Wilio hoş geldiniz!

Wilio'yu kayıtlı olmayan bir müşteri olarak kullanıyorsunuz

Hizmet verene geç
Navigasyon
Hizmetler
Fiyat listesi
Wilio Hakkında
uygulamayı indirin
Nasıl Çalışır
Nasıl Geliştirebiliriz
Bize Ulaşın
Wilio Hakkında
oturum aç
Wilio hoş geldiniz!

Wilio'yu kayıtlı olmayan bir müşteri olarak kullanıyorsunuz

Hizmet verene geç
Navigasyon
Hizmetler
Fiyat listesi
Wilio Hakkında
uygulamayı indirin
Nasıl Çalışır
Nasıl Geliştirebiliriz
Bize Ulaşın
Wilio Hakkında
oturum aç

Gömme Dolaplar

Uygun bir fiyata bölgenizden yetenekli uzmanları işe alın.

TEKLİF AL

1.500 profesyonel

1.076 tamamlanmış projeler

4.8 5 üzerinden uzmanlarımızın ortalama puanı

252 005 + uygulama indirmeleri

Gömme Dolaplar

Gömme Dolaplar kategorisinde bir hizmet uzmanı mı bulmanız gerekiyor? Uygun fiyatlarla kaliteli uzmanlar bulmanıza yardımcı olacağız. Sadece bir talep girin.

Ayrıca bakınız:Fiyat

1.500 profesyonel

1.076 tamamlanmış projeler

4.8 5 üzerinden uzmanlarımızın ortalama puanı

252 005 + uygulama indirmeleri

Kullanışlı bilgi

Ne bilmek istiyorsun

Gömme dolaplar hakkında bilmeniz gereken 10 şey

Yatak odanızda umutsuzca daha fazla saklama alanı mı arıyorsunuz? Bu işte yalnız değilsin. Dolaplar kıyafetler, ayakkabılar ve içine koyabileceğimiz her şeyle dolu. Bağımsız dolaplar, alandan en iyi şekilde yararlanmadıkları veya kişiselleştirmeye izin vermedikleri için bu sorunu daha da artırır.

Ankastre dolaplar, yatak odanızın depolama alanını genişletmenin kolay bir yoludur. Anında daha fazla alan yaratırlar, daha doğrusu üç kat ve olası tüm alanlara uyacak boyut ve kaplamalarda mevcuttur.

Ankastre dolaplar anında daha fazla alan yaratır, odanıza ve yaşam tarzınıza uyarlanabilir.

Gardırop kurmadan önce bilmeniz gerekenleri öğrenmek için okumaya devam edin.

1. Daha fazla alana sahip olursunuz

Bağımsız gardıropların üst ve yan taraflarında kitaplar ve tozla dolmasını isteyen boşluklar vardır. Buna karşılık, gömme dolaplar odanın tüm yüksekliğine göre uyarlanabilir. Yatak odasının şekli rahatsız edici olsa da seçilen gardırop en dar köşeyi bile eşyalar için işlevsel bir yuvaya dönüştürebilir.

2. Yatırım yapıyorsunuz

Ayaklı bir gardıroptan farklı olarak, onu taşınırken yanınıza alamazsınız. Gömme dolabın temsil ettiği ve sağladığı kalite sayesinde evi sattığınızda yatırımınız her zaman karşılığını verir, odanın ve dolayısıyla evin değeri biraz daha yüksek olacaktır.

3. Tüm bütçe seviyeleri arasından seçim yapın

Farklı fiyatlarla gardırop sunan mükemmel bir şirket seçimi var. Bunlar, kitlesel pazar perakendecilerinden, mobilya uzmanlarına kadar uzanır.

Bütçeniz izin verirse, mobilya şirketi alanınıza ve tarzınıza uygun gardıroplar tasarlayacak ve üretecektir. Pahalıdır, ancak avantajı, fikirlerinizi standart bir çözüme uyarlamak zorunda kalmamanızdır.

6. Kapılar fark yaratır

Bir gardırop kapısı seçerken, yatak odanızın boyutunu, şeklini ve kişisel tercihlerinizi düşünün. Alanınız tükenirse, sürgülü veya çift menteşeli kapıları tercih edin, bu nedenle, onları açmak için fazla alana ihtiyacınız yoktur.

Daha büyük bir oda yanılsaması yarattığı ve değerli eşyaları almadan tam boy ayna sağladığı için küçük odalar da aynalı kapılardan yararlanır.

7. Hazırlık önemlidir

Bir gardırop projesine başlamadan önce bazı ölçümler yapmanız gerekir. İlk olarak, odanın her iki ucundaki ve ortasındaki tavanın yüksekliğini belirleyin. Bu, dolaba dikey bir tavan yerleştirmenin gerekli olup olmadığını ortaya çıkaracaktır.

İkinci olarak, zeminin düz olduğundan emin olun. Monte edilen mobilyalar artık tam boyutlara veya zemin seviyesi değişikliklerine uyacak şekilde tasarlanabileceğinden, bu bilinmesi gereken ek bilgidir. Zemin malzemesi olarak ise dolaplarınızın sert bir zemine monte edilmesini tavsiye ederiz. Halının üzerine monte edildikten sonra, halının çökmesi nedeniyle gardırop zamanla yerleşebilir ve bu da kuşkusuz kusursuz bitişini etkileyecektir.

8. Ölçüye göre yapıldı

Odadaki mantarları veya süpürgelikleri kapatmak gerekli mi? Eğer öyleyse, çıkıntılı katı detayların boyutunu sağlayın. Gardırobunuzun arkasının tasarım şeklini değiştirecekler, bu nedenle düz, özel bir yüzey sağlayacak şekilde uyarlanmaları gerekiyor.

Kurulumdan önce herhangi bir elektrik fişinin değiştirilmesi gerekiyor mu? Çekmeceyi hareket ettirmek mümkün değilse, özel yapım mobilyalar, göze hoş gelmeyen telleri gizlemek için bir çözüm sağlayacaktır. Entegre aydınlatma ve kolay erişim için kablolar veya kontroller gereklidir. Tasarım sırasında bu gereksinimleri belirtmeyi unutmayın.

9. Odayı hazırlamanız gerekecek

Genel olarak, odanızı döşemeden önce dekore etmemenizi öneririz. Gardıroplarımız standart olarak arkalıksız ve kenarsız olarak donatıldığından, yeni bir duvar dekorasyonu planlıyorsanız, kapı açıldığında bu duvarlar görüntüleneceği için kurulumdan önce yapabilirsiniz. Ayrıca müşterilerimizden kurulumdan önce tüm mobilyalarını yatak odalarından çıkarmalarını ve halı ambalajından çıkarılmışsa yeni gardıropların yerleştirileceği alana iade etmelerini rica ediyoruz.

10. Yaşam tarzınıza uygun iç mekan seçeneklerini seçin

Gardırobunuzun içi de dışı kadar güzel olmalı. Özel depolama ihtiyaçlarınız için doğru seçenek yelpazesini sunan bir şirket seçtiğinizden emin olun.

İster kişiye özel yeteri kadar takım elbise veya çanta tutkunuz olsun, size ve ortamınıza uygun bir dizi gizli stil veya görüntüleme seçeneği vardır.

Asma rayları, ayakkabı ve pantolon rafları ve ihtiyaçlarınıza uygun özel açılır kapanır raflar hakkında bilgi alın. Bazı şirketler ayrıca medya cihazları ve entegre aydınlatma için alan sunar.

1. Boyutlar

Gardırobunuz için rengi ve malzemeyi seçin. İhtiyaçlarınız için doğru malzemeyi seçmek için yardıma ihtiyacınız varsa uzman mobilya danışmanlarımız hizmetinizdedir.

İpucumuz: Gardırobun doğru şekilde monte edilebildiğinden emin olmak için lütfen duvardan 3 cm'lik bir montaj mesafesi bırakın.

2. Bölmeler

İç bölmelerin boyutu ve düzeni bireysel gereksinimlerinize göre uyarlanabilir.

İpucumuz: Sütun genişliğinin 100 cm'i geçmemesini öneririz.

3. İç donanımlar

Çeşitli özel işlev yelpazemiz, işlevsel gardırop içleri için pratik çözümler sunar.

İpucumuz: Bazı iç aksesuarların bölmenin boyutlarına bağlı olarak özel gereksinimleri vardır. Bu, yapılandırıcıda görüntülenebilir ve profesyonel bir mobilya danışmanıyla görüşülebilir.

4. Kuyruklar

Gardırobunuzu tek, çift veya sürgülü kapaklara uygun hale getirebilirsiniz. Ayrıca mobilya parçanızı tamamlamak için iç ve dış aksesuar olarak çekmeceler sunuyoruz.

5. Öneriler en iyi sonuçları verir

Dolaplarınızı nereden alırsanız alın, her zaman arkadaşlarınıza veya ailenize sorun. Ayrıca online incelemeleri okuyun ve ürünlerin kalitesini görmek ve hissetmek için showroomları ziyaret etmeyi unutmayın. Seçeneklerinizi daraltmak için en az üç tane alın ve şirketlerin neler sunabileceğini sormaktan çekinmeyin.

Özel yapım bir mobilya şirketi veya yerel bir marangoz için karar verirseniz, çalışma portföylerine bir göz atın. İdeal olarak, önceki projeleri ziyaret edin ve ev sahibiyle şirket, hizmetleri ve sorunların nasıl çözüleceği hakkında konuşma fırsatını yakalayın.

6. Eksiksiz bir çözüm seçin

Her şeyin basit olmasını istiyorsanız, işi konseptten tamamlamaya kadar yönetecek ve hem tasarım hem de kurulumda yardımcı olacak bir şirket seçin. Hem maliyetli hatalardan hem de stresten kaçınacaksınız.

Gömme dolapların uzun ömürlü bir çözüm olduğu göz önüne alındığında, gelecek yıllarda kişisel zevkinize uygun olacağını bildiğiniz bir seçeneği seçmek önemlidir.

Kullanışlı bilgi

Bilmen gereken

Wilio'da, gömme dolap alanında en iyi sağlayıcılardan biri olmaktan gurur duyuyoruz. Uzmanlarımız, görselleştirme ve ölçümden montaj ve nakliyeye kadar projenizin her adımında size yardımcı olabilir. Hiçbir şey için endişelenmenize gerek kalmaması için tüm yönleriyle sizle ilgilenecek uzmanlarımız vardır. Fiyatlarımız kaç metrekareyi kaplamamızı istediğinize bağlıdır ayrıca bugün bir proje oluşturup profesyonellerimizle iletişime geçerek daha fazla bilgi edinebilirsiniz.