Wilio hoş geldiniz!

Wilio'yu kayıtlı olmayan bir müşteri olarak kullanıyorsunuz

Hizmet verene geç
Navigasyon
Hizmetler
Fiyat listesi
Wilio Hakkında
uygulamayı indirin
Nasıl Çalışır
Nasıl Geliştirebiliriz
Bize Ulaşın
Wilio Hakkında
oturum aç
Wilio hoş geldiniz!

Wilio'yu kayıtlı olmayan bir müşteri olarak kullanıyorsunuz

Hizmet verene geç
Navigasyon
Hizmetler
Fiyat listesi
Wilio Hakkında
uygulamayı indirin
Nasıl Çalışır
Nasıl Geliştirebiliriz
Bize Ulaşın
Wilio Hakkında
oturum aç

Görselleştirmeler

Uygun bir fiyata bölgenizden yetenekli uzmanları işe alın.

TEKLİF AL

1.502 profesyonel

1.077 tamamlanmış projeler

4.8 5 üzerinden uzmanlarımızın ortalama puanı

252 005 + uygulama indirmeleri

Görselleştirmeler

Görselleştirmeler kategorisinde bir hizmet uzmanı mı bulmanız gerekiyor? Uygun fiyatlarla kaliteli uzmanlar bulmanıza yardımcı olacağız. Sadece bir talep girin.

Ayrıca bakınız:Fiyat

1.502 profesyonel

1.077 tamamlanmış projeler

4.8 5 üzerinden uzmanlarımızın ortalama puanı

252 005 + uygulama indirmeleri

Kullanışlı bilgi

Ne bilmek istiyorsun

Wilio ile bir görselleştirme uzmanı nasıl bulunur?

Yakın çevrenizdeki yeni evinizin görselleştirmesini de size tanıtacak yetenekli bir tasarımcı bulmak gerçekten çok kolay. Sadece Wilio için bir istek girin. Wilio'da, en iyi derecelendirilmiş tasarımcıları size tekliflerini göndermeleri için bilgilendireceğiz. Siz sadece e-posta kutunuzu kontrol edin ve kimi seçeceğiniz bize kalmış. Nasıl seçeceğinizi gerçekten bilmiyorsanız, diğer Wilio kullanıcılarının incelemelerine göz atın. Wilio sayesinde kaliteli hizmeti uygun fiyata alacağınızdan emin olabilirsiniz.

Evimi kendim düzenleyebilecekken neden bir görselleştirme uzmanı tutayım?

Gerekli deneyime sahip değilseniz, bu nedenle, sizin ve daireniz için mümkün olduğunca verimli olması için mobilya, ev aletleri ve duvarları döşemeniz ve yerleştirmeniz gerçekten zor olacaktır. Mutfaktaki tezgahın uzunluğunu yanlış değerlendirebilir veya rengin gölgesine çarpmamış olabilirsiniz ve önümüzdeki 10 yıl boyunca yine de ona bakmak zorunda kalabilirsiniz. Wilio'da, bir görselleştirme oluşturmak için gerekli deneyime, eğitime, niteliklere ve programlara sahip bir uzman bulmanıza yardımcı olacağız. Yaptığı işten memnun kalacağınıza inanın ve ödediğiniz parayı çok çabuk unutacak ve mükemmel bir mutfak, oturma odası veya banyo ile yeni evinizin keyfini çıkarmaya başlayacaksınız.

Görselleştirme tasarımcısı aramasında hangi becerilere sahip olmalıyım?

Profesyonel bir iç veya dış tasarımcı kesinlikle profesyonel deneyime sahip olmalıdır ve bunu web sitesinde, Facebook'ta veya Instagram'da bulabileceğiniz geçmiş projelerle de destekleyebilir. İyice bakın ve doğru görselleştirme uzmanını seçin. Deneyimli bir tasarımcı, tercihen ücretsiz olarak indirilemeyen ancak gerçek profesyoneller tarafından kullanılan bir görselleştirme yazılımına sahip olmalıdır.

Görselleştirme tasarımcısının özel eğitime ihtiyacı var mı?

Kesinlikle evet. Birçok deneyimli görselleştirme tasarımcısının tasarım ve görselleştirmeye odaklanan bir eğitim geçmişi vardır. Onlara çeşitli eğitimlerde bilgilerini genişletip geliştirmediklerini sormaya çalışın, ardından sertifikaya sahip alacaklar veya olmalıdırlar. Ona evinizin bir görselleştirmesini oluşturmak için hangi programı kullanacağını ve bunun ücretsiz bir program olup olmadığını kontrol edin ancak bunun için ekstra ödeme yapmanız gereken bir program olabilir. Referanslarını geçmiş müşterilerle de kontrol edin. Tasarımcı hala çalışmasından memnunsa, size çalışmalarından birkaçını göstermesi veya değerli deneyimlerini uzmanla paylaşmaktan ve seçim yapmanıza yardımcı olmaktan memnuniyet duyacak eski müşterilerle iletişim kurması kesinlikle sorun olmayacaktır.

Görselleştiricinin gelip evimi görmesi gerekiyor mu?

Kesinlikle evet. Bu, gereksinimlerinizi en ince ayrıntısına kadar yerine getirmenin en iyi yoludur. Görselleştirme uzmanı size gelir, görselleştirmeye aktarmasını istediğiniz odaları ölçer ve odada hayal ettiğiniz şey hakkında sizinle konuşur, hangi malzemeyi kullanmak istiyorsun, vb. Görselleştirme uzmanı, gerekli deneyime sahip olduğu için, odayı nasıl düzenleyeceğiniz konusundaki fikrinizi de size söyleyecektir. Uzman kesinlikle birkaç fotoğraf çekecek ve daha sonra görselleştirmeyi oluştururken onları kullanacaktır.

Sadece bir odayı yeniden düzenlersem, tüm evin veya dairenin görselleştirilmesi için ödeme yapmam gerekir mi? Örneğin sadece banyo tadilatı için bir görselleştirme uzmanı sipariş etmek istiyorsunuz, bu nedenle kesinlikle tüm evin veya dairenin görselleştirilmesi için para ödemek zorunda kalmayacaksınız. Yenilenecek oda ve odalar konusunda sadece uzmanla anlaşacaksınız ve dairenin geri kalanını orijinal haliyle bırakacaksınız.

Görselleştirme ne kadar sürer?

Her şey projenin boyutuna bağlıdır. Bu açıktır, bir banyo, mutfak veya küçük bir stüdyonun görselleştirilmesinin büyük bir müstakil ev veya ofis alanının görselleştirilmesinden daha az zaman alacağını bilmelisiniz. Ancak ortalama olarak bir görselleştirmenin oluşturulması yaklaşık 6 gün sürer (3D görselleştirme ayrıca 12 gün). Ancak görselleştirme talebinizin acil olarak işlenmesini istiyorsanız bu hizmet için ekstra ücret ödeyebilirsiniz. Genellikle, böyle bir acil görselleştirmenin fiyatı normal fiyattan %25-35 daha yüksektir.

Görselleştirme oluşturmanın fiyatı nedir?

Bir görselleştirme oluşturmak, belirli projeye bağlıdır. Projenin karmaşıklığı, gerekli detay derecesi, görselleştirmenin boyutu, görüntüleme sayısı gibi faktörlere bağlı olduğundan, fiyatını bu kadar küresel olarak belirlemek gerçekten çok zordur. Tüm bu faktörler sayesinde her fiyat benzersiz ve farklıdır. Bu nedenle, bir uzmanla kişisel bir görüşme üzerinde anlaşmak, ona gerekli belgeleri sağlamak, kendi vizyonunu onunla paylaşmak ve detaylarda ince ayar yapmak her zaman en iyisidir. Buna dayanarak bir uzman size bir fiyat teklifi sunacaktır.

2D ve 3D görselleştirme arasındaki fark nedir?

3D görselleştirme gerçekten güçlü bir araçtır, 2D'den daha güçlü, müşteriye henüz hazır olmayan bir ürünü göstermenin mümkün olduğu sayesinde. Müşteri hayalindeki evi inşa edilmeden önce görebilir. 3D görselleştirmenin artık 2D'den daha fazla kullanılmasının ana nedeni budur. 2D görselleştirme, 3D formatında boşluk göstermez. 3D görselleştirmeler, emlakçılar, geliştiriciler veya iç mimarlar gibi çok çeşitli girişimciler tarafından kullanılmaktadır. Ancak 3D görselleştirme, 2D'den daha pahalı bir seçenektir.

Bir görselleştirme uzmanının hizmetlerini ne için kullanabilirim?

İç görselleştirme

Restorasyon yaparken, yeni veya yenilenmiş evinizin içinin en iyi şekilde kullanılması konusunda size tavsiyede bulunacak bir uzman talep ettiğinizde, yeni bir daire inşa etmek veya bu hizmet kesinlikle eviniz için kullanışlı olacaktır. Mutfak ünitesinin doğru yerini ve yerleşimini bulur. Size şömineli bir oturma odası veya güzel bir yemek odası sağlayacaktır. Yeni bir cihaza yatırım yapmadan önce bu hizmetleri kullanmak kesinlikle harika olacaktır. Yeni evinizde satın alacağınız her şeyin mükemmel bir etkileşim yaratacağını ve sizi her gün mutlu edeceğini bilmek güzel.

Sadece bir odayı mı yeniliyorsunuz? Problem değil. O zaman bile, bu hizmeti kullanın ve yeni oturma odanız güzel olacak. Banyonuzun bu kadar geniş olabileceğine kesinlikle inanmazsınız ve bana inanın. Yetenekli bir uzman, mobilya düzenlemesinde mümkün olan tüm modern araçları bildiği için alanınız için harikalar yaratabilir.

Dış görselleştirme

Bu hizmeti şu amaçlarla kullanabilirsiniz: örneğin büyük, küçük, tek veya iki katlı olabilen yeni bir ev yapılırken çeşitli sanayi holleri veya depolar olabilir. Bu binaların daha çekici görünmesini ve etrafınızdaki herkesi ısıtmasını ister misiniz? Hayalinizdeki evi hemen hayal edeceğiniz için dış cephenin bir görselleştirmesini sipariş edin. Cephe için hangi rengi kullanacağınızı, baza için hangi malzemeyi kullanacağınızı ve çatınızın hangi renk ve eğimde olması gerektiğini bileceksiniz.

Dış görselleştirme sadece evler ve diğer gayrimenkullerle ilgili değildir. Ayrıca bahçe için görselleştirme hazırlatabilirsiniz. Yetenekli bir görselleştirme uzmanı, onu tam olarak sizin fikirlerinize göre tasarlayacaktır. Ağaçların nerede büyüyebileceğini, sebzeler için nasıl bir bahçe yapılacağını ve nasıl çiçek yapılacağını önerir. Ayrıca havuzu ve kaldırımları da zekice çiziyor. Küçükleriniz için küçük bir kulübe ya da bir evi kesinlikle unutmayacaksınız.

Yetenekli dış görselleştirme uzmanları, kasaba veya köylere şehir parklarını güzelleştirmelerini ve uzmanlaşmalarını ya da köyün ortasından geçen bir nehir üzerinde bir köprü inşa etmelerini bile emrediyor.

Tavsiye ve ipuçları

1. Ciro teklifleri
Zaman kaybetmeyin tanıdıklardan bir iç veya dış görselleştirme uzmanı arayarak ve çeşitli firmalardan teklif isteyerek. Wilio için talebinizi girin ve yakında doğrudan bölgenizden yetenekli tasarımcılardan teklifler almaya başlayacaksınız.

2. Bütçenizi aşmayın
Oluşturma fiyatları gerçekten farklı olabilir. Ancak Wilio ile birden fazla teklifi kolayca karşılaştırabilir, bütçenize ve ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçebilirsiniz.

3. En iyi görselleştirme uzmanını bulun
Makul bir fiyata güvenebileceğiniz kaliteli işler elde etmek için bölgedeki en iyi puan alan iç veya dış görselleştirme uzmanını işe alın. Wilio için talebinizi girin ve yakında doğrudan bölgenizden yetenekli tasarımcılardan teklifler almaya başlayacaksınız.

Kullanışlı bilgi

Bilmen gereken

Evinizi görselleştirmeniz gerektiğinde kendinizi ne sıklıkla bir durumda buluyorsunuz, ancak aklınıza gelen tek şey bitmemiş bir eskiz mi? İşte bu noktada 3D görselleştirme uzmanları devreye giriyor. Onların yardımıyla, herhangi bir ev veya dış mekanın sanal bir modelini oluşturabilir ve mümkün olduğunca gerçekçi hale getirebilirsiniz. Wilio, tüm müşterileri için rekabetçi fiyatlarla yüksek kaliteli hizmetler sunar.