da doğru CCTV uzmanını, Wilio web sitesinde veya Wilio mobil uygulaması (App Store ve Google Play'den indirilebilir) aracılığıyla kısa bir talep oluşturarak bulabilirsiniz. Ayrıca sohbet seçeneğini kullanabilir veya bizi arayabilirsiniz! Müşteri destek temsilcisi, talebi girmenize yardımcı olacaktır.

Eksiksiz hizmet ve çok çeşitli gayrimenkul güvenlik çözümleri. Wilio uzmanlarından profesyonel CCTV kamera kurulum hizmetleri ile mülkünüze yetkisiz erişimi engelleyin ve güvenliğinizi artırın! İster bir dış mekan HD CCTV kamerasına, ister önemli iç mekanlarda kurulu birkaç kablosuz kameraya ihtiyacınız olsun, size yardımcı olabiliriz. Evde olmamanız, çocuklarınızın veya evcil hayvanlarınızın ne yaptığını izleyemeyeceğiniz veya seyahat ederken eşyalarınıza göz kulak olamayacağınız anlamına gelmez. Güvenlik kameraları, siz evde yokken evinizde neler olup bittiğini gerçek zamanlı olarak izlemenizi sağlar. Bu nedenle, bizimle vandalizm, hırsızlık teşebbüsleri veya diğer yasa dışı işler ve anti sosyal davranış riskini azaltabileceğinizden emin olabilirsiniz.

Kablolu ve kablosuz CCTV sistemleri: Daha önce de belirtildiği gibi, evinizin güvenlik ihtiyaçları için kablolu veya kablosuz CCTV kamera kurma seçeneklerinden seçim yapabilirsiniz. Bu iki cihaz türü arasındaki fark açıktır, ancak birkaç farkı daha ayrıntılı olarak inceleyelim.

Kablolu CCTV sistemleri: Kablolu CCTV gözetim sistemleri çok popülerdir ve kameradan izleme cihazına kabloyla sürekli bir bağlantıya dayanır. Güvenilirlikleriyle bilinirler çünkü yönlendirici, kayıt cihazı, kamera ve monitör arasındaki tüm bağlantılarda herhangi bir sinyal paraziti veya parazitlenme olasılığı düşüktür. Ancak kablolu kamera kurulumunun küçük bir dezavantajı vardır. Yetkisiz bir kişi kabloları, uzantıları ve konektörleri bulabilir ve bunlara zarar verebilir. Bu nedenle, kablo tesisatı düzgün şekilde kapatılmazsa veya ulaşılması zor bir şekilde sabitlenmezse mülkünüzün güvenliği zarar görebilir.

Kablosuz CCTV sistemleri: Kablosuz cihazlar, kablo bağlantısı olmadan görüntüleri izleme cihazına geri göndermek için İnternetin enerjisini kullanır. Sistem, mobil cihazınız üzerinden hareket halindeyken evinizi izleyebilmek için uygulamaya bağlanabildiğinden, bu genellikle mülk sahibine ait olmadığında gayrimenkulünü güvence altına almak için uygun bir yoldur. Kablosuz kameralar, kolayca kaldırılıp yerleri değiştirilebildiğinden kiracılar ve geçici konut sakinleri için idealdir. Kablosuz gözetim sistemlerinin bariz dezavantajı, mülkünüzün korunmasını tehlikeye atabilecek sinyal / internet kesintilerine karşı hassas olmalarıdır. Bu nedenle, iyi bir internet bağlantısına sahip olmak çok önemlidir.

Sık Sorulan Sorular

Soru: Wilio üzerinden oluşturduğum talebimde değişiklik yapmam gerekiyor. Bunu nasıl yaparım?

Cevap: Wilio hesabınıza giriş yapın ve Projelerim'e tıklayın. Düzenlemek istediğiniz projeye tıklayın ve Seçenekler menüsünden Projeyi Düzenle'yi seçin. Tüm yapmanız gereken bu. Ayrıca, sizin için değişiklik yapabilecek dost müşteri hizmetleri temsilcilerimizden biriyle konuşmak için bizi arayabilirsiniz.

Soru: Hafta sonu bir CCTV kurucusu gelebilir mi?

Cevap: Açıkça kullanılabilirliğine bağlıdır. Kurulumun belirli tarih ve saatini doğrudan servis sağlayıcıyla kabul edersiniz. Ancak, çoğu olabildiğince esnek olmaya ve resmi tatiller de dahil olmak üzere haftanın 7 günü hizmet vermeye çalışıyor.

Soru: CCTV kamera sağlıyor musunuz?

Cevap: Wilio yalnızca servis sağlayıcıyla iletişim kurmanızı sağlayan bir platformdur. Size kameralar mı yoksa sadece kurulumları mı sağlaması gerektiği konusunda onunla doğrudan anlaşabilirsiniz. Gereksinimlerinizi doğrudan Wilio talebine girin.

Soru: CCTV kamera kurmak ne kadar sürer?

Cevap: Kurmanız gereken CCTV kameralarının sayısına ve türüne bağlı olacaktır. Ortalama olarak, bir teknisyen kablosuz bir kamerayı yaklaşık 1 saat içinde kurabilir.